Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) dragonfx válasza jFox (#550) üzenetére


dragonfx
veterán

még kitkat meg 2gb rám lenne..meg 9 coll....meg.....sok a ha....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#552) KamuMazsola válasza jFox (#550) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igazándiból ez a 7x egy elérhető árú, egészen jól használható phablet, akinek ilyen design 5-8-12 megapixelek kellenek nem érdemes ezzel foglalkoznia. Én egy nikon p500-zal oldottam meg a pixeléhségemet és most kacsintgatok a 4 magos 7x felé.

Halkan jegyzem meg, ezekben a cuccokban már lassan több mag van, mint egy dinnyében!

dragonfx: A kit-kat lehet áldás, de lehet átok is, annak idelyén az ICS-t is IstenCSapásának becéztük.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#553) jFox válasza KamuMazsola (#552) üzenetére


jFox
őstag

Azért írtam, mert tulajdonképpen csak emiatt nem cseréltem le rá a telefonomat. Munkám során előfordul, hogy fotóval kell dokumentálnom dolgokat, de ez a kamera eléggé harmatos. :(
Egy BT headset-tel nem kellene arconcsapni vele magam, a két kártya is meg volna. Még az akksi lehetne acélosabb és minden oké lenne.
Gondolom ha ez mind meglenne akkor nem 29k-lenne az ára, de szerintem nem dobna olyan sokat az árán egy 5mpx-es kamera.
Most egy Lenovo A800 telefonom van amiben az eddigi legmegfelelőbb kamerával találkoztam MTK platformon. És az sem volt nagyon drága. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#554) jFox


jFox
őstag

1-2 órás használat után, nektek is nagyon melegszik a hátlapnál?
Tokban használom, most kivettem belőle és meglepődtem, hogy milyen meleg. :Y

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#555) tjb007 válasza jFox (#554) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mit takar pontosan az a használat ?
Én még nem tapasztaltam olyan szintű melegedést, hogy az zavaró lett volna.

(#556) jFox válasza tjb007 (#555) üzenetére


jFox
őstag

Internet.
Tokban nem zavaró, de anélkül elég melegnek tűnik. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#557) FET-MEN válasza tjb007 (#555) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1

Iphone 7

(#558) dragonfx válasza KamuMazsola (#552) üzenetére


dragonfx
veterán

az ics.nek nincs baja....

[link]
erről vélemény a címben szereplő ellenfeleként? 9+1 pont a 8nak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#559) kelzsoca válasza dragonfx (#558) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezek az ipari hulladék gépek semmilyen szinten nem ajánlottak, ráadásul támogatás mint olyan nem igazán létezik hozzájuk.

https://vertigostore.eu

(#560) jFox válasza kelzsoca (#559) üzenetére


jFox
őstag

+1 ezek minőségben messze elmaradnak a Wayteq-től. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#561) dragonfx


dragonfx
veterán

mér a wayteQ akkora márkának számit a tablet piacon?
ez a dps akkor fos márka?
csak kérdezem mert én 3 napja nézegetem a tabletek világát.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#562) bodiiren válasza kelzsoca (#559) üzenetére


bodiiren
csendes tag

Mind ipari hulladék, csak a méregdrágák nem azok. Akkor most ne is beszélgessünk róluk?

A támogatás viszont valóban fontos. Le a kalappal, aki szabadidejében ingyen jobbítja ezeket a szoftvereket. De miért van rá szükség? Miért nem mindjárt jó termék jön ki a gyárból? És miért nem pont erre összpontosítanak egy teszt keretében? Sok tesztet elolvastam. Lefizetést éreztem mindnél. És pont azok a korrekt vizsgálatok hiányoztak, ami engem érdekelt volna, és ami hiányosságra valószínűleg néhány nap közönséges használat után, mindenféle szakértelem nélkül úgyis rájön az ember. Nos ezek a tesztek, ez a hozzáállás értéktelen. És akkor még itt a fórumon is ez a kioktató hangnem, a tények helyett? Na-ne! Hát ezért jövök én ide? :W

