Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Egy napon debütál kint a Z11 és Európában az Axon 7.
Végre megmozdul újra a ZTE?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

És miért drágább a nagyobb tesónál?
Vajon mikorra ér EU-ba?

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

Megfelelő szoftveres supporttal ütős cucc lehet.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Küldhetnék erre is.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem egy csúnya jószág, azzal a világító körrel odalent.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) kbyte1024 válasza Obyboy (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na igen ez aggaszt engm is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Obyboy válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

Software upgrade téren az OPO COS-sal a fedélzetén Nexus-i magasságba tette a lécet. A 2014-es modell 2016-ban még kap frissítéseket.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) Luck Dragon válasza pusszycat (#5) üzenetére

Nekem is tetszik. Nem lenne rossz, szívesen megtapogatnám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) pusszycat válasza Luck Dragon (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is megsimogatnám. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) pusszycat válasza pusszycat (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nubia Z11

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) manokaki válasza pusszycat (#10) üzenetére


manokaki
őstag

Ezt is egy amerikai színésszel reklámozzák ,igy könnyü ! :D

(#12) LeTulipNoir


LeTulipNoir
csendes tag

Eszmeletlenul szep, kar, hogy nalunk azt sem tudjak eszik v. isszak a ZTE-t. R-go nem is forgalmazzak :(

vodka martini, felrazva, nem keverve

(#13) kakukkos


kakukkos
csendes tag

"...és igencsak jól néz ki"
Kedves Mobilarena! Rendszeresen olvasom a cikkeiteket és alapvetően tetszenek is. De már a sokadik telefonról olvasom, hogy milyen jól néznek. Persze ízlések és pofonok különbözőek, de szerintem az Iphone 6 óta szinte mind ugyanolyan. Talán egyedül az LG és a Microsoft követ más irányt, de ha nem lenne a többin márkajelzés, szerintem a legtöbben összetévesztenénk őket... Kellene valami design frissítés mert szinte mind unalmas.
Egyébként a specifikációk oldalára ráférne egy kis frissítés. A sorok jelentős részét olyan jellemzők adják, ami már régen nem szempont. Pl. rezgő hívásjelzés van-e, tud-e prediktív szöveg bevitelt, van-e ébresztője, wapot tud-e... Engem, de talán sokakat másokat is sokkal jobban érdekel, hogy milyen a tárcsázója (tudok-e cégnévre is keresni T9cel, vagy csak nevekre, esetleg arra se), lehet e témát változtatni a tárcsázón, az OTG képes készülékekre billentyűzetet csatlakoztatva lehet-e ékezetes karaktereket írni vele, dupla koppintással ébreszthető-e, stb. Tehát kicsit a mai kor igényeire kellene szabni szerintem az adatlapot. Köszönöm a lehetőséget, hogy ezeket leírhattam. Üdv.

(#14) DS39 válasza kakukkos (#13) üzenetére


DS39
nagyúr

+1
Valóban lehetne újítani ezen a téren.

(#15) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Jó lenne ha hasonlókat hozna a ZTE Európába, nem a szokásos Blade "szarokat".

[ Szerkesztve ]

(#16) kisapi379 válasza #06658560 (#2) üzenetére


kisapi379
csendes tag

Mert többet tud: ott az OIS és az EIS a kamerában. S820 van benne S652 helyett. A hangchip is komolyabb benne + kapsz mellé egy 150 yuanos Nubia fülest. Fejlesztettek valamit az akksiján, meg optimalizálták a rendszert meg az alkatrészeket vagy hogy; tehát megkapta a NeoPower 2.0-át (vmi ilyesmit jelent)

És 500 yuannal kerül többe. Szerintem bőven megér ennyit a Z11 Maxhoz képest. Figyelembe véve, hogy tavaly a Z9 max volt 2500 yuan, a Z9 pedig 3500. Tehát sokkal jobb az ár/értéke a tavalyi generációhoz képest.

Obyboy: A rendszer maga nagyon jó, legalábbis szerintem. 1 év alatt rengeteget fejlődött, a kamera felülete pedig nagyon sok oldalú. Legjobban az IOS-re hasonlít, de kínai tehát, ezen nem szabad meglepődni. Ha a supporta gondolsz: én 5.0.2-vel és Nubia UI 2.8-al kaptam meg. Most 6.0.1 van rajta pár frissítés óta és a Nubia UI 3.9.9 (tehát a 4) zörög rajta. A Z7-es generácón pedig 5.1.1 van hivatalosan. Természetesen vannak egyéb ROM-ok: CM, MIUI, van Flyme és ColorOS is.

