Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:57

LOGOUT.hu

A Rust egy sandbox túlélő játék, amelyet a nagy sikerű Garry's mod fejlesztő csapata a Facepunch Studios készít. Olyan alkotások ihlették, mint például a DayZ, a Minecraft és a Stalker. A játékban egy ősembert alakítunk az apokalipszis után, ahol egy ellenséges környezetben kell megállni a helyünket, ahol az éhséggel, a szomjjal, a hideggel és természetesen a többi játékossal is meg kell küzdenie rákényszerítve minket a folyamatos fejlődésre.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) FuRiONight


FuRiONight
őstag

hali!

Látom sok fejlödesen ment keresztül a játék és a fejlesztők is végre normàlisan foglalkoznak vele. Látom rengeteg magyar szerver van és a magyar közösség is túlságosan szét van szórva. Van érdeklődés meg a jatekra? Szerintetek érdemes volna komolyabban foglalkozni a játékkal és egy magyar community-t összehozni a játék mögé?

Vàrom vàlaszotokat!

Jó jàtékot!

[ Szerkesztve ]

(#402) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

sziasztok,

szeretnék csatlakozni :DD :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#403) FuRiONight válasza Mr.Csizmás (#402) üzenetére


FuRiONight
őstag

Irtam PÜ-t!

Van aki aktiván játszik még a játékkal innen?

Ha igen: Steam: FuRiONight

Nyugodtan vegyetek fel!

(#404) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Frissült a Téma Összefoglaló!

Ha bàrmi észrevételek lenne kérlek jelezzék!

Jó jàtékot! :R

(#405) FuRiONight válasza FuRiONight (#404) üzenetére


FuRiONight
őstag

Újabban frissült a témaösszefoglaló! Így màr teljes.

Van aki játszik még a játékkal innen? Eléggé kiforrott már a játék érdemes rànézni!

[ Szerkesztve ]

(#406) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Devblog 148 Magyar by RustHU!

Youtube: Rust 2/16/2017 Update Summary

[ Szerkesztve ]

(#407) mrazgabor


mrazgabor
tag

03.02. indítottunk egy Vanilla szerót akinek van kedve jöjjön játszani
Szervernév: {HUN/EU}Vegso Allomas

4000map 50slot
ip:217.116.43.154:28015

Jelenleg viszonylag alacsony a játokosok száma (átlag 8-10) de remélem változni fog.

[url=http://bbtracker.net/Server/25573/][img]http://bbtracker.net/ServerImage/25573/3[/url]

[ Szerkesztve ]

(#408) mrazgabor


mrazgabor
tag

[url=http://www.gametracker.com/server_info/217.116.43.154:28015/][img]http://cache.gametracker.com/server_info/217.116.43.154:28015/b_560_95_1.png[/url]

[ Szerkesztve ]

(#409) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok a játékban, de nagyon tetszik!
Esetleg van valaki, akihez csatlakozhatnék, mint csapattárs, vagy ilyesmi?
Eddig nem sok mindent tudok a játékról, de szívesen tanulnék, játszanék veletek.

Üdv!

(#410) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?
A játék indítás után egyszerűen megáll a Facepunch studio - feliratnál :(
Nem omlik össze a játék, fut a háttérben de nem történik semmi..

Press "F" to pay respects.

(#411) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Van itt aki jatszik meg a jatekkal aktivan?
Keresek 1 "ertelmes" embert Trio szerverre.

"Later Nerd!"

(#412) Arolotifar válasza mrazgabor (#407) üzenetére


Arolotifar
őstag

Hali :) Jó a társaság a szerón, viszont a térképet hiányolom :) Mert ugye könnyen el tudok tévedni :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#413) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Újra elővettem a Rustot kérdéses időre , pár év eltelte után kíváncsi voltam hogy mi mennyit és hogyan változott. Pár kört futottam nem volt valami túl élvezetes egy szál f*s*ba akval 3x henteltek le :DD Valahogy nem hatotta meg őket a nyílvessző ami a fejükből állt ki vagy a stonespear a hátukból. Épp kifogtam egy wipe előtti hetet és egy wipe előtti hónapot ergo mindenki maxgearos :DDD B.O timing.
-Annak idején rengeteget raideltünk de azóta nagyon megváltozott a játék így még vannak hiányosságaim.

