Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) gyuri81 válasza Gardaai (#8599) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Rendben, köszönöm az infókat! :R

(#8602) Capella válasza TODI1111 (#8593) üzenetére


Capella
senior tag

:K Hasonlóképpen vagyok. Raérek félteni, majd ha kész lesz a végső verzió OTA-n keresztül. És még az se biztos, hogy elsőre minden annyira 100-as lesz, esetleg csiszolgathatják utána is.
Addig meg a beta valószínűleg több bosszúságot okozna az új megoldásokkal együtt is, mint hasznot.
De nem vagyunk egyformák. ;) Kellenek a kísérletezők.

(#8603) szabeska válasza DefJamHUN (#8559) üzenetére


szabeska
addikt

Én is felküzdöttem tegnap...

F1

(#8604) Gardaai válasza kerobi (#8007) üzenetére


Gardaai
senior tag

Be van Mac-en kapcsolva az SMB?
SMB az alapvetően Windows protokoll. Samsung nem tud AFP-t.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8605) Gardaai válasza Snoop27 (#8019) üzenetére


Gardaai
senior tag

"nem tudok semmit sem kivetiteni tv-re"

Miért? Szinte minden TV támogatja az AirPlay-t.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8606) Kincsesss válasza TheMartin03 (#8595) üzenetére


Kincsesss
tag

Itt az aprón van egy 12/512, 2 hetes, Samsung vásárlás, 419- èrt.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#8607) TheMartin03 válasza Kincsesss (#8606) üzenetére


TheMartin03
tag

Igen, azt láttuk, csak nincs értékelése a kollégának, és így kicsit hátrasoroltam.
De egy kérdést megér, köszi!

(#8608) gretzky77 válasza Kincsesss (#8606) üzenetére


gretzky77
veterán

Mégsem adod el?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8609) DefJamHUN válasza szabeska (#8603) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Mi a vélemény?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#8610) gyuri81 válasza gretzky77 (#8608) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Olvass a sorok között ;]

(#8611) szabeska válasza DefJamHUN (#8609) üzenetére


szabeska
addikt

Ami nekem kell működik (fizetést nem próbáltam), kicsit döcögős az animáció, de S21U-nál is ez volt. Az én alap felhasználásomhoz teljesen jó, telefonálni, fotózni, böngészni, chatelni tudok rajta :DDD

F1

(#8612) kaisers


kaisers
aktív tag

Többen használtok Nova kezelőfelületet.
Lehet úgy widgetet kitenni valahogy, ahogy a one ui felületen, hogy egy widget, amit "lapozni" lehet?

Nova 7.0.57 megvásárolt verzió.

[ Szerkesztve ]

(#8613) dragon1993 válasza TODI1111 (#8583) üzenetére


dragon1993
őstag

Lencsevédőkkel mi a tapasztalat?
Egyik Aliexpresses mintha rontaná a fókuszt kissé, inkább leszedtem.

(#8614) leslien válasza szabeska (#8611) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem alapból igy van beállítva....
[kép]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8615) tylerddd válasza TODI1111 (#8580) üzenetére


tylerddd
veterán

+1 a toronynak :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8616) TODI1111 válasza dragon1993 (#8613) üzenetére


TODI1111
addikt

Ebben nem tudok segíteni, mert nem használok lencsevédőt.

(#8617) S e t h válasza Kincsesss (#8606) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az sok.
Ezzel a képalkotással ingyen sem kéne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8618) Gardaai válasza xhege (#8544) üzenetére


Gardaai
senior tag

"Mondjuk szerintem nem baj ha van erről is szó, mert azért a marketing ráment erre a fotós dologra, mint fő selling point."

Ez nem igaz. A videóra mentek rá, az a fő selling point.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8619) szkorhetz válasza Gardaai (#8618) üzenetére


szkorhetz
őstag

Francokat.
Az egész ezzel az "átdobod?" reklámmal ment, csak képekre vonatkoztatva. Az, hogy a telefonban miben fejlesztettek a legtöbbet más, mint amire a reklám ment rá...

