Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Gyorsan végig futottam a tesztet, köszönöm az írást!
Nekem elsőre tetszett, és az ár láttán (főként hivatalos navi programmal), elgondolkodtató, hogy be kellene szerezni egyet. A célnak számomra több mint megfelene...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#2) gtasystem


gtasystem
őstag

azt én sem értem hogy ha az ár lefaragása a cél akkor miért erőltetik bele ezeket a 'semmiresejó' kamerákat..
de még így is nagyon jó vételnek tűnik..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#3) babkukta válasza gtasystem (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

+1
én se értem ezt a kamerás dolgot... szerintem egyébként csak szimplán vásárló vonzó, ha van egy tableten kam. Ugye aki nem tudja h milyen képet készít, valszeg hamarabb megveszi ezt 35ért, mint pl egy ugyanilyet kam nélkül 30ért

Üdvözlettel, Tibi

(#4) bostone válasza gtasystem (#2) üzenetére


bostone
addikt

"Hát ez nem ár!"
A kamera helyett, jobban örültem volna egy hangerőszabályzó gombnak, de még így is ragyogó ballagási ajándék válhat belőle.
Hol lehet beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#5) tjb007 válasza bostone (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van rajta hangerőszabályzó gomb.
Beszerezni meg ezt is ugyanazokon a helyeken lehet mint a többi WayteQ tabletet.

[ Szerkesztve ]

(#6) bostone válasza tjb007 (#5) üzenetére


bostone
addikt

Tényleg.
Bocs.

(#7) Luck Dragon

Hát nem nyerte meg a szívemet ez a kütyü :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) bostone válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


bostone
addikt

Mit ajánlanál helyette?

(#9) viking122


viking122
csendes tag

Annyiért jó vétel! :))
De ilyen pocsék kamerákat minek bele tenni :F :DDD :DDD

"I watch you" - Samsung Galaxy Gear

(#10) nobela


nobela
senior tag

Ezért az árért nem jobb egy Alcatel Tab 8HD?

Persze telefon nincs benne, de őszintén, ki akar ezzel telefonálni?

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#11) Luck Dragon válasza bostone (#8) üzenetére

Én nem ajánlok semmit, mindenkinek maga kell hogy eldöntse mit szeretne, és mit tudd megengedni magának. Nekem Asus-van, nekem teljesen megfelel amire használni szeretném.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) ulmikukac


ulmikukac
tag

Azt mondjátok meg, hogy ez miért nem különösen ajánlott?

Pixel 8 Pro bay

(#13) Balathruin


Balathruin
veterán

Hátlapi kamera helyett mehetett volna nagyobb akku, így egy kicsit kevés lehet, de 30000-ért sok extrát kapni mellé. Otthoni occsó tabletnek sztem teljesen jó.

(#14) roli543


roli543
őstag

Ne csak a telefonálásra gondolj, hanem mobilnetre, úgy már igazán jó, ha nem csak wifire kell hagyatkoznod. Egyébként ennyiért meg a hülyének is megéri :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) tjb007 válasza nobela (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akinek szüksége van GPS-re és beépített 3G modemre annak nem. A telefonálás meg csak egy plusz funkció.

(#16) kelzsoca válasza Balathruin (#13) üzenetére


kelzsoca
félisten

Annyira nem rossz az akkumulátor teljesítménye.

https://vertigostore.eu

(#17) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Veletech-en megfogdostam, nagyon jó kis készülék ennyiért...talán az akksi vékony picit.

@Legendd: A 4.4-re nekem azt mondták a Wayteq-esek, hogy az MTK chipset és az ebből fakadó ismert okok miat nem lesz rá. :F Te már tudsz valamit amit mi nem?" :))

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az eredeti verzio van belöle, hibátlanul navigál,mindent tud, ennyiért ajándék.

@nobela: Telefonálni lehet senki nem akar, viszont teszel bele simet, és online vagy. Nekem nagyon hasznos.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) bostone válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


bostone
addikt

Nekem a fehér szín nem jön be igazán, de szerintem ez egy tök vállalható termék abban a kategóriában, amiben indították. Azt hittem a hozzászólásod arra irányul, hogy a tablet nem felel meg az ár-érték aránynak.

(#20) nobela válasza roli543 (#14) üzenetére


nobela
senior tag

"Ne csak a telefonálásra gondolj, hanem mobilnetre"

Persze így már lehet benne ráció, de szerintem nagyjából mindenkinek van a telefonján mobilnet amit bármikor meg lehet osztani. Szóval elég kis csoport lehet az, aki csak ezért fenntart még egy előfizetést...

