Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) ' Tzs , válasza Laris2 (#6950) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

"a stalker játékok legpörgősebb, legélménydúsabb modja." ebben egyet tudok érteni, bár a 2. részt még nem tudtam végigvinni.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6952) Laris2 válasza ' Tzs , (#6951) üzenetére


Laris2
aktív tag

Meg lett az eléggé könnyítve, egy ilyen jó sztorit ha már belefogtál. kár lenne nem befejezni. Jelenbe, jövőbe, múltban játszódik, sőt visszarepít minket a második világháborúba is. És kapsz egy rejtélyes, de nagyon jó befejezést. :)

(#6953) shield válasza sklopp (#6949) üzenetére


shield
őstag

Készül a God of War szinkronja, ez bizony nem lesz gyenge.
[God of War szinkron]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6954) Dhampir válasza sklopp (#6949) üzenetére


Dhampir
félisten

Tudomásom szerint magyar színészek kölcsönözték a hangokat. Némelyik felismerhető, hogy kié.

A Csillagok Háborújára ez igaz, az eredeti hangokkal nekem is jobban tetszett.

Egyébként ez a hang téma itt a topikban már korábban is felmerült. Véleményem szerint, akinek a magyar szinkron nem tetszik, az nyugodtan hagyja ki, hiszen lehet más nyelven is hallgatni, futtatni a játékot.

(#6955) sklopp válasza Dhampir (#6954) üzenetére


sklopp
őstag

Itt felújítás alatt a hazai szinkron újra felvételét is értettem, kicsit félreérthetően fogalmaztam. Néhány akkori kritikus vélemény:
"Újra szinkronizálták a régi 3 részt, és tragédia!"
"Nem ez volt az eredeti D Vader szinkron! Mi van már megint?"
"Szerintem én kb. 950 millió forintért rá tudnám venni James Earl Jones-t hogy tanulja meg a szöveget magyarul, és a fennmaradó 50 millióért meglehetne oldani egy szinkron stúdiót plusz a többi szereplõre is találnánk megfelelõt ennyi pénzbõl. :)"
".. A hangok is borzasztóak, de a szöveg is nagyon ki van herélve. (nem megvágva, csak olyan színvonalú, mintha egy angolul tudó ált.iskolás gyerek fordította volna) .."
Nem akarom a helyet rabolni, példaként ez is több mint elég.

(#6956) Dhampir válasza sklopp (#6955) üzenetére


Dhampir
félisten

Dehogyis rabolod a helyet, azt Szultán és a cimborái szokták. :)

(#6957) ' Tzs , válasza Laris2 (#6952) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Nem akarom abbahagyni, most lesz gépcserém, utána újra fel fogom tenni :) Igen a 2 VH-s mapot láttam már, nagyon frankó lett...vagy várj, az nem az első részben volt? :D A befejezésre nagyon kíváncsi vagyok! :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6958) Laris2 válasza ' Tzs , (#6957) üzenetére


Laris2
aktív tag

Jó lesz az, szinte meg sem tudnak ölni benne, nem úgy mint az NS-ban, ahol a legjobb védelmemmel is egy lefűrészelt csövűvel egy lövéssel lepuffantanak. Nagyon idegesítő az ilyesmi. Ráadásul a beépített számláló, még fusztrál , hogy milyen béna vagyok a leggyengébb fokozatban is. :DDD Azért az is jó játék. :)

(#6959) ' Tzs , válasza Laris2 (#6958) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Megkérhetlek, hogy segíts, tegyük össze ezt a Reborn modot? Havernak ajánlanám az első és második részt. Szükségem lenne egy linkre a modhoz és a végleges magyarításhoz is. Telepítési segédlet van írva hozzá? Köszi!
Meg ha már összeszedjük ezt, szeretnék írni is róla ajánlót majd... :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6960) Laris2 válasza ' Tzs , (#6959) üzenetére


Laris2
aktív tag

Reborn Doppelganger mod [link] magyarítás [link]
Reborn Istok mod [link] magyarítás [link]
Mindkét magyarításban szerepel a játékhoz fontos infó.
Az ajánlót rád bízom, de segíthetek is.........
(de ha visszalapozol, sok infót találsz róluk)

(#6961) ' Tzs , válasza Laris2 (#6960) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszönöm! A segítség kelleni fog :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6962) hubai38 válasza Laris2 (#6960) üzenetére


hubai38
aktív tag

Szia a Reborn Doppelganger mod hoz kéne a magyarosítás nem elérhető, köszönöm. :R

(#6963) Laris2 válasza hubai38 (#6962) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] Reborn Doppelganger magyarítás

(#6964) hubai38 válasza Laris2 (#6963) üzenetére


hubai38
aktív tag

köszönöm a kedvességed. :R :R

(#6965) hubai38


hubai38
aktív tag

Reborn Doppelganger ilyen volt valakinek?

(#6966) hubai38 válasza hubai38 (#6965) üzenetére


hubai38
aktív tag

Meg van a halott manusnál volt a telefon az kellett, a szöges kerítéstől nem messze.

