Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Vakegérke válasza antikomcsi (#550) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igyekszik valaki lenni, de nem így kéne. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#552) #51177472 válasza antikomcsi (#547) üzenetére


#51177472
törölt tag

Really? :F

(#553) donjohnson válasza antikomcsi (#547) üzenetére


donjohnson
addikt

facebook-on csak úgy emlegetik, hogy a templomos. :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#554) Peti78 válasza donjohnson (#553) üzenetére


Peti78
őstag

A srác félelmetesen defektes. templomba járó, hívő embernek vallja magát, de nem tudja, hol született Jézus.
Ahogy csajozik, az maga a rémálom. Van nőnemű egyed aki komolyan veszi?
De jó, hogy nincs facebook-om

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#555) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#556) philoxenia válasza Peti78 (#554) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig ha a Tiéd lenne ragadnának Rád csajok... Nézd meg Zuckerberget.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#557) antikomcsi válasza Vakegérke (#555) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem szeretem a hétfői adást. Azt nézzük ilyenkor, ami a párbaj előtt történt. Főleg nem érdekel már Viki. Rá szavaztam ugyan, de kiesett, ilyenkor már kár bevágni róla bármit.

(#558) Vakegérke válasza antikomcsi (#557) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig nem róla volt szó. Viviből előbújt a nőstény tigris. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#559) Vakegérke válasza antikomcsi (#557) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most volt egy Viki-Lóri rész, de szerintem vége. Innen már Lóri visszatérése lesz a téma.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#560) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsolti szerintem túlzásba vitte a táncikálást, pontosabban a műsorának a végét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#561) antikomcsi válasza Vakegérke (#558) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem igazán értem, hogy mi történt velem, de Vivit kedvelem. Nem a meztelenkedései miatt, az kicsit sem hoz lázba. Inkább talán azért, mert a rosszindulat legapróbb szikráját sem érzem benne. Eddig nem bántott bent senkit, és elég sok pozitív dolog derült ki róla. Süt-főz ha kell, a műveltségi vetélkedőn azért elég sok mindent tudott, és tud vicces is lenni. Remélem sokáig bent lesz. Bár ha így játszik nem is nagyon lesz oka senkinek rá tenni a jelét.

Viszont ez a Lóri-Dina nyálas vonal nem tetszik. Az a bajom vele, hogy túl sok.

(#562) Vakegérke válasza antikomcsi (#561) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pacsi indul. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#563) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Lesz egy tivy új csaj vonal?érdekes lenne

bendeguz_HUN

(#564) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A Belevalót nézem, és már azt várom, hogy a Titanic betétdalát vágják alá, Celine Diontól. :U

(#565) Danex válasza bendeguz76 (#563) üzenetére


Danex
addikt

Pedig neki is van kint asszony... és csodálkoznak az emberek, hogy mennyi válás van a mai világban... 2 hete megy a műsor az egyik pár (dia) 1 hétig bírta, Tivy meg 2-ig, bár ez utóbbinál lehet csak az alkohol volt de akkor is...

Zsoltinak az ilyenekre figyelnie kéne, van amikor sok ez a meleg dolog.

(#566) freeknight válasza antikomcsi (#561) üzenetére


freeknight
őstag

Vivi nagyon jó és pozitív karakter, tényleg egy kis rosszindulat sincsen benne (eddig), úgyhogy megy a +1 :D
bendeguz76: nekem ez csak azért érdekes, mert tivy pár résszel ezelőtt még úgy vélekedett Zseraldinról, hogy úgy néz ki, mint egy pali :D De végül is az óvodában is ez megy, hogy annak húzogatod a haját aki tetszik :D

(#567) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nekem nagy az ingerküszöböm, én nagyon jót nevettem Zsoltin végig. Bírom az ilyen ökörségeket, és az olyan embereket, akik csinálják azt :DDD
Számomra inkább ez, mint a ál-love-story, már most kezdik nyomatni a rohadt dina-lóri szálat, nagyon idegesít...

Vivien meg lehet a VV első női nyertese lesz.

(#568) Danex válasza ¤Envy¤ (#567) üzenetére


Danex
addikt

Áhh azért annyi szerintem nincs a karakterében, ugye volt már teljesen jó lélek nő a döntőben, de szerintem most Zsolti Dávidban több van.

(#569) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#570) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Beindul a baba hét. Azt hiszem, Mici és Krisztián babája nehéz sorsú lesz.

Ha már Krisztián.
Az égvilágon semmit nem csinál. Bolondok a többiek, hogy eltűrik neki? Előbb, vagy utóbb ebből lesz még balhé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#571) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#570) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ha már Krisztián... jó nagyot néztem amikor benyögte, hogy ő nem takarít, nem pakol, nála nincs házimunka! Az ilyen "férfiaktól" a víz kiver. Szerintem meg az ő ujja sem törik el, ha megfogja a felmosót.

