Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) terkaz


terkaz
csendes tag

Én kb. fél éve egy gagyibb SB hangkártyát akartam venni ott a régi gépembe, mondom "pár száz forintot megér". Erre egy dagadék csávó(az eladó) ilyet szólt hogy tud adni 5k-ért egy használt SB-t még csak nem is 5.1,de ez a legolcsóbb. Erre a pofájába röhögtem és kijöttem köszönés nélkül.

(#2) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Ha olcsón, jó cucc kell pcbonto.hu. Nagyon nagy arcok és (tapasztalat) megbízhatók.

Üdv :R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Hát, mondjuk már a weblapon is látszik, hogy a "színvonal" mint olyat még hallásból sem ismerik.

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kijönnek ezek zárás után a boltból, és akkor "priviben" le lehet velük rendezni a dolgot...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Dany007 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Nem éppen a korodhoz méltó megoldás ;] De tény, hogy célravezető lehet :)

(#6) eastsider válasza Vakegérke (#4) üzenetére


eastsider
nagyúr

elrágcsálják a prockót :K

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Arcátlankodnak, mert megtehetik. Ám ha valaki kedvesen alájuk rúgna, avagy átformálná arcberendezésüket, fogaikat prockóra, akarom mondani protkóra cseréltetné, jót tenne, ami a kereskedelemben tanusított becsületüket illeti.
Ha szép szóval nem megy...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.