Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) F34R válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


F34R
nagyúr

Vivien.

(#1002) Vakegérke válasza F34R (#1001) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglehet. A táblánál lelkiismeret furdalása volt, mert rárakta a jelet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1003) csababarca válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


csababarca
őstag

Elég vicces lenne ha így alakulna.
Ezeknek nincs gerincük?
Oda állnának olyan mellé,akihez hozzá se szólnak jóformán?
Még Somából kinézem mert orránál fogva vezeti az egzotikum,de Tivy? Mondjuk jah Tivy is IQ negatív.
Mici meg napraforgó.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1004) F34R válasza csababarca (#1003) üzenetére


F34R
nagyúr

Zsoltal egyetemben, kb majdnem mindeki majd David moge all, viccesek.

(#1005) csababarca válasza F34R (#1004) üzenetére


csababarca
őstag

Zsoltban sem vagyok biztos, elég kétszínű ő is.

Jah amúgy most újranézve az adást, Dávid szerintem p*nát akar,könnyűvérű egzotikum személyében,más logika nincs ebben, hogy kockáztat.
Remélem a túlzott magabiztosság miatt kiesik a csába.
Sima is elbújhat.

Evelin meg játsza a nagyasszonyt megint nagyon vicces, mintha sajnálná és aggódna Dávidért :DDD :DDD szánalomtenger.

Tivy is hőbörög a semmire,mekkora tesó lett Dávid is neki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1006) Peti78 válasza csababarca (#994) üzenetére


Peti78
őstag

semmivel nem volt korrektebb húzás, mint Lóri amit bemondott Somának Ezt azért nem mondanám!
Lóri többek között azt is hangoztatta, hogy ha nem lenne Dávidon a kendő, akkor őt vinné. Dávid meghallotta a szavát, lehetővé tette neki a párbajt, ezzel együtt azt, hogy ne bújjon el Lóri a lehetőség elől. Szerintem ez jellemességre van. (a Ponyvaregényben mondta Wolf: az, hogy valakinek van jelleme, aznem jelenti azt, hogy jellemes)
Sírva nevettem (ki), amikor "bevallotta", hogy az egészet az elejétől kezdve így tervezte. Nem tud taktikázni, mert nincs hozzá esze. Több lehetőséget lebegtet, és az eseményektől függően húzza (hazudja) rá valamelyik verzióra a taktikáját.

A való világok történetében két taktikus volt Attila és Péter. Ebben a csapatban nincs ilyen volumenű emberke.
Lóri kényszerből hívta ki Dávidot, nem a bátorság dominált a döntésében. Kénytelen volt, hiszen sarokba szorították. Kitaktikázta magát csakúgy, mint Dinkát.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1007) csababarca válasza Peti78 (#1006) üzenetére


csababarca
őstag

Engem igazából az zavar Dávid cselekedetében,hogy ezzel bent tartotta még egy körig Evelint.Aki semmit nem csinál,csak húzza Soma agyát, a kiskölök meg eszi. Csak nézzétek vissza Evelin és Soma arcát amikor Soma odaadta a lilakendőt,és utána. Soma mintha kapott volna 10 adag vattacukrot, meg egy focilabdát, Evelin meg átment undorítóba, látszott a fején az "ez az kihasználtam a hülyegyereket, ostoba...majd este ráteszem a kezére a combom, had örüljön..."...
Szóval engem inkább ez zavar ebben,hogy megússzák az ilyen Evelin félék...itt mindegyik pasi az altájával gondolkozik,ez lesz a vesztük, majd egymást kikuglizzák.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1008) Vakegérke válasza csababarca (#1007) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első mondatot, meg az utolsó mondat második felét leszámítva csutkára egyetértünk. :K
Jelenleg 7:4 a nemek aránya a fiúk javára, a párbaj után is többen lesznek, mint a lányok.
Én nem félek attól, hogy Evelin nyeri meg a játékot, még a top háromban se lesz helye. Ki fog hullani, csak idő kérdése.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1009) Peti78 válasza csababarca (#1007) üzenetére


