Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A játék szigorúan csak 18 éven felülieknek ajánlott, ugyanis leszakadó végtagokkal, brutális kivégzésekkel és sok véres jelenettel találkozhatunk majd a történet során.

Közben már nyomja is a sok 11-13 éves a játék indítása gombot a Steamen ;].

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Amiket írtak ról ,hogy milyen hosszú lesz vs árazás epic fail.

2 max5$-ért kéne osztogatni az ilyeneket. De biztos lesz aki ennyiért is megveszi sajnos.

Next PC Upgrade: 2022

(#3) Garold


Garold
senior tag

Már alig várom!

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#4) Jhonny06 válasza Crytek (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

eBay-en 4k alatt lehet primary accountot venni, annyit biztos megér. Én személy szerint várom, végre visszamegyünk abba az időbe, amikor az eredeti is játszódott. Nekem ez a New Order-féle modern vonal nagyon nem jött be, elég gagyi hatást keltett; alig vártam, hogy a végére érjek a játéknak. Ez lesz a kárpótlás.

Kíváncsi vagyok, hány óra játékidőt tartalmaz.

(#5) A`rpi válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


A`rpi
addikt

3-4 óránál többet nem tippelnék, beszerzem majd én is PS4-re, viszont csak kedvezőbb áron GOTY kiadásban ha minden DLC megérkezett hozzá.

(#6) kriszpontaz válasza A`rpi (#5) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ebből lenne GOTY? Ehhez még jönnek DLC-k? :D

[ Szerkesztve ]

(#7) A`rpi válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem simán jöhet még, de ha nem is jön, egy jól árusított csomagot szívesebben vásárolok, kettő teljes árcédula helyett...

(#8) djculture


djculture
félisten

Igy is lesz 38 gigás a cucc hogy két pálya van benne ..

(#9) A`rpi válasza djculture (#8) üzenetére


A`rpi
addikt

Előző rész állítólag azért lett akkora hogy a kalózokat elrettentse.

"Meg nem erősített hírek szerint a MachineGames direkt tömörítetlen fájlokkal operált, hogy ezzel is elvegye a kedvét azoknak, akik illegálisan letöltenék. Egyesek szerint még teljesen felesleges adat is van a csomagban, ami csak azért került bele, hogy nagyobb legyen a letöltés mérete."

(#10) djculture válasza A`rpi (#9) üzenetére


djculture
félisten

Kamu ez a textúra stream technológia ilyen a RAGE is óriási volt annak idején, ugyanaz a motor van alatta.
Ráadásul ugye szokásos baj itt is megvan a konzolok ezt hardveresen végzik. A pc-n meg jön a pextúra betöltési késés, a teljes játéknál is megvolt igy nemtudom hányadik patch után is lehet néha látni..

[ Szerkesztve ]

(#11) Jhonny06 válasza A`rpi (#9) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát nem tudom, ez a méret már teljesen átlagos manapság.. másrészt szerintem elrettentő ereje sincs.

(#12) atike


atike
nagyúr

Buli, jól néz ki, állati meg minden... Tetszik.

De ez már nem az a Wolfenstein... :U

(#13) A`rpi válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


A`rpi
addikt

Hát igen, manapság nem nagy tétel, 10 évvel ezelőtt durvább lett volna.

(#12) atike

Return to Castle Wolfenstein nagyon kedves számomra, legalább tízszer végigjátszottam, volt hogy nehéz fokozatban is. Jóféle. Mostani új Wolfenstein is egész biztos jó lesz, egyedül spórolás miatt nem vettem még meg, konzolon játszom, ott meg azért drágábbak a játékárak, ha 5000 forint magasságában lesz(DLC-kkel) majd beszerzem, ráérek én jövőre is, vagy azután :).

(#14) Szederp


Szederp
csendes tag

A trailer stílusa (40-es 50-es évek filmtrailerei) nagyon bejön, ellenben a játékkal.

Meddig tudják még rágni ezt a rágógumit? Kellene valami eredeti új perspektíva, amin keresztül újra elsüthető a történet, de ezt nem látom itt.

Agyatlan nácizás a főhős részéről (az agyhalott játékosok kielégítésére), klisé fegyverek, egy kis Bioshock felvonós feeling, egy kis lopakodós Thief feeling....televágva szkriptelt részekkel.

Valaki elmondja nekem, hogy ezért egészen pontosan hogyan lehet lelkesedni?

[ Szerkesztve ]

(#15) A`rpi válasza Szederp (#14) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez van ezt kell szeretni, ha nem tetszik nem adsz érte pénzt. Indulóáron egész biztos én sem fogom megvenni...

(#16) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Kedvező az ára és amúgy is vártam, de nagyon kíváncsi vagyok milyen hosszú lesz.