A GPS már nyomósabb érv lehet.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#21) Graphics válasza nobela (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

300Ft egy KÉK sim. A Sparban, amin 3honapig van havi 100mb.. ahhoz hogy online legyél bárho, elég. Levelekre, gpshez,

Csak figyelni kell. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) nobela válasza Graphics (#18) üzenetére


nobela
senior tag

"Telefonálni lehet senki nem akar, viszont teszel bele simet, és online vagy"

Nekem volt beépített 3G modemes netbookom, de szerintem körülményes volt a használata.

NEKEM sokkal egyszerűbb 2 mozdulattal megosztani a netet a telóról, és már mehet is a wifi. Persze másnak meg lehet hogy ez lenne macerás.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#23) Graphics válasza nobela (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) vimes


vimes
senior tag

"...egyelőre ilyen áron más nem tudja megközelíteni a WayteQ teljesítményét, pedig a ConCorde és az Alcor is próbálkozik ezzel."

Az Alcornak van pontosan ugyanilyen hardverrel szerelt táblagépe, pont ugyanennyiért.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#25) tjb007 válasza vimes (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az nem pont ugyanilyen, abban egy elég rossz minőségű TN panel van, nem IPS.

(#26) Steve1207


Steve1207
veterán

Korrket cucc lett azért. A kamera tényleg vétek, felfoghatnák, hogy egy letisztult hátlap többet ér, mint ilyesmivel elborzasztani. Szerintem szoftverileg nem akarnak hozzányúlni annyira, plusz jópár alkalmazáshoz kell és egyszerűbb belerakni valami legalját.
Pozitívum viszont, hogy a sötétséget szépen visszaadja éjszaka.

.

(#27) Sofian


Sofian
őstag

Hát ennyiért egy Samsung Gtab 2 7 Wi-Fi inkább..

(#28) McSpy válasza nobela (#10) üzenetére


McSpy
őstag

Az Alcatelben nagyobb az aksi,akinek ez fontosabb mint a telefonálás,annak jobb az Alcatel

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29) icemad válasza tjb007 (#25) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rosszul tudod. IPS van abban is. Az eltérés annyi, hogy az alcor 4 magos. Arról is lehetne cikk, ha már olcsó tablet, szerintem ár/érték arányban az is jó. Itt lehet megvenni.

Meg jó lenne már, ha a tesztelők összeszednék egy kicsit magukat, nem csak sima copy paste lenne egy egy cikk. Pl. ha már ezzel lehet telefonálni, akkor a hangminőség milyen? Kihangosítva hogy szól? Melyik simen mehet az adatforgalom? Mert mostanában divat lett leírni a specifikációt és kész. Valószínűleg az olvasókat jobban érdekli, hogy a mindennapi életben mennyire használható egy eszköz.

(#30) gerii válasza icemad (#29) üzenetére


gerii
addikt

Van benne valami, én a navi részére lennék kíváncsi, ha vennem kéne egyet. 250nit elég halovány egy kocsiba, és a napsütést sem biztos hogy díjazza (a műanyag hátlap azért előnyösebb itt, mint a fém).

(#31) tjb007 válasza icemad (#29) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én nagyon is jól tudom, maximum nem ugyanarról beszélünk.
Ami ugyanennyibe kerül (30e Ft), és ugyanazt is tudja az a D786M, ami bizony TN paneles.
Te a 35e forintos Sygic szoftveres árból indultál ki. Ebben az esetben helytálló, amit írtál, csak épp sem én, sem vimes nem erről beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

(#32) icemad válasza tjb007 (#31) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hopsz... Igazad van, sorry. :R Ha a 30 ezres árat nézzük, akkor valóban a tn paneles alcorral "versenyez". Viszont az alcorhoz van autós töltő és tartó, az sem olcsó, ha külön kell megvenni. De tn panellel meg nem a legjobb kocsiba... Szóval van választék.

(#33) ollie válasza nobela (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mobilnet nagyon nem hátrány egy tabletnél.

***

(#34) kelzsoca válasza icemad (#32) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem mindenkinek van szüksége autós tartóra, illetve lehet olyan is hogy a vevő már rendelkezik valamiféle tartóval, esetleg a gyárilag hozzáadott nem felel meg az igényeinek, ez esetben miért is kellene kifizetnie a gyártó által erőltetett tartót (Alcor fail) mikor a vevő, ha arra szüksége van/lesz vehet olyat amilyet és annyiért amennyiért szeretne.

