Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Mennyél, lapátoljál sódert. Ez csak egy játék, ha nem élvezed ne játszd, senki nem fog szólni érte, ha meg jó, akkor meg legyen önmagában jó, nem azért mert --ACHIEVEMENT UNLOCKED--

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Victoryus válasza Blindmouse (#1) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Mivel egyesek miatt nem élvezhető a játék, mert folyton kilőttek, így abbahagytam az egészet. Inkább a csajok, a gitár, meg a gta.
Lapátolni meg menjen aki akar.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3) Thunderzolee

Köszi az ismertetőt, legalább már ezt is tudom, h micsoda. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Naveno


Naveno
tag

alap, hogy ami ilyen flesses, lelőhetetlen reklám formájában tolja magát a pofánkba bele, azzal nem foglalkozunk

még mindig felugrál mindenfél oldalakról ez az izé :(((

[ Szerkesztve ]

(#5) Charpy


Charpy
csendes tag

Csak véletlen találtam erre a cikkre, de mivel eléggé régóta ismerem a játékot, így beleolvastam... nos nekem meglepő ez a lehúzása a játéknak, ugyanis nem kötelező pénzt áldozni rá és nem kötelező naponta több órát ráfordítani... a kezdő játékosok védve vannak a régóta játszó Nagyoktól, szóval könnyű megbarátkozni a játékkal. Mellesleg minden online játékot ez jellemez, amivel itt próbálta a cikkíró lehúzni... sokba kerül és sokáig tart...! Van aki inkább WoW-ozik stb. és van aki inkább ezzel játszik, én ez utóbbiba tartozok, de a WoW-nál esély sincs az ingyenes játékra! Szóval örüljünk neki, hogy ennek a játéknak egy része ingyenes, másik része sem kötelező módon fizetős, de aki megteheti, az miért ne adakozzon?!?! Felgyorsíthatja a fejlődését az, aki fizet, de attól még nem lesz jobb játékos... A játék tele van kihívással, csak felfogás kérdése. Én egy forintot sem áldoztam erre a játékra és mégis a Nagyok között vagyok, de még mindig van hova fejlődni. Ez már csak azért is igaz, mert a játék folyamatosan fejlődik, egyre több minden megvásárolható, több minden fejleszthető, így szinte sosincs vége, mindig van lehetőség fejlődésre és az ellenfelek lehagyására... Az uridiumos tárgyak többsége liciten megvásárolható kreditért, így mindenféle valós Ft költség nélkül beszerezhető minden, igaz időigényes ez a módja mindenképp. Ami meg mégsem vásárolható liciten, arra meg lehet gyűjteni a lelőtt űrlényekből gyűjtött uridiummal. Nah, több szót ez most nem érdemel, de nem kell elfogultan hozzáállni egy játékhoz, csak azért mert mást szeret a cikkíró...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.