Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Lauda válasza Motion_Blur (#150) üzenetére


Lauda
félisten

Remelem is, hogy nem esik egy centi se. :DDD

(#152) koshmar válasza Lauda (#151) üzenetére


koshmar
őstag

Itt (Debrecentől 40 km-re) esett egy pár órát, de most valahogy abbahagyta. :((( :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#153) darál0w válasza moha21 (#148) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát itt még nem.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#154) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#155) zolisx4


zolisx4
őstag

Itt sem esik Pest megye északi csücske ,de a katonaság már felkészült ,de mire??

(#156) Ringman


Ringman
nagyúr

(#157) Dany007 válasza zolisx4 (#155) üzenetére


Dany007
veterán

Most én is az rtl-t néztem :D
Egyszerűen vicc. Mint valami komédia.
Mondja a fazon, hogy azok a páncélozott harckocsik akár 30cm-es hóval is megtudnak birkózni! :DD
Elmondom, az 1982-es 1.6-os Ford Sierra is megbirkózik vele (téli gumival).

Már arra gondoltam, hogy írok nekik egy levelet, nézzék már meg ugyan mégis mekkora az a 30cm. Mert ez alig több, mint bokáig érő hó.

Másik poén az volt, amikor Szegedről jelentkeztek be. Mert, hogy ott esett ma a legtöbb. Mondta is a csóka, hogy már legalább 6-8 centiméter esett! Húha most aztán mi lesz? :))

Azt mondom a 40-50 centi már nem kevés mennyiség. De csak 60-70+ az amit extrémnek neveznék.

(#158) moha21 válasza Dany007 (#157) üzenetére


moha21
addikt

Egyébként nálunk gyönyörű a táj. Ez igazi tél. 8 cm hó itt is van lazán,4-szer voltam kinn takarítani. Amúgy 30 cm-es hó sem egy nagy extrém mennyiség, főleg a tavalyi ( meg az idei ) csapadékmennyiséget nézve.

Decemberben a kertben betonoszlopokat fektettem le ( autóbejáró lesz ), és hiába volt sár csupa repedés volt a föld.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#159) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Végre évszaknak megfelelő időjárás van! :)
Ugyan a kazánszobában csak 5 mázsa fa van, de talán elég lesz jövő hétig, amikor venni tudunk újabb adagot.
Na, megyek is, megnézem a kazánt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#160) zolisx4 válasza Dany007 (#157) üzenetére


zolisx4
őstag

Ja néztem én is ,na meg a bejelentkezés pont mentő ment ,tiszta horror :W
Igen 40-50 cm az már valami lenne de szerintem az északi megyékben nem is fog esni ,. :F

(#161) Dany007 válasza zolisx4 (#160) üzenetére


Dany007
veterán

Én is úgy nézem, hogy minket ki fog hagyni... =/ Talán majd holnap.

@moha:
Na mindjárt megnézem hol is laksz :)

(#162) 7600 GS


7600 GS
addikt

Itt Kecskeméten már szépen esik, a hőmérséklet -12. Jó lesz ez, innen a gép elől szeretem nézni. ;]

(#163) Vladi


Vladi
nagyúr

Na hogy állunk emberek? Mindjárt lövök képet Debrecenben. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#164) zolisx4


zolisx4
őstag

Én itt lakom helyileg remélem jó linkeltem,és látni hol vagyok ,na itt semmi -13 fok van :K

(#165) Vladi válasza Vladi (#163) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jó, hát van kb 1 cm, meg ilyen porhó szitál. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#166) zolisx4


zolisx4
őstag

Hát kb itt tartunk itt jár a hó esés Pesten esik vajon már?? Felénk még semmi :F

[ Szerkesztve ]

(#167) andew válasza zolisx4 (#166) üzenetére


andew
tag

dehogy esik itt lóf*sz se

[ Szerkesztve ]

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#168) lsebestyen


lsebestyen
addikt

szmogos pesten nem lesz semmi:D

(#169) moha21 válasza zolisx4 (#164) üzenetére


moha21
addikt

én itt, rendesen van már hó. Közelíti a 10 cm-ert.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#170) zolisx4 válasza moha21 (#169) üzenetére


zolisx4
őstag

Na az már valami, holnap estig még esik 20 cm lehet lapátolni :K
Biztosan szép a táj már .
És ha jól nézem akkor kb -10 van

[ Szerkesztve ]

(#171) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Balatontól északra még semmi nem esett a Dunántúlon.
De ahogy nézem se Pesten, se az Északi-Középhegységben.

