Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) FET-MEN


FET-MEN
veterán

megérkezett az én autós tartóm is :)
Multimédiás központ done :D AUX-on saját zene, GPS is kész, és internet bárhol bármikor. :C

Iphone 7

(#452) jFox válasza FET-MEN (#451) üzenetére


jFox
őstag

Ez kellően masszívan tart?
Az ilyeneknél mindíg az a félelmem, hogy kiakad a szellőző rácsból és lezuhan az egész. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#453) FET-MEN válasza jFox (#452) üzenetére


FET-MEN
veterán

ki van találva. masszív hát. Egy rugót visszahúzol, addíg beakasztod a szellőzőbe, és elengeded finoman a rugót, az pedig ellennyom, közben alul 2 talp nekitámaszkodik még a műszerfalnak és így van meg az ellentartás. Elégedett vagyok vele.

De akit nem zavar az ablakban a cucc annak ezt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#454) jFox válasza FET-MEN (#453) üzenetére


jFox
őstag

Egy ekkor kijelző azért betakar erősen az ablakban. :K
Hol vetted és mennyi volt?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#455) RufuszX válasza FET-MEN (#453) üzenetére


RufuszX
senior tag

Mióta várom már ezt. Hol lehet ilyet kapni? :)

(#456) FET-MEN válasza jFox (#454) üzenetére


FET-MEN
veterán

Valami 2000 rugóból megvolt az egész. Aliexpressen. Egész hamar ideért. Viszont az ablakos verzióra nem kell ennyit várni :D A megoldás az,hogy az ablak alljára kell tenni minél jobban a tartót, akkor nem vészes. Csak nekem már a sima telefonomnak is ott van a tartó az ablakban, szóval sok lett volna a kettő :)

Ez volna az.

A WayteQ-eset nem tudom, edigitalnal nem találtam meg :F

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#457) RufuszX válasza FET-MEN (#456) üzenetére


RufuszX
senior tag

Rákerestem egy helyen találtam de igen húzós az ára ahhoz képest, hogy univerzális.

(#458) FET-MEN válasza RufuszX (#457) üzenetére


FET-MEN
veterán

(#459) moordavid


moordavid
aktív tag

Végül is időszűke miatt a legközelebbi szolgáltató lett nálam a mobilnet befutója. Jelentem aVodafone netjeggyel simán működik. Csak berakod és voala, mehet a világháló barangolása, nem kellett sehol semmit sem beállítani.

"Like tears in rain."

(#460) FET-MEN válasza moordavid (#459) üzenetére


FET-MEN
veterán

Már csak a lefedettség miatt is őket ajánlottam volna :)

Iphone 7

(#461) t.imi


t.imi
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#462) moordavid


moordavid
aktív tag

Ejjha de jó is a mobilnet szabadsága :) Viszont a cellakészenlét irgalmatlanul lehúzza akksit, nincs meg vele egy fél nap sem. Gondolom kézenfekvő megoldás kilőni a sim készenlétet míg nincs rá szükség. Esetleg más tippetek van az akkura? Üzemidőre? A htc-re amin csak 512 RAM ketyegett én hasznosnak éreztem a Clean Master appot. A tabi röccenés nélkül megy, gondolom akkor felesleges rá, és ne rakjam fel. Vagy?

"Like tears in rain."

(#463) RufuszX válasza moordavid (#462) üzenetére


RufuszX
senior tag

Amikor nem kell, akkor állítsd át 2G-re. Segít az akkuidőn.

(#464) FET-MEN válasza RufuszX (#463) üzenetére


FET-MEN
veterán

Vagy repülőbe.

Iphone 7

(#465) RufuszX válasza FET-MEN (#464) üzenetére


RufuszX
senior tag

Az a legpraktikusabb, 2G-t csak azért használom, hogy azért szinkronizáljon néha :)
(mobilon is mindig átállítom, ha nem kell a "tempó")

(#466) moordavid válasza RufuszX (#463) üzenetére


moordavid
aktív tag

Hol tudom 2G-re rakni?

"Like tears in rain."

(#467) Moleman válasza RufuszX (#465) üzenetére


Moleman
addikt

A 2G nagyon jó találmány, én is sokáig használtam (384 kbps elég volt fészbukozni is), viszont kocsiban elviselhetetlen a pöppöröpöppörö, amit generál. :D

(#468) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Van egy kis gondom a tabival. Úgy néz ki, hogy UMTS hálózaton nem tamogatja a 900MHz-es tartományt. Már vitatkoztam egy sort a Vodafone üfsz-al, de kiderült, hogy a hiba nem náluk van. :(
A kérdésem az, hogy lehet ennek valami szoftveres megoldása, vagy mindenképpen a szervíz a megoldás? Illetve más tapasztal(t)-e hasonló hibát?
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#469) RufuszX válasza jFox (#468) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nekem nem vodás netem van, de elméletileg tudja 900 Mhz-n a wcdma-t mobile uncle tools szerint.

Esetleg ellenőrizd te is le MUT -tal.

