Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ati1979 válasza ggeleven (#98) üzenetére


Ati1979
veterán

Megtörtént! :D

(#99) raven12

LOL :DDD
Nem is kéne az ilyen embereknek zenét hallgatniuk. Ha valamiben nagyon szar az ember az érdemes hanyagolnia, mert közröhej tárgyává válik egyébként.

(#100) sheratan

Igen csak hulladékokat lehet kapni ilyen helyken. Ami értelemes van az meg el van zárva.

Akkor nem is tudom milyen fülest kellen neki ajánlanod. :)

(#102) raven12 válasza Ati1979 (#101) üzenetére


raven12
senior tag

röhögsz, de ő az átlagfelhasználó, ebben igaza van. pop, disco zene, nulla ízlés. Ha az tetszik neki, az tetszik neki.

(#103) #16820480 válasza Ati1979 (#101) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem is nagyon kell neki ajánlani... Igazából kevés zenét hallgat, azt is főleg netródióból valami vacak streamen a Samsung gyári headsettel. *vállvonás* Azt hiszem tök jó lenne neki egy olcsó beats vagy skullcandy hamisítvény is, bár attól tartanék, hogy tönkreteszi vele a hallását.

(#104) Ati1979 válasza raven12 (#102) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja mérgezze csak magát azzal ha neki az tetszik. :)

(#103) sheratan

Samsung gyári headset. Hát az nem valami acélos. Egyszer kipróbáltam. Szerintem is lehet, hogy halláskárosodást okozhat egy idő után.

Inkább a semmi akkor. :)

Lassan ideje lenne ennek a füles találkozónak is egy topikot nyitni! :)

Fejes találkozónak is van ilyen különben. :)

(#105) ggeleven válasza raven12 (#102) üzenetére


ggeleven
őstag

Az biztos, hogy ez sokakra ráhúzható! De a pénz, amit kidobnak... :U
Na azt elkölthetnék okosabban is, csak kérdezniük kellene mondjuk minket! :D

Ati
Nem rossz ötlet! A topicnyitóba meg be lehetne írni a mindig aktuális vagy éppen szervezendő találkozó legfontosabb részleteit. :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#106) Ati1979 válasza ggeleven (#105) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem az én ötletem volt, már létezik egy ilyen topic. :)
De meg lehet csinálni, csak nekem gőzöm sincs, hogyan. :B

Jobb lenne oda írogatni azért. :)

(#107) ggeleven válasza Ati1979 (#106) üzenetére


ggeleven
őstag

Megnéztem a fejes találkozós topicot, csinálom is a miénket!

Megcsinálom akkor a miénket is és a fülestopic nyitójába is belinkeljük majd, hogy lássák! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#108) Ati1979 válasza ggeleven (#107) üzenetére


Ati1979
veterán

:R

Akkor ott folytatjuk! :)

(#109) ggeleven válasza Ati1979 (#108) üzenetére


ggeleven
őstag

Kész is! :)

[link]

Ha valamit kihagytam a felsorolásból, akkor bocsi! :B

Akkor a tapasztalatok megbeszélését folytassuk ott, hogy lássák, hogy nem egy döglött topicot hoztam létre! :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#110) Falconer válasza ggeleven (#73) üzenetére


Falconer
aktív tag

Haaat en elegge harmatos forrasrol hallgattam az elejen mindent, (samsung galaxy s1)majd a vegen is lecsekkoltam az M5-t. --> ugyanolyan szar volt.
Annyi bizalmat tudok neki megelolegezni, h talan keves volt neki a burn in.

Varom mar a kovetkezo talalkozot. Addig meg a fiio x3-mal szemezgetek, valoszinu megrendelem aztan max visszaviszem, webshopban van het nap probaido ugyebar.Orulok h az ortofonomban meg ennyi tartalel van :)

(#111) #16820480 válasza Falconer (#110) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én is azzal az X3-mal szemezek, egyelőre nem nagyon találtam még jobb alternatívát hasonló árban. Az ilyen kommersz lejátszókban az a nagy baj, hogy egyszerűen nevetséges, hogy mennyire kevés tárhellyel adják és bővítési lehetőség nélkül általában.

(#112) Ati1979 válasza ggeleven (#109) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi már írtam oda.

(#110) Falconer

Szerintem az az X3 nagyon jó lesz a te fülesedhez. Nagyon szépen szól az ortofon amúgy. :)

(#113) ggeleven válasza Falconer (#110) üzenetére


ggeleven
őstag

Az a baj, hogy még kb nem is hallgattam, szóval nincs róla tapasztalatom, de a próbák alatt nem tűnt annyira szarnak. Eddig amúgy sztem olyan 30-40 óra van benne.

A vásárlásnál ezekből indultam ki és furcsa, hogy ennyire mást mondanak róla:
crgriseus7:
Ez valami brutálisan királyságos. Persze nekem még nem volt pro fülhallgatóm, de ez valami hihetetlen. Olyanokat hallok a zenében mint még soha. Tesztet nem tudok készíteni, mert sajnos nem értek hozzá annyira. engem meggyőzött

CliOS:
Overall, M5 is easily ahead of the pack in the sub$50 category for sound quality and offers build quality and accessories that rival most IEM under the sub$100 category. These two factors combined make M5 an excellent buy worthy of a [4.9 / 5] Sonic Diamond recommendation.

ljokerl:
Pros: Good build quality; deep bass and full, smooth sound
Cons: Average clarity

Az X3 bizony egy nagyon jó kis cuccnak tűnik! Szerintem jobb is lehet, mint egy Sansa+FiiO E07 vagy E17!
És ez kompaktabb, hordozhatóbb is, mint két másik eszköz!
Ha meglenne, akkor jó lenne ezt is kipróbálni a következő találkozón! ;) :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#114) #16820480 válasza ggeleven (#113) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kezdem azt hinni, hogy ez egy világ méretű összeesküvés, mert az konkrétan vicc, amit ljokerl ír róla... :U Mély basszus?! Semmi basszust nem hallottam attól a fülestől, kb a B2 hangképe volt, csak sokkal sokkal rosszabb minőségben. Amúgy ugyanez az M4-nél is, mindenki írta, hogy hú milyen jó meg sok basszusa van, és egyik bogyóval meg szivaccsal sem volt semennyi benne, pedig vagy 15-ször végigpróbáltam az összeset, bejáratás előtt és után is.

(#115) ggeleven válasza #16820480 (#114) üzenetére


ggeleven
őstag

Ezért is mondom, hogy ez nekem tök furcsa! :((
Lehet, hogy szar az enyém vagy mi? :U

Bodor M4-esét hallgattam most a találkozón és abban azért volt mély, szóval akkor már tényleg nem értem a helyzetet! :(
Mondta ő is, hogy az elektronikus zenékhez azt szokta használni a jó kis mélyek miatt.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#116) #16820480 válasza ggeleven (#115) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na jó, de akkor érted háromból kettő szar?! Vagy mi a fene van? Ez is ilyen Xears stabilitással hozza a minőséget?

(#117) Ati1979 válasza #16820480 (#116) üzenetére


Ati1979
veterán

Srácok, vonuljunk át az új topicba. :)

Ott is gyűljön a hozzászólás. :DD

(#118) ggeleven válasza Ati1979 (#117) üzenetére


ggeleven
őstag

Na majd mindjárt írok oda egy kis összegzést és akkor is mehet tovább a dilemma, hogy most mi is a baj a Bw fülesekkel! :D

Csak előtte kell dolgozni is egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#119) Ati1979 válasza ggeleven (#118) üzenetére


Ati1979
veterán

Nekem is ez a bajom... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.