Az apám és a bátyám is ilyen "nevelést" kapott, ők az urak, a nő meg a szolga... rühellem, ki nem állhatom az ilyet. :W

(#572) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#571) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelen esetben ez Tivy hibája, nem adott neki feladatot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#573) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Soma nagy zsivány. Etetni kellett a gyereket, erre hanyatt fektette, a szájához tette a cumisüveget, aztán jól van. :D

Az előzetesből kiderül, hogy Vivi nem igazán jó anya, Zsolti csinál szinte mindent a gyerekkel. Én azt hittem, hogy az övék lesz a legharmonikusabb "család".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#574) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én már nem bírtam volna tovább! Biztosan beszóltam volna Krisztiánnak! Már a múltkor kiverte nálam a biztosítékot, amikor mondta, hogy ő nem takarít. Ő otthon sem takarít és itt sem fog. Nem is főz, nem is mosogat, meg úgy általában semmit nem csinál.

Mondtam volna neki, hogy öcsém, ha Te nem takarítasz, nem mosogatsz, akkor itt bizony enni sem fogsz! Mit gondol, hogy egy szállodában van, ahol mosnak, főznek, takarítanak rá? Nagyon unszimpatikus az ember.

Pláne, hogy "férfi" létére nehezére esik pár csavart behajtani.

Tulajdonképpen nem is értem, hogy Tivy miért nem osztott rá feladatot, és azt sem, hogy a többiek miért nem tették ezt szóvá?

A szememben egy nagy nulla lett Krisztián.

(#575) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#574) üzenetére


¤Envy¤
tag

Az én szemeben azért nulla nem, de erősen kezdem mégsem annyira kedvelni :( Nálam az ilyen a "családom" miatt fájó, és nagyon utálom az ilyen pasikat.....
Apám meg bátyám csinálta/csinálja a mocskot, én meg takarítsam! Fúúh...

[ Szerkesztve ]

(#576) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#575) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tartok tőle, ha össze lennél vele zárva napi 24 órában, akkor egy kicsit sem kedvelnéd már. ;)

(#577) Peti78


Peti78
őstag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem ez a "tesózás" rettentően idegesít.
Krisztián tipikus here, és a lábnapokat is sikerült kihagynia. :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#578) Vakegérke válasza Peti78 (#577) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem nem igazán zavar a tesózás.

Krisztián viszont annál inkább. A kisfilmjében megjátszotta a kemény legényt, sittes fazont, ahhoz képest egy hatalmas nulla a manus. Azt mondta, hogy "bent a villában mindenképp egy irányító típusnak képzelem el magam". Ugyan mit irányít? Legfeljebb a vizeletét, hogy le ne h*gyozza a WC falát.

Kérdezz-felelek:

Mennyire vagy vicces egy 1-től 10-es skálán?
10

Ebből idáig nem láttam semmit.

Van olyan, amit nem csinálnál meg a villában?
Talán, de nem valószínű.

Ócska hazugság.

Szerintem sunyi a manus. Evickél a langyos vízben, a közös teendőkből nem veszi ki a részét. No persze, teszi, mert teheti. Érdekes, hogy ezt még nem tette szóvá senki, pedig volt már vita a takarítás miatt. Abban biztos vagyok, hogy ebből még lesz jó nagy balhé. Ha én lennék a villamester, adnék neki feladatot, és ha nem teljesíti, akkor a "szakács" annyit főzne, hogy neki ne jusson a főtt kajából. Egyen hideg kaját, és még az is kár bele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#579) Peti78 válasza Vakegérke (#578) üzenetére


Peti78
őstag

A tesózás ork szokás, és mint olyan, számomra rettenetesen primitív és visszataszító. Nem beszélve arról, hogy aki nem a testvérem, az nekem nem tesóm. :(

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#580) Vakegérke válasza Peti78 (#579) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekünk nem muszáj tesózni, ők meg hadd csinálják, ha jó nekik. Ha nekünk mondja valaki, hogy tesó, majd jól kikérjük magunknak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#581) Peti78 válasza Vakegérke (#580) üzenetére


Peti78
őstag

Ettől még tartom amit írtam, rossz hallgatni. Nem rosszabb Krisztián hereségén fanyalogni, mint ahogy dinka alpáriságán sem.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#582) misk@ válasza Peti78 (#581) üzenetére


misk@
tag

Más generáció, legalábbis hozzám képest biztos. Nekem is fura, de zavarni nem zavar, gondolom nekünk is megvolt anno a magunk szlengje, ami a szüleinknek volt idegen.
De ha már itt tartunk, akkor engem Dina tátott szájjal való evése zavar, de nagyon. Már több adásban is előfordult, hogy premier plánban látszott, mit rág éppen, gusztustalan.

(#583) Danex válasza Vakegérke (#580) üzenetére


Danex
addikt

Hát TESÓ teljesen egyetértek veled. ;]

Am nagyjából egy korosztályban vagyok a bent lévőkkel ,de ez a tesózást nálunk a c*gányok szokták és a szimpla köszönéskor is a puszi-puszit fiúk között...