(#563) jFox válasza dragonfx (#561) üzenetére


jFox
őstag

Mi meg azért mondjuk, mett nem 3 napja foglalkozunk tabletekkel. :K
Nem kötelező elfogadni.
Nem azt mondom, hogy a Wayteq a csúcsok csúcsa, de ebben az árkategóriában viszonylag minőséget tesz le az asztalra. Nyilván a Samsung, Apple jobb, de nem is ennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#564) kelzsoca válasza bodiiren (#562) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom milyen kioktató stilusról beszélsz, de én már a kezdetek óta foglalkozom mindenféle Androidos készülékkel, mint fejlesztő, ismerem a piacot, a gépeket, a vásárlói szokásokat, igényeket, és a linkelt termék a nem ajánlott kategóriába tartozik.

Ui: egyébként nem a közösségi, hanem a gyártói supportra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#565) bodiiren válasza kelzsoca (#564) üzenetére


bodiiren
csendes tag

:R :R :R

(#566) dragonfx válasza jFox (#563) üzenetére


dragonfx
veterán

oks elfogadom.
soha nem vennék 50k+ért tabletet akkjor inkább netbook winnel.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#567) mo_zso


mo_zso
újonc

Sziasztok!
Egy hete tulajdonosa lettem a tabletnek.Van egy kis gondom, mindigtv alkalmazás először működött.rendesen Két napja meg mindig azt írja mindigtv alkalmazás sajnos leállt.Mi lehet az oka?Én nyomtam el valamit rajta?Elöre is köszi válaszokat.

Üdv:mo_zso

(#568) tjb007 válasza mo_zso (#567) üzenetére


tjb007
nagyúr

A legfrissebb verzióba valami hiba csúszhatott, azért nem megy (nálam sem, én már ezt jeleztem az alkalmazás fejlesztője felé).
Menj a Beállítások → Alkalmazások menüpontba, keresd meg a MinDig TV alkalmazást a listában, nyomj rá, majd itt nyomj rá a Frissítések eltávolítása feliratú gombra. Ez után már működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#569) mo_zso


mo_zso
újonc

Köszi működik.M1 M2 error, de atöbbi jó.

(#570) FET-MEN válasza bodiiren (#562) üzenetére


FET-MEN
veterán

:C vedd meg, ha nekünk nem hiszel, majd magad kárán megtanulod :K

Iphone 7

(#571) tjb007 válasza mo_zso (#569) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pár napja még rendben mentek azok, most én error üzenetet kapok. Reméljük javítani fogják.

(#572) bodiiren válasza FET-MEN (#570) üzenetére


bodiiren
csendes tag

Én többek között azért jövök ide, hogy tájékozódjak a vétel előtt. Te meg arra biztatsz, hogy csináljak hülyeséget? Eszednél vagy? Mert én igen.

Megvárom a nénymagost és ha lesz rendes teszt, meg már tudhatóak az árak, majd döntök.

Köszönöm a válaszokat! Szevasztok!

[ Szerkesztve ]

(#573) McSpy válasza dragonfx (#561) üzenetére


McSpy
őstag

Ez nem teljesen Wayteq hanem igazából Cube

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#574) dragonfx válasza McSpy (#573) üzenetére


dragonfx
veterán

de ez a cube egyáltalán márka a bicikliken kivül?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#575) tjb007 válasza McSpy (#573) üzenetére


tjb007
nagyúr

Rosszat linkeltél, ez a helyes: [link]

(#574) dragonfx

Ez nem az a Cube.
A kerékpárgyártással foglalkozó Cube egy német cég, a tableteket is gyártó Cube pedig kínai. Semmiféle kapcsolat sincs köztük az azonos néven kívül.
Amúgy meg igen, ott kint egy elég nagy márkának számít.