(#8620) Gardaai válasza szkorhetz (#8619) üzenetére


Gardaai
senior tag

Biztos azért forgattak egy egész kisfilmet Ridley Scott-al, hogy a fotóval adják el a készüléket. :D
Amire gondolsz az az éjszakai fotózás lehetett. Azt nyomták, hogy mennyivel jobb mint az elődök. De maga a fotózás (szerintem) szinte 0 promót kapott.
Már ha az Ultrát nézzük.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8621) dnelb válasza szkorhetz (#8619) üzenetére


dnelb
veterán

:K bizony, pár példa [link] [link] [link]

(#8622) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Próbálta valaki ezt a képernyővédőt? Jó lehet? Tok barát?
link nem merek belelőni az éterbe anélkül hogy nincs visszajelzésem :)

(#8623) gretzky77 válasza kaisers (#8612) üzenetére


gretzky77
veterán

Én használtam, használok Novat, de én nem találtam ilyet Nova alatt amit keresel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8624) Gardaai válasza dnelb (#8621) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ezek továbbra is Nightphoto és high-resolution (200MP) marketing, nem pedig fotózás.
De én aki marketing iparban is dolgozom, lehet mást látok benne. :B

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8625) xhege válasza Gardaai (#8624) üzenetére


xhege
addikt

Az emberek fejébe az maradt, meg hogy a kiscsaj a reklámban fotózik és mindenkinek át kellene dobni. Mi itt értjük, hogy 200 MP meg nightphoto, de az átlagembernek csak fotó. Szerintem. Ezért írtam, hogy ez marketing szempontból erős selling point volt és nem baj ha beszélünk róla.

(#8626) gringoka válasza kaisers (#8612) üzenetére


gringoka
aktív tag

Sajnos nem

(#8627) tylerddd válasza xhege (#8625) üzenetére


tylerddd
veterán

És az átlag ember (bár nem értem mit értesz ez alatt) szerinted majd vergődik a kamera képességein annyit, mint itt a szerinted "nem átlag emberek"?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8628) xhege válasza tylerddd (#8627) üzenetére


xhege
addikt

Az a baj, hogy véleményem szerint igen, vergődik. Az átlagember alatt azt értem, aki nem bújja a fórumokat, nem különösebben érdeklődik a mobiltechnológia vagy fotózás iránt (semmi lekicsinylő nem volt részemről ebben a megnevezésben).
Na az ilyen átlagember megveszi az S23 Ultrát, mert látta a reklámban, hogy a kislány olyan fotókat lő, hogy mindenki kéri tőle, hogy dobja át. Viszont mivel ő átlagember point and shootban fog fotózni. Nem állítgat semmit, csak megnyitja a kamerát és kattint egy képet a szobában játszó gyerekről. Aztán csodálkozik, hogy az egész egy bemozdult homály, mert ez mondjuk a kamera egyik gyenge pontja sajnos.
Nekem is ilyen telefonom van. Az ha leírjuk miben gyenge, szeritem nem fikázás és pláne nem istenkáromlás. Tudom ennyi pénzért mindenki tökéletes telefont vár (én is), és nem esik jól senkinek, hogy jó esetben ez a használatitárgy, rossz eseteben a szerelmét képező tárgy nem tökéletes és vannak kompromisszumok.

(#8629) klaya86 válasza kkdesign (#8622) üzenetére


klaya86
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok 🙂 néztem én is már.

(#8630) ruzsidoboz válasza kkdesign (#8622) üzenetére


ruzsidoboz
csendes tag

Szia!

Ujjlenyomatnál van egy kör ami alatt ragasztós és látszik nagyon ronda. Széleinél fekete kb 1 mm ami szintén ragasztós. Felraktam, a Spigen Liquid Crystal tok egyből fel is nyomta. De ha nem nyomta volna fel akkor is leszedem mert az ujjlenyomatoktól olyan volt mintha ráhánytak volna. Raktam fel gyári Samsung fóliát inkább.

(#8631) tylerddd válasza xhege (#8628) üzenetére


tylerddd
veterán

Igazad van, nem fognak beállításokkal mókolni.