(#17) kriszpontaz válasza atike (#12) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Azt a játékmenetet már nem igazán lehetne elsütni manapság (a régi motorosok, mint pl. én, örülnének neki), de szerintem a New Order-rel sincs semmi gond, én már 4x végigtoltam. Bár kíváncsi leszek pl. a következő DOOM-ra mit fognak kihozni belőle, a DOOM 3 látványvilágával és játékmechanikájával marhára nem vagyok kibékülve.

(#18) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

jóó lesz ez.
Tetszik ez a magát inkább lazán felfogó mentalitás. Mostanában csak azzal tudnak a filmekben és a játékokban is operálni, hoyg egyre-egyre drámaibb véresebb, sötétebb minden. Hol van már a jó hangulat mellett kellően brutális, de mégis játékos Halálos Fegyver műfaj.
Ez kicsit olyannak hat. Persze lehet, csak a trailer ilyen.
:Y :R

[ Szerkesztve ]

(#19) bLaCkDoGoNe válasza gekkoXT (#18) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, a készítők bevallottan a B-filmek hangulatát akarták megcélozni ezzel a kiegészítővel.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20) vlevi válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


vlevi
nagyúr

"végre visszamegyünk abba az időbe, amikor az eredeti is játszódott."
Mekkorát röhögtem azon, amikor a New Orderben a főhős "elaludt", és rémálmában az első wolfensteinben harcolt :D

De szerintem sem volt valami hatalmas durranás a new order :(
De én már öreg vagyok ehhez, asszem a MW2-3 óta egyik FPS sem nagyon hoztt lázba. Talán a COD World at War, de már nem emlékszem, hogy sorrendben melyik hogy volt.

[ Szerkesztve ]

(#21) Prof01


Prof01
veterán

Imádtam a New Order-t, ezt se fogom kihagyni! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22) BlackPriest


BlackPriest
őstag

" a harmadik rész azonban már elődje korántsem volt annyira sikeres, mint elődei,"
kicsit fura lett a mondat, a kiegre kíváncsi leszek, nekem bejött az alap game is

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#23) Geller72


Geller72
veterán

A fizika nekem egy kicsit..khm...:(. Pedig nagy kedvenc volt.

(#24) Redneck


Redneck
veterán

RTCW nem volt sikeres? Hát nem tudom ti melyik dimenzióban vagytok de anno baromira sikeres játék volt a MOHAA mellett. Multiban is, főleg az RTCW:Enemy Territory.

A harmadik egy nulla volt, a New Order pedig tetszett de egy idő után monoton lett, valamint az akimbo fegyvereket erős túlzásnak éreztem.

A mérete pedig a MegaTexture eljárás miatt ilyen, de ez a Quake Wars, és főleg a RAGE óta megszokott az id Tech Enginet használó játékoktól. Tény hogy a textúra streamelés sokaknál nem volt épp zökkenőmentes, de megfelelő konfig birtokában nagyon ritkán látni a jelenséget pár tizedmásodpercre.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#25) Duree


Duree
veterán

Már nagyon várom.

duree54

(#26) b. válasza Szederp (#14) üzenetére


b.
félisten

Neked az alternatív jövő, hogy a nácik győznek és máshogy alakult a történelem nem eléggé új perspektíva? Mechek, cyborgok , misztikum, második világháborús köntösben. Ha ez nekem nem eléggé hangulatos egy FPS lövöldéhez akkor nem tudom mi az...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) Findzs


Findzs
addikt

nagyon jó hangulata van a trailernek pláne a utolsó pár másodperc :)
elkezdi fűrészelni a csövet lefelé, leesik az enemy erre begyorsul a vágással :))

tetszett az alap játék vajon ehhez vissza kell majd telepíteni, vagy önállóan is fog majd futni?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#28) djculture válasza Findzs (#27) üzenetére


djculture
félisten

Ez egy ilyen önállóan futó kiegészítő.

(#29) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

a new ordert is kellőképp összerakták,szerintem ez is faja kis game lessz.csinálhatnának ebből is egy olyan pakkot mint a doomból a bfg edition.nem kellene emulátorozgatni :) :C
plussz egérrel célozni a doom 1-2 ben valami isteni :)

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#30) juve600


juve600
nagyúr

de miért nem csinálnak belőle multit ???
annyi jó ötlet van benne .............

nem értem

(#31) djculture válasza juve600 (#30) üzenetére


djculture
félisten

Szerencsére nem csinálnak, kinek kellene egy újabb kutya se játszik vele fél év múlva multiplayer cím..
Van kb 10 cím ami megy multiban évek óta többi fél-1 év és játékost se találni.