Peti78
őstag

Dávid cselekedetében,hogy ezzel bent tartotta még egy körig Evelint Szerintem ezért nem Dávidot kell okolni, hanem Somát. Közvetlenül Soma akadályozta meg, hogy Evelin kihívott legyen.
Az analógiád alapján szerintem ebben a tekintetben Dávid pont olyan hibás, mint az, hogy Lóri a többieket okolja, hogy Dinka kiesett. Pedig azért kapta Dinka a jeleket, mert nem tudott emberi módon viselkedni. Dávidot pedig éppen Lóri tanácsára vitte ki. Ergo a jelekért Dinka saját magát, Dávid kihivásáért pedig Lórit tarthatja felelősnek. Egyébként ha Lóri logikájából indulunk ki, akkor a nézőkön kellene bosszút állni, akik nem szavaztak Dinkára. Na most akkor kin kell bosszút állni?
Ha ezt Lórinak ki tudnám fejteni, csak pislogna mint hal a szatyorban, és sűrű szempillarebegtetések közepette azt mondaná, hogy ez mind mind a taktikájának a része.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1010) antikomcsi válasza Peti78 (#1009) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha nem fejted ki Lórinak, akkor is csak pislog mint a morze gép! :DDD

Csak úgy remeg a pillája, amikor azt sem tudja, hogyan reagáljon, és kamuzni kell valamit gyorsan.

Amúgy ha ez a taktikája része, akkor elég gyengén csinálja. Kivéve ha az volt a terv, hogy a barátnőjét az első adandó alkalommal kiejtse, és ő menjen újra párbajozni. Mert ebben az esetben remekül bevált a dolog.

(#1011) Vakegérke válasza antikomcsi (#1010) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt sem tartom kizártnak, amit korábban mondtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1012) ¤Envy¤ válasza csababarca (#991) üzenetére


¤Envy¤
tag

Hogy a villás szlenggel éljek, te nagyon vakon vagy. :K

(#1013) antikomcsi válasza Vakegérke (#1011) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egyelőre pontosan ezt csinálja!

A probléma ott jön közbe, hogy a nagy taktikázás közepette, szerintem rengeteg szavazatot vesztett a Soma és Tivy rajongóktól, ha vannak ilyenek. :B

(#1014) Vakegérke válasza antikomcsi (#1013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a Soma és Tivy rajongók két napja utálják Lórit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1015) csababarca válasza ¤Envy¤ (#1012) üzenetére


csababarca
őstag

Örülök hogy Te nem vagy vakon, tényleg ez nagyon jól esik!

Személyeskedés nélkül is lehet vitatkozni, lásd sikerült mindenkivel ezt megtenni.

Objektivitás vs szubjektivitás. Nehéz kérdés.
Én csak arra próbáltam itt rávilágítani, hogy nem minden felete-fehér, jó-rossz viszonylatban működik.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1016) ¤Envy¤ válasza csababarca (#1015) üzenetére


¤Envy¤
tag

Áruld már el, ebben mégis mi a személyeskedés?

Ez nem pitiáner húzás volt, hanem _nagyon_ bátor. Melyik tette volna meg ezt, hogy eldobja a védettségét? Lóri töke satuba lett fogva, érthető, hogy a rajongóinak ez fáj csak.

Azért még mentené a menthetőt, hogy ő ezt így tervelte ki.. ja, persze... :(

[ Szerkesztve ]

(#1017) csababarca válasza ¤Envy¤ (#1016) üzenetére


csababarca
őstag

"vakon vagy"
nálam ez személyeskedés.

Megmagyaráztam utána,hogy mire értettem a pitiánerséget, egyébként meg az tis leírtam hogy rossz szóhasználat volt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1018) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1019) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztián miért nem esik már neki Micinek?