Szóval ha valakinek volna kedve játszani dobjon egy PM-et és a többit megbeszéljük.Jó volna újra funolni vagy legalább egy nosztalgia féle raidet tolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#414) nem_tom válasza Rick3D (#413) üzenetére


nem_tom
őstag

Hali! Látom halott a topic szinte, de úgy látszik még van aktív ember. :D Kb 1 hete kezdtem el ismerkedni a játékkal, mit ne mondjak... rohadt nehéz. De lassacskán kezdek belerázódni. Bár tény, hogy még senkit se sikerült megölnöm. Viszont keményen beszippantott. Ráadásul időigényes ezen felül, szóval az élet nem egyszerű. :D

Egyébként most Soloban próbálok érvényesülni tegnap óta egy frissen wipe-olt szerveren, eddig még nem raidelték ki a kecómat szerencsére. Viszont ezután cirka 1-2 héten belül magam is szívesen belefognék valami duó/trió játszmába, lehetőleg valaki olyannal, aki jól ismeri a játékot. :)

(#415) Rick3D válasza nem_tom (#414) üzenetére


Rick3D
senior tag

Eléggé halott , eleinte nem is találtam rá a hivatalos ph-s rust topicra mert furán van elnevezve ahhoz képes hogy több 10k ember játssza a játékot.Időközben csatlakoztam pár emberhez akik 3k + órával rendelkeznek. Tegnap volt a heti és havi wipe is (ezt mindig figyeld). US szerveren nyomjuk kisebb nagyobb sikerekkel. Az én tudásom outdated sajnos 3év távlatában. Apránként frissül minden de rohadt sokat kell googléznom vagy megkérdeznem komplexebb dolgokat. Ahol vagyunk tegnap egyedül sikerült egy baset húznom metalra felfejleszteni ez kb 1-2 napig míg kihúzza csak hogy legyen valami.Ami itt megy az eszméletlen olyan PvP van hogy már az is kihívás volt hogy fix helyre eljussak de végül sikerült :DDD Amit tudok javasolni (anno én is így tettem) youtubeon nézz tutorial videókat átlagban 5-15percesek - how to start - best solo base - how to .... és miivel továbbra is gyakran patchenként változik a meta érdemes a legfrissebbet megnézned.

Őszintén megmondom hogy csalódott vagyok magával a kontentel kapcsolatban. Annak idején (bocs ..) olyan rohamosan fejlesztették a játékot hogy én azt gondoltam pár év és szuper game lesz , enyhén szólva sem így lett.Vannak olyan bugok amik azóta is bent vannak stb.......... , nem ragoznám. Mindentől függetlenül ez csak az én személyes véleményem. Ha megunom nem lesz visszatartó erő hogy maradjak.

Nálam is eléggé rezgett a léc hogyan tudom felvenni a ritmust veteránokkal úgyhogy én azt ajánlom pár dolgot fogadj meg abból amit fentebb írtam és amikor már tudod az alap dolgokat visszatérhetünk duó/trióra. Remélem nem sértésnek veszed :))

Továbbá bármi kérdésed lenne dobj itt ph-n egy PM-et és ha tudok szívesen segítek.

(#416) Rick3D


Rick3D
senior tag

Ezt nem fogjátok elhinni vagy mégis ?

Mint írtam megjött a kedvem a játékhoz illetve kíváncsi voltam hogy alakult a fejlesztés.
Az első dolgom az volt hogy hirdetéseket kerestem ahova keresnek embereket stb... Első nekifutásnak a szokásostól eltérően Magyar nyelven. Pár perc alatt felmértem a kínálatot, ami szám szerint 2 lehetőség volt.
Akosjo
Chaos
Mind a kettőt addoltam steam f. listára hogy mihamarabb nekikezdhessek egy értelmes játéknak. Chaos írt először és lebeszéltük hogy csütörtökön 23:00 kor kezdünk akkor lesz az US szerveren wipe. Segítőkész és rendes volt. Közben Akosjo is írt de neki megmondtam hogy már tárgytalan köszönöm.