(#470) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hétvégén meghülyült az akkuvisszajelzésem.
Hazafelé vonatozva feltűnően hamar lemerült 60 egynéhány %-ról 10-re. Gondoltam a változó GSM vétel vagy csak belemerültem a netezésbe...
Rádugtam az akkubankom, és amint bekapcsoltam 40% lett az akkuszint. Elkerekedett a szemem - ilyet soha egyik eszközöm még nem csinált - majd lehúztam a töltőt, már csak kíváncsiságból is.
Még úgy fél órát netezhettem, amikor 20%-ról a szemem előtt szépen lassan csökkent a %. négy- öt-tíz másodpercenként(!) esett a százalékjelzés.
1%-ot hamar (kb 2 perc alatt) elérte, és kikapcsolt.

Mókás.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#471) jFox válasza RufuszX (#469) üzenetére


jFox
őstag

Ehez a menühöz én is eljutottam, sőt a specifikáció is írja, hogy tudja. Viszont Bükkszentkereszten, ahol most nyaraltam. Ott valószinűleg csak 900-on megy a voda. Amikor beletettem a SIM-et, akkor viszont csak EDGE sebességgel megy a net. A kijelzés is ezt mutatja. Ha visszateszem a stick-be a SIM-et, abban megy a HSDPA is.
Van egy másik stick-em is, ami viszont gyárilag csak 2100MHz-et tud. És abban is csak EDGE -re áll be a mobilnet. Ebből gondolom, hogy a Voda csak 900-on megy itt és hogy a tabletben ez a funkció nem működik. Otthon a városban megy a 3G, HSDPA. Gondolom ott 2100-on nyomja a Voda is.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#472) FET-MEN válasza mrlujoak (#470) üzenetére


FET-MEN
veterán

Talán 1x volt nekem olyan,hogy 1%-nál töltőre tettem, és egyből 40-re ugrott. Kikapcsoltam, hagytam úgy egy éjszakát tölteni, azóta ilyen nem volt :)

Iphone 7

(#473) RufuszX válasza jFox (#471) üzenetére


RufuszX
senior tag

Ez így igen érdekes, sajnos ebben nem tudok segíteni.

(#474) gabor_01 válasza jFox (#468) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nem tudja a WCDMA 900MHz-et.
A forgalmazó sem tud róla semmit.
Az eredeti gyártó (Cube) oldalán viszont le van írva, hogy csak 2100MHz-t tud.

(#475) jFox válasza gabor_01 (#474) üzenetére


jFox
őstag

Ez szomorú. :(
Akkor miért a Wayteq írják a honlapon is, hogy tudja? :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#476) KamuMazsola válasza jFox (#475) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Keresd kelzsocát, talán tud segíteni!

Üdv.: KamuMazsola

(#477) gabor_01 válasza jFox (#475) üzenetére


gabor_01
senior tag

Amikor megjelent, rögtön felhívtam a Wayteq-et: nem tudnak semmit erről.
Gyanús volt eleve a dolog, mert a kistestvére, a Talk 5H se tudta a 900MHz-et.
Kínában a kínai piacra nem készítenek ilyet. A Wayteq-é meg nem elég nagy...

(#478) jFox válasza gabor_01 (#477) üzenetére


jFox
őstag

Akkor vehetek t-s kártyát bele? :O

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#479) Jassz


Jassz
tag

Sziasztok!

2 napja vesztettem el a tabletszüzességem vele! Majdnem olyan jó mint az első volt, csak ezt 2 percnél tovább nyomogattam :D

A "narancssárgáknál" vettem GPS előfizetéssel 35ezer Nemzeti Valutáért. Az árról csak annyit, hogy volt kirakva tomtom navi ugyanígy europa térképpel szintén 35ezerért és az csak navi. Én a tokkal, sd kártyával, internettel, extra garival kcisit felturbóztam, de még így sem sok.

Nagyon elégedett vagyok vele, vettem hozzá telenor internetet is, és ezt a megtámasztós bőrtokot is.
Akadásmentes teljesen a görgetés. Letöltöttem a Sygic navit is, leteszteltem kerültem egyet a városban és nagyon frankón működik. Jó a térkép, minden kis sarki bolt szerepel rajta, nem dobja el a jelet stb. Sd-kártyát is raktam bele, class6 samsung, 720p sorozat megy rajta szépen.

Könnyű és kicsi, ebben a bőrtokban is egy nagyobb kabátzsebbe vagy ilyen "biztonságiőr gatyába" is pont belefér. Kipróbáltattam a mi egyik őrünkkel :DDD
Szóval annak pl. aki olyan helyen dolgozik mint én, hogy ideje van, de szigorúan monitorozzák az adatforgalmat, nagyon jó szolgálatot tesz. Kis helyen elfér, ha jön a főnök fél pillanat eldugni, lehet rajta kényelmesen internetezni , filmet nézni, rádiót hallgatni, mi kell még :D

Megnyomkodta két barátom is, mindketten őszintén meglepődtek hogy ennyi pénzért egy ilyen szerethető kis cuccot lehet kapni. Jó, nem egy nexus 5 vagy ipad , ami nekik van. Nincs fém, nincs értelmes kamera, nincsenek csúcsjátékok, de szerintem ez a tablet nem is arra van. Ez egy kiváló célszerszám szerintem.

