Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hidd el, lehet mást is szeretni.

Csak r×hadt sokáig tart megtalálni, aki pont olyan tökéletes, mint az első, akiről ezt gondoltuk.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Ha elment, és ha örökre elment, akkor legyen így örökké."
Tudhatnánk az okot is? Miért ment el?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Perhonen


Perhonen
újonc

Nem tudom mit kéne írnom, mint kiegészítés vagy mint egyéb. E sorokat olvasva bűntodatom van, bár nem kellene, nem tudom. Én őszintén sajnálom, hogy a dolgoknak így kellett történniük és teljes szívemből sajnálom/ sajnállak. :(( Nem akartam, hogy így végződjön, erre az elhatározásodra pedig végképp nem számítottam. :'(

(#4) whiz válasza Perhonen (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Nem kell írnod semmit, csak ha úgy érzed van mit. És ne legyen bűntudatod. Te nem tehetsz erről. Én ilyennek születtem. Ha úgy tetszik, én alakítottam így az életemet, ezt választottam.
Mint ahogy Te is a tiédet, így végül elmentél, s te szerencsés voltál, és találtál mást. Be kell látnod, hogy a Te életed a Te döntéseid sorozatán alapul, bármennyire is lenne jó mindig másra fogni (élet, sors, emberek, mittudomén). Így alakult. Így alakítottuk.
Sajnálom, hogy néhány havonta mindig le kell futnod ugyanazokat a köröket miattam. Sajnálom, hogy nem vagyok többre képes, hiába szeretném. És sajnálom, hogy beléptem az életedbe, mert nem tudom eldönteni, hogy nem ártottam-e többet már, mint amennyi jót vittem bele... :(

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) Perhonen


Perhonen
újonc

Jesszusom, kérlek ne gondold, hogy valaha is ártottál volna azzal, hogy beléptél az életembe! Legalábbis én egyáltalán nem érzem úgy, hogy bármivel is ártottál volna. Az, hogy én szerencsés voltam és találtam valakit, az szintén csak azon múlott, hogy mit kezdek az életemmel. Tudod jól, hogy nekem se volt könnyű túltennem magam a történteken és ha úgy tetszik még most sem vagyok túl Rajtad teljesen, de nem is leszek sohasem. Csak egy tanács a részemről, azt kezdesz vele, amit akarsz. Mikor vége lett a kapcsolatunknak olyan volt, mint ha minden megszűnt volna. Kb egy év kellett ahhoz, hogy valahogyan talpra álljak. Akarat kérdése minden! Nekem sikerült, csak Rajtad múlik, hogy akarod e vagy sem. Ezt csak Te tudod eldönteni, más nem segíthet benne.
Próbálj nyitott szemmel járni, az még nem kerül semmibe.

[ Szerkesztve ]

(#6) bandus


bandus
veterán

no offense, de ezt biztosan itt kellene megbeszélnetek? :U

amúgy hány éves(ek) vagy/vagytok?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7) Thunderzolee válasza Perhonen (#5) üzenetére

Azta, nem semmi dráma lehetett köztetek.

:(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) whiz válasza Perhonen (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

"nekem se volt könnyű túltennem magam a történteken és ha úgy tetszik még most sem vagyok túl Rajtad teljesen, de nem is leszek sohasem."

Örülök, hogy ezt leírtad, mert ha én tettem volna elég hülyén jönne ki, pedig ezt pontosan érzem. És emiatt nem vagyok képes megérteni, hogy akkor miért...
Túl sok miért jönne most ide, amire a választ úgyse tudnám felfogni...
Őszintén megmondom, már fogalmam sincs, hogy milyen helyem van nekem ebben a történetben.

És most nagyon szeretném, de nem tudom megfogalmazni azt, amit érzek, amit gondolok, ami mozgat, ami elkeserít, ami boldogít, ami éltet, és amiért meghalnék...

bandus: igazad van, ez talán tényleg nem való ide.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) Perhonen válasza whiz (#8) üzenetére


Perhonen
újonc

Ha úgy érzed írd meg mailben. Nem muszáj, csak ha úgy könnyebb.

(#10) FPéter


FPéter
aktív tag

Jajjajjajj...mintha az évekkel ezelőtti önmagamat látnám. Hát, eszedbe fog jutni ő, de azért (remélem te is) le fogsz szokni arról, hogy őt tekintsd az egyetlen életcélodnak, akinek az emlékéért megéri tönkretenni a hátralévő, remélhetőleg nagyon hosszú életedet.

JA! És minél többet beszélsz vele, annál rosszabb, annál tovább tart.

(#11) whiz válasza Perhonen (#9) üzenetére


whiz
aktív tag

Összeszedem a gondolataimat, és majd írok.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) Crystalheart válasza FPéter (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Új arcodat ismerhettem most meg :D

whiz: Tégy, ahogy jónak látsz. Ha te nem akarod elfelejteni, és meg akarod tartani a jelenlegi helyén a lelkedben, az is a te döntésed, ahogy írod is. Ezért nem lehet ostobának nevezni téged, azt csinálsz az érzelmeiddel, amit akarsz, a világ ettől nem lesz szegényebb. (Sőt, nem egyszer gazdagabb is lett tőle, gondoljunk csak Juhász Gyulára...) De ha az lesz, amit itt leírtál, akkor se céltalanul tengődj a továbbiakban. Már több bejegyzésed óta ezt hangsúlyozom, nem csak ebből áll az élet. Nem tudom, mit tervezel, szóval nem ítélkezek, csak óva intelek a totális befordulástól. :)
(Jó, tudom, én, a nagy tapasztalt, pheh. :DDD)

(#13) Trak válasza FPéter (#10) üzenetére


Trak
addikt

Majdnem ugyanezt akartam írni ;)
whiz: rengeteg miértre nem lesz válasz az életben... most logikával próbálsz egy olyan dolgot megérteni, amit sokszor logikával nem lehet. Az érzelmek és az emberi viselkedés ilyen módon sokszor nem magyarázható, a szerelem pedig szinte sosem...
Hasonló esetben voltam, a jó tanácsom: mellőzd a logikát a miért kiderítésében, és inkább az egyetlen logikus megoldást válaszd: lépj tovább, éld az életed!
Most azt gondolod, hogy mondani könnyű, meg milyen hülyeségeket írogat ez itt nekem, eleinte valóban nem is fog menni, csak később, szépen lassan...

#10
JA! És minél többet beszélsz vele, annál rosszabb, annál tovább tart

Ez szerintem csak félig igaz...
Úgy látom szüksége lenne rá, hogy egy utolsó nagy beszélgetést, vitát rendezzenek az exxel, mert nincs még itt minden letisztázva. Ott mindenki a másik fejéhez vághatná az okokat, elvarrásra kerülnének az elvarratlan szálak... utána sem változik semmi, de kiadták magukból (leginkább whiz), kaptak válaszokat is (amit valószínűleg úgysem fogadott el, de az most mindegy), a késöbbiekben könnyebb lesz túllépni a miért-eken.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#14) FPéter válasza Crystalheart (#12) üzenetére


FPéter
aktív tag

Mér? Fiú volt az illető....... :DD

Najó nem. :DDD

(#15) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lenne kérdésem, mégsem teszem fel. Nem akarom jobban megterhelni a szereplőket, mint pár vígasztaló szó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.