Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) b. válasza A`rpi (#50) üzenetére


b.
félisten

Próbáld meg a Dirtybombot. Ez a csapat csinálta, Splashdamage,hasonló a felület, nincsenek járművek, repülők, kaszt rendszerre épülő obj alapú. szuper game a béta fázis ellenére is már.
12 év ET és RTCW után az első játék, amire tudtam váltani Online téren. Hasonló gyors reflexeket igényel, nincs túlbonyolítva, szerencsére nem is túl realisztikus, de teljesen megfelel a mai kor elvárásainak. Ha kell béta kulcs tudod adni is, ha nem akarsz szenvedni az igényléssel, van 3 darab még.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#52) A`rpi válasza b. (#51) üzenetére


A`rpi
addikt

Privátban jöhet, teszek vele egy próbát!

Köszönöm a felajánlást!

[ Szerkesztve ]

(#53) Ragnar_ válasza b. (#51) üzenetére


Ragnar_
addikt

Splash Dmg fejlesztette az ETQW-t is, véleményem szerint a legjobb objective alapú multiplayer lövöldözős játék, nah ha azt kiadnák idtech5-re, elég csak az eredeti pályákkal, kasztokkal stb, már venném is meg.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#54) YM


YM
senior tag

Zseniális ez a "kiegészítő" akár csak a NO :R
Grafika engem már az előzőnél is elkápráztatott, valahogy nagyon visszaadja az "ottvagyok" feelinget :)
Meg amúgy nem is annyira rövid, eddig 2 Chaptert játszottam végig, de van 8! Nagyon komoly! :))

(#55) snecy20 válasza YM (#54) üzenetére


snecy20
veterán

5 órában megvan, amúgy meg csak a legvége elvitt nálam időben annyit, mint 3 chapter. Ott kicsit nyújtható a játékidő. :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#56) laceszgamer válasza snecy20 (#55) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egyedül a 7-es chapter volt számomra kicsit rövid, pedig abszolut nem sietem, hanem ráérősen mindehova belestem stb.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#57) snecy20 válasza laceszgamer (#56) üzenetére


snecy20
veterán

Ellenfél letakarítása után pályán végigszaladás, nagyon sűrű E-nyomkodás, és csak úgy mennek a percek. ;]
De amúgy ennek a tendenciának rohadtul nem örülök, régen meg tudták oldani úgy, hogy automatikusan felvettem a lőszert, életet külön gomb nyomkodása nélkül ha rámentem a holttestre. :(

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#58) 1m1s


1m1s
tag

úristen mennyi fanyalgó van itt.ez is és a new order is kibeb@szott jó lett!

(#59) snecy20 válasza 1m1s (#58) üzenetére


snecy20
veterán

Nem nagyon látom hogy írt volna rájuk itt bárki egy rossz szót is...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60) shotika válasza snecy20 (#57) üzenetére


shotika
őstag

Ez picit engem is zavart, sokkal folyamatosabb lenne a játék, ha nem kéne felszedegetni ezeket, hanem automatikus lenne.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#61) b. válasza YM (#54) üzenetére


b.
félisten

Szerintem finomítottak egy kicsit a grafikán, nekem úgy tűnik szebb lett .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62) snecy20 válasza b. (#61) üzenetére


snecy20
veterán

És jobban is fut. Ugyanazon beállítások mellett, mint a New Order, +10 FPS-t dobott. Mondjuk voltak rendesen optimalizálási gondok tavaly...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#63) YM válasza b. (#61) üzenetére


YM
senior tag

Szerintem baromi jól néz ki. Visszaadja a klasszikus játékok hangulatát.
Engem 1 chapter végigjátszása jobban kielégít, mint fél nap GTA :D

(#64) b. válasza YM (#63) üzenetére


b.
félisten

:K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#65) melega


melega
őstag

Az összes id szoftveres játékot a Bethsida helyében rábíznám a Machine Gamesre

[ Szerkesztve ]

(#66) melega válasza juve600 (#34) üzenetére


melega
őstag

Nem tudod a Wolfenstein New Order az Ol Blood folytatása, annak a Wolfenstein 2-nek az előzménye amit 2008-ban adtak ki, ahol a végén ejtőernyővel leugrik a magasról?

Elötte cafatokra lövei a fő bosst majd beleszúr valamit a szívébe, az a játék amibe a super sniper is van, meg a fő bosst körbe rohangálva lehet kinyirni, és egy óra kattog, és az első intro egy náci háborús hajón kezdődik

(#67) YM


YM
senior tag

Nah, végigvittem ezt a remek alkotást! :R

Jó ötlet volt, hogy belerakták a challengeket is, feltették az i-re a pontot vele. :K

Apropó, nem tudjátok mitől függ, hogy a 8. challenget is unlockolja-e? :U

(#68) wjbhbdux válasza YM (#67) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az első "lángoló" pályán van egy pont ahol mehetsz jobbra vagy balra a két karakter felé, azon múlik hogy melyiket oldja fel.

/s

(#69) YM válasza wjbhbdux (#68) üzenetére


YM
senior tag

Nem tünt fel, hogy lehet választani. Milyen 2 karakter?? :F

(#70) YM válasza YM (#69) üzenetére


YM
senior tag

Nah, megvan! :) A zombis pályán, amikor vagy a nőt mented meg vagy a férfit ott kell jobbra menni h meglegyen a warehouse challange pálya :)

Kész az összes aranyra :C

(#71) davidsone


davidsone
addikt

Jó kis aprítós fps retro elemekkel, kikapcsolódni tökéletes...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#72) YM válasza davidsone (#71) üzenetére


YM
senior tag

Yes :K most viszem végig másodszor! :D

(#73) davidsone válasza YM (#72) üzenetére


davidsone
addikt

AzAz toljad az arcukba :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#74) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nem tudna valaki segíteni hogy miért akad be néha 1-2mp-re a játék majd fut tovább hibátlanul? Nem az fps esik le az megvan 50 körül, hanem egysterűen megáll és gondolkodik aztán fut tovább...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#75) Findzs válasza $p@rr0w (#74) üzenetére


Findzs
addikt

nekem akkor csinálta ezt mikor kevés volt a vga a játéknak
ha jól látom 4850 -ed van az is 512mb, ott lehet a gond

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#76) $p@rr0w válasza Findzs (#75) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem, a saját gépeme el se indulna. Amúgy milyen beállítást vegyek le hogy megszűnjön a jelenség?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.