Lóri dumcsizta rá Somát, hogy pazarolja el a védettséget. A fene tudja, talán tényleg Evelint vitte volna párbajozni, hiába vette le Dávid a lila kendőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1020) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lóri nem győzi hangsúlyozni, hogy minden az ő akarata szerint történt, ő irányította a történteket. Ha tényleg így volt, (amit kétlek,) akkor nagyon furmányosan manipulálja a játékosokat. Vasárnap kiderül, hogy elhiszik-e neki a szavazók, vagy kóklernek tartják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1021) donjohnson válasza Vakegérke (#1020) üzenetére


donjohnson
addikt

áhh, kamuzik szerintem. ilyen manipulációt még Attila se csinált a vv5-ből, pedig ő okosabb volt.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1022) antikomcsi válasza Vakegérke (#1020) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dehogy volt így! Dávid mindenképpen levette volna a lila kendőt, mert undorodik Lóritól, és nem akar vele egy levegőt szívni. Ennek semmi köze nem volt ahhoz, hogy Lóri mit vakerált össze.

Itt Lóri már csak menti, ami menthető, bár ezt is olyan stílusban csinálja, ami nem túl szimpatikus.

Esze ágában nem lett volna Dávidot vinni, inkább kapra jött volna neki Dávid védettsége. Nagyon bezavart neki a történt esemény, és a Zsoltival történt beszélgetés után értette meg, hogy nincs más esélye, csak az, ha Dávidot hívja ki. Itt már ő nagyon nem irányított semmit itt az egyetlen lehetőséget ragadta meg, amit hagytak neki. Pontosan ő lett irányítva. Persze mondja az ellenkezőjét, mert nem akar beégni, mint nagy taktikus, de itt köze nem volt már semmihez.

Szurkoljunk Lórinak!

Hogy vasárnap, már Dinával aludhasson!

(#1023) Vakegérke válasza antikomcsi (#1022) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már szavaztam, és pont azt szeretném, ha a szerelmespár már vasárnap együtt tölthetné az éjszakát. :D

Lórinak egy támogatója már biztos van, Vivi. Ha esetleg nem is kedveli, erősebb benne az érzés, hogy Dávidot utálja.
Mici nagyon érdeklődött, hogy ki melyik oldalra áll. Ettől teszi függővé, hogy melyik párbajozóhoz húz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1024) csababarca válasza Vakegérke (#1023) üzenetére


csababarca
őstag

A Mici témához: na erről beszéltem vele kapcsolatban. Ez is undorító dolog szerintem.
De egyébként minimálisan érzem ezt Tivy-Soma kettősnél is. Persze így már nem fognak Lóri mellé állni,de HA nincs Lóri húzása, akkor 50-50 lenne. De pl Soma oda állna ahova Evelin pl, Tivy meg ahova Soma.
Jellem nulla.

Persze ezke már csak feltételezések, mert ha nincs Lóri húzása, akkor Dávid nem veszi le a lila kendőt,stb.

De nekem ez az oda állok, ahova többen mentalitás, vagy ahova a haverom, nem bejövős.
De gondolom itt ez korrekt lépésnek számít, bezzeg ha Lóri csinálná... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1025) Vakegérke válasza csababarca (#1024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Soma könnyen irányítható, manipulálható. Ezzel azt akarom mondani, hogy inkább ő áll oda, ahova Tivy. Persze képben van Evelin is, Soma pedig jelenleg inkább őt követi, mint Tivyt. Ami pedig azt illeti, amennyi ocsmányságot mondott Tivy pár nap alatt Lórira, nem csoda, ha Dávidot támogatja.

Hááát, igen. Lóri húzott egy nagyot, de elszámította magát.
Nem hiszem, hogy üres fenyegetés volt Soma sarokba szorítása. Azt el tudom képzelni, hogy számítása szerint Soma mégis Evelinnek adja a lila kendőt, és akkor tekintély vesztés nélkül kihívhatja a gyengécske Atit, vagy a nem túl erős Zserit.
Azt meg pláne nem hiszem, hogy abból a célból zsarolta Somát, hogy Dáviddal levetesse a lila kendőt. Szelet vetett, vihart arat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1026) csababarca válasza Vakegérke (#1025) üzenetére


csababarca
őstag

Ez már szerintem is utólagos magyarázás Lóritól, nem gondolom hogy ez megfordult a fejében. Az általad írt Ati-Zseri opció inkább.

