Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tiszolczi válasza atytoth1 (#91) üzenetére


tiszolczi
csendes tag

Fülesre leadott hangminőség:
Sajnos Samsung S szériás összehasonlítási alapom nincs, de egyéb más telefonhoz és eszközhöz tudom hasonlítani a jelet. A 3.5-es jacken kifejezetten dinamikus és részletes hangot lehet hallgatni. A Poweramp DVC-je ehhez még hozzá tud járulni. Külső USB DAC-hoz viszonyítva kicsit a tér lehetne szélesebb, de van alja, közepe és vége is. Az eredmény nyilván függ a forrástól és a lejátszó eszköztől is.
Ahogyan mások is, így én is a 3,5 jack miatt néztem ki ezt a telót, de szerintem Hi-Fi élményre lehet érdemes beszerezni hozzá egy külsős biszbaszt. Viszont mindennapos zenahallgatásra teljesen jó a jackre adott jel is.

[ Szerkesztve ]

(#102) Threant


Threant
tag

Sziasztok! Nekem az értesítési LED nagyon hiányzik, a beállításoknál beállítható kétoldali animált piros, kék oldalfény egyszer felvillan, aztán semmi, de ez nem értesítés jelzés, emlékeztető, hogy jött valami üzenet. Letöltöttem egy alkalmazást is, de Messengernél, vibernél nem jelez az sem. Szóval ez az üzenetkezelés nekem így nagyon hiányos.

(#103) kengyel válasza Threant (#102) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én, erre az AOD- hasznàlom, igaz kicsit többet fogyaszt. Bàr az sem kell, mert az óràm, mindent jelez.

kengyel

(#104) atytoth1


atytoth1
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
A fényerő csökkentés mennyire húzható le minimálisra, hogy teljes sötétségben is használható legyen? Extra dim lehetséges? Ekkor mennyire a vibrál a képernyő?

(#105) atytoth1


atytoth1
csendes tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes megvenni az 512 Gb-os változatot, vagy az nem EU változat? Van valami hátránya, szoftveresen, hardveresen?
https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-note-13-pro-5g-512gb-12gb-ram-dual-p1031770030/#
Vagy ugyan azt tudja, csak több memóriával, mint a 256Gb-os? Viszont, ha jól tudom, a 256 Gb-osra van csak a hivatalos garancia..
Színben tetszik a lila, de az nem túl nőies? Vagy inkább a fekete javasolt?
Köszönöm szépen!

(#106) kbyte1024 válasza atytoth1 (#105) üzenetére


kbyte1024
veterán

Basszus ezt neked kell tudnod, hogy mekkora tarhelyre van szükséged... A 12giga ram meg kB mindegy :K mivel úgy is szürke tok van hozzá nem fogod látni a színét.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#107) atytoth1 válasza kbyte1024 (#106) üzenetére


atytoth1
csendes tag

Igazából a garancia még kérdéses, mert hivatalos forgalmazó (MM, Yettel, Emag, Alza...) nem forgalmazza a 512Gb-t. A kérdés, hogy akkor a nagyobb tárhely milyen hátrányt jelent (pl kommunikációs szabványok). De ebből a telefonból pl. van olyan verzió, ami nem Snapdragon processzoros..

(#108) kbyte1024 válasza atytoth1 (#107) üzenetére


kbyte1024
veterán

Na tehát hogy ne fussunk felesleges köröket. SNAPI 7S GEN 2. Azért vannak megbízható boltok az Alza meg MM boltok kívül is. Szabványok meg ugyanazok, a tarhely nek nincs köze hozzá.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#109) kengyel válasza atytoth1 (#105) üzenetére


kengyel
nagyúr

A mai felhő világban, nekem elèg a 256GB- os verzió. A garancia fontosabb, ezèrt maradtam az MM- nèl. Kèket kaptam belőle, de a tok takarja, kivève a kameránál.

kengyel

(#110) Joe.36 válasza kengyel (#109) üzenetére


Joe.36
addikt

Én rendeltem hozzá [tokot] ez takar mindenhol és a kamerát is jobban védi, meg az egész telefont.
[Itt] egész olcsó ha használod a kupont :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#111) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Egy jó Hidrogélfoliara vadaszok :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#112) kengyel válasza Joe.36 (#110) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez teljesen jól nèz ki, ès átfogóan vèdi a telefont. Lehet, rendelek èn is.