Ami még felmerült bennem az itteni hozzászólások során, az a környezet. Mindenki a telefontól "várja a megoldást". Értem, hogy drága cucc és mondhatjuk, hogy ennyiért megoldhatná. De. Én abszolút koca user vagyok, van egy régebbi Panasonic MILC-em (200k körül vettem anno újan, csak viszonyításképp árkategóriát tekintve). Annál is és telefonos fotózáskor is, ha nem jó a környezet, én azon is próbálok módosítani. Tehát ha sötét van a szobában, akkor felkapcsolom a villanyt; ha bezavar a nap, akkor úgy próbálok állni, hogy ne zavarjon stb. (értem, hogy a kisgyerek nem vár, nem pózol, de eleve az sem biztos, hogy elő tudja kapni az ember a készüléket és fotózni). Nem véletlen használnak a profi fotósok is rengeteg kiegészítőt a környezet optimalizálásához (jó, mondjuk az nem kimondottan point and shoot). Én amúgy gyereket nem fotózok itthon, kevés fénynél. Tehát nekem ez nem gond. A kutyám nem jöhet be a házba, van hatalmas terület kint az udvaron. Ott is főként videózom. Ezen kívül én bármit fotóztam eddig régen az iPhone-okkal, Note 9-cel vagy ezzel, nekem maradéktalanul megfeleltek. Sőt, én komolyan rá tudok csodálkozni, hogy miket tudnak ezek az eszközök.

Tehát nekem megfelel maradéktalanul. Én úgy érzem, a lehető legjobb helyre tettem a pénzem. Azt furcsállom inkább, hogy néhányan kő keményen lehúzzák a teló kameráját, mintha valami ócskaság lenne. Ha egyszer lesz összefoglaló, bele kell majd írni, hogy gyerek és állat benti fotózásához nem ajánlott. Nyilván, ha valakinek ez az elsődleges, azok megszívták. Hátha szoftveresen javítanak rajta!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8632) xhege válasza tylerddd (#8631) üzenetére


xhege
addikt

Egyetértek veled. Én is igyekszem úgy komponálni a képeimet, ha van rá lehetőség, hogy a telefon erényei és ne a gyengeségei érvényesüljenek. Ezt egyébént fel lehet úgy is fogni, hogy rá van kényszerítve az ember, hogy ebben fejlődjön, javuljon. :) Nekem is van itthon egy ezeréves Nikon tükörreflexes gép, de már nagyon keveset van használva. Ami engem elgondolkodtat időnként az egy mini kompakt fényképezőgép beszerzése, emit nem lennék rest magammal vinni mondjuk kirándulni. Ilyen lehetne a Sony Rx100 széria, de aztán valahogy úgy vagyok vele, hogy sosem veszek.
A szoftveres javításokban nem különösebben hiszek. Akkor van ilyen ha valami hibásan működik, esetleg valami új funkciót tesznek be. Általánosan a képminőséget nem igazán szokták szerintem javítani. Most több kínai gyártó is 1inches szenzorra váltott (Oppo, Xiaomi, Honor stb), és én ebben látnék fantáziát. Oppo Find X6 Prot teszteltem pár hétig és fotózásban nekem nagyon bejött, sajnos másban nem igazán. Remélem a Samsung is elmozdul majd ebbe az irányba.

(#8633) -Maci- válasza ruzsidoboz (#8630) üzenetére


-Maci-
addikt

Szia

A gyári fólián mennyire látszódnak meg az S-pen nyomai? Spigen fólián olyan volt, mintha szú rágta volna meg. Persze kikapcsolt képernyőnél.
Most Hofi üveg van fent, de marha rossz vele az ujjlenyomat olvasó. Műst agyalok, hogy vissza térek fóliára. Ezért kérdezem.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8634) ruzsidoboz válasza -Maci- (#8633) üzenetére


ruzsidoboz
csendes tag

Szia!

Ezt még nem tudom csak pár órája van rajt.

(#8635) -Maci- válasza ruzsidoboz (#8634) üzenetére


-Maci-
addikt

Na kíváncsi leszek.
Te tetted fel? Nehéz volt?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8636) klaya86 válasza ruzsidoboz (#8630) üzenetére


klaya86
senior tag

Köszi az infót 🙂 a végén tényleg kénytelen leszek spigen vagy Domeglass üveget venni 😀

(#8637) Szellem. válasza -Maci- (#8633) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem gyàri Samsung fóliàm vab ès semennyire nem làtszódik meg rajta az S pen nyoma.

