Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Misály válasza djpety (#100) üzenetére


Misály
addikt

Flame, ha kétoldali tapasztalatomat írom le?

(#102) djpety válasza Misály (#101) üzenetére


djpety
tag

Én inkább a másik illetőre gondolok :) Te meg belemész a játékába. Semmi gond amúgy a tapasztalatok leírásával.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#103) Misály válasza djpety (#102) üzenetére


Misály
addikt

Jah vágom, csak nem bírom ha meghazudtol valaki csak azért mert nem hajlandó elfogadni a véleményemet. Elég ostoba dolognak tartom.

(#104) tvamos válasza Misály (#93) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az en szememnek az xBox kontrollere sokkal szebb, a letisztultsagot ez esetben nem tudom ertelmezni.

Elkopik... a mienk masfel ev utan olyan, mintha uj lenne.

Persze, a gyerek fokent kinektezik. Velem, ha otthon vagyok. Ez nagyon jo dolog, sokszor, foleg telen meg se engedjuk a gyereknek, hogy leuljon, es egesz allo nap kontrollerrel tolja.

Nos autos jateknal a fel gaz adasa pedallal a "labonfekvo", kormanyozni meg kormannyal. Neken ez igy jon be! Biztos tul oreg vagyok mar!..

( #103 ) Misály:
Folosleges egymasnak esni! Lehet, csak rossz napja volt. Ha ilyen, akkor meg... mindegy is. Ez csak jatek. Kinek igy, kinek ugy!

Az xBox akkor is jobb!.. :))
Es most lement 2400SEK-re... lehet vezzek megegyet!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#105) Viktor77


Viktor77
titán

Látom még senki nem írta, de mindenki tisztában van vele, hogy már a PS2 összes gombja is mind analóg (a start, select, és a L3, R3-on kivül) ?
A sima X-szel is lehet gázt adagolni.
A PS3 kontrollerje nem ilyen? (MOD: de, ilyen).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#106) Misály válasza Viktor77 (#105) üzenetére


Misály
addikt

Fura fogalmaid lehetnek az analógról, én nem tapasztaltam ezt ps2-nél...

tvamos : nekem alig egy év alatt kikopott egy egy irányba mindkét analóg kar, <1mm-t kimozdul és úgymarad, ha nem figyelsz. Ha megszokod nem zavaró, ezt teszi vele a masszív forza és gears of war:)

[ Szerkesztve ]

(#107) Viktor77 válasza Misály (#106) üzenetére


Viktor77
titán

Ezen jót nevettem. Na, innentől kérdőjelezhető bármelyik hsz-ed a témában. :)

Olyan dolgot vontál kétségbe, ami teljesen evidens.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#108) Misály válasza Viktor77 (#107) üzenetére


Misály
addikt

És valóban (utánaolvastam), mondjuk egy olyan játékot se játszottam ps2-n ami ezt igényelte volna (csak mortal meg ff játszott akkoriban).

(#109) Viktor77 válasza Misály (#108) üzenetére


Viktor77
titán

Autós játéknál (GT4) biztos működik, ezt próbáltam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#110) Misály válasza Viktor77 (#109) üzenetére


Misály
addikt

Elhiszem, csak mivel nekem autósok kimaradtak anno (nem volt sokáig ps2-nk lakótársammal meg csak mortaloztunk - abban játszottuk le kié a házimunka:) - ), ezért észre se vettem:D

(#111) rastawicc válasza HyP3b0y (#91) üzenetére


rastawicc
tag

Minek nyomod tovább ha válaszra se futja? :F Nem baj, igazad van... :C

La Mastre.

(#112) HyP3b0y válasza Viktor77 (#109) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Alátámasztom amit állítasz, GT4ben meg V8 supercarsban rengetegszer vettem észre, hogy félgázon megyek, mert elbambultam és nem nyomtam elég erősen a gázt.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#113) Karee11 válasza Viktor77 (#109) üzenetére


Karee11
tag

És tényleg :D [link]

(#114) dilipok válasza Viktor77 (#105) üzenetére


dilipok
veterán

velemenyem szerint xbox kontrollere sokkal ergonomikusabb, kenyelmesebb hosszu tavon, jobb a triggerje, mint a tobbi kontrollernek. Ezzel szemben a PS3 kontrolleren nagyon jok a stickek, beepitett akksi van bennuk. Volt egy rumblepad 2-m is, de azt nehany jatek eleg benan kezelte, valamint nem volt rajta trigger. Van 2 db 4 eves box kontrollerem de az eg vilagon semmi bajuk sincs :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#115) tvamos válasza Misály (#106) üzenetére


tvamos
nagyúr

A Forza szamomra teljesen elvezhetetlen azzal a kontrollerrel. A tobbi autos jatek... meg jol van. Na de a Forza!.. a szivet oli ki belole! Az kormannyal f@sz@ntos! (Pl: Fanatec Porsche 911 GT2 Wheel) :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#116) Misály válasza tvamos (#115) üzenetére