Eljött a csütörtök este , felmentem ts-re és elkezdtünk regroupolni ami sikerült is viszont folyamatosan döglődtünk ugyanis ekkor voltak reggeli órák US játékosoknak és rohadt sokan voltak. Kb 2órán keresztül sírtak hogy : " a f*szom kivan ! " " csak kővel vagyok miért öl meg ! " nem folytatnám tovább a káromkodásokat ...
Betudtam annak hogy komolyan veszik és felb*sszák magukat rajta - velem is és mindenkivel megesett már. Ki is léptek hogy majd holnap (az az ma) újrakezdik mert így nem lehet semmit csinálni ... Mielött lelépett volna Chaos kérdeztem tőle merre akarnak építkezni mert én még tolnám aztán ha mást nem is de egy alap baset húzok stb ...

2 órával később: Base felhúzva , metalra felupgradelve , több ezer metal fragment a ládában stb ... Nem nagy durranás de azért egész tűrhető kiindulási alap ha azt nézem hogy ők l*szart sem csináltak. Mindenképp egy átmeneti basenek terveztem mert azt feltételeztem majd ők ennyi idő után biztosan tudják hova,merre,milyen op baset érdemes építeni.

Péntek 02.02. : A déli órákban írtam hogy kész a base, van ez meg az stb... A projekt vége felé gyorsan dobtam neki baget és a kódokat az ajtóhoz. Kb 2 kor felmentem tsre hogy na mi a helyzet stb... Válasz : semmi ! Kérdeztem hova a faszba tűntek az ajtók meg a loot ? Mondja Chaos hogy elvitte stb... Én még naivan meg voltam ijedve mert annak idején hackerek szoktak noclippelni és kiszedni az ajtókat.
Kérdezem merre vagytok stb... " Most nem tudom megmondani ! " Pár percre rá tsről ment a bann és steam f. listből is letörölt :DDD

:DD Jót mosolyogva írtam nekik szerver chatre hogy gratulálok ! Ez az igazi magyar mentalitás !
- Válaszok : Dcztél a tsről túl nagy a pinged laggolsz stb...
:C :C :C (Ekkora ökörnek nem vágom hogy akartak nézni.)
Továbbiakban : Retardált vagy ! Túl kezdő vagy ! stb... ( Időközben folyamatosan beszólogatott a takonypóc 1x éves srác (akinek természetesen még olyan hangja sem volt mint az unokahúgomnak) mire írtam neki hogy "takonypóc" válasz : de én legalább tudok játszani :DD :DD Nem fogom ragozni tovább ... Az utolsó mondatom ez volt : " Ennyi évesen azért lehetne több eszed is , gratulálok a viselkedésedhez, HF. " :DDD

Konklúzió : Vehettem volna intő jelnek hogy a srác vacbannos és a képei között több a káromkodással " An*ád p*cs*ja stb... mint a normális. Alapvetően mit vártam egy 3000 órás emberkétől aki 2heti szinten játszik 130 órákat ? -nolife. Nem érdekel hogy elbuktam a megszerzett cuccokat még feltétlenül azon sem lepődtem meg hogy átb*szott sőt örülök annak hogy már így az elején kiderült hogy milyen is ő valójában. Jót mosolyogtam az eseten de azért sajnálatosnak találom hogy valaki 28 éves létére egész nap a gépet nyomja közbe azt hazudja hogy megy melózni , vagy inkább már szánalmas ? ;] - Ítélkeznem nekem sem kéne ...