(#8638) tylerddd válasza -Maci- (#8633) üzenetére


tylerddd
veterán

Én néhány hét után azt merem mondani, hogy ha fólia, akkor a gyári Samsung. Nagyon könnyű feltenni, nagyon jó a minősége. Lezárt kijelzőnél látszik max a toll nyoma, de akkor min nem :DDD 1990-ért volt a MM-ban, az nagyon jó ár volt, de ennyiért nem nagyon kapni máshol.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8639) ruzsidoboz válasza -Maci- (#8635) üzenetére


ruzsidoboz
csendes tag

Igen én. Nem volt annyira nehéz először a középső rész tapad ugye rá utána felső és alsó. Viszont a segédkeretre helyezve elsőre nem pont középre adta ki és így a közepét fel kellett szednem és mozdítani kicsit rajta és úgy már jó lett. Teljesen rátapadt szuperül mindehol csak a középső résznél maradt 1-2 kis buborék. Próbáltam kinyomkodni de nem sikerült. Szerencsére mostanra teljesen eltűntek és patent az egész. Tapintása is tök jó ujjlenyomat is. Maga a fólia kicsit puhának tűnik lehet az S-pen nyomai és a karcok majd látszanak rajt idővel. De jól néz ki egyébként alig látszik, szerintem a kameránál se zavaróan. Felrakás előtt letörölgettem a fóilát is ami a fólián van nehogy arról kerüljön por a kijelzőre.

(#8640) -Maci-


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen a válaszokat :R:R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8641) -Maci- válasza Kincsesss (#8560) üzenetére


-Maci-
addikt

Nem terveztem. Ez egy végtelen történet, nincs értelme tovább cizellálni. Már így is telenantopik a témában. Ember legyen a talpán aki vásárlás előtt itt szeretné visszaolvasni a témát.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8642) szkorhetz válasza -Maci- (#8633) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nekem a második gyári fóliám van fent. Nagyon jól bírja, S-Pen nyomokat nem láttam az elsőn se, de az olasz tengerparti nyaralás hagyott rajta nyomokat.
Szerintem ez egy jó, könnyen felrakható fólia, én ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#8643) xhege válasza szkorhetz (#8642) üzenetére


xhege
addikt

+1 a gyári fóliára.
Mondjuk ezt a whitedome üveget azért lehet érdemesebb lenne kipróbálni, egy ideje én is tervezem.

(#8644) -Maci- válasza xhege (#8643) üzenetére


-Maci-
addikt

Mivel az is UV-s, szerintem adja, hogy szar lesz az ujjlenyomat olvasó.
Egyébként a Spigen-nek van nem UV-s üvege a többi S23-ra. Csak az ultrára nincs, nem értem miért.
A tabimon is nem UV-s Spigen van. Ott bevált.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8645) xhege válasza -Maci- (#8644) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem a nem sík kijelző az oka annak, hogy nem nagyon van elérhető üveg, ami jó és nem UV-s.

(#8646) bigdigit válasza -Maci- (#8644) üzenetére


bigdigit
addikt

A domeglass S23 ultra esetén már tökéletes. Ideje lenne már elfeledni a korábbi próbálkozásokat. Ott tényleg gond volt a beolvasás. Most van hozzá egy súly ami kinyomja az olvasó helyén a ragasztót így semmi gond nincs vele. Az összes többi gáz.

(#8647) Sys85 válasza xhege (#8643) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem a héten jön meg,ha felraktam írok egy kis beszámolót.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8648) xhege válasza Sys85 (#8647) üzenetére


xhege
addikt

Kíváncsian várom. :R

(#8649) Sys85 válasza xhege (#8648) üzenetére


Sys85
veterán

Nagyon remélem hogy nem csalódok,mert ahhoz elég drága cucc. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8650) xhege válasza Sys85 (#8649) üzenetére


xhege
addikt

Igen ez így van, de többnyire jókat írnak róla és aki féltette elégedett. Számomra az csak egy dolog, hogy drága, de alapból béna is vagyok az ilyesmik felrakásához. Szóval úgy lenne csak drága igazán ha a kukában végezné.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.