[ Szerkesztve ]

(#6967) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Megvettem az új tárhelyemet és arra gondoltam, hogy az összefoglalós linkek mindhárom stalker topic esetében -vannak amik már nem elérhetőek- jó lenne összeszedni őket és a tzsweb a jövőben is igyekszik majd fenntartani ezeket a közösség számára. A modok nagyrésze letölthető azokat nem kívánom tárolni (1-2 kivétellel), de a javításokat, magyarításokat (Laris és SaGa munkáit), patcheket mindenképp!
Ha van valaki aki segítene nekem összeszedni a halott linkek fájljait (ydisk, narod.ru, mega stb.) és eljuttatni hozzám azt megköszönném. Ma elkezdem a linkek ellenőrzését és a fájlok összeszedését van ami nekem is megvan. A tartalmak összeszedésével kapcsolatban szerintem emailben beszéljünk és ha minden megvan itt publikálni fogom.

update: első körben rendeztem a korábbiakat a végleges link itt: [TzsWeb.hu - S.T.A.L.K.E.R]. Bármilyen hibás linket találtok írjátok meg nekem itt vagy privátban please és javítom! Főként a COP modokkal kapcsolatosak a mentéseim, igyekszem a SoC és CS modokhoz tartozó fájlokat is beszerezni, főként azok kellenének amikkel Laris dolgozik! Köszi a segítségeteket!

update2: látom máris itt a Doppelg honosítása, hamarosan feltöltöm a tzsweb-re is.

hubai: ezt én nem emlékszem, hogy megtaláltam volna, tudsz küldeni egy kép hogy hol van pontosan? Találtam tőled is egy rar file, "Ďóňü âî ěăëĺ" egy install 4,7GB de fogalmam sincs mi ez, csak azt látom, hogy egy CoP mod...segítenél megfejteni? :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6968) hubai38 válasza ' Tzs , (#6967) üzenetére


hubai38
aktív tag


Át lépsz a kerítésen és egy ötven méter jobbra a második hullánál lesz.

Fogalmam sincs mi lehet a mod? már régen kiestem a körből. :F :F

[ Szerkesztve ]

(#6969) ' Tzs , válasza hubai38 (#6968) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi! Itt van amúgy, ha ránéznél: [link]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6970) hubai38 válasza ' Tzs , (#6969) üzenetére


hubai38
aktív tag

Oké köszi már töltöm is.

(#6971) hubai38 válasza ' Tzs , (#6969) üzenetére


hubai38
aktív tag

Egy Diverzáns verzió, amit kicsomagolsz és mehet magyarosítás rajta van meg nem tudom mert csak bele nyitottam.

(#6972) hubai38 válasza ' Tzs , (#6969) üzenetére


hubai38
aktív tag

Jó ki játék, de kéne valami útmutató, bocs össze vissza koborlok magamtól kel rá jönni hogy mi a helyzet, senki nem ad egy tuti infót csak találgatás küldi is egy volt amit kaptam.

(#6973) ' Tzs , válasza hubai38 (#6972) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

A Diverzánshoz van pár segédlet: [link] ez esetleg segíthet :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6974) hubai38 válasza ' Tzs , (#6973) üzenetére


hubai38
aktív tag

Azzal nincs gond, bocsánat nem írtam le hogy most a Reborn Doppelgangerer játszom, na ez egy kicsit problémás. Diverzáns a kicsit piszkált verzió lőszerek nagyobbat sebeznek, a fegyverek nem kopnak, a famas gépkarabélyon már távcső van, ja igen a távcsők is messzebbre hordanak már mint a fegyvereké. ja a lényeg nem kell telepíteni csak csomagolsz és megy is. :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#6975) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

A nagy tárhely mellé előfordulhat, hogy megcsinálom a régóta akart közösségi fórumot is, amiben a Stalker is helyet kap természetesen. Egy pár emberrel itt már beszéltem erről. Lenne létjogosultsága, mit gondoltok? Támogatnátok ezt az ötletet?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6976) hubai38


hubai38
aktív tag

Boldog karácsonyt mindenkinek.

(#6977) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog Karácsonyt!

(#6978) Timstrike


Timstrike
tag

Boldog és békés új esztendőt kivánok minden Stalker játék kedvelőknek!

(#6979) Dhampir


Dhampir
félisten

Békés, Boldog Új Esztendőt kívánok! :)

(#6980) hubai38


hubai38
aktív tag

Boldog újévet mindenkinek.

(#6981) FeketePok válasza Laris2 (#6960) üzenetére


FeketePok
tag

Laris sajnos a Reborn Istok mod magyaritas link torolve lett a Mega-rol,ugyanugy mint a NLC7-Light.
Fel tudnad kerlek tolteni mashova.Elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#6982) Dhampir válasza FeketePok (#6981) üzenetére


Dhampir
félisten

Ehhez jó a Doppelganger magyarítás ' Tzs , honlapjáról?