Kis filó : Annak idején én is nyomtam így játékokat , sőt nem is egyet. Több ezer óra , ráfeszülve és presztízs kérdést csinálva a killekből,timerunok stb...Elitek Elitjei magyar és nemzetközi csapatok , challenges ... HC gaming powa - Soha nem felejtem el viszont soha többet újra ! :)) A hatalmas nagy különbség az volt hogy én betanítottam játékosokat már fiatalon is , full kezdő szintről felhúztam a lehető legmagasabb szintre , volt rá példa hogy visszanyalt a fagyi de arra is hogy a végén már jobb volt nálam. Illetve volt egy szint ami alatt szóba sem álltam bizonyos játékosokkal. De nem b*sztam át őket ! Ezek az évek már régen voltak és elfelejtettem hogy milyen is ez a közösség ebben én hibáztam , számolnom kellett volna ezzel is :DDD Elcasualosodtam , valamilyen formán szomorú egy EXéljátékosnak felismernie saját magáról ... Cserébe van életem :F :C
Közelebbi : Az a takonypóc is előbb utóbb így fog járni vagy legalábbis kiteszik , ezt kb 15 év online játék tapasztalat mondatja velem,kis emberismeret. Távolabbi : Pár év múlva mikor el kell mennie dolgozni mert a szülei nem tudják finanszírozni az eltartását , majd akkor lesz szájleffegés ! :((
Soha nem gondoltam volna hogy ebbe a sorba egyszer bekerülök , eljött ez a nap is. Tanultam belőle :) Nekem erre továbbá nincs szükségem ez az egy biztos.
(wotot még mindig super unicumba nyomom :U )

Mást ne verhessen át , legalábbis aki olvassa :
Steam profil linkje ( Nevet,képet változtathat de ID-t nem id/Chaos696969)
Hírdetése
Jár a pacsi ha végigolvastad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#417) nem_tom válasza Rick3D (#415) üzenetére


nem_tom
őstag

Már jó pár tutorialon átrágtam magam, figyelek a wipe-okra is meg ilyesmi. Igazából az alapok megvannak, csak a gyakorlat hiányzik, főleg a harcok terén. :)

Nem veszem sértésnek, nyilván egy tapasztalt játékos inkább olyat választ aki már ismeri legalább azt. :D

#416: Az igen. Szépen vagyunk. Nem tudtam, hogy ilyen gusztustalankodások mennek... amúgy köszi a pacsit! :D
Úgy látszik jól meg kell válogatnom nekem is majd, hogy kivel/kikkel állok össze. Bár ahogy elnézem, kezdőkkel amúgy se szívesen alkot csapatot senki, az aktivitásról nem is beszélve... a Rust-ból elvégre nem lehet megélni. :D
Amúgy már a sztori elején feltűnt, hogy rinyálás/káromkodás, amikor az elvárásaik közt pont az szerepelt, hogy ezt nem tolerálják. Nemhogy gerinctelenek, de még ellent is mondanak maguknak. Vagy pont így akarják magukhoz csalni a normális embereket, hogy jól lehúzzák őket. Nem értem én ezt a hozzáállást, hát nem esik jobban egy becsületes játszma egy jó társaságban? :)

(#418) nem_tom


nem_tom
őstag

Amúgy rendes vas csákányhoz és baltához hogyan lehet jutni a leggyorsabban? Vagy teljesen random, hogy az ember mikor találkozik ilyenekkel? Építettem egy fain 3x3 bázist. Megépítettem kívülről az emeletét is, viszont belülről a feljárót nem tudom kiütni. Kicsit elakadt a sztori. :D

(#419) nem_tom válasza nem_tom (#418) üzenetére


nem_tom
őstag

Sikerült ilyen modern szerszámokhoz is hozzájutni. 6 csákányt törtem el, de végül kiütöttem a plafont, most már van emelet. :D

Illetve sikerült leszámolni egy felfegyverzett játékossal. Elszaladtam egy airdrop -ért. Ketten vártak ott, az egyiknél shotgun, nálam az a kő pisztoly. Végül éppenhogy, de legyűrtem, a harmadik meg elszaladt és minden loot az enyém lett. Úgyhogy haladok. :D :)) Csak úgy azért mesélem el, mert eddig még nem sikerült senkit legyőznöm. :D

[ Szerkesztve ]

(#420) nem_tom


nem_tom
őstag

Na jó egy utolsó hozzászólás, aztán abbahagyom ha már úgy is csak én irkálok ide. :D

A kilövőállomást hogyan lehet bejárni rendesen? Hiába szereztem vegyvédelmi ruhát, úgy is megölt az erős sugárzás ha a legtetejére akartam felmenni. Vagy 10x tört bele a bicskám és buktam két vegyvédelmi ruhát meg egy csomó loot-ot. Hiába próbáltam táplálni az életerőmet meg szedni sugárzás ellen gyógyszert. Ha ez is kevés, akkor hogy van ez? :F

(#421) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!
Most kezdtünk a családdal játszani. Eddig Battlefield 3/4-et toltuk. Pedig már vagy 3 éve megvan a játék.
Eddig 3 magyar szerveren voltunk. Kettő eltünt, harmadik pedig "érdekes".
Úgy döntöttünk saját szervert akarunk. És itt jön a kérdés.
Melyik szolgáltatótól érdemes bérelni és milyet?
Táláltunk 20 fős szervert 1500ft-ért. Itt nem tudom mekkora lehet a térkép....