(#576) bodiiren válasza dragonfx (#574) üzenetére


bodiiren
csendes tag

Kit érdekel, ha jó és olcsó? De jó? Mert pont ezt nem tudjuk. Úgy tűnik nem is fogjuk megtudni, mert nincs senkinek, aki ide is írna valami korrekt véleményt. Ezért aztán marad a hazai beszerzés. Már ha végre majd forgalomba kerül és ha a tesztekben nem pont azok a tulajdonságok lesznek agyonhallgatva, amik minket érdekelnek. Engem például a GPS-vétel készség.

Most mát tényleg megyek, sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#577) FET-MEN válasza bodiiren (#576) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem még házon belül is azonnal talál jelet. Nem meggyőző? Ausztriában szakadó esőben offline-ban is órákig ment a sygic hiba nélkül.

Iphone 7

(#578) bodiiren válasza FET-MEN (#577) üzenetére


bodiiren
csendes tag

Köszi! De ez a 2, vagy a 4 magos volt? És az első jelfogás volt offline módban, vagy először volt neki internet-kapcsolata?

(#579) FET-MEN válasza bodiiren (#578) üzenetére


FET-MEN
veterán

2 magos. 4-es még csak most jelenik meg. Teljesen mindegy. Offlime-ba is azonnal megy ha először kapcsolod be akkor is. A 4 magos is menni fog mert volt TALK 5H-m amiben 4 magos mtk van ugyanúgy.

Iphone 7

(#580) bodiiren válasza FET-MEN (#579) üzenetére


bodiiren
csendes tag

:R :R :R

(#581) tjb007 válasza bodiiren (#578) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyikben ugyanaz a combo chip van, szóval a GPS szempontjából mindegy, hogy a kettő vagy a négymagos változatról van-e szó.

(#582) bodiiren válasza tjb007 (#581) üzenetére


bodiiren
csendes tag

És mi az ami rosszabb, vagy ami miatt nem ajánlott a 4-magos?

(#583) FET-MEN válasza bodiiren (#582) üzenetére


FET-MEN
veterán

Semmi, 4 magos elvileg erősebb. Remélem wayteq ismét tökéletesen fog optimalizálni mint 7x és 5h esetében.

Iphone 7

(#584) Moleman válasza bodiiren (#582) üzenetére


Moleman
addikt

Semmi, de ezt már legalább hárman leírtuk neked. És pont emiatt ne csodálkozz, hogy ingerültséget váltasz ki egyesekből, mikor a további kérdéseiddel kétségbevonod a szavahihtőségü(n)ket.

A négymagos semmiben nem rosszabb, csak kétszer annyi mag van benne, kétszer annyi belső tárhely, és 300 mAh-val nagyobb akksi. Minden más az utolsó csavarig megegyezik bennük.

Ha ezek után sem hiszed el, ne vedd meg. Ilyen egyszerű. Mi ennél többet nem tudunk tenni érted.

(#583) FET-MEN
Így van, számítási teljesítményben pontosan kijön a kétszeres érték a 4 mag miatt, viszont a GPU megegyezik bennük (Antutu eredményre alapozva).

[ Szerkesztve ]

(#585) tjb007 válasza Moleman (#584) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak részben egyezik a GPU [7x DC Mali-400(MP1), 7x QC Mali-400MP2].

(#586) Moleman válasza tjb007 (#585) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi, ezt nem tudtam. De akkor hogyhogy nem kap nagyobb pontszámot a szintetikus tesztekben? [DC] [QC]

(#587) bodiiren válasza FET-MEN (#583) üzenetére


bodiiren
csendes tag

:R

(#588) bodiiren válasza Moleman (#584) üzenetére


bodiiren
csendes tag

:R

(#589) bodiiren válasza Moleman (#586) üzenetére


bodiiren
csendes tag

Most meg mi van? Mégis gyengébb valamiben? :F

(#590) Moleman válasza bodiiren (#589) üzenetére


Moleman
addikt

Hol olvastad, hogy gyengébb?
Elvileg kétmagos GPU kéne, hogy legyen a négymagos verzióban, mégis ugyanolyan eredményeket ér el, mint a kétmagosban lévő egymagos GPU (pedig papíron pontosan kétszer erősebb).