Ha pedig választani kell, hogy autós tartó+TN panel, vagy IPS panel autós tartó nélkül, akkor nem kérdés hogy utóbbi az okosabb választás.

https://vertigostore.eu

(#35) ollie válasza icemad (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl. ha már ezzel lehet telefonálni, akkor a hangminőség milyen? Kihangosítva hogy szól?

Ezekről pont írt a cikkben.

***

(#36) szlovibuki


szlovibuki
tag

Wow! Nem rajongok már annyira a tabletekért, de ez most nagyon megtetszett nekem! Ami érdekelne, az az, hogy 3G képes-e vagy csak telefonálásra használható?

(#37) RufuszX válasza szlovibuki (#36) üzenetére


RufuszX
senior tag

Természetesen. A cikk is írja:
"A chipsetnek hála 21,1 Mbps letöltési és 5,76 Mbps feltöltési sebességet érhetünk el, ami bőven elég akár komplexebb honlapok betöltéséhez."
Tapasztalatból mondhatom, hogy jól teszi a dolgát a mobilnettel is.

[ Szerkesztve ]

(#38) Graphics válasza szlovibuki (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alap, hogy alkalmas :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hujjuj azok a kameraképek :DDD :))
De a többi része a tabletnek patent, jár az újabb pacsi a Wayteq-nek. :)

All→M8

(#40) Graphics válasza callmeakos (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kamera az inkabb ne lenne, de legalabn van elöl is.

Most errol irok, vagyis az eredetiről/ Cube

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Lehetne teszt az olcsó tabletekből is...
pl: myaudio 7040,beex s1,meg ez az árkategória....
Igény szerintem lenne rá,főleg hogy az MA a legjobb teszter oldal.......
:C

[ Szerkesztve ]

(#42) tjb007 válasza pulyka jocó (#41) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem hinném, hogy jót tenne a márkák megítélésének, ha ezeket a 15e forintos, ipari hulladék kategóriás modelleket még ők is porig aláznák (plusz gondolom az idejüket sem szeretnék ilyenekre pocsékolni).

(#43) helixP válasza pulyka jocó (#41) üzenetére


helixP
nagyúr

Beex S1-et megírom én Neked, de az a tabletek felhasználási módjának csak egy nagyon kis szeletét tudja lefedni. (mondjuk ezt tudván, ehhez mérten vettem egy Szentistvánért és annyit nekem megért).

(#44) icemad válasza helixP (#43) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Engem érdekelne egy logout cikk keretében. Fiaimnak nézegettem. Nekik megfelelne? Elsősorban mesefilmnézésre (youtubeon), egyszerűbb játékok (puzzle, tárgykeresős) futtatására, meg egyszervolt.hu-ra lenne használva. Ilyesmire jó?

(#45) bollokcs80 válasza Graphics (#21) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A Vodánál meg 0 Ft egy Vitamax SIM kártya, 3000 Ft feltöltés után 500MB, 5000 Ft feltöltés után 1GB netet ad... :DD

http://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/tarifak/feltoltokartyas?icmp=BBB989

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#46) helixP válasza icemad (#44) üzenetére


helixP
nagyúr

Oké, ha lesz időm, megírom. Egyszervolt az flash-ses? Na feltöltöm az akksit és akkor megnézem ezeket a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#47) SzaboZE


SzaboZE
addikt

A HD-s kijelző beleférhetett volna és akkor tökéletes lenne.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#48) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Korrekt cucc, ennyiért megérte megvenni.

Jelzem, a 40+E forintos 8" Prestigio-nál szebb IPS megjelenítő van benne, bár még így is vérszegény ez az IPS, de bizony azt leveri.

11 napja használom ezt a táblát - alapvetően megelégedve - de sajnos az enyém porosodni kezdett.

Itt olvashatjátok, mi a bibi, és a készült képek is itt vannak.

Azóta (ma) beszéltem szervizzel, be kell vinnem, 15 napon belül javítják.

Kijelző összehasonlítás egy "sima" TFT LCD-vel (Xperia V)

Saját tapasztalataim (összegyűjtve) a táblával kapcsolatban.

Összességében megérte.
Nincsenek azok az anomáliák, ami miatt széttörtem a Navon Raptor 7 modellem, vagy ami miatt vágtam a sarokba a Prestigio-t. Azt a párom elkobozta :) de már őt is ki-kihozza a sodrából, pedig egy nagyon (talán túlságosan is) nyugodt személy...

A videó felbontáson jót mosolyogtam, mert 1920-1088 a mérete :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) helixP válasza mrlujoak (#48) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor a porosodás Wayteq betegésg :(

(#50) Graphics válasza helixP (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beszallito a felelos max. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.