Találtunk olyat, ahol m2-re (négyzetméterre :Y) van árazva, pl 2000m2 3500ft. Ez most mi?

A lényeg, hogy melyik szolgáltató és mit.
Remélem kapok választ, köszönöm! :R

(#422) pelgrim_v1 válasza nem_tom (#420) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Vegyvedelmi ruha anti rad pill és bandage meg kaja (olyan ami sok HP-t tölt instant. Mondjuk a málna vagy mi az)

Btw. Solo player váltana duora/triora. Csak vanília offical szerveren játszom. Esetleg valaki?
Jelige: raideljuk ki a Vatikánt

(#423) pelgrim_v1 válasza pelgrim_v1 (#422) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Kihalt a topic? :(

(#424) eami válasza pelgrim_v1 (#423) üzenetére


eami
addikt

sosem pörgött igazán :(

(#425) Syklas


Syklas
tag

Elég meglepő hogy egy ilyen kaliberű játéknak nincsen egy stabil PH-s közössége. :(
Pedig ez a játék a kategóriájában még mindig a legnagyobb név.. Én ma vettem meg a játékot.. bevonzott az a sok videó a YT-on.. bár már előre félek mi lesz velem egyedül.. mindenféle tudás és tapasztalat nélkül. :D

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#426) gyantaszuz válasza Syklas (#425) üzenetére


gyantaszuz
tag

Sanszos, hogy már lecsengett a nagy Rust örület.
Egy időben elég nehezen lehetett követni hardverrel a játékot, akkor sok ismerős letette a lantot. :)

(#427) sepsi0 válasza Syklas (#425) üzenetére


sepsi0
őstag

Mi is nemrég vágtunk bele, pedig évek óta megvan a játék.
Azt ajánlom el sem kezd, mert elveszi az életedet...
Ha harc van, ebben a játékban megremeg az egéren a kezem, mert van mit veszteni.
Vagy az érzés, amikor 4 napja farmolsz, építed a bázisod, lefekszel, majd offline raid jön és elvesznek mindened.
Amit addig elértél a terveken kívűl, kuka...
Ez azoknak való, akik ott élik az életüket.
Mondom ezt úgy, hogy tegnap is játszottam vele. :B

Amúgy sokan játszanak vele.
Van a HGN szerver, wipe után van mikor 70-en vannak fent.

Beteg ez a játék, mi Battlefield 3/4 után kezdtük el, de már abba kellene hagyni.

Jó tanács, menj fel pvp szerverre és tanúlj lőni/harcolni.
Aztán farmolj, használd a újrahasznosítót, kutass/tanúlj, mert azt nem vehetik el tőled.
De szólóban kevés az esélyed sajnos....

Ja és a legfontosabb, NE bízz senkiben!!!

[ Szerkesztve ]

(#428) Syklas válasza sepsi0 (#427) üzenetére


Syklas
tag

Én is a BF-ről jöttem át.. ezzel eljátszogatok addig amíg a BF5 nem jelenik meg. :K
Nekem pont az tetszik a játékban hogy olyan anarchikus.. és pont az tetszik benne hogy végig izgulóm az egészet. Csak sompolyogva merek közlekedni.. én is végig remegem az egészet.. :D De ép ez benne a jó! Csak vadászgatóm élelmet gyűjtögetek.. kerülök mindenkit.. próbálom túlélni.. és szép lassan kitapasztalni hogy mi hogy működik. Igazi "survivor" érzés.. eddig nagyon bejön.. :K

sepsi - Téged asszem ismerlek is a Bf időkből. Még a BF2-t is játszottunk egy kicsit együtt :D