Egyelőre FAIL.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#172) 8th


8th
addikt

Előbb értem haza. Kalocsán 6-8cm hóréteg van és a hóesés is abba maradt. Úgy látszik nálunk az apokalipszis érdeklődés hiányában elmarad. :D

(#169) moha21: Lenin utca? WTF??? :))

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#173) zolisx4


zolisx4
őstag

Új térkép,ezek szerint ahány előrejelzést nézek ,mindig mást mutatnak :F
Ez úgy mutatja hogy észak felé nem nagyon jön vagy csak lassan de nagyon lassan,Hiába a nagy készülődés .

[ Szerkesztve ]

(#174) GabN73


GabN73
addikt

Bazze, tél van, bár én is jobban örülnék ha körülöttem 30cm magasan toronyosulnának a Deákok.
Bár még mindig nem tudom felfogni, hogy ez a "főhír"... MO <3 :U

[ Szerkesztve ]

(#175) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba-Fényes: teljesen normális tél van odakint. Eddig kb. 15 centi vastag a hótakaró odakint. A szobából nézve szép látvány. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#176) 7600 GS


7600 GS
addikt

Kecskemét: -11 fok és már kb. 25 centi hó esett és még mindig esik. Plusz ég hordja a szél is. :))

(#177) darál0w


darál0w
Jómunkásember

jelentés Miskolcrol : -13°C és kicsit tömörebb dara esik...de nem sok.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#178) zolisx4


zolisx4
őstag

Na elért ide is a hó esés kb 1 cm hőmérő szerint -9 van de a szél miatt ez legalább 15 nek érezni ,ez még normális téli idő ,.

[ Szerkesztve ]

(#179) danih


danih
addikt

Két órája felkeltem, kinéztem, és láttam, hogy a beígért hó Pestre még nem érkezett meg.
Szóval mentem Skyrimezni.
Most kinéztem megint - itt a hó végre!

(#180) Samus


Samus
addikt

Pécs, kb 20 cm, és még mindig szakad.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#181) moha21


moha21
addikt

Ha valaki gondolja délután teszek fel képeket. Mondjuk nagyon nem megyek ki messzire, mert csizmába csúszkálás van, bakancs meg már beázik.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#182) Dany007


Dany007
veterán

Hozzánk is elért a hó. Kb reggel 8 óta esik. Fúj a szél. -9 fok. Kb 1 centi lehet egyelőre.

(#183) Dany007


Dany007
veterán

Na ezt hallgassátok mit láttam :D

Megyek le a boltba kenyérért. Látok egy párt, akik sétáltatják a gyereket. És a faszinak a vádliján volt egy tetoválás. Az a barom... azon a lábán térdig felhajtva a gatya, csakhogy kilátszódjon a tetoválás! És így sétáltak a mínusz 10 fokban, hófúvásban :D
Le is fényképeztem gyorsan. Ekkora magamutogató barmot ritkán lát az ember :D

(#184) moha21 válasza Dany007 (#183) üzenetére


moha21
addikt

Nem lehet, hogy friss a tetoválás? Olyankor jobb neki, ha szabadon van.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#185) hfrankee válasza Dany007 (#183) üzenetére


hfrankee
senior tag

Az azt jelenti,hogy friss a varrás.
De akkor inkább nem megyek sehová!Szóval mindenképp fail!

(#186) baluka26 válasza moha21 (#184) üzenetére


baluka26
veterán

Így van.
Dany, ne ítélj ilyen gyorsan, nem ilyennek "ismertelek" :)
hfrankee: Ha a gyereked sétálni szeretne a hóba, akkor Te is mennél, hidd el.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#187) Dany007 válasza moha21 (#184) üzenetére


Dany007
veterán

Nem nem nem :) Félreértitek.
Már láttam az ipsét valamikor októberben. Akkor még ennyire hideg nem volt, de már akkor is feltűnt, hogy az egyik lábán felhajtja a gatya szárát, hogy kilátszódjon. U.a. a tetoválás volt neki ott most is. Tehát v.színűleg nem új. Minimum 3-4 hónapos :)

@baluka26:

Nem ítélek. Ez már a második "találkozás" volt. Ahhoz képest, hogy itt laknak a házban ők is.
Továbbá ez a mínusz 10 fok ami itt van kb azt jelenti, hogy amíg elszívok egy cigit az erkélyen, a végére már érzem, hogy kezd lefagyni az orrom.
Így nekem eszembe nem jut kivinni a gyereket (csecsemőről volt szó, babkocsiban, mózesben) a mínuszba.
Ha már tudna menni, futkározni akkor persze okés. Nem gond. De amíg szegény gyerek csak fekszik a kocsiban, addig pl a szabadon lévő részei, arca, orra igen gyorsan lefagyhat.