Misály
addikt

Irigyellek, de en nem koltok pusztan egy jatekert ennyit:)

(#117) tvamos válasza Misály (#116) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez mar csak szorszalhasogatas, hogy hany jatekert erdemes mennyit kolteni! Mivel en meg gyakorlatilag nem jatszok massal, ezert semmi masnak nem is lett volna ertelme! Szoval akkor kormany nelkul minek is az xBox!?..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#118) Misály válasza tvamos (#117) üzenetére


Misály
addikt

Kinek mi:) Nekem meg játékból van szép gyűjteményem már, és egyet se vagyok hajlandó eladni:D

(#119) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Van egy kontroller receiver párosom, és egy asztali gépem, ami Wi-Fin csatlakozik az itthoni hálózathoz egy TP-Link WN1043ND router és egy PCI-e WN881ND kártya jóvoltából. Azt vettem észre, hogy valahányszor bedugom a receivert, a net azonnal elmegy, majd újra visszajön, ha kihúzom az adóvevőt. Gondolom némi interferencia van a 2.4Ghz-en, amit használ valamennyi vezetéknélküli eszközöm.
A router csatornáinak variálása nem hozott eredményt, a kérdésem az volna, hogy van-e mód variálni a kontroller csatornáit, hátha megszűnik a probléma?

:R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#120) dilipok válasza Goatman (#119) üzenetére


dilipok
veterán

nem tudok rola, hogy a kontrolleren ezt lehetne valtoztatni. Szerencsere ilyet meg nem tapasztaltam. A csatorna varialast ajanlottam volna en is, de azt mar probaltad. Egy hasonlo, csak kulso wifi-t hasznalok. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#121) Goatman válasza dilipok (#120) üzenetére


Goatman
aktív tag

Köszi, közben tettem még egy próbát: a mai nyerőszám úgy tűnik a 12, mert ezen a csatornán jelenleg nem tapasztalom a hibát :)

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#122) Dave-11


Dave-11
tag

Jó kis olvasmány volt, nem túl hosszú, de benne van aminek benne kell lennie, és a képek is jók, köszönöm szépen :C
Arról a "szappanról" tudnátok dobni egy vásárlási linket, meg hogy mi pontosan a neve?
Azt a programot te írtad? :Y Grat! :))

:D Semmi :D

(#123) Harsonás


Harsonás
tag

Sziasztok elég sok hozzászólást elolvastam. De mi a különbség az USB és vezeték nélküli xbox kontroller
között? Csak a kényelem és a vezeték nélküliség, vagy más is különbözik?

(#124) kenwood3 válasza Harsonás (#123) üzenetére


kenwood3
őstag

Igen csak az. Más különbség nincs :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#125) Harsonás válasza kenwood3 (#124) üzenetére


Harsonás
tag

THX! :R

(#126) Zeze94


Zeze94
tag

Üdv!
azt szeretném megkérdezni, hogy a sima XBOX 360 Wireless Controller is működik-e Win-en, vagy kell hozzá a Windowsosként feltüntetett kontroller?... ugyanis a sima controller 10EUR-al olcsóbb, mint a Win-es és ha nem muszáj, akkor azért inkább nem szórom ugye a pénzt.. :)

(#127) kenwood3 válasza Zeze94 (#126) üzenetére


kenwood3
őstag

A wineshez jár jelvevő, míg a simához nem. Ha nincs jelvevő akkor nem tudod használni, csak xboxhoz. Ha pc-hez kell akkor mindenképp a for windows-ost vedd

Mi az az ekezet dragasag??

(#128) Zeze94 válasza kenwood3 (#127) üzenetére


Zeze94
tag

Okés, köszi! :)

(#129) Superleggera


Superleggera
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy akarok venni egy xbox 360 controller for PC-t, és legfőképpen autós játékokat játszanék, szóval az A gombbal lehet e fokozni a gázadást?

Köszönöm!