[ Szerkesztve ]

(#32) juve600 válasza djculture (#31) üzenetére


juve600
nagyúr

Én a Sniper Elite V2-vel kb 2,5 éve,a 3-ik résszel mióta kijött játszom,játszunk a klánban............napi rendszerességgel

(#33) bLaCkDoGoNe válasza juve600 (#32) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tehát ha te játszol vele, akkor a készítő cégnek megéri időt és anyagi ráfordítást raknia a multi mód elkészítésébe? Hidd el, ott sem hülyék ülnek, pontosan végigrágják az opciókat, és kiszámolták, hogy megéri-e a befektetést a dolog vagy sem.

A Bethesda játékok egyébként jellemzően single-only játékok, de azok között szinte mind kiemelkedő minőségűek.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#34) juve600 válasza bLaCkDoGoNe (#33) üzenetére


juve600
nagyúr

A Bethesda játékok egyébként jellemzően single-only játékok, de azok között szinte mind kiemelkedő minőségűek

ezzel teljesen egyetértek

de pl a Sniperből is van single rész a Nazi Zomby,amit co-op-ban is lehet játszani,megvan annak is hangulata,csak szimplán nem értem miért nincs belőle multi,de mint mondottad biztos ki van ez találva,a multinál meg ugye ott van a csitterhad ( pl COD:AW) ami tönkreteszi a játékélmény de ott is van single is-multi is

(#35) Findzs válasza djculture (#28) üzenetére


Findzs
addikt

köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#36) bLaCkDoGoNe válasza juve600 (#34) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Valószínűleg van annyira rétegjáték ez a Wolfenstein, hogy úgy gondolják a kiadónál, hogy nem éri meg a multi részt kifejleszteni, szervereket fenntartani, support-ot nyújtani, stb., főleg egy COD vagy BF játék ellenében.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37) b. válasza bLaCkDoGoNe (#36) üzenetére


b.
félisten

Enemy territory mai napig aktív, most lesz EB, 12 éve,RTCW CB kupot pedig 2014 ben is rendeztek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) djculture válasza b. (#37) üzenetére


djculture
félisten

Mint ahogy az ut1 is hiába jelent meg rengeteg uj része attól még nem azzal játszanak. De ugyanez van a diablóval is meg a starcraftokkal is hiába erölködnek, az emberek alakitják ki ugyis mivel játszanak többit csak ideig óráig kipróbálják. Steam lévő multis cimekböl amelyeken egy aktív ember se találsz regényt lehetne írni annyi van. De azért még ezeket néha leakciózzák hogy hátha felélednek, ha meg beszopod és megveszed anyázhatsz

[ Szerkesztve ]

(#39) b. válasza djculture (#38) üzenetére


b.
félisten

Nem tudom hogy jönnek ezek itt ide. Wolfról volt szó. és ET-t mai napig tolják sokan. 200 aktív szervert találsz egy 12 éves játéktól.különböző módokkal. A legnépszerűbbeken percekig kell várnod a , hogy csatlakozni tudj. Mai napig CB kupák zajlanak.
Ha hasonló színvonalú multit tudnának összerakni, akkor biztos lehetsz benne hogy ezek az emberek és azok is akik régen szerették rámennének. Legalább is sokan. Egy olyan játékról van szó, aminek a multija felért a singlével, Enemy territoriról meg ne is beszéljünk.überkirály volt és az most is. Teljesen jogos volt a kollega kérdése, hogy miért nem csinálnak méltó multit hozzá. ami megfelel a nagynevű elődökhöz is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#40) juve600 válasza b. (#39) üzenetére


juve600
nagyúr

:C :C :C

(#41) snecy20


snecy20
veterán

Aki már próbálta; Az Old Blood is olyan hitványul fut még erős gépeken is, mint az alapjáték?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#42) djculture válasza snecy20 (#41) üzenetére


djculture
félisten

Mind az alapjáték a patch után. Szeret néha beakadni egy század másodpercre.

[ Szerkesztve ]

(#43) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amúgy maga a játék szerintem remek lett. Az árát bőven megérte, alapvetően 6-8 órára lefoglalja az embert ha nem a legkönnyebb fokozaton akar végigrohanni, ráadásul ami fontos, a hangulatot is sikerült eltalálniuk.
Mondjuk számomra már az remek alap, hogy visszatérünk az RtCW-ből ismert helyekre.

