Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) p34c3


p34c3
csendes tag

Amikor az xboxom vettem vagy 4 éve, nagyon féltem, hogy hosszú távon mennyire fogom megszokni a kontrolleres irányítást, nézegettem kiegészítőt is hozzá (xFPS), amivel lehet egeret meg billentyűt kötni rá. Még jó, hogy nem vettem meg, mert egy hét alatt annyira megszoktam/megszerettem a kontrollert, hogy azóta nem is játszok már bill+egérrel...

Hihetetlen számomra is, hogy a MS mérnökei hogyan tudtak ennyire ergonomikus, kényelmes, kézreálló kontrollert létrehozni, amit még 4 év után is egy megnyugtató, kellemes érzés a kezedbe venni! :R

Tisztában vagyok vele, hogy FPS-ekben mennyivel gyorsabb és pontosabb az egér, de aki nem a CoD klánjával kel és fekszik minden nap, annak tökéletes választás. Véleményem szerint amúgy nemhogy FPS-játékokat, de stratégiát! is (Halo Wars, Civilization Revolution) meglepően egyszerűen és komfortosan lehet irányítani vele...Igazság szerint én még egy játékra sem tudtam mondani boxon, hogy azért nem játszom vele, mert nehéz vagy nem jó kontrollerrel irányítani! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.