Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) ' Tzs , válasza Sensut (#6500) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Jónak tűnik, bár nem hiszem, hogy valaha használni fogom :) Összefoglalóba vele!

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6502) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog karácsonyt!

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6503) Walter


Walter
kezdő

Sziasztok! A "Doppelganger 7.64"-et elkezdtem, de megakadtam ott hogy pripyatban amikor jön a kitörés akkor lefutok az alagútba(mutat oda a küldi) de meghalok mégis :/ Valaki játszott vele esetleg?
Előre is köszi!

Az élet olyan mint egy csomag elsősegély doboz... Nem tudod mit kezdj vele

(#6504) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A Sky Reclamation Project (SRP) játékban bármelyik frakcióhoz lehet csatlakozni?

Milyen tapasztalataitok vannak a játékról?

Kicsit többet nyújt az alapjátéknál?

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6505) xFreex válasza Dhampir (#6504) üzenetére


xFreex
aktív tag

Igen minden frakcióhoz lehet, csak vigyázni kell a szeméttelepre való átkelésnél mert ha ott elb@.... a banditákkal akkor szokás szerint először lőnek és csak utána kérdeznek... izé isznak egyet a hullád fölött. :DDD
Lényegében ez a nem hivatalos bugfix ami azokat a hibákat is javítja amit a hivatalos 1.5.10 még benne hagyott vagy éppen okozott mint pl a "Limansk mentés halál" :U
Alap játéknál nem ad többet. Inkább azt mondanám az alapjátékot ezzel érdemes lejátszani ha nem akarunk agybajt kapva a második pályán félbehagyni.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#6506) Dhampir válasza xFreex (#6505) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi! :)

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6508) shield válasza Dhampir (#6504) üzenetére


shield
őstag

Ez is csak olyan lehet, mint a SoC-nál a ZRP.
Hiba javítások és elcseszett értékek újragondolása.
Ha majd újra játszom a CS-t, akkor csak ezzel fogom.
A SoC-t a ZRP-vel játszottam, hibamentes volt.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6509) Dhampir válasza shield (#6508) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi, hogy megírtad. :R

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6510) Dhampir


Dhampir
félisten

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6511) hubai38


hubai38
aktív tag

Az egyik kedvenc képem. :C

(#6512) Dhampir válasza hubai38 (#6511) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6513) Dhampir


Dhampir
félisten

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6514) Dhampir


Dhampir
félisten

Követsz még, Megjelölt?

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6515) Dhampir


Dhampir
félisten

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6516) Dhampir


Dhampir
félisten

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6517) Dhampir


Dhampir
félisten

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6518) Dhampir


Dhampir
félisten

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6519) Dhampir


Dhampir
félisten

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6520) Attilasokxyz


Attilasokxyz
újonc

Szia. Segítséget kérnék a stalker skyhoz. Fut a játék meg a magyarítás is de kb a játék 5-6 odában a magyar helyett valami krix-krax jelenik meg s nem tudok rájönni miért. Felső sor pl Előre is köszönöm

(#6521) Dhampir válasza Attilasokxyz (#6520) üzenetére


Dhampir
félisten

A Fi csoport magyarítását használod?

Amit használsz, abban benne maradhatott valami cirillbetűs szöveg.

[ Szerkesztve ]

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6522) Attilasokxyz válasza Dhampir (#6521) üzenetére


Attilasokxyz
újonc

A mikrobit torrentről töltöttem le ott nem irja ki magyarosította. Az a vicc hogy aki innen letöltötte mindnek fut így valszeg nállam lehet a hiba

(#6523) Dhampir válasza Attilasokxyz (#6522) üzenetére


Dhampir
félisten

Ilyen névről sem hallottam még. Talán érdemes megkérdezni a többieket a Call of Pripyat, vagy a Shadow of Chernobyl fórumokon is, hátha többet tudnak. Ezt a fórumot sajnos ritkán látogatják.

[ Szerkesztve ]

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6524) Attilasokxyz


Attilasokxyz
újonc

Próbáltam levélben SaGa59-től(ugy láttam ő fordított is) segítséget kérni de még nem válaszolt

(#6525) kekeeci válasza Attilasokxyz (#6524) üzenetére


kekeeci
senior tag

Az a 'kriksz-kraksz' orosz szöveg lenne, csak a magyar windows így jeleníti meg.
Valószínűleg a magyarításnál nem íródott minden felül.
Amúgy anno itthon a CS magyarul jelent meg.