[ Szerkesztve ]

(#188) 8th válasza hfrankee (#185) üzenetére


8th
addikt

Eddig úgy tudtam a friss tetkót be kell kenni vazelinnel és gézlappal leragasztani, hogy a gyulladt bőr nedvességtartalma megmaradjon. Én minden esetre semmiképpen nem hagynám szabadon főleg -12°C fokban nem. :N

(#187) Dany007: szép madár lehet :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#189) moha21 válasza Dany007 (#187) üzenetére


moha21
addikt

Oké, hát van ilyen. Azért kérdeztem, hogy nem lehet-e? :)

Azért -10 fok megy egy cigi mellett még nehéz megfagyni. :))

(#188) 8th : Kenni érdemes, de nem szabad letakarni. A Hűvös egyébként nem árt neki, hiszen a friss tetkónál a bőr be van gyulladva.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#190) baluka26 válasza Dany007 (#187) üzenetére


baluka26
veterán

Na ez így megváltoztat mindent.
Bocsika :D

Ne menj ki cigizni, és nem fogsz megfagyni ;] ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#191) Dany007 válasza moha21 (#189) üzenetére


Dany007
veterán

Ja anno nekem is átfutott ez az agyamon. De most ez olyan vicces volt.
Hófúvás, hideg meg minden. Ennek meg direkt kilátszik a vádlija... :U

Én se fagytam meg. Csak mondom éreztem az orromon, hogy kezd lefagyni. Kezdett fura tapintású lenni, kicsit húzta össze a hideg, kevésbé volt érzékeny stb... De tényleg csak annyi, hogy éreztem igen hideg van.
Na most ha leviszem a kisbabát sétálni hiába öltöztetem be nyakig, sapkában az arca úgyis szabadon marad. És ha lemegyünk sétálni az nem 5 perc szokott lenni. Annak nincs sok értelme. Több idő felöltöztetni meg levetkőztetni :)

@Baluka(pitány):

Muszáj, mert függő vagyok... =/

[ Szerkesztve ]

(#192) baluka26 válasza Dany007 (#191) üzenetére


baluka26
veterán

[link] ;]

Szokj le :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#193) andew


andew
tag

pesten ennyi volt az a nagy apokalipszis. a hó is elállt

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#194) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Kétegyháza kb 20-25cm hó. Még jó hogy ma nem kellett menni dolgozni. Ennyi elég is volt belőle.

andew
Pesten a hó is becsődölt, így az sem esik már ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#195) moha21 válasza Dany007 (#191) üzenetére


moha21
addikt

Mondjuk ha mozog az ember, akkor nem fázik. Tegnap nagyjából egész nap kinn voltam, anyám meg benn a házban. És mindig csodálkozik, hogy én nem fázok ő meg meg van fagyva. Én totál feltöltődtem ebbe, hogy végre nem sárba van.:)

Ja és szokjál le a cigiről, mert úgy hallottam drága és egészségtelen. :)) Én most 1,5 hónapnál tartok.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#196) atollox


atollox
csendes tag

Gusztustalan amit a média művel. Lassan pi.csányi csapadékból is világvégét vizionálnak.

(#197) Dr. Romano válasza atollox (#196) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem gusztustalannak max az számítana, ha élő adásba szarna valaki és kommentálnák is, de hát a fogalom az úgy látszik relatív :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#198) atollox válasza Dr. Romano (#197) üzenetére


atollox
csendes tag

Szerinted a média, a híradók; melyek csak arról szól, hogy meggyilkolta, felrobbant, leütötte, összetörte és felnagyítja a jelentéktelen dolgokat, az nem gusztustalan. Számomra az, mert a hányinger kerülget ha belenézek 1-1 ilyen jellegű műsorba.

Tényleg relatív. :K

[ Szerkesztve ]

(#199) F34R


F34R
nagyúr

hát itt is szokványosan kevés ahhoz képest ammit jósoltak.
média rulez.

(#200) Dr. Romano válasza atollox (#198) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez van, de beszéljen neked helyettem inkább Morfológus :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.