Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) kakukkos


kakukkos
csendes tag

"...és igencsak jól néz ki"
Kedves Mobilarena! Rendszeresen olvasom a cikkeiteket és alapvetően tetszenek is. De már a sokadik telefonról olvasom, hogy milyen jól néznek. Persze ízlések és pofonok különbözőek, de szerintem az Iphone 6 óta szinte mind ugyanolyan. Talán egyedül az LG és a Microsoft követ más irányt, de ha nem lenne a többin márkajelzés, szerintem a legtöbben összetévesztenénk őket... Kellene valami design frissítés mert szinte mind unalmas.
Egyébként a specifikációk oldalára ráférne egy kis frissítés. A sorok jelentős részét olyan jellemzők adják, ami már régen nem szempont. Pl. rezgő hívásjelzés van-e, tud-e prediktív szöveg bevitelt, van-e ébresztője, wapot tud-e... Engem, de talán sokakat másokat is sokkal jobban érdekel, hogy milyen a tárcsázója (tudok-e cégnévre is keresni T9cel, vagy csak nevekre, esetleg arra se), lehet e témát változtatni a tárcsázón, az OTG képes készülékekre billentyűzetet csatlakoztatva lehet-e ékezetes karaktereket írni vele, dupla koppintással ébreszthető-e, stb. Tehát kicsit a mai kor igényeire kellene szabni szerintem az adatlapot. Köszönöm a lehetőséget, hogy ezeket leírhattam. Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.