Viszont Dávid is kimondta pár nappal utánam a dolgokat: ha nem t hívja ki ezek után, sansza nincs.
De jah, vakon vagyok az a lényeg.
:DDD

Tivytől ez a Micinek való beszólás is korrekt volt: ha Lóri mögé állsz, ellenem teszel.
Haha.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1027) Vakegérke válasza csababarca (#1026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tivy csupán egy nagyszájú, de gyáva pukkancs. Úgy csinál, mintha tőle függnének az események, és mindenkinek úgy kéne táncolnia, ahogy ő fütyül. Remélem, hogy ő is repül hamarosan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1028) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Lóri kiesik. Ezentúl egy viszonylag unalmas, lapos műsort láthatnak majd a nézők. Az első hely sorsa Dávid és Zsolti között dől el.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1029) WOT-H-A-C válasza Ciccuka (#1028) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Köszönjük!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1030) ¤Envy¤ válasza csababarca (#1017) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ezt nem szántam személyeskedésnek, bocsi, ha annak vetted. Csak azt szerettem volna mondani, hogy szerintem nagyon rosszul látod. Ennyi.

(#1031) Danex válasza Vakegérke (#1027) üzenetére


Danex
addikt

Tivy-n nagyon lehetett érezni, hogy tele a gatya, mikor Somát győzködte, hogy betyár becsület stb.

Előtte meg mindig mondta, hogy hívjatok ki g*cc, bárkit kint hagyok. Király vagyok bent meg kint is... ja látom :U

(#1032) Vakegérke válasza Danex (#1031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Spanok vagyunk, és a span fontosabb, mint egy csaj... :D :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1033) 3shae válasza WOT-H-A-C (#1029) üzenetére


3shae
aktív tag

:DDD

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#1034) WOT-H-A-C válasza 3shae (#1033) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Úúúútálom mikor spoilereznek! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1035) Vakegérke válasza WOT-H-A-C (#1034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Maradt még izgalom, a győztes kiléte nem derült ki. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1036) Danex válasza Ciccuka (#1028) üzenetére


Danex
addikt

Azért a VV történetében már nagyon sokszor elhangzott ez ,hogy nélküle unalmas lesz az egész... azzal, hogy a nagyobb klikkek most még egymás ellen levickélnek mert mindig volt közösen utált ember ez nem lesz így mindig.

Illetve vannak még bent taktikusok és nagyszájúak is akik még tudnak csinálni 1-2 dolgot. Lóri szimplán nyiltan próbál nagy taktikus lenni, de az okosabbakat (Zsolti, Dávid) -ot pl kajáltatta be.

(#1037) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1038) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mici nem lepett meg, hogy Dávid mögé állt. Vivi annál inkább, nekem úgy tűnt, hogy igazából el sem döntötte, csak hirtelen mondott valamit. Azt nem mondhatom, hogy sodródott a többiekkel, hiszen elsőként mondta ki a véleményét. Talán az lehetett a buksijában, hogy Lórira tette a jelet, ezért nem pártolja.

Lóri egyedül maradt. Őszintén mondom, sajnálom egy kicsit, rettenetes érzés lehet.

Vivi és Zsolti kibékültek. Ennek őszintén örülök.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1039) antikomcsi válasza Vakegérke (#1038) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Reggel megnézem, most a meccset néztem, kicsit szomorú is vagyok.

Ezek szerint Lórinak nem lesz nagy csapata, így sorversenyekre biztosan nem kell számítani.

(#1040) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lóri főzött. Végtére is ettek belőle a lakók, de én másképp viselkedtem volna. Először is megköszöntem volna a vacsorát, másodszor pedig nem állok fel az asztaltól, amíg Lóri eszik, és a végén és azt mondom, hogy egészségünkre.