Nem vagyok egy nagy PvP-s.. inkább a túlélésre hajtok.. és hogy legyen egy normális kuckóm. Amit ha naponta ki is fosztanak.. de legalább van hova mindig visszamenni. :D

Milyen gyakran resetelik a szerókat..? Mert már alig van fa a szerón.. ( azon a magyar HGN szerón is voltam)
Bár egy 200fős Rustafield szerón kezdtem a játékot.. az első tapasztalatokat ott szereztem.. Ott hegyekben álltak a hullák mindenűt a földön.. de nagyobb volt a térkép és voltak nagyobb erdők.. ahol lehetett sompolyogni! Kaja volt dögivel.. golyóval nem is ölt meg senki.. mindig csak pucér bantu csávók ütöttek le kőbunkóval. :D

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#429) sepsi0 válasza Syklas (#428) üzenetére


sepsi0
őstag

Huh igen BF2 2800 órám volt benne, mindenhol sepsi0 vagyok. BF3 na abban is 2600+ órám van. Biztos találkoztunk, de nekem legendásan rossz a névmemóriám sajnos :B.
Az a baj, hogy ha csak a túlélésre hajtassz, egy idő után unalmas lesz.
Én is toltam 200-as szerón, csoda volt, hogy építkezni tudtam.
Már többször otthagytuk a HGN szerót az offline raidek miatt, próbálkoztunk sok szeróval, de mindig visszatérünk ide. Csak 400 óra körűl tartok, asszonyal játszunk ketten.
Ha egyszer gondolod, nézz fel hozzánk, van TS szerver is.

Wipe:
Elvileg minden hónap első csütörtök full wipe, de pl itt a HGN-en van hónap közepén egy map wipe is. Ilyenkor buksz mindent kivéve a blueprinteket.

Nagyon izgalmas játék, csak úgy repülnek az órák. Néha fullon van az adrenalin, és tényleg amiatt mert van mit veszítened.
Már többször abbahagytam, de mindig visszamegyek.
Viszont nagyon aljasak az emberek benne, kihozza mindenkiből a legrosszabbat ez a játék, tényleg nem lehet senkiben bízni, sajnos. De pont ez a varázsa....
Szerintem sok órám lesz benne. Már hónapok óta nem BF-eztem egy jót.

[ Szerkesztve ]

(#430) Syklas válasza sepsi0 (#429) üzenetére


Syklas
tag

Szívesen becsatlakozok hozzátok.. gyorsabban tanulnék és az esélyeink is javulnának..
Hétvégénként nem vagyok.. de hétköznap esténként oké..! :K
Majd felveszlek steam-en..

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#431) sepsi0 válasza Syklas (#430) üzenetére


sepsi0
őstag

Rendben, mondjuk én most kezdtem a 4 munkanapomat, ilyenkor nem nagyon játszom, de az asszonyom lehet.
Vegyél akkor fel, este visszajelöllek.

(#432) Syklas


Syklas
tag

Az összefoglaló leírásba esetleg még odalehetne tenni a Rust Lab linkjét.. klassz kis oldal. Én mint kezdő sok hasznos infót onnan néztem ki. :K

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#433) nem_tom válasza gyantaszuz (#426) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem feltétlen csengett le, elég népszerű még. Nekem személy szerint időm nincs rá, mert ahhoz, hogy normálisan tudjak kezdeni valamit magammal a játékban napi 3-4 órát alsó hangon be kéne fektetnem, ami fizikai képtelenség egy ideje és lesz is. Pedig nagyon benne lennék egy duó/trió játszmában, mert csak solo-ban öltem bele 200+ órát még az év elején. :)

(#434) gyantaszuz válasza nem_tom (#433) üzenetére


gyantaszuz
tag

Igen, ezzel en is igy vagyok. Estenkent tudnek ranezni, annak meg semmi ertelme. Neha PVE szerveren szoktam allatkodni, deabbol meg pont a lenyeg hianyzik.

(#435) sepsi0


sepsi0
őstag

Kell egy többfős csapat és akkor mindig lesz aki fent legyen.
Nekem is ez a gondom. 4 nap meló, 4 nap szabad, de ha nem hétvégére esik, akkor nem tudok nagyon játszani.
A nagyobb klánok is ezt csinálják, mindig van fent valaki tőlük és ha más nem, farmol.
Csak az a baj, hogy ebben a játékban még nem találtam olyat, akiben meg lehetne bízni. Volt olyan, hogy mire másnap feljöttünk, átírta az összes kódot az ajtókon és szétszedte az ágyakat.
Ha soloban toljuk csak áldozatok leszünk, lesz ki raidelni...