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#17) joey04


joey04
titán

Nagyon szépek és erősek az új ZTE telefonok. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) moleculez válasza kakukkos (#13) üzenetére


moleculez
veterán

De tényleg, mi az a wap?😭

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) #06658560 válasza kisapi379 (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

:R

Akkor viszont nevezékileg kicsit mellé lőttek.

(#20) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A legnagyobb felszereltségű verzió nagyon szimpatikus. Nem használtam még Nubiát - az első és egyetlen ZTE-m a Blade volt -, de nagyon korrektnek tűnnek kívül-belül.

[ Szerkesztve ]

(#21) L.C.S.


L.C.S.
tag

Kár, hogy a z9-et nem hozták be Magyarországra és így nem is készült itt az arénán teszt, pedig nagyon szép telefon. Remélem ezzel már más lesz a helyzet.

(#22) fateless válasza moleculez (#18) üzenetére


fateless
veterán

Ha nem a szlengben kérdezed:

Wireless Application protocoll, mondhatni a régi mobilnet.
Anno a Siemens az S25-be építette be először, de az még az 1.0 volt, így szinte mindenki úgy ismerte meg, hogy a Nokia 7110 volt az első ilyen készülék (az már WAP 1.1-et használt)

(A Siemens egyébként a színes kijelzőben is első volt, mégis mindenki a SonyEricsson-hoz köti azt)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) laci_csk


laci_csk
senior tag

Szep is es jo is.

Xperia XZ3

(#24) Obyboy válasza moleculez (#18) üzenetére


Obyboy
addikt

WAP

(#22) fateless: Siemens ST60 és a Sonyericsson T68 ?

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#25) fateless válasza Obyboy (#24) üzenetére


fateless
veterán

Á, régebbi, Siemens S10.

Bár kétségkívül az SL10 volt az igazi nagy szám akkoriban - csak szinte senki nem ismerte akkoriban Budapesten sem (vidéki kisvárost meg nem is említem).
(Te jó ég, de öreg vagyok)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) kisapi379 válasza #06658560 (#19) üzenetére


kisapi379
csendes tag

Nézőpont kérdése. A Nubiánál a Max a méretre utal. Tavaly a Z9 5,2 inch, a max az 5,5 volt. Most ugye a Z11 5,5 a max 6,0. De ezt a cég mindig variálja, nehéz követni. A lényeg, hogy az utótag nélküli modell, mindig a csúcs.

Nem szőrösködésből, csak a teljesség kedvéért. :) :)

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#27) laci_csk válasza #06658560 (#2) üzenetére


laci_csk
senior tag

Azert mert a nagyobb teso csak kozepkategoria snapdragon 652-vel, ebben meg snapdragon 820 van azert ez a csucs, es meg mas kulombsegek is vagynak tobb RAM, a nagyobbik csak lollipop a masik marshmallow, stb
Nezzd meg itt[link].

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#28) laci_csk válasza #06658560 (#2) üzenetére


laci_csk
senior tag

Na letelt az ido.
A lenyeg, hogy a nagyobbik mindig butabb, mint a testvereknel is. :))

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#29) Obyboy válasza fateless (#25) üzenetére


Obyboy
addikt

Wow. Nekem Panasonic GD52 volt az első mobilom.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#30) RaveForce válasza Obyboy (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

Az annyira nagy dolog?:)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) fateless válasza Obyboy (#29) üzenetére


fateless
veterán

Akkor te az Ericsson GH198-at és a Motorola d160-at nrm is élvezhetted?
Bár ezeket nem én vettem, hanem apámtól örököltem. A honvédségnél az ösztöndíjból sokan inkább telefont vettek. Emlékszem, hogy a hívásfogadásért is fizetni kellett.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#32) Swami válasza ctvagyok (#15) üzenetére


Swami
senior tag

Mi a baj a blade sorozattal? Úgy emlékszem, az első blade nagyon ütös volt és az S7 se semmi.

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#33) Swami válasza fateless (#31) üzenetére


Swami
senior tag

Nekem 5200-es volt az első telóm. Nem bírt ki az akksi 6 óránál többet, nagyon drága volt telefonálni és csak a telefon 125.000.- forint volt 1994-ben!!!!!!
(Nézzétek a sim kártya méretét; és ez így ment bele a telóba. :-)
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#34) ctvagyok válasza Swami (#32) üzenetére


ctvagyok
őstag

Cserébe a többi nem éppen a jó kategóriát erősítette. A köztes bladek szinte mind az otvar kategóriát erősítették.
Vagy inkább a konkurencia jött fel rájuk, ezért tűntek szarnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.