Krisztián miért cifrázza? Mici benne lenne egy jó kis khm-ben, nem szóban kéne ezt kitárgyalni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1041) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1038) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Na ha már kénytelen vagyok nézni: itt kb két egyenes ember van, a lori meg a krisztián, utóbbi viszont nagyon visszafogja magát, látszik, hogy zavarja, hogy nem rendeszkedhed, így nincs szava se. Ki tudja meddig bírja.
Ma kiderült, mici vivien egyértelmű, ez a zsolti is arra húz amerre épp jobbnak látja, sőt ő jatsza meg magát a legjobban.
A soma, zseraldin megy a tivi után, aki igazából nem akkora sztár mint aminek gondolja magát, ráadásul szemmel láthatóan elmebeteg, én kétlem, hogy visszajönne egy párbajról is. Ok, hogy alsó kategóriás youtube sztár, de a nézettsége nagyobb a vv nek, ráadásul nem is vicces bennt.
A dávid: dinát szvsz a nézők utálták, azért jött vissza, de egy nagyképű fsz, és sunyi is.
Az attillát meg nem is értem minek vették a műsorba, miota kiderült, hogy 12.lett próbál mocorogni, ami kimerül hátulról beszólogatásban. De senki nem venné észre, ha egyszercsak eltűnne szerintem, max kiválasztásnál nem jönne ki a végeredmény.

Egyébként nem olyan hülye ez a lóri, megkavarta rendesen a dolgokat azzal, hogy a tivy-lilakendő dolgot bedobta, azzal meg, hogy nem állt mellé senki jobban járt, mintha 1-2 ember mellé áll, aki semmit nem ér. És ezt ma látszott rajta, hogy tudja.
Valószínű a david-kendő dolgot nem is sejtette, de ha most visszajön, mindenki lemegy kutyába, és ha nagy hülyeséget nem csinál a top3ba benne lesz. Nem olyan rossz taktika ez. Ha meg most elbukja, akkor IJ, legalább hamar elfelejtik.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1042) #51177472


#51177472
törölt tag

Dávidnak a tenyérbemászó stílusa nem tetszik. Egyébként egyre szimpatikusabb a karaktere, de csak mert intelligensebb a többieknél.

(#1043) WOT-H-A-C válasza xxxjjjkkk (#1041) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem mondod... Mivan veled sok x? :D Beszippantott téged is? :D

OFF: Hova tűntél a párásító topikból? :F

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1044) Peti78 válasza WOT-H-A-C (#1043) üzenetére


Peti78
őstag

Előbb utóbb :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1045) csababarca


csababarca
őstag

Jellemtelen emberek hada.
Amit a vacsoránál műveltek.
Amit a beállásnál műveltek.

Ez korrekt? Ez egyenes? Ez őszinte?

Mici, Zsolt, Vivi? És itt nincsenek miértek, okok, odaálltak egy olyan ember mögé akivel nulla kontaktjuk volt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1046) Peti78 válasza csababarca (#1045) üzenetére


Peti78
őstag

Ez lehet büntetés is az eddigi jellemtelen játéka miatt. Szerintem ne csodálkozzon. Egyébként csak vágás kérdése az egész. Úgy is történhetett, hogy mindenki megvárta hogy befejezze, felálltak együtt, szétoszlott a társaság, de Lóri még visszaült enni.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1047) xxxjjjkkk válasza WOT-H-A-C (#1043) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Kötelező esti program, miután az ággyal szemben van a tv, nincs hova menekülni. Így meg már nézem, és akkor már érdekel.
De irritálóan kétszínű embereket raktak be, akiket állandó jelleggel egymásnak ugrasztanak.

Off: meguntam, mindig kijön valami új szarság, ahhoz meg nem tudok hozzá szólni, akár mit vettem a gs1/gt2 nél nincs jobb. Most más hobbit találtam, forrasztgatok, az leköt :)

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1048) WOT-H-A-C válasza xxxjjjkkk (#1047) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ilyen ez a reality műfaj! :D

A forrasztás nekem is rajta van a bakancslistámon! Meg kell még tanulnom... :)

Neked is üdv Peti!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1049) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1050) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Soma bekajolta szépen Lóri magyarázkodását.

Ati elkezdett emberkedni, de nagyon nem áll jól neki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.