(#130) Zeze94 válasza Superleggera (#129) üzenetére


Zeze94
tag

a gázkar analóg, szóval, ha félig nyomod le, akkor félgázon fogsz menni, ha teljesen, akkor padlóig nyomod a gázpedált :) az A és egyéb gombokkal esetleg nitrózni lehet, de ez már játék függő :)

(#131) N!go


N!go
csendes tag

Nekem kell egy ilyen!! :)
Jó írás! :K

(#132) Superleggera válasza Zeze94 (#130) üzenetére


Superleggera
tag

Köszönöm, ez sokat segített :) :R

(#133) igor1


igor1
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!
Volna egy borzalmas problémám amire megoldást keresek.Minden játékot kontrolelel játszok kényelmi okokból.(még a heroest is)Egy logitech dual action gamepaddal tudttam ezt eddig megoldani úgy,hogy letöltöttem a gyártótol a hozzávaló illesztőprogramot.Remekűl tudtam használni,minden játékhoz betudtam szépen állítgatni.Tegnap még játszottam vele,ma már nem birok és semmi nem változott a pc-émen.A játékok nem használják,az illesztőt meg nem tudom elindítani!Próbáltam hogy újratelepítettem egy teljesen frissen letöltött új verziós progit,nem jó.Kisérleteztem régebbi verzióssal is semmi.Ha indítom csak kicsit gondolkodik és nemtörténik semmi!Indítottam rendszergazdaként,végig játszottam az összes win kompatibilitást az se használ.Egyébként 32bites win7 a rendszerem.A gép látja a padot,ott van az eszközökben és minden gombot érzékel.Csúnyán elkeseredtem!Esetleg valaki tud segíteni? :((

(#134) Zeze94 válasza igor1 (#133) üzenetére


Zeze94
tag

tudtommal ez még mindig az xbox 360 controller topicja, nem a logitech dual actioné.. :) de talán itt majd tudnak segíteni. kérdezz rá, elvégre az az általános gamepad topic. :)

(#135) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Remek a program! Köszi! :R

Pixel 8 Hazel

(#136) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Most hogy megjelent a Mortal Kombat Komplete Edition, komolyan elgondolkoztam rajta hogy vásároljak e egy ilyen eszközt. Utoljára 1994-ben a Sega MD irányítója volt a kezemben, de gyanítom hogy azóta fejlődtek egy pár szintet. Magyarul arra lennék kíváncsi hogy egy ilyen verekedős játékhoz ajánljátok-e a 360 controllerjét, vagy más alternatíva is esetleg más gyártótó terméke.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#137) Aldoir válasza Agyzuzo (#50) üzenetére


Aldoir
csendes tag

Én most akarok AC2-höz venni ezt a vezeték nélküli kontrollert és igen én is láttam h ac2 nem támogatja csak a vezetékest. Nálad teljesen jól működött?

(#138) Dark Archon válasza Aldoir (#137) üzenetére


Dark Archon
addikt

Bár nem engem kérdeztél, de emlékeim szerint AC2-nél a két trigger gomb nem ment megfelelően, de az x360ce nevű programmal normálisan működésre tudtam bírni. Nagyon ritka az ilyen egyébként, bőven megéri venni egy X360 vezeték nélküli kontrollert, az van a leginkább támogatva a játékok által.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#139) Franke86


Franke86
csendes tag

Sziasztok!Tudna nekem valaki segiteni?
Van egy Logitech Dual Action controllerem.Az új mortal kombat-tel szeretnék játszani Pcn.De sajnos a játék csak az Xbox 360nal kompatibilis tudtommal.Tudna nekem valaki linkelni egy emulátort ami működik is és hozzá részletes leírást? Előre is megköszönöm! :D

(#140) Dark Archon válasza Franke86 (#139) üzenetére


Dark Archon
addikt

Pont a hsz-ed alatt eggyel ott van...

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#141) Kreash


Kreash
aktív tag

Sziasztok.
Öcséméknek kellene 2 vezetéknélküli kontroller pc-hez,1 ilyen vevő(szappan) akkor 2 kontrollert is tud kezelni 1szerre?

(#142) DeFranco válasza Kreash (#141) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A gamepad topicban a kérdésed alatti hozzászólásban írtam le... te fényességes sugara a napnak... egy egész hozzászólást kellett volna visszaolvasnod...

[ Szerkesztve ]

(#143) Polllen válasza Kreash (#141) üzenetére


Polllen
nagyúr

Idézet a cikkből:

"Egy ilyen kis szappan egyszerre négy kontrollert tud kezelni"

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#144) DrTechnoid válasza Polllen (#143) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Valaki próbálta Mortal Kombat-hoz? Mert elég olcsónak találtam steam-en, és meg is vettem, de billentyűvel hentelni szörnyűséges. Viszont ott szúrt szemet hogy a játékinfónál szerepel a controller támogatás, gondoltam utánanézek a dolognak és itt kötöttem ki.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#145) sutyesz96


sutyesz96
őstag

sziasztok! :)

Melyik jatekokat ajanljatok ti - szemely szerint - pc-n xbox kontrollerrel?

