Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) no1r válasza Armagedown (#49) üzenetére


no1r
őstag

LOL :DDD
ez az év indoka...
uram, szerintem vándoroljon vissza droidra, ez a rendszer nem önnek való

csak azt nem értem még mindig, hogy a "szaracsempe" fanhuszároknak miért okoz még mindig e-pénisz növekedést, hogy ide jönnek hülyeségeket írni :U

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#52) Воланд válasza Armagedown (#49) üzenetére


Воланд
titán

azt miert nem lehet elfogadni, hogy ez egy zart rendszer? ha meg nem tetszik, akkor nem kell ilyet venni. ilyen egyszeru a tortenet...

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#53) DaveJr válasza Armagedown (#49) üzenetére


DaveJr
őstag

Az hogy neked nem tetszik a csempés felület egyéni ízlés dolga.

Amúgy androidon se férsz hozzá a rendszerfájlokhoz rootolás nélkül.

Az első és második mondatod pedig teljesen ellentmond egymásnak.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#54) Armagedown válasza Воланд (#52) üzenetére


Armagedown
őstag

Nem is fogok én ilyenért pénzt adni, csak csodálkozom rajta hogy valakinek ez a valami tetszik.
#53 Valamennyire foolproof kell legyen a rendszer, mégha nem is sikerült teljesen megoldani.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#55) Воланд válasza Armagedown (#54) üzenetére


Воланд
titán

en meg azon csodalkozok, hogy valakinek az ikonracsos kinezet tetszik. megsem irom be mindegyik droidos topicba....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#56) daniel909 válasza no1r (#48) üzenetére


daniel909
addikt

nem értem mért béna a mappázás... van egy témában 6-7 appod, mért ne legyenek egy helyen? szvsz gyorsabban eléred úgy mint az app listán külön-külön. főleg mivel abc sorrendben van a lista.

az h béna lesz a megvalósítás esetleg arról nem a mappázás elve tehet. de ha lemásolják mondjuk az ios-ről a szerkezetet akkor nem lehet rossz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#57) DaveJr válasza Воланд (#55) üzenetére


DaveJr
őstag

touche ;]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#58) no1r válasza daniel909 (#56) üzenetére


no1r
őstag

maradjunk annyiban, hogy béna. szerintem. ízlések és pofonok.
még droidon sem szerettem, pedig ott még jobban is nézett ki, és használtam is. ahhoz képest az app nézet felüdülés. elhúz jobbra, rábök a betűre, indítja az appot (ami nincs kint starton).

nem kell elkúrni az ízléses kezdőképernyőt a mappákkal és azon belül keresgetni az appokat.
de ez az én véleményem.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#59) Armagedown válasza Воланд (#55) üzenetére


Armagedown
őstag

Tudtom szerint a fórumok azért vannak hogy megosszák az emberek egymással a véleményüket.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#60) daniel909 válasza no1r (#58) üzenetére


daniel909
addikt

de végül mindenki örül. aki akar mappázgat, aki nem az nem. nincs itt problém.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#61) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

Úgy látom a megszokott droidhuszárok ezúttal sem bírják ki, hogy ne szidják a csempéket... és meg akarják mondani, hogy ez a rendszer akkor lenne jó, ha droid lenne.... :U

(#62) DaveJr válasza Armagedown (#59) üzenetére


DaveJr
őstag

Igen azért. Csak akkor van gond amikor rá akarják erőltetni az igazukat másra és nem képesek elismerni ha tévedtek és hülyeségeket írnak.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#63) emvy válasza Armagedown (#59) üzenetére


emvy
nagyúr

De nem erre. Harom dolog miatt:

- mindenki tudja, mit gondolsz
- nem tartalmaz uj vagy hasznos informaciot
- senkit sem erdekel

while (!sleep) sheep++;

(#64) Armagedown válasza DaveJr (#62) üzenetére


Armagedown
őstag

Elnézést hogy rosszat írtam a tökéletes WP rendszerre!