Index of /site/StalkeR/Mods/CS/Reborn_Doppelganger

[ Szerkesztve ]

(#6983) Timstrike válasza Dhampir (#6982) üzenetére


Timstrike
tag

Itt van a Reborn Doppelganger magyarítás [link] . Tudomásom szerint ez a legfrissebb. Tudom,hogy sok Laris Mega linkek nem működnek de szerintem azért mert örökké javítgat a magyarításokon.Én is ezt használom a [RePack by S.L.] S.T.A.L.K.E.R - DOPPELGANGER 7.63 Time Gap játékhoz.

(#6984) Dhampir válasza Timstrike (#6983) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen! :R

Ez az "Istok" modhoz is jó, illetve ugyanaz?

(#6985) Timstrike válasza Dhampir (#6984) üzenetére


Timstrike
tag

Nem tudom mert nem próbáltam.
Igazából nem nagyon kedvelem ezt a módot (sőt idegesít) mert sok beállítás elhanyagolása kiborít(pl: falakon át lövés,ellenfél 1 lövése szinte halálos de neked kell kb 10-50 lövés,küldetések összevisszasága stb).Véleményem szerint csak olyannak ajánlom aki nem szórakozni szeretne hanem szenvedni.

(#6986) Dhampir válasza Timstrike (#6985) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez alapján inkább elkerülöm, eszerint hasonló lehet a Misery modhoz.

(#6987) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Srácok!
Írom megint: kérlek küldjétek el nekem a munkáitokat (magyarítás+modok) és feltöltöm a TzsWeb-re! :) Nem vagyok itt mindig, nem feltétlenül veszem észre a linkeket, de nálam biztosan meglesznek még jó ideig (amig az oldal üzemel biztosan)! Emailt PM-ben adok (ki akartam ide írni, de nem jeleníti meg rendesen)!

Kérdés: mit gondoltok egy Magyar Stralker Discord szerverről? Már van ilyen tudom, de az kihalt... Ja és ha már itt tartunk, van még egy hírem! Aki annak idején fennvolt az UHSF fórumon, az hamarosan viszont láthatja! ;) Több éves keresgélés után Dezowave Group segítségével megszereztem Hispantól a fórum fájljait, tehát van esély a legendás Stalker fórum visszaállítására... :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6988) Laris2 válasza FeketePok (#6981) üzenetére


Laris2
aktív tag

Szia, [link] Istok magyarítás
[link] végigjátszás az Istokhoz
[link] NLC7 (Light Edition) magyarítás
[link] NLC7 végigjátszás
A Doppelganger, jelenleg felújítás alatt.

(#6989) FeketePok válasza Laris2 (#6988) üzenetére


FeketePok
tag

Koszonom szepen :-)

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#6990) Laris2 válasza Dhampir (#6986) üzenetére


Laris2
aktív tag

A Misery egy nehezített COP mod, nem is ad igazán plusz játékélményt. Ráadásul hibás is, én kb 10-éve végigvittem, és mindhárom pálya televan búvóhellyel, ahol nem látnak meg a zsoldosok. Úgy járkáltak körülöttem mint a mérgezett egerek, érezték hogy ott vagyok. Én meg simán leszedtem őket. Egyedül a vaddisznók voltak veszélyesek rám, ők is csak azért mert nem tudtak gyorsan megállni, és kilöktek a "védett"helyről, és így már elérhető voltam.
A Reborn viszont nagyon jó sztori, (persze olcsón nem adják a játékélményt) és egy teljesen új többdimenziós zónát kapunk. Harcolni gyakorlatilag, csak zombikkal, és mutánsokkal kell. Ill ha visszamegyünk a múltba akkor a németekkel. Meg kell ismerni a játék sajátosságait, és akkor gyerekjáték az egész. Sokat írtam már erről a játékról.

(#6991) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

STALKER - ANOMALY

Egy kis infó egyenesen a fordítóktól:

"A fordító csoportban 8-an vagyunk jelenleg, eddig mindenki hozzá járult a maga módján az Anomaly magyarítás projekthez, és megteszi a tőle telhetőt. Az eddigi időkben általánosan 2 aktív fordító dolgozik, egy változó, kinek hogyan van ideje, ezt senkinek nem szabjuk meg és nem is szeretnénk, hiszen mindenki önszántából segít, amiért végtelenül hálásak vagyunk, szerintem beszélhetekj a Magyar Stalker közösség nevében is. A fájlok fordítása jelenleg cirka a felénél tart, ezután következnek majd az ellenőrzések, nyelvhelyesség, stb; azután pedig reméljük, hogy mihamarabb közzé tehetjük minél több portálon, hogy a játékosok használhassák. Abszolút nyitottak vagyunk az új, segíteni vágyók csatlakozására, személy szerint más fordításokkal foglalkozó csoportokkal való kapcsolatfelvételt szeretnék kezdeményezni a közreműködés reményében."

Link: [S.T.A.L.K.E.R. - Anomaly ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6992) Timstrike válasza ' Tzs , (#6991) üzenetére


Timstrike
tag

Nagyra értékelem a forditók munkáját és hálás köszönet :R hogy szabadidejüket feláldozzák a mi javunkra. :C :C :C

(#6993) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Laris, lenne kedved csatlakozni az Anomaly projekthez? Persze ha van időd és kedved. Persze ez a kérdés másoknak is szól, hátha... :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.