kengyel

(#113) Joe.36 válasza kengyel (#112) üzenetére


Joe.36
addikt

Nillkin nagyon jó márka :K

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#114) kengyel válasza Joe.36 (#113) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nèztem itthoni boltokban is, nem vèszes az ára.

kengyel

(#115) Joe.36 válasza kengyel (#114) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is néztem, de nem találtam készleten.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#116) kengyel válasza Joe.36 (#115) üzenetére


kengyel
nagyúr

Találtam itt, ès nem is drága.
[link]
HyperOS lista [link].
Ki tudja, mikor kapjuk meg.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#117) Joe.36 válasza kengyel (#116) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez is azt írja hogy

Átmenetileg nem vásárolható...

1-2 nap múlva itt lesz, több tokot is rendeltünk, így ingyenes a szállítás is... Majd jelzek hogy milyen. 4441.- a tok :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#118) kengyel válasza Joe.36 (#117) üzenetére


kengyel
nagyúr

Annyira nem sos, a gyári tok is valami.

kengyel

(#119) Joe.36 válasza kengyel (#118) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen, ma már semmit se adnak a telefonhoz, de ezekhez legalább van minden :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#120) kengyel válasza Joe.36 (#119) üzenetére


kengyel
nagyúr

Erre most lecsaptam, ennyièrt megèri.
[link]

kengyel

(#121) Joe.36 válasza kengyel (#120) üzenetére


Joe.36
addikt

4441 - ? :) Egyébként vicces társaság majd meglátod ! :D

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#122) kengyel válasza Joe.36 (#121) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen, volt hozzá valami kupon, jó árban jött. Ha minden igaz, már holnap rajta a telefonon. Jó kis team, jöttek a bolondos üzenetek. :D

kengyel

(#123) kengyel válasza kengyel (#122) üzenetére


kengyel
nagyúr

Meg is èrkezett a tok, nekem kicsit csúszósnak tűnik. Igaz hogy vèdi a telefont, plusz a kamerát.

[link]
[link]

kengyel

(#124) bolerobubu


bolerobubu
csendes újonc

A közelségérzékelő szenzorról azt írjátok, hogy nincs...
A gadgets360-on a note 13 pro 5g-hez azt írja, hogy tartalmazza a proximity sensor-t...
Itt is ezt írják: https://www.mi.com/global/support/faq/details/KA-91489/

(#125) kengyel válasza bolerobubu (#124) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már èn sem tudom van e benne, de minden telefonálásnál szèpen kialszik a kijelzö. Sokat szoktam telózni, de idáig rendben volt.

Joe.36: Ez a tok, kicsit buszli telefont csinàlt belőle, más lett a fogása. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#126) Joe.36 válasza kengyel (#125) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen tudom, olyan strapa telefonos...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#127) kengyel válasza Joe.36 (#126) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ahogy mondod. :) Annyira nem gond, meg lehet szokni.

kengyel

(#128) tiszolczi válasza bolerobubu (#124) üzenetére


tiszolczi
csendes tag

Devcheck szerint Xiaomi Inc. Proximity Sensor nevű közelségérzékelő szenzor van benne.

(#129) joe999


joe999
tag

Sziasztok!
Beszállok én is a klubba. Ma rendeltem meg a telót a Telekomtól, remélem, hogy a jövő héten megérkezik. A hozzáadott tok a képek és videók alapján nem igazán jön be és szeretnék venni egyet hozzá.
Ezt a hármat néztem:
[link]
[link]
[link]
A két Nilkin közül a sima Frosted Shield jön be, formára, talán picit kecsesebb mint a kamera védős. Ahogy "kengyel" kolléga írta az kicsit "buszli", bár biztos, hogy jobban véd. A Nilkin tokokról azt írják, hogy a hátlap kemény műanyag, a belső rész azért gondolom, hogy valami puha anyag és nem karcolja a hátlapot.
A harmadikról semmi infó, szerintem az sem néz ki rosszul, bár a kamerák elég védtelenek. Spiegen tokot még találtam sehol. Szerintetek melyik jobb, esetleg vélemény valamelyikről.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#130) kbyte1024 válasza joe999 (#129) üzenetére


kbyte1024
veterán

Szerintem ezek túl csúszósak. Volt hasonló másik telon. De ha neked bejön jó mind.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#131) joe999 válasza kbyte1024 (#130) üzenetére


joe999
tag

Pont abban reménykedtem, hogy a Nilkin a recés hátlap miatt nem csúszós. A linkelt harmadik ismeretlen az elvileg szilikon, az is csúszna? Mindegy megvárom, hogy élőben milyen a hozzáadott tok, aztán, ha nem tetszik, akkor megrendelem valamelyiket.