Nem túlzottan jó ötlet a virágbolti verziót emlegetni.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6526) Attilasokxyz


Attilasokxyz
újonc

Köszi. Az a vicc hogy aki ezt a verziót használj mindnél fut így csak nállam lehet a hiba de nem tudom mi. Nagyjából átnéztem a texet de nem találtam orosz nyelvű tömeget.

(#6527) SaGa59 válasza Attilasokxyz (#6524) üzenetére


SaGa59
őstag

Dehogynem válaszoltam, még tegnap.

A képed alapján a PDA-ra érkező üzenetek nincsenek lefordítva. Azok nem a text mappából jönnek, hanem a scripts-ből, ha jól emlékszem. Ezek szerint a letöltött magyarításod azt nem tartalmazta.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6528) shield válasza Attilasokxyz (#6520) üzenetére


shield
őstag

Az általad használt verzióban valószínűleg változtattak, azért maradt benne az orosz szöveg.
Egyes orosz oldalakon szoktak ilyet csinálni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6529) Attilasokxyz válasza SaGa59 (#6527) üzenetére


Attilasokxyz
újonc

Köszi. S ezen hogy tudok segíteni? Egyébként amikor elezdem alapból volt hozzá magyarítás s utánna még kettőt töltöttem le s próbáltam ki s mindig maradt a hiba.

(#6530) SaGa59 válasza Attilasokxyz (#6529) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha minden igaz, a gamedata\scripts\news_textes.script fájlban vannak a PDA-ra generált üzenet szövegek „alkatrészei”. Ahogy látom, a Változás ideje 3 magyarításában én sem fordítottam le végig az egészet, azt már meg nem mondom, miért.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6531) Dhampir válasza SaGa59 (#6530) üzenetére


Dhampir
félisten

Más:

Remélem, hogy a héten már elérhető lesz az új könyv is a Galaktikaboltban.

Még hiányzik, múlt héten nem kaptam belőle:

Vaszilij Orehov
Halálos Zóna

és az új kötet:

Jezsi Tumanovszkij, Roman Kulikov
S.T.A.L.K.E.R. – Kiket a Zóna egybekötött…

[ Szerkesztve ]

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6532) SaGa59 válasza Dhampir (#6531) üzenetére


SaGa59
őstag

A Halálos Zóna nem Vaszilij Orehov, hanem Vlagyimir Vasziljev könyve. Az volt az első a S.T.A.L.K.E.R. szériából, ami magyarul is megjelent. Kex, Pszih, Szivercev történetének első része, a folytatása A duplikátor gyermekei. Ez utóbbi volt az első fordításom.

Orehov könyvei a Hemul trilógia:

Katasztrófa sújtotta terület
Tűzvonal
Hadműveleti Zóna

Lehet, hogy a mostani zűrzavar miatt a nyomda is túlterhelt. Vagy a szállítás…

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6533) Dhampir válasza SaGa59 (#6532) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi, összekevertem, helyesen:

Hadműveleti Zóna

Ez hiányzik, és az újra várok.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6534) Attilasokxyz válasza SaGa59 (#6530) üzenetére


Attilasokxyz
újonc

Nekem nincs is olyan csak neaws_manager.script van. Egyébként akik ezt a verziót használják nem hallottam hibát főleg ilyent így nállam lehet a baj csak nem tudom mi.

(#6535) Dhampir válasza Dhampir (#6533) üzenetére


Dhampir
félisten

Megkaptam az átvételi értesítést. :))

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6536) Attilasokxyz


Attilasokxyz
újonc

Légyszives adj valamilyen tanácsot benned van minden reményem

(#6537) SaGa59 válasza Attilasokxyz (#6536) üzenetére


SaGa59
őstag

Úgy, hogy nem tudom milyen verzióval játszol, milyen magyarítást tettél bele, elég nehéz.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6538) Attilasokxyz válasza SaGa59 (#6537) üzenetére


Attilasokxyz
újonc

Most nem tudom reprodukálni de ugy rémlik hogy az első indulásnál 102 verziót irt. Ezt találtam :S.t.a.l.k.e.r._Second Breath of Clear Sky[Repack đżĐé SeregA-Lus
1.5.04- 1.5.09-1.5.10 van feltéve

