Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na erre mit lehet írni? Egyszerűen gyönyörű gép. Baromira irigyellek. :) Egy élmény lehet ilyennel robogni. Gratulálok hozzá! Sok balesetmentes kilométert kívánok hozzá/neked! :R

Ahogy a kamionos ismerősöm mondja, széles utak, gumi fák!

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2) Xaels válasza icemad (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Eastman


Eastman
őstag

Elképesztő! Gyönyörű darab!

Gratulálok hozzá, vigyázzatok egymásra!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Xaels válasza Eastman (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Igyekszem mindig elég helyet hagyni magamnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) twollah1976


twollah1976
őstag

Szep motorok.

Vigyazz magadra nagyon!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Xaels válasza twollah1976 (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Mindenképpen vigyázok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Luck Dragon

Tiszta szívből gratulálok hozzá, sok balesetmentes közlekedést kívánok.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Xaels válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Neked is köszönöm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Somatom


Somatom
veterán

Gratula itt is!
Egy kis széljegyzet. A HD -soknak két csoportja van. Az egyik a HOG (Harley Owns Group). Ők azok, akiknek a motorjai többet töltenek tréleren, mint aszfalton és két hónapig story -znak arról, hogy elgurultak az alsóörsi találkozóra. A másik csoport a "motoros rockerek". Ők intenzíven használják a HD -ikat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) Xaels válasza Somatom (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Valószínűleg én az utóbbi csoportba tartoznék. Lassan benne van már egy ezres amióta elhoztam. Most hétvégén lehet jön az első nagyobb gurulás is, haver is jön utasként akinek az apukájának vittem el a sporit.

Még egy gyári "máv hamutartó" kürtöt keresek mert ez ami most van nem tetszik. Sokat takar a blokkból, kicsit veri a térdem és úgy sem nyomogatom, a hangjától meg kiugranak a holtak is a sírból.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Somatom válasza Xaels (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem lesz nehéz olyat találnod. A HOG -osok, meg a motorépítők is extrás csingilingikre szokták cserélni az ilyen gyári cuccokat (ahogy a tiden is történt).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) Xaels válasza Somatom (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Tele van vele az ebay csak soknál többe kerül a szállítás. Most jelentkeztem hazai hd-s adok-veszek csoportba hátha.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Somatom válasza Xaels (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Amikor szervízben voltál, nem kérdezted? Régebben nekik is volt csomó ilyen ledobott kacatuk. Esetleg a Spock -nál rákérdezhetsz. Régen jártunk ki hozzá bontott cuccokért. Meg, börzék. A budapesti HD is rendezett ilyet. Ősszel Devils börze (ha lesz).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) Xaels válasza Somatom (#13) üzenetére


Xaels
félisten

De, meg is nézték de nem volt pont. Viszont rámírt valaki aki lehet elcserélne egy 0km-es Ultra kürtöt erre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Xaels válasza Somatom (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Hamar lett cseredarab, ráadásul nem messze a munkahelytől így meló után el is mentem és helyben lecseréltük. Durva darab volt ami rajta volt, külön tápról ment így kicsit jobban szét kellett szedni. Viszont így már elfér a térdem és jobban tetszik is, a hangja meg bőven elég.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Somatom válasza Xaels (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Mostanában gyorsan teljesülnek az álmaid. Lottóznod kéne. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Xaels válasza Somatom (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Bár minden ilyen egyszerűen menne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg pár kilométerre dolgozok egy holland harley bolttól. Múltkor bementem szétnézni. Brutál gépek vannak brutál árakon. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19) Somatom válasza icemad (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Nézőpont kérdése, hogy mihez képest brutál. Tavaly elmentem biciklit venni és akciósan 3800 Euró lett a vége.
Néztél már új autó árakat? 16 ezer Euróért nem kapsz király verdát, míg ugyanennyiből elég jó HD -t vehetsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) Xaels válasza icemad (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Ahogy Somatom írta nézőpont kérdése. Pár éve tesztvezettem egy Forty-Eight-et, az akkor nem győzött meg, de ez a Switchback nagyon könnyen megfogott most. Ki kell próbálni mert ez vagy bemászik a bőröd alá vagy nem, de ha egyszer bejutott akkor attól soha nem szabadulsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) Luck Dragon

Ha már árazás, magam a Honda Goldwing esetében lepődtem meg. Gyönyörű egy motor az is.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Xaels válasza Luck Dragon (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Azok már azon a szinten vannak amihez nekem létra kellene, hogy fel tudjak rá mászni. Ez a Switchback pont azért tetszik mert olyan mint egy kicsi Road King és nekem piszkosul kényelmes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Fred23


Fred23
nagyúr

Szép moci, pedig nekem kevés Harley tetszik! Inkább ez a stílus jön be.

Az mondjuk biztos, hogy a Harley kényelmesebb lehet egy hosszabb útra. :)

Sok balesetmentes évet vele!

[ Szerkesztve ]

(#24) Xaels válasza Fred23 (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Az Eliminator hasonló forma volt. Városban jól el lehetett vele manőverezni a sorok között, de nem az én világom a sor4 lehet egy 2hengeres blokkal nehezebben engedtem volna el bár rendesen szoptam vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Somatom válasza Fred23 (#23) üzenetére


Somatom
veterán

A stílus neve: Café Racer.
HD esetén leginkább Sportsterekből szoktak ilyeneket építeni. A nagyblokkosok közül nekem az FXR a kedvencem. Abból is jó Café Racer faragható. Sajnos, csak EVO blokkal gyártották, TwinCam -mel már nem. Pedig, sztem a legkirályabb konstrukció volt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) Fred23 válasza Xaels (#24) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ránézésre kicsit postásmoci, vagyis nagyon hasonlít a kis SR125-re, csak nagyobb. Barátságos forma. Nagyapám szinte folyamatosan szerelte anno a kéthengeres Jawa 350-esét, sokszor órákon át hallgattam, ahogy nagyokat káromkodik szerelés közben. Akkor még nem voltak megbízható sokhengeresek felénk, és nekem így az jött le a történtekből, hogy a több henger több szereléssel jár. :D Most se vágynék mondjuk két hengernél többre, és ha a pénz nem számítana, egy 900-as Triumph Thruxtont vennék. Érzelmileg közelebb áll hozzám, mint az 1200-as.

Somatom:
Ilyet tényleg elfogadnék. Vagy ha picit nézünk, és nem HD-t, akkor a moddolt Honda CB450-est. Legszebb stílus szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#27) Somatom válasza Fred23 (#26) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, hogy postásmoci, mert kicsi. Abból létezett ZL900 és ZL1000 Eliminator is, amikben GPZ900R, illetve a GPZ1000RX blokkja volt 130 körüli pacikkal. Azokat már nem néznéd postásmocinak.
Ezt a Softail -t viszont nem szeretnéd. Ez még EVO blokkos, kiegyenlítőtengely nélkül, fixen csavarozva a vázba. Szétrázná mindenedet. Viszont, a csajok csak veled akarnának utazni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) Xaels válasza Fred23 (#26) üzenetére


Xaels
félisten

200kg volt, meg volt benne kraft ahhoz képest, hogy csak 400-as volt de pörgetni kellett, hogy menjen. Mondjuk picsafüst volt benne nem nyomaték.

A Thruxton szép motor, mondjuk az egész Bonneville família el van találva. A Bobber sem csúnya, de több okból sem kéne. A Rocket meg elborult egy gép.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) Luck Dragon válasza Xaels (#22) üzenetére

Igen az már teljesen más világ. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.