köszi elore is! :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#146) DrTechnoid válasza sutyesz96 (#145) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Időközben vettem egyet, én konkrétan a Mortal Kombat Komplete Edition miatt és a Sonic sorozat miatt vásároltam meg. Egyszerűen elsőosztályú érzés vele tolni. Autós játékokhoz is kiváló állítólag, de még nem próbáltam vele, mert még nem találtam elérhető árkategóriában egyet sem Steam-en. Várok én is ttanácsokat hogy mit érdemes még vele ezeken kívül.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#147) sutyesz96 válasza DrTechnoid (#146) üzenetére


sutyesz96
őstag

melyik sonic? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#148) Bjørgersson válasza sutyesz96 (#145) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogyhogy mi mit ajánlunk? Te milyen játékokat szeretsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#149) sutyesz96 válasza Bjørgersson (#148) üzenetére


sutyesz96
őstag

úgy értem hogy milyen játékokat ajánlotok speciel ehhez a kontrollerhez PC-n :)

az én személyes kedvenceim: ac sorozat, alan wake, crysis, dishonored, bioshock sorozat, GTA, stb..

csak nem tudom hogy melyikek vannak támogatva a mai játékok közül :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#150) Bjørgersson válasza sutyesz96 (#149) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Assassin's Creed sorozat, Alan Wake két része, GTA IV + EFLC, ezek tuti, hogy támogatják. Szerintem még a Dishonored és a Bioshock három része is támogatja, de ebben nem vagyok biztos, nem játszottam még velük. Esetleg a Batman Arkham trilógiát is kipróbálhatod, azok is kifejezetten kontrollerrel ajánlottak. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#151) sutyesz96 válasza Bjørgersson (#150) üzenetére


sutyesz96
őstag

ohh igen, tenyleg régen azt ki akartam nagyon próbálni kontrollerrel mert billentyüzettel hihetetlen nagy szivás volt vele játszani :(((

alan wakenek melyik 2 részére gondolsz? a kiegekre?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#152) Bjørgersson válasza sutyesz96 (#151) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Alan Wake meg az American Nightmare, nem tudom, hogy kiegészítő-e. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#153) sutyesz96 válasza Bjørgersson (#152) üzenetére


sutyesz96
őstag

az inkább csak egy kiegészítő szerintem :)

de köszi a tanácsokat! :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#154) DrTechnoid válasza Bjørgersson (#150) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A Sleeping Dogs sajnos nem támogatja, nagy bánatomra.Nagyon rákattantam a napokban,és szívesen toltam volna controllerrel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#155) sutyesz96


sutyesz96
őstag

az a baj meg kell nyitni a progit hozzá hogy ki tudjam kapcsolni a kontrollert :( az pedig jopar felesleges kattintas..

Tudsz/tudtok ra valami megoldast? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156) djpety válasza sutyesz96 (#155) üzenetére


djpety
tag

Automatikus indításba rakd be :)

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#157) X_C


X_C
tag

Ez a kis "szappan" mennyibe kerül külön? És mi a hivatalos neve?

(#158) djpety válasza X_C (#157) üzenetére


djpety
tag

Microsoft Wireless Gaming Receiver For Windows a neve, és 5 000 Ft körül mozog az ára, 4 eszközt tudsz vele csatlakoztatni egy időben.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#159) Levcsavo13


Levcsavo13
újonc

HELP! Nekem az a gond zsinóros fekete xbox 360 controlleremnél hogy ha be van kapcsolva a rezgés és rezeg egyet akkor elkezd villogni a ledek rajta és lekapcsolódik ... Persze ha ki van kapcsolva úgy jó de a rezgés sztem elég fontos ... sok játék élvezetet ad
Kérlek segítsetek

(#160) szinimini válasza X_C (#157) üzenetére


szinimini
senior tag

Converter 4k

Most akkor egy vevőhöz egy kar jó vagy több is?

(#161) djpety válasza szinimini (#160) üzenetére


djpety
tag

Egy vevővel 4 kar csatlakozhat egy időben!

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#162) szinimini válasza djpety (#161) üzenetére


szinimini
senior tag

Király :D
Tök mind1 ,hogy milyen vevő ?

[ Szerkesztve ]

(#163) djpety válasza szinimini (#162) üzenetére


djpety
tag

Egy fajta van tudtommal, a többi max valami utánzat lehet :) A gyárival biztosan megy a négy.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#164) djpety


djpety
tag

Ha érdekel valakit, eladóvá vált szeretett kontrollerem :)

[link]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#165) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok..ennek a csodának hogy lehet a felhasználói felületét beállítani?gombok,karok..:)..Windows rendszerhez készült Xbox 360 kontroller

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.