(#6539) SaGa59 válasza Attilasokxyz (#6538) üzenetére


SaGa59
őstag

Ez biztosan nem az az alapjáték, amihez magyarítások készültek.
A seregA-Lus repackok jók, de külön fordítás kell hozzájuk, mert mindig van bennük valami mod, legtöbbször több is. És érdemes az orosz verziót fordítani, az angol verziók mindig tele vannak hibával, kivéve, ha Stalkersteinék fordítása. Ők tényleg lefordítják, az összes többi csak át lett küldve vagy a google vagy a yandex translate-on, olyan is mind. Emiatt kezdtem annak idején az orosz eredetikből fordítani. Mert a fotograf angolosított szövegét egyszerűen nem értettem, tele volt latin betűkre úgy ahogy átírt orosz szavakkal, amiknek az eredetijét már nem lehetett kideríteni az átírási torzulások miatt.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6540) Attilasokxyz válasza SaGa59 (#6539) üzenetére


Attilasokxyz
újonc

Egyébként hogy mondtad a scriptet elkezdtem nézegetni s a config text-ben amit a magyarítás tett be nem találtam ilyen krix-krax-ot de a scripteket nézve már igen

(#6541) Dhampir válasza SaGa59 (#6539) üzenetére


Dhampir
félisten

Stalkerstein :C

A Fotografot eszerint lefordítottad? :F

[ Szerkesztve ]

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6542) SaGa59 válasza Dhampir (#6541) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem, találtam hozzá stalkerstein angol fordítást, így akkor okafogyottá vált, mostanában meg nem tudok modokat fordítani.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6543) Dhampir válasza SaGa59 (#6542) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, köszönöm.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6544) Attilasokxyz


Attilasokxyz
újonc

Megpróbálom összefoglalni mit csináltam s miért. Letöltöttem egy verziót ami a most emlegetett hibákon kívül más hibákat is mutatott. Igy jött ez a verzió. Kikapcsolt vírusírtóval rendszergazdaként telepítve s elindítva xp s win 7 módban is. Letölthetnék vagy vehetnék egy verziót de akik ezt használják nem jelentkezik nálluk a hiba, mind a két verzióban ugyanugy jelentkezett a hiba. Előtte próbáltam a S.t.a.l.k.e.r. Связь Времён-t s annál is ugyanez a hiba jelentkezett. Az az érdekes hogy az első s a harmadik verziónál nincs ez a hiba a pripyat-al most játszom ami néha kifagy de játszaható. Valószínüleg nállam van a hiba de nem tudom mi. Arra rájöttem hogy az explorerben nem volt engedélyezve a script azt beállítottam meg megcsináltam a letöltést firefoxal is de nem segített. Angol nyelvű orosz oldalakon olvastam hogy a 1151-es csinálhat hasonló hibákat de ha átállítom utf 8-r akkor minden zagyvaságot mutat igy meg sem próbáltam.

(#6545) kekeeci válasza Attilasokxyz (#6544) üzenetére


kekeeci
senior tag

DirectX; C++ (van belőle vagy 12 fajta); NET; OpenAL, meg a többi sz@rság mind telepítve van és friss?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6546) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Ránéztem a Sky Reclamation Project (SRP) modra, ami kijavítja a Clear Sky bugokat.

Hát, például amikor a magasabb helyeken lévő dobozokat kinyitja az ember, például a Magaslesen vagy az Öreg templomban, akkor ugyanúgy leesnek a bennük lévő dolgok, mint az alapjátékban. Úgy látszik, hogy ezt nem tudták kijavítani.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#6547) Attilasokxyz válasza kekeeci (#6545) üzenetére


Attilasokxyz
újonc

A játékkal jött egy redist könyvtár s feltettem az abban lévő dx-et holott nekem már már 11-es volt oalint nem telepítette azt irta már megvan, s vcredistből a 64-est mivel 64-es a gép.

(#6548) kekeeci válasza Attilasokxyz (#6547) üzenetére


kekeeci
senior tag

A C++-ból a 32-esek is kellenek.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6549) Attilasokxyz válasza kekeeci (#6548) üzenetére


Attilasokxyz
újonc

Amikor irtad akkor felraktam azt is. Egyébként azóta elindítottam az alapjátékot ami orosz volt s nem volt semmi hiba. Így valószínű hogy a hiba a magyarítással jön be amiből hármat is próbáltam s másoknál hiba nélkül fut. Továbbra is az az érzésem hogy a hiba nállam van csak nem találom. Már tűvé tettem az explorert de a firefoxal sem volt jó.

(#6550) kutga


kutga
nagyúr

Akinek még nem lenne meg. :U

[link]

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.