Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, eszembe jutott valami.

A 90-es években közölte a bemondó egy rádió adásban, hogy az ifjúsági válogatott utazik messze földre, hogy megmérkőzzön a helyiekkel. Sajnos az egyik kulcsfigura hiányzik a csapatból, ugyanis egy sajtcédulán üzent a mesternek, hogy nem megy.
Ha én vagyok a mester, az ilyen soha többé nem jön sehova, még edzésre sem.

No persze nem sokáig lennék mester, hiszen adna nekem a sajtó, a vezetőség, a közvélemény. Hogy képzelem én ezt, egy tehetséget elásni?
Márpedig igen. Elásom, ha a szavam nem szent neki, ha inkább csajozni megy, minthogy az országot képviseli, ráadásul nem szemtől szemben, vagy telefonon közli indokolatlan döntését, hanem egy papírfecnin.

El vannak a gyerekek (no meg a felnőtt focisták) kényeztetve, tisztelet meg nincs bennük. Nem csoda, ha követelőznek, de teljesítményt nem tudnak felmutatni.

Hasonló időszakban volt riport egy afrikai játékossal. A Honvéd vásárolta meg nem kevés pénzért. Idő előtt kint volt a pályán, edzett becsülettel. Állítólag tudott is valamit, de nem volt alkalma bizonyítani. Féltékenységből kigolyózták a többiek. Egy meccsen se játszott. További sorsát nem ismerem, de gondolom, eladták.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.