(#132) kengyel válasza joe999 (#131) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon jó a gyári hozzáadott tok, csak nem vèdi annyira a telefont, sem a kamerát. De akárhogy is nèzzük, pozitív hozzáállás a Xiaomi rèszéről.

kengyel

(#133) kbyte1024 válasza joe999 (#131) üzenetére


kbyte1024
veterán

Sajnos csúszósak mert kemény műanyagok. Rece ide vagy oda. Szerintem a szilikon jobb választás.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#134) kbyte1024 válasza kengyel (#132) üzenetére


kbyte1024
veterán

Bizony, nekem m mondjuk bejön a gyari tok, most rendeltem Hidrogélfoliat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#135) kengyel válasza kbyte1024 (#134) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most raktam vissza a gyári tokba, a kameravèdőst, nem tudtam megszokni. Jól vèdte a lencséket, de kényelmetlen a fogása.

kengyel

(#136) kengyel


kengyel
nagyúr

Hoppá !
Tölthető a HyperOS OTA. :) 5.2 GB.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#137) joe999 válasza kengyel (#135) üzenetére


joe999
tag

Köszönöm mindenkinek a választ! A kamera védős Nilkin akkor tuti kiesett, az annyira nem is tetszett, a másik Nilkin jobban. Egyelőre maradok a gyári toknál, aztán majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#138) kengyel válasza kengyel (#136) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon jó lett, fel is ment. :)

kengyel

(#139) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Király most szedem én is👍

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#140) borix válasza kengyel (#125) üzenetére


borix
őstag

Teszteljétek le! Leragasztod az előlapi kamerát, ha akkor is működik a közelség érzékelő akkor van benbe, ha a kamerát használja akkor nem fog. Nem linkelgetni kell...

(#141) kengyel válasza borix (#140) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem én linkeltem, ezt észrevetted ? Engem ez a része nem érdekel, kialszik a kijelzőm telefonáláskor. Nekem, ennyi elég. :)

kengyel

(#142) borix válasza kengyel (#141) üzenetére


borix
őstag

Azért ha nem fáradság lenne valaki olyan szíves és letesztelné, hogy ne legyen már kérdéses.

(#143) tiszolczi válasza borix (#142) üzenetére


tiszolczi
csendes tag

Mértékadó helyeken is (pl. gsmarena) azt írják, hogy virtuális közelségérzékelőt tettek bele. Mondanám, hogy sajnos, viszont eddig teljesen jól működött, semmi probléma nem volt vele. Tesztelés alatt első érzékelés után nemcsak előlről, hanem felülről és oldalról is szépen jött-ment a jel. Ha sikerül beilleszteni, akkor alább az eredmény.

(#144) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó az új HyperOS, viszont a gmailnek nálam nincs hangja. Ha jön email, csak kijelzi.
Van ötletetek ?

kengyel

(#145) joe999 válasza kengyel (#144) üzenetére


joe999
tag

Bocsi ha hülyét kérdezek, de honnan szeditek le, vagy online frissül? Illetve ez még Android 13 alapú? Nem nagyon vagyok képben.

(#146) kengyel válasza joe999 (#145) üzenetére


kengyel
nagyúr

OTA frissítèsként érkezik, automatikusan. Ez màr az android 14, és februàri biztonsàgi frissítés. Nyomj rá a MIUI- ra, és fel kellene dobnia.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#147) joe999 válasza kengyel (#146) üzenetére


joe999
tag

Húúú!!! Szuper! Még nem tudok rányomni, mert még nem jött meg a teló, de már alig várom. Érdemes frissítés után factory resetet csinálni, mielőtt még belakom a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#148) kbyte1024 válasza joe999 (#147) üzenetére


kbyte1024
veterán

Nem

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#149) Joe.36 válasza kengyel (#127) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem eddig minden telefonomon ilyesféle tokok vannak már megszoktam. Samsung Note 9. Redmi Note 10 pro, és most ezen is.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#150) kengyel válasza Joe.36 (#149) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon jó minőségi tok, de a fogását nem bírtam megszokni. Olyan strapatelefonnak hatott, így visszaraktam a gyári szilikontokot. :)

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.