Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) apeelme válasza jopont (#4848) üzenetére


apeelme
addikt

És ne felejtsd elmondani hogy onnantól kezdve nem frissíted Play-ből az tuti, és nem működ(het)nek bizonyos online műveletek azzal a alkalmazással, és még sorolhatnám....mert az említett oldalon ezt SEM említik!

(#4852) jopont válasza apeelme (#4851) üzenetére


jopont
senior tag

Igen, ezt nekem kell mindig frissíteni. De logikus is, hisz abba nem lenne megint Magyar nyelv. De ezzel nincs nagy baj egyébként, mert ha törli, akkor rá tudja tenni az aktuálisat a play-ről újra (Angolul).

(#4853) Keeperv85 válasza apeelme (#4851) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

..és nem árt megjegyezni, hogy az alap mappát tilos lefordítani, az össze kulcsot ki kell venni ami nincs lefordítva, le kell tiltani a speciális kulcsok előtt a formázást, csak UTF8-as XML fájlok lehetnek... a szöveg lehet máshol is.

Ja és.. a cikk első képe totál félrevezető... azok a piros keretek egytől egyig fordíthatóak ugye. ;)

(#4854) apeelme válasza jopont (#4852) üzenetére


apeelme
addikt

Nyugi nem azért...hanem mert nem a fejlesztő által generált/használt privát (egyedi) kulccsal firkálgatod alá...és nem nem tudja rárakni Play-ből, le kell törölnöd különben elhajt a vérbe...jah, szal rengeteg olvasgatni valód van még.

(#4853) Keeperv85: ne nekem mond vazze... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4855) Keeperv85 válasza apeelme (#4854) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csak kiegészítettem a véleményed kolléga! :R

(#4856) jopont válasza apeelme (#4854) üzenetére


jopont
senior tag

Na a proffok beindultak :D Egyébként ugyanazt írtam, hogy ha törli, akkor fel tudja tenni a play verziót. És az APK multi tool szépen megcsinál mindent magától :)

(#4857) Keeperv85 válasza jopont (#4856) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Megcsinál mindent magától? Oké. Akkor adok neked hozzá full fordítást, ugye beleteszed nekem? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4858) jopont válasza Keeperv85 (#4857) üzenetére


jopont
senior tag

Ezt fordítanám le belőle, majd visszacsomagolom, sign és kész. Vagy nem értelek? De ahogy nézem, lehet ebbe az arrays-t is kell. Persze nem minden appot lehet egyszerű módszerrel fordítgatni. Most nem tudom, ezt lehetne-e?! Nem is ez a lényeg. Kérdezett valamit, én pedig válaszoltam. Megadtam az elérhetőségét egy alkalmazásnak, amivel ezt egyszerűen meg lehet csinálni. Ezzel én ezt le is zárnám, nem vagyok programozó. 10 ingyenes alkalmazásból szerintem 8-at ezzel az egyszerű módszerrel le tud fordítani magának.

[ Szerkesztve ]

(#4859) pkaresz válasza namegin (#4841) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ilyenkor mit lehet tenni?
Ugrott a pénz, gondolom.

Ahh, látom, van visszatérítés,
Ez jó!

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#4860) pkaresz válasza eax1650 (#4849) üzenetére


pkaresz
senior tag

Nekem ez az üzenet jön, a fizetősön is.
Error uccurred while playing.
Hiba a lejátszásnál.
El sem indul!

Üdv: Karesz

Mára ennyi! :((

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#4861) sisi900


sisi900
tag

Sziasztok !!

Kérdésem az lenne hogy:
Ha leteszem a készüléket automatikusan egy idő után készenlétbe rakja magát utána majd ha ismét bekapcsolom nem megy a WIFI,és újra rá kel keresnem.
Vagy ez így normális?

Ha privátot kapsz arra illik válaszolni,még akkor is ha nemleges a válasz !! sisi900 felhasználónak 130 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4862) bolcsodal válasza sisi900 (#4861) üzenetére


bolcsodal
addikt

Normális, de be lehet állítani, hogy standby-ban is aktív legyen a WIFI. :U

They drew first blood....

(#4863) sisi900 válasza bolcsodal (#4862) üzenetére


sisi900
tag

Szia

És azt hol lehet beállítani?
Köszi

Ha privátot kapsz arra illik válaszolni,még akkor is ha nemleges a válasz !! sisi900 felhasználónak 130 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4864) vaanist válasza sisi900 (#4863) üzenetére


vaanist
csendes tag

Beállítások - WiFi - Jobb felső sarokban a 3 pont - Speciális

(#4865) sisi900 válasza vaanist (#4864) üzenetére


sisi900
tag

Szia
Megvan nagyon szépen köszi
:R :R

Ha privátot kapsz arra illik válaszolni,még akkor is ha nemleges a válasz !! sisi900 felhasználónak 130 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4866) OldMike


OldMike
őstag

Elnézést, de meghalt ez a topic? Vagy két nap alatt semmi sem történ, esetleg csak én nem látom valami miatt?