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#65) no1r válasza daniel909 (#60) üzenetére


no1r
őstag

jaja, nem is problémázok ;)
majd csak akkor ha kiveszik az app listát és nem választhatom meg mit akarok használni :D

(#64) Armagedown: semmi gond, megbocsátjuk, ha nem fordul elő többet

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#66) DaveJr válasza Armagedown (#64) üzenetére


DaveJr
őstag

A gond nem ezzel volt. De ha nem tudod, hogy mire is írtam a dolgot akkor sajnos benned van a hiba.

Amúgy rossz embernek mondod:D Androidom van :P :DDD (Sajnos)

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#67) aprokaroka87 válasza Armagedown (#64) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az Android sem tökéletes,WP sem
Max Droidon több esélyed van a probléma orvoslására

(#68) Fr0z3n válasza aprokaroka87 (#50) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Minden telót földhöz lehet vágni ;]

szerk.: Bocs, ez a #67-es hsz-re akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#69) Naughty9011 válasza Armagedown (#64) üzenetére


Naughty9011
tag

Szerintem is fejezd be, 1 honapja aztmondtam adok egy eselyt az Androidnak es vettem egy Nexus 5ot... Nemtudom, hogy mi az atlagfelhasznalas, en nem jatszom, bongeszek, fb ,skype telefonalas ,zene. Nekem nagy csalodas ez a telefon, hiaba a qualcomm 800 en nem szeretem ezt a rendszert! En lattam eddigis , hogy nekem konnyeb a Wp de mostmar beis bizonyosodott, de ha ez ram igaz akkor mindenki masra is, mert aki ezeket csinalja amit en annak sokkal jobb telo egy wp-s mint egy droidos... Es magasrool sza**k a testreszabhatosagra mert azt kb 10 perc alatt meguntam !!!! Es a Lumia 925-on legalabb full navigaciom volt, ami droidon nekem 40 euro lenne, amiest lehet megszabadulok ettol a telefontol es soha tobbet nem akarok latni androidot!!! A merulesrol meg nemis beszeltem egyfolytaba kikell kapxsoljak amit epp nemhasznalok h tartson egy napot.... A lumiam kitartott egy napot es nemkellet ilyesmivel foglalkozzak, meg ramot uritsek pffff ezt a baromsagot! Ezt eszi 80% a vilagnak??? Csakis azert mert nem hasznaltak vagy nem tudjak hogy kell hasznalni a wpt!

Mate 10 pro

(#70) aprokaroka87 válasza Naughty9011 (#69) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Használd egészséggel a WP-t!de azért azt te is elismered hogy sok funkció hiányzik még bellöle?

(#71) kutga


kutga
nagyúr

Ne hasonlítsátok folyton a droidhoz. :P

Let the Zone take me if I am.

(#72) aprokaroka87 válasza kutga (#71) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Magát az oprendszert nem is szabadna,viszont tudásban,lehetőségekben csak ahhoz lehet(sajnos)

(#73) kutga válasza aprokaroka87 (#72) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor meg droidot kell venni, ennyi, nem a WP topikokat szemetelni tele hogy hűbezzeg a másikon ez meg az így meg úgy. :P

Let the Zone take me if I am.

(#74) batai15 válasza kutga (#73) üzenetére


batai15
félisten

na ja.

(#75) aprokaroka87 válasza kutga (#73) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak sajnos nagyon kevesen vesznek még WP-s mobilokat,tudom egyre többen

Az a baj hogy az Ms piszok lassan fejleszt,nem kell úgy müködnie mint a Droidon,müködjön máshogy,lehet jobb is lenne.
Illetve Droidon sok esetben még magát az oprendszert sem kell frissiteni a plusz alapvető funkciókhoz,ha nincs gyárilag állapsori kapcsoló gombjaid akkor felmész a Play-be és letöltöd pl a Power Toogles-t Android verziótol függetlenül.
Wp 8-ra pl miért nem lehet állapotsori kapcsolokat rakni?
Miért csak Wp8.1-en működik?