Jelenleg éppen a 27-es monitorom előtt ülök, ide van támasztva a tabi és nézem wi-fin az olasz meccset a MindigTv alkalmazással ami ingyenes.

Nem is ragozom tovább, remélem tudtam segíteni annak aki esetleg a választáson gondolkodik.

(#480) FET-MEN válasza Jassz (#479) üzenetére


FET-MEN
veterán

:C

Iphone 7

(#481) jFox válasza gabor_01 (#477) üzenetére


jFox
őstag

A poén, hogy a régebbi, szintén MTK-s telefonom (Lenovo A800) meg tudja az UMTS900-at. Azzal szépen megy a Vodás net Bükkszentkereszten.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#482) KamuMazsola válasza jFox (#481) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Azért írtam, hogy keresd kelzsocát, mert a talk 5h-ra emlékeim szerint megosztott egy "patc-et", amitől ment rajta a 900 MHz is. Keress rá valemelyik talk 5h topikban kb két héten belül volt.

Szerk: Itt is van!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#483) jFox válasza KamuMazsola (#482) üzenetére


jFox
őstag

Ahha, köszi. Nem gondoltam, hogy ez sw-ből orvosolható lenne.:B
Írok neki!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#484) Qwery


Qwery
tag

Ilyen tabot szeretnék, nagy kérdésem, hogy mhl képes-e? Sehol nem találtam.

42

(#485) tjb007 válasza Qwery (#484) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem az.

(#486) kátú


kátú
őstag

tehát hiába dugok rá egy micro usb to hdmi t akkor a monitoron nem fog látszani a képe

It still works!

(#487) Colonel993 válasza kátú (#486) üzenetére


Colonel993
senior tag

Ellenben vezeték nélküli kijelző módban minden probléma nélkül kivitelezhető a dolog.
Lassan de biztosan kezünk átlépni a kábelek nélküli világba... (már tölteni is lehet kábel nélkül :) )

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#488) kátú


kátú
őstag

arra jó az eszköz, hogy a massenger a viber a facebook meg ask meg skype legyen rajta és valamint böngészés erre jó? nem akarok rajta játszani

It still works!

(#489) Colonel993 válasza kátú (#488) üzenetére


Colonel993
senior tag

Arra tökéletes...
Ez életem második zöldrobotos telefonja ami működik/teszi amit akarok vele és nem csak bosszankodok.

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#490) Qwery


Qwery
tag

Azt hiszem, jövő héten benevezek egy ilyenre. Mindenképp kell tablet, leginkább filmre és pdf nézegetésre. Mondjuk utóbbira egy 4:3-as 8" tab jobb lenne... De a gsm rész 30ért überel mindent. Félek, hogy előbb-utóbb beköltözik a Simem és az Xcover2 marad futáshoz és túrázásra. :)

42

(#491) FET-MEN válasza kátú (#488) üzenetére


FET-MEN
veterán

Szinte csak erre használom :) :R kivéve ask, annak nem látom értelmét :D

Iphone 7

(#492) kátú válasza FET-MEN (#491) üzenetére


kátú
őstag

az ask nekem csak a baromságok kérdezése és a hülye emberekel való veszekedés szempontjából kell

It still works!

(#493) FET-MEN válasza kátú (#492) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDDez is egy elfoglaltság :C

Iphone 7

(#494) kátú válasza FET-MEN (#493) üzenetére


kátú
őstag

hát az, sokat lehet nevetni rajtuk

It still works!

(#495) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Na most hatalmas +1-et kapott a 7X. Kinnt ülök a kocsiban, mókolom a rádiót, közben megszólal az a szám amit már 4x nem sikerült betaggingolni, mert a Nokián nincs shazam. Pont kinnt volt a tablet az autós tartójába, a háztól kb 15 méterre álltam, és még fogta a wifit, sikerült végre felismertetni a számot :C :C Itt nem lehet panasz a wifi jelerősségre :)

Iphone 7

(#496) kátú


kátú
őstag

az remek ha ilyen erős a wifije

It still works!

(#497) moordavid válasza kátú (#488) üzenetére


moordavid
aktív tag

Mindent visz, és a ygári böngészde is gyors. Tudom tudom nem játszól, de a Carmageddont is röccenés nélkül viszi, meg a filmeket. Bár 720p-s mkv-t még nem próbáltam rajta.

"Like tears in rain."

(#498) jFox válasza moordavid (#497) üzenetére


jFox
őstag

Én már igen. :K Jelentem megy az is.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#499) kátú


kátú
őstag

én csak ezen nem játszom mert van egy galaxy s advance mobilom Acef fmod romjával és úgy ha a messenger meg a viber meg minden amit leírtam fur akkor is viszi a gta sa t minimum grafikán lagg nélkül tehát nekem a telefonon vannak a játékok, de a cianogen mod tuti fel lessz rá téve

It still works!

(#500) kátú


kátú
őstag

meg ha esetleg teszek rá játékot az kimerül egy clash of clans meg egy hay day ben

It still works!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.