Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

Valóban, a TV csatornákon már egyre kevesebb az olyan műsor, amit nézni is lehet. Sorozatoktól borsódzik a hátam, pl. Barátok Közt, szánalom. Plusz a reklámok mennyisége, minősége finoman fogalmazva borzalmas, bár vannak olyan reklámok, amelyek jópofák, mint a Pannon-é amikor a kiskutya csinálja meg a kölyök helyett a leckét, stb. ez szerintem jópofa, ha kevesebb - de ehhez hasonló - reklám lenne, akkor azt mondanám, oké, kell ez is, mert bevétel. Megnéztem a linkelt videót/videókat, nyugodtan tehetnék főműsor időbe, nem olyan későre, mint a Showder Klubbot, és akkor többen megnéznék. Leginkább a port.hu-n válogatom a műsort, és majdhogynem csak akkor megy a TV, amikor látok egy jó műsor kiírást, pl. RTL Klubbon, holnap (május 10.) 16:45-től Aranyeső Yuccában, azt megfogom nézni, mert szeretem a Bud Spencer filmeket. Általában Discovery-t nézek (Mythbusters), annak is vannak hülye szokásai, de tűrhető.
Amúgy szép reggelt kívánok mindnekinek! :)

(#2) peterszky


peterszky
őstag

Aláírva. Kár, hogy kevés hasonló műsor van :( Tegnap néztem a Gálvölgyit, valami iszonyat volt... Nagyjából kétszer röhögtem rajta: amikor a kisbabás reklám volt és a maunika só :DDD A gyúrunk, vazze azóta nem ér semmit, mióta Gesztesi kilépett.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3) Thunderzolee

Hátt, TV-t alig nézek. Only dvd, or playstation.
Barátok Közt, Fábry Show, Heti Hetes fent van torrenten, vagy dc-n.
RTL Klub honlapján fent van napi három híradó is akár, XXI. század, Fókusz szintén.
A nekem tetsző sorozato(ka)t már régen letöltöttem, akár évadokra előre. :P
Balázs, Mónika, Gálvölgyi, Kész átverés szintén torrent (ha olyanom van). :U
Meccseket nem nézek.

Rövidtávú terveim közé tartozik egy kivetítő a tv helyett.
Max. beruházok mellé egy tv-tunerbe is, h azért mégis, hátha kell, legyen. :B

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

TV-ben összesen a Showder Klub-ot, a Beugrót és ha odajutok akkor a Kyle XY-t nézem (ez utóbbit most szüneteltetik sajnos :( ). Nagyon remélem hogy a tv2 nem akarja leölni a Beugrót mert nagyon jó műsor, bár én sajna nem láttam mindet (még) belőle.

Ja igen, aláírtam a petíciót.

[ Szerkesztve ]

(#5) ttower


ttower
aktív tag

én már több mint egy éve nem tvzek. mostanság talán a dr ház elé odaülök, de az is kimarad. talán egyedül a mónika/balázs show lenne az amit megnéznék. nem egy oktatóműsor de utánna okosnak érzem magam.
mod: aláírva

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6) Dylen


Dylen
aktív tag

és nem hozzák a megfelelő számokat, így nem csoda,hogy távozik a képernyőről az Igazság ára, a Liptai Claudia Show, a Médiacápa, a Mi kérünk elnézést és sajnos a Beugró is

Talán ha nem 10-11-kor kezdődnének, akkor hoznák a megfelelő számokat. Aláírtam én is, nagyon sajnálnám ha nem lenne több Beugró.

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#7) Wolverine


Wolverine
félisten

Ahogy update-eltem is... a jelek szerint lesz Beugró még egy darabig :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) ladybug válasza Dylen (#6) üzenetére


ladybug
őstag

Azért van 10-11-kor, mert nem elég közkedvelt. Az intellektuálisabb rétegnek szól, és ezzel nem diszkriminálni akarok.
A 8-9 körül futó műsorok pont arra jók, hogy nehéz nap után fáradt emberek leüljenek a tv elé, és mindennemű agyfunkció nélkül csak bámulják a képernyőt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#9) Wolverine válasza ladybug (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy Dr. House-ra szvsz rögtön nem igaz :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) ladybug válasza Wolverine (#9) üzenetére


ladybug
őstag

Erre pont nem, de ritka, amikor jó sorozat fut főműsoridőben. A Barátok közt, a Jóban rosszban, és még sok hasonló volumenű sorozat sokkal nézettebb.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11) Calibos


Calibos
addikt

Szerencsére ma látjuk utoljára uri gellert. Folytatás valszeg nem lesz mert elég alacsony a nézetsége ;]

(#12) Wolverine


Wolverine
félisten

Be kell valljam, ma este sírva röhögtem fél órán keresztül... Oroszlán Szonja legalább tud improvizálni normálisan :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) 7 válasza Wolverine (#12) üzenetére


7
addikt

A mai bizony tényleg jó volt :K
A múltkorihoz képest pláne. :D

(#14) k_laci


k_laci
tag

az M1-en menni fog a beugró még ősszel.

(#15) Wolverine válasza k_laci (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Amint azt egy újabb bejegyzésben le is írtam ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) k_laci válasza Wolverine (#15) üzenetére


k_laci
tag

mea culpa :B

(#17) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Igaz, ami igaz, eleddig én sem hallottam a műsorról. Ehhez persze tudni kell, hogy nekem egy doboz sincs a lakásban, ami Győzike, vagy Magdus néni audiovizuális kivetülését lehetővé tenné. Mindenesetre jó dolog tudni, hogy vannak még saját ötletek, nem csak a nyugatmajmoló franchise vetélkedők és egyéb förmedvények tolulnak át az éteren...

k_laci: Si scolpa :D

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.