(#436) nem_tom válasza sepsi0 (#435) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez mondjuk nem egy rossz megoldás. Most még nem merném bevállalni, de későbbiekben ezt meg lehetne próbálni.
Hát a bizalom egy sarkalatos pont, főleg ebben a játékban de hát nincs mit tenni, ki kell próbálni. Na meg arra sem ártana törekedni, hogy a csapat tagjai legyenek legalább 16 évesek. Egyszer játszottam egy 12 éves sráccal, "tanítgatott" meg minden, de hosszútávon az agyamra ment, végül letiltottam a francba. :D

(#437) sepsi0 válasza nem_tom (#436) üzenetére


sepsi0
őstag

Mi az asszonyal fent szoktunk lenni. :B
Ő 36 éves én 35...
Max a 10 és 6 éves fiaink jönnek fel még. A középső az Roblox guru.
Elvileg a klánunkból is lesznek. Itt szerveződhetünk, ha gondoljátok.
Jó lenne már egyszer a dákó másik végén lenni. :D

Most is játszunk és már összehaverkodtunk egy játékosal.

[ Szerkesztve ]

(#438) nem_tom válasza sepsi0 (#437) üzenetére


nem_tom
őstag

Családi Rust party? Teljesen jó. :D
Hajrá, csapassátok! Ha a jövőben tudok időt szakítani és még aktívak lesztek, jelentkezem én is. :)

(#439) sepsi0 válasza nem_tom (#438) üzenetére


sepsi0
őstag

Rendben, várunk.
Bővül a csapat.

(#440) Syklas válasza sepsi0 (#439) üzenetére


Syklas
tag

Na akkor ma este csapassuk...!!! :K Én már talán 5-től fent vagyok.. (talán 6felé lesz a wipe) és addig felveszem a ritmust. Belehúzok mert utána "sajnos" keddig nem leszek.. de utána hétköznap behozom a lemaradást. Bár egy kicsit tartok hogy lehet itt összefogni ( koordinálni) több embert. .. szerintem ez nem az a tipikus csapat játék. Bár én nagyon rugalmas és türelmes típus vagyok.. ezzel gond nem lesz. ;)

És ahhoz képest hogy ez talán már 5 éves játék.. ( bár hivatalosan csak most év elején jelent meg) Esténként ahogy néztem a stat monitort 50-60 ezer játékos van online. Azért az kemény.. :)

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#441) Syklas


Syklas
tag

Egy hete van meg a játék.. kedden kezdtem el építeni a kuckóm a HGN szerón. ( nulla tapasztalatból..) Most gyorsan felnéztem wipe előtt hogy még mindig érintetlen e.. és igen.. minden zár a helyén van. :K Egyszer se fosztottak ki.. 6 szoba összkomfort.. van viz, gáz ,villany. :D Szinte fáj a szívem hogy mindjárt el fog tűnni a 6 órási wipe után. :U

[ Szerkesztve ]

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#442) Syklas


Syklas
tag

Itt a Helloween event..
Zombik, sikolyok és hullahegyek mindenhol. ;)

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#443) Syklas


Syklas
tag

RUST Level 2000.. amikor sírva szakadsz a röhögéstől.. :D
THE NOOB HORDE : A Lázadás :DD

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#444) autosportos


autosportos
csendes tag

Sziasztok! Létrehoztam egy home servert, telepítettem az Oxide-ot, hogy használni tudjam többek között a StackSizeControllert, meg még egy-két apróságot.

Észrevettem az interneten néhány screenshotot, amin a Hunger bar nem 500, és a Thirst bar nem 250-re, hanem mindkettő 999-re van beállítva. Például itt jól látható. Melyik moddal lehet ezeket az értékeket módosítani?