(#591) bodiiren válasza Moleman (#590) üzenetére


bodiiren
csendes tag

És ezt érti valaki?

(#592) radamsky


radamsky
senior tag

Ha van egy termék ami ugy nézz ki sikertermék , és most itt a topikbeli termékről beszélek
és ha tudom hogy föleg gps-re kell akkor mit számit hogy 4 magos vagy 2 magos a szerkezett
wayteq 960-as pl 1 magos és müködik

céleszköznek jo akkor ennyi

hazajutok végre én is venni akarok egyett, amit sajnálok hogy a kamera ennyire pocsék
ja hogy tábletbe nem kell kamera?? hmm
én tudnám használni másra, akkár menetközbe felveszek videot, vagy akár mert gyorsan kell egy képet csinálni és már tudom küldeni haza
ezt mondjuk én kicsit sajnálom, de ez van

van fényképezőgépem, nem ez a lényeg, hanem hogy pl az utat is tudom rögziteni, ugye fixen van a tartoba

ha stabilan tartja a gps jelet és nem omlik össze, akkor nekem már jo is, a többi csak ugymond ajándék

játszani én nem fogok vele, max nézek rajta filmet, meg lehet mobilnetezni és még sim foglalat is van hozzá, tökéletes, nekem valo
még a kamera lenne jobb, akkor elégedetten dölnék hátra:D mint egy jolakott csecsemő
én tudnám mire használni

még a tarton filozok melyik a jo, meg hol tudom megrendelni

(#593) tjb007 válasza Moleman (#586) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez csak egy szintetikus teszt :)
Azon kívül, hogy az AnTuTu frissítésről frissítésre egyre sz@rabb és a valós teljesítményből szinte semmit sem mutat meg az még a legfőbb baja, hogy túl sok mindent szeretne mérni. A GPU-ra vonatkozó teszt például a konkurens megoldásokhoz képes ma már primitívnek számít.

[ Szerkesztve ]

(#594) Moleman válasza tjb007 (#593) üzenetére


Moleman
addikt

Tudom, de még nem találtam mást, amire első ránézésre lehetne alapozni. :) Az MT6582-re is rákerestem, ott viszont kimutatja az MP2 kétszeres erejét.

(#595) Genova1983


Genova1983
tag

Sziasztok!Elérhető árú 3g-s tablet vásárlásán gondolkodok és ez a típus az ami a tesztek alapján a legjobban tetszik.Videók alapján elég jól optimalizálták a rendszert
Gyakorlati tapasztalatokra lennék kiváncsi.Mennyire gördülékeny a készülék működése?Lassulások,fagyások?Elsősorban internet böngészésre,facebook-ra,youtubra használnám.Játékok nem nagyon érdekelnek.
Telekomos mobilnet SIM-kártyával használnám.APN beállítás bonyolult művelet?

(#596) FET-MEN válasza Genova1983 (#595) üzenetére


FET-MEN
veterán

Amire te használnád, arra kiváló sebességű.

Iphone 7

(#597) jFox válasza FET-MEN (#596) üzenetére


jFox
őstag

+1 bár facebook-ot nem használok, de a többi szépen fut. A kamera, meg az akksi elég gyenge, de egy napot kibír időszakos használattal. Egyhuzamban wifi-vel kb. 4 órát megy. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#598) Genova1983 válasza jFox (#597) üzenetére


Genova1983
tag

Kamera nem fontos,WiFi-t sem nagyon használnék,mert van mobilnet előfizetésem.

(#599) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Vodás feltöltős net megrendelve a géphez :)

Iphone 7

(#600) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Sziasztok! Kicsit off, de talán még ide illik legjobban. 4 magos cube talk 7x-et lehet már rootolni? Működhet esetleg a 2 magoshoz való megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.