[ Szerkesztve ]

(#76) NGA válasza aprokaroka87 (#75) üzenetére


NGA
addikt

Csak tudod van egy alapvető különbség. Hogy a 8.1-et MINDEN WP8-as telefon megkapja(ta), mig a droidnál ha már 1 éves alapkészüléked van, akkor erre igen pici az esélyed.

És ez a válasz a kérdésedre:
"Wp 8-ra pl miért nem lehet állapotsori kapcsolokat rakni?
Miért csak Wp8.1-en működik?"

Mert mindegyik készülék ami 8-al jött ki, frissül 8.1-re.

[ Szerkesztve ]

(#77) aprokaroka87 válasza NGA (#76) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Wp-s mobilok mobilok frissitése központilag megy,a Droidon meg a gyártok feladata

Meg Droidot rengeteg gyártó kiad,Wp-t javarészt csak Az MS

De wp8.2 már nem biztos

[ Szerkesztve ]

(#78) kutga válasza aprokaroka87 (#75) üzenetére


kutga
nagyúr

Sokra megyek a droid gyors fejlődésével ha az én készülékemre éppenséggel a gyártó nem adja ki a frissítést. :P A WP 8.1 minden piacon lévő készülékre elérhető lesz. Az egyes droid oprendszerek optimalizáltságáról ne is beszéljünk. Jó példa a pár éve még zászlóshajó Samu S3, ami ma már szoftveresen abszolút hulladék.

A kérdésedre pedig, még egyszer, lassabban, ez nem droid. :P

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#79) aprokaroka87 válasza kutga (#78) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor miért csak a volt Nokia/Volt Nokia ad ki szinte csak WP-s telefonokat?

(#80) NGA válasza aprokaroka87 (#77) üzenetére


NGA
addikt

A WP 8.X rendszert futtató telefonok 2017.07.11.-ig kapják a frissítéseket.

"A Microsoft az operációs rendszer frissítéseket, ideértve a biztonsági frissítéseket az életciklus kezdő dátumától minimum 36 hónapig biztosítja. "

Akkor erről ennyit.

Ami előfordulhat, hogy a WP9-et nem fogják megkapni.

(#81) kutga válasza aprokaroka87 (#79) üzenetére


kutga
nagyúr

Itt senkit nem érdekel (mondjuk kapásból jópár indok azért eszembe jut). Ez továbbra is egy WP szakmai topik. :P

Let the Zone take me if I am.

(#82) aprokaroka87 válasza NGA (#80) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kérdés hogy lessz-e pl Wp 8.2...mert sanszos hogy nem...
Lehet hogy jövöre jön A WP 9

(#83) Воланд válasza aprokaroka87 (#82) üzenetére


Воланд
titán

szerintem logikus, hogy ha win8-bol sem lesz 8.2 az elnevezest tekintve, akkor wp-bol sem lesz....

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#84) NGA válasza aprokaroka87 (#82) üzenetére


NGA
addikt

De az is lehet, hogy azt majd Windows Phone 8.1 Update 1-nek fogják hívni. Nem mindegy a neve? Lassan itt van a WP8.1 GDR1.

[ Szerkesztve ]

(#85) aprokaroka87 válasza Воланд (#83) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Itt az a kérdés hogy hány GDR Kiadást tervez az MS a a WP 8.1-hez,és hogy 2017-ben is jön-e ki valami GDR verzió

(#86) Воланд válasza NGA (#80) üzenetére


Воланд
titán

" WP 8.X rendszert futtató telefonok 2017.07.11.-ig kapják a frissítéseket."

ezt azert nem jelentenem igy ki. a wp7 sem kapott mar a 7.8 utan semmit, pedig papiron meg tart az eletciklusa.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#87) Воланд válasza aprokaroka87 (#85) üzenetére


Воланд
titán

szerintem neked tokmindegy...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#88) NGA válasza Воланд (#86) üzenetére


NGA
addikt

Gondolom itt arra érti az MS, ha a rendszerben kritikus hibát találnak, akkor eddig frissítik. Mint az XP-t. Nem pedig azt, hogy új funkciókat kap.