Aminek nagyon tudnék örülni, bár tudom erre úgy se fog sor kerülni, ha simán átültetnék erre a motorra az RtCW-t, nem kéne semmit hozzányúlni mechanikailag, csak simán ültessék át, még a klasszikus egyik pálya a másik után sorba is maradhatna szépen. :)

Amit meg még megnéznék, az Acti pénzügyeseinek a képét, mikor megtudták, hogy miután a Bethesdához került mit hoztak ki újra Wolfenstein név alatt és milyen sikeres lett. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#44) snecy20 válasza laceszgamer (#43) üzenetére


snecy20
veterán

Jól jött már egy igen régivágású FPS, klasszikus játékmenettel, így a végefelé járva azt mondom hogy simán jobb még az alapjátéknál is, és közel van nagyon az RTCW hangulatához. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#45) bLaCkDoGoNe válasza b. (#39) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Most összeszámoltam a Gametrackeren, hogy mennyien játszanak az ET-val: 856 játékos tolja. Ha te kiadó lennél és pénzt szeretnél keresni, ennek fényében költenél a multi mód kifejlesztésére, infrastruktúrára, stb.-re? Lehet, hogy pár ezer lelkes régi rajongó megvenné, de a Vérpistikék úgyis az aktuális CoD részt gyűrnék tovább. Ráadásul ha jól emlékszem az ET ingyenes volt megjelenéskor is, valószínűleg ez is közrejátszott a népszerűségében.

Egy kiadónak ez nem feltétlenül jó üzletileg, ha a játékával 10 év múlva is játszol. Ők inkább azt szeretnék, hogy vedd meg a cuccot, a teljes multi élményhez vedd meg az összes DLC-t, majd egy-két év múlva kezdd újra az újabb iterációval.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#46) snecy20


snecy20
veterán

Utolsó két Chapter kicsit hazavágta a játékélményt a Painkiller-es beütésével meg a poroszkáló zombikkal, de alapvetően még így is az idei év legjobb kiegészítőjének tűnik.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#47) bLaCkDoGoNe válasza snecy20 (#46) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ígéretesnek hangzik, játékidő mennyi körülbelül?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#48) Prof01 válasza bLaCkDoGoNe (#47) üzenetére


Prof01
veterán

5-6 óra.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#49) b. válasza bLaCkDoGoNe (#45) üzenetére


b.
félisten

Ezta számot nem tudom honnan vetted.
[link]
hány oldal ha 50 fő / oldalra állítom. több mint 500 szerver fut jelenleg.
És gametracker rég nem aktuális, mivel a Slac és az etpro mód ütközik vele ezért a pró szervereket nem mutatja se az ott játszókat.
De ha 900 ember tolná napi szinten 12 éves quake 3 játékmotorral most,amikor már rég lelőtték a master szervereket, nincs Punkbuster támogatás, a rajongók ( köztük én is, dobjuk össze a pénzt egy lengyel srácnak , hogy készítsen cheat védelmet) akkor gondolj bele mennyi tolta ezelőtt 7 éve a csúcson. Én versenyszerűen toltam és 11 éve aktív tag vagyok. Ha valakit, akkor engem ne próbálj meggyőzni ,hogy egy ilyen régi vágású FPS-t mint az új Wolf , ami ekkora siker lett, nem tolnák tízezrek, mint anno a NEM ingyenes RTCW multiját, amiből még 2013 ban is volt summer cup és EB 16 ország részvételével.
Nem tudom mennyire játszod ezt a játékot , vagy mennyire mozogsz otthon benne, de nem hinném hogy mérvadó lenne a most online összegyűjtött böngészésed azzal amit ennek a nagy múltú játéknak az online módjai nyújtanak 12 éve.( Akár a fizetős RTCW akár az ingyenes ET)
Ennek a játéknak a multijai legalább akkora múltra tekintenek vissza és akkora sikert arattak, mint maga single mód. ET 2004 ben az év online játéka volt, nem kis neveket maga mögé utasítva , bár én a RTCW mutiját jobban szerettem.( szinte azonos a kettő formailag és külsőre)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#50) A`rpi válasza b. (#49) üzenetére


A`rpi
addikt

Nincs pénz a multiban, a kiadó meg nem jótékonysági szervezet.

Maga idejében RTCW-nagyon ütős játék volt, de manapság multi tekintetében túl sokat nem tudna nyújtani.
Vagyis de tudna, számomra (HA) lennének egyszerű nem feltétlen realisztikusára kihegyezett pályák, lehetne köztük egy kettő kisebb is amin lehetne pl:jól 1v1ezni, értelmes hitreggel, normális fegyverekkel, vérbeli multis játék lehetne de nem csak ebből lehetne ez, akármilyen lövöldözős FPS, nekem személy szerint ez hiányzik... :(

Gondot én ott látom ha kijön konzolra is a játék akkor úgy kell a multit összerakni, hogy kevésbé legyen érzékeny a magas pingre, és talán ez a legnagyobb probléma szerintem... De még talán ezt is beáldoznám, talán sokan mások is, ha kijönne egy régi vágású igazi multi ami nem szezonális mint a mostani címek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.