42LM660S

(#4867) pkaresz válasza OldMike (#4866) üzenetére


pkaresz
senior tag

Úgy látszik minden rendben. :-))
Bár egy EQ még mindíg jól jönne! :-)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#4868) Nagya21


Nagya21
addikt

Üdv Minden nálamnál hozzáértőbbeknek!!
Nem teljesen idevág, de adott egy Cat Nova tipusu 8"droid tablet, ami 3 hete jött meg javításból(ráraktam a hivatalos droid 4.0.4-et, és féltégla lett belőle, a Németek meg nem kapkodtak 2.5 hó javítás+uj a készülék).
A tablet led zölden világlik jelzi,hogy fel van töltve, de töltő lehuzása után drasztikusan leesik az akku %(1-2percen belül töltőér rinyál), és pár perc üzem után kikapcsol, aztán 3 napi folyamatos töltés után 100%, 1.5 óra készenlét még mindég 100%, aztán egy ki-bekapcs után 32%1óra játék és kifekszik(angri birds).
Néha random kifagy olyankor a töltöttség 20-30%-ot esik.
Most 5 óra töltés után,zöld a led, de nincs feltöltve, 5 perc és lemerült....................(a töltő 3A áramot tud)
Én feladtam megy vissza gariba.
A kérdés az lenne, hogy hardver, vagy softver, vagy mindkettő a gond?
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4869) Keeperv85 válasza Nagya21 (#4868) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Hardver: akku. Ennek ennyi volt. Cserélni kell sajnos...

(#4870) Nagya21 válasza Keeperv85 (#4869) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Köcce a választ, azért furcsa, hogy egy li-ion akksi ennyit birna(telóimba röhögve elmennek 3 évet), ez meg nincs 1 éves.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4871) Keeperv85 válasza Nagya21 (#4870) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezek eléggé meg vannak tekerve a telóhoz képest. Nem kéne ilyen tiszavirág életű legyen, de sajnos ez van... :U

(#4872) Nagya21 válasza Keeperv85 (#4871) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Ja csak az a furcsa, hogy javítás előtt GB-el röhögve hozta 5-6 órás müködési időt (leirás alapján 8 óra, de én ilyennek nem hiszek), mostmeg javítás után kampecc.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4873) bogibrain


bogibrain
csendes tag

Sziasztok!

Launcher-t mit használtok / ajánlotok?
Az a baj, hogy az ICS frissítés után a gyári launcheren nagyon picik az ikonok és a feliratok.
Próbáltam GO Launchert, mert abban lehet állítani a betűméreteket, meg ikonokat, de nagyon bután néz ki ezen a gépen. Most NOVA launcher van fenn, ezen jó a kezelhetőség, de nem lehet állítani a betű és ikonméreteket :( A legjobb az lenne, ha valami Car Dock-os progit lehetne betenni launchernek, de azokat meg csak külön appként lehet használni és megmarad mögötte a launcher, ráadásul pl. a Car Home Dock V3-at le se lehet tölteni a készülékre, mert nem támogatja.

Segítsetek plíz...milyen launchert használjak, hogy kocsiban is könnyű legyen nyomogatni?

Előre is köszönöm szépen!

(#4874) mati12 válasza bogibrain (#4873) üzenetére


mati12
senior tag

A Car Home elindítása csak egy gombnyomás és már fut is launchertől függetlenül. Én a Zeam Launchert használom és ezen futtatom a Car Home Ultra programot.
A program itt megtalálható: [link]
Nagyon jó kis program,használatával szinte tökéletesen kezelhető navigációs készülék válik az x-tab-ból.

[ Szerkesztve ]

(#4875) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

Ha szabad kérdeznem, ki hol tart az akksi merüléssel.
Nem tudom pontosan mikor merült le nálam, de 4-5 nap után full üres volt.
Alvó módban volt!
Ilyenkor jobb lenne teljesen kikapcsolni, ha több napig nincs használva?

Üdv: Karesz

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#4876) thammas


thammas
csendes tag

Hello
Készül esetleg CM9-es ROM a készülékhez?

(#4877) hjanos1 válasza thammas (#4876) üzenetére


hjanos1
senior tag

Igen, több infó hamarosan... ;)

The Factory Must Grow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.