(#89) aprokaroka87 válasza Воланд (#87) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Sose tudni mikor veszek WP-s telefont

A 2017 szerintem is sok

(#90) Atek000


Atek000
csendes tag

Sziasztok. Én néha szoktam hozzászólni a fórumokhoz, de most szükségét érzem, hogy 1-2 emberben rendbe tegyem a dolgokat. Nekem jelenleg wp-s telefonom van (l925), de volt droidom is. Én nem vagyok egy power user, sőt egy tök átlagos felhasználó vagyok, mint az emberek nagy része. Én nem látok hiányosságot a wp-ben, csak a kinézete más. Személy szerint és a környezetemben élők szerint (a családban csak wp-s telefon van és nem az én érdemem sajnos 😞 ) a wp használhatóbb, mint egy droid mert sokkal stabilabb, átláthatóbb és nem utolsó sorban gyorsabb. Mégegyszer leírom, ez nem csak az én véleményem.

Huawei p10 Dazzling Blue / Lenovo MiiX 510

(#91) Oppenheimer válasza Atek000 (#90) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De ezek mind senkit nem érdekelnek, amíg nem tudod a rendszerfájlokat törölni ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#92) kcsa válasza Atek000 (#90) üzenetére


kcsa
veterán

Ah látszik nem értesz hozzá, szaracsempe, fújmicro$oft és egyéb szlogeneket kell itt hangoztatni :D

Ahogy mondod, anyám is erősen 50+ korosztály, neki kényelmesebb a csempés dolog, mint a kis ikonok - tudom, próbáltuk azt is mert olcsóbb volt.

(#93) savoo válasza Oppenheimer (#91) üzenetére


savoo
addikt

Nah, updateltem is az aláírásom, mert igaz hogy már van file kezelő, de ilyen szart, a rendszerfájlokhoz nem fér hozzá.. Pff.. ;]

(#94) aprokaroka87 válasza Atek000 (#90) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

te egy átlag user vagy,legyen böngésző,zene,videó,kép,pár alapvető app,neked ezek a funkciók elegek,de szerintem rengetegen erre használják a Droidos telefonjukat is,sokan nincsennek is tisztában azzal hogy egy Okos telefont mire lehet még használni.

(#95) batai15 válasza aprokaroka87 (#94) üzenetére


batai15
félisten

de, de minek? Alá írom,wp ilyet nem tud, de ez nem egyenlő azzal hogy szar is már bocs.
Sok dologra nincs szükség egyáltalán amire droidon szükség van.

(#96) Oppenheimer válasza aprokaroka87 (#94) üzenetére


Oppenheimer
veterán

+1. Az okostelefon rom telepítésre és témázgatásra való. Aki ezt nem tudja, annak nem is kell okostelefon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#97) no1r válasza aprokaroka87 (#94) üzenetére


no1r
őstag

akkor törölgess nyugodtan tovább rendszerfájlokat, meg tervezz hidakat és kalibrálj automotorokat droidon tovább. hiszen ettől okos egy telefon.
hm... szerintem most jutottunk el oda, hogy attól okos egy okostelefon, hogy az átlaguser olyan specifikus programokat használ rajta, amit okostelefon nélkül eszében sem jutna ;]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#98) kcsa válasza Oppenheimer (#96) üzenetére


kcsa
veterán

És a rendszerfájlok törlésére, módosítására. Ezt ne felejtsd ki.

(#99) Luck Dragon

Picit felpöröghetnének jobban a fejlesztésekkel, de legalább csinálgatják :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#100) aprokaroka87 válasza batai15 (#95) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem szar,akinek tettszik elfogadja,de a felhasználó keze megvan kötve sok esetben.
Sok esetben alapvető funkciók hiányoznak.

Ha pl valakinek nem tetszik a csempe,akkor cserélhesse ikonokra,stb
Nem is kell hogy gyárilag benne legyen az ikon mód,de egy app fejlesztőnek legyen pl erre lehetősége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.