A Well Fed modot ugyan kipróbáltam, beállítottam a permissont is, de csak annyit tudtam ezzel elérni, hogy belépéskor (illetve spawnoláskor) feltölti a Health-öt 100-ra, a Hungert 500-ra, s Thirstöt 250-re, viszont 999-re egyiket sem állította át.

(#445) nem_tom


nem_tom
őstag

Nem tudom járt e már itt ez a videó, de gondoltam beteszem hátha valakit érdekel. Rust háttérsztori. Persze nem konkrét meg hivatalos, de elég mélyen beleásta magát az emberünk a részletekbe. Végignéztem, bár sajnos az angoltudásom erősen hiányos így csak keveset értettem belőle. Nektek viszont lehet érthetőbb lesz. :)

(#446) nem_tom


nem_tom
őstag

Ahoj! Társ kerestetik! (Steam topic)

"Sziasztok!

Egy, nagyon max két fő társat keresek játszásira. Nincsenek komoly célok, csak érezzük jól magunkat, normál játékmódban és minimum 2x -s szerveren. Felnőttek előnyben, de nem szabok korhatárt, ha értelmes vagy és elvégezted már minimum az általános iskolát valszeg jól kijövünk majd. Ha kezdő vagy az se gond, segítek belerázódni, ha profi vagy meg Te segítesz majd nekem. :D
Rólam annyit, hogy bő 600 órám van eddig a játékban, csak is kizárólag solo-ban. Harcokban nem vagyok túl jó, de tapasztalattal és elméleti tudással a játékról bővelkedem. Sajnos munkám és párom mellett nincs túl sok időm így nem igazán tudok már egyedül érvényesülni.
Heti 2-3 alkalom, hétköznap esténként illetve hétvégén rugalmasabb ami belefér de nem tudok egész napokat és heteket beleölni. Ez előfordulhat, hogy néha több de akár néha kevesebb, majd úgy is egyeztetünk.
Azt viszont szeretném kérni, hogy véres, habzó szájú vérpistik kíméljenek! Hisztire, picsogásra, követelőzésre és a másik sértegetésére mert nem olyan jó mint őfelsége nem vagyok kíváncsi.
Elöljáróban ennyi. Ha felkeltettem az érdeklődésed, keress meg privátban vagy írj ide és én kereslek meg téged. GL HF :)
"

Ide is jövök házalni, hátha... bár sajnos elég lehalt itt a téma de kitudja éppen ki téved erre. :)

(#447) megi10 válasza nem_tom (#446) üzenetére


megi10
csendes tag

Szia! Mi is játszunk de mi se tudunk annyit fent lenni amennyit ez a játék igényel így általában egy hetes szerverekre megyünk. Mert nincs az hogy remegni kell hogy le readelnek. Általában 2 vagy 3 játszunk a férjemmel játszok megtalálod a hozzászólásoknál Sepsi0 a steam ez a neve ved fel és megbeszélhetjük a részleteket.Mi is keveset tudunk mert van 3 gyerek 😉 néha velük is játszunk de ök hamar megunják. Kb1000 óránk van benne de már egy hónapja nem játszotunk így most nagyon fel kel zárkozni a frissítések véget. Most tervezzük hogy hónap végén visza térünk ha van kedved akkor jelez.

(#448) nem_tom válasza megi10 (#447) üzenetére


nem_tom
őstag

Szia! Bocsi, mostanában nem figyeltem a fórumot. Küldtem meghívót a férjednek.

Amúgy sikerült csapatot találni, jelenleg öten vagyunk hivatalosan, de abból kettő tag ideiglenesen távol van, a többi inaktív. Szóval ismét keresek embert. :)

(#449) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok! Hátha olvassa valaki, ezért leírom a problémámat. Mikor belépek egy szerverre, bármilyenre, nem tudok felkelni. Sehogy. Rákeresve guglin megtudtam hogy 2014 óta van ez a probléma, de megoldást nem találtam rá. Egyébként régen játszottam vele sokat, akkor még működött. Nem tudja valaki mi lehet ez? Újratelepítés már megvolt sokszor.

A játék az nem játék!

(#450) nem_tom


nem_tom
őstag

Hali! Egy kis átfogó segítség azoknak akik szeretnék a legkedvezőbb videó beállítást alkalmazni az FPS növelése érdekében. :)

Videó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.