(#584) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#585) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kedvelem Vivit, de most lerombolja az összképet, hogy nem igazán törődik a babával. Azt hittem, hogy gondoskodóbb lesz.

Fel fognak lélegezni a lakók, ha ennek a hétnek vége lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#586) antikomcsi válasza Vakegérke (#585) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem biztos, hogy nem törődik, nem törődne a babával. Lehetséges, hogy Zsolti kicsit túljátssza a történetet.

Simán elképzelhető, amit Vivi mondott, hogy nem is engedte, hogy csinálja a dolgokat. Aztán meg ezt a szemére hányja.

Nekem ez a feladat túl morbid lenne! Én soha nem babáztam, nekem ez az egész túl mű lenne. Én csak egy műanyag darabot látnék a babában, nem egy gyereket. Csinálnám a feladatot, mert kell, de túlzottan nem lelkesednék érte.

(#587) Vakegérke válasza antikomcsi (#586) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én úgy látom, hogy elege van a babázásból, pedig a java még hátra van. A riport szobában mondta is, hogy amihez felelősségtudat kell, az nem neki való. Mondjuk az is el tudja venni a kedvét a dologtól, hogy hiába érintette végig a baba testét a jeladóval, az bizony nem volt hajlandó csippanni.
Igaz, Zsolti túlvállalja magát, és fáradt bosszúságát Vivienre zúdítja.

36 milkó a tét. Jelenleg egy babát kell pátyolgatni. Muszáj. Akkor jó pofát kell hozzá vágni, és megjátszani a jó szülőt, hogy elnyerjék a nézők szimpátiáját. Meglep, hogy ebben Ati és Krisztián jeleskednek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#588) Peti78 válasza Vakegérke (#587) üzenetére


Peti78
őstag

Simán elképzelhető az is, hogy a manipuláció mentes rtl nem adja le azokat az időszakokat amikor megfelelően bánik Vivien a babával.
Zsolti túltolja ezt a történetet (is), mint ahogy a másságának a hangsúlyozását is. Kezd egy kicsit sok lenne, hogy ezt a "tulajdonságát" helyezi előtérbe lépten-nyomon. Igaz, ő nem tesózik, de a mucika (hányinger) elég sűrűn megjelenik a kommunikációjában.

Egyébként elég unalmas ez a póvered báj big brádör féle való világ. Feleslegesek ezek a feladatok, meg az állandó irányítás.

Én egy szabályt állítanék fel, nevezetesen, hogy a fizikai bántalmazás tiltott. Kapnának enni-inni amennyit akarnak, aztán nyugodtan nyírják egymást.
Biztos jön még a sulihét, a túlélőhét és a többi.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#589) Vakegérke válasza Peti78 (#588) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsolti tényleg "sok" egy kicsit, és rájátszik másságára. A meccsnézés elején muszáj volt neki elragadtatottan lelkendezni, hogy milyen jó pasik a focisták. :)

Szerintem kellenek a feladatok. Ki hogy áll bele, ki lazsál, miként bírják a megpróbáltatást.
A baba hét is problémát gerjesztett rögtön az első éjszakán. Akinek sír a babája, az vigye ki a hálóból, hadd aludjanak a többiek. Aki nem teszi meg, az óhatatlanul kiváltja a többiek haragját.
A munkás hetet se volna érdemes kihagyni. Ki mennyit keres, annyi élelmet vesz, szóval aki nem dolgozik, ne is egyék.
Feladatok nélkül nem lenne más a villában, mint habzsi-dőzsi, végképp érdektelen lenne a műsor.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#590) bundli válasza Peti78 (#588) üzenetére


bundli
tag

Biztos vagyok, hogy az RTL butána és negatív személyiségnek akarja beállítani Vivit, amiben egyébként van is valami, de én is úgy látom, hogy Zsolt túljátssza a dolgokat.
Vivi és a cigi 1, Vivi és a cigi 2 :D

(#591) Vakegérke válasza bundli (#590) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amikor fogadásból nem gyújthattam rá egy hétig, cirka úgy viselkedtem, mint Vivi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#592) bundli válasza Vakegérke (#591) üzenetére


bundli
tag

Én sosem dohányoztam, se kávé se alkohol, így nem tudom elképzelni se, hogy ez milyen érzés lehet, de azért szerintem Vivi nem kicsit érdekesen reagál az ilyen dolgokra, amikor önkontrollt kéne gyakorolnia. Nem igazán látja magát kívülről, hogy milyen éretlenül és bután viselkedik. Mintha nem lenne valóságtudata, vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#593) Vakegérke válasza bundli (#592) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi butuska, és kész. :)

Ha elképzeled, hogy napokig nem eszel, és már a szemed kopog az éhségtől, akkor átérzed, hogy mit jelent egy falat kaja. Ha nem is pontosan ilyen, hasonló érzés a cigi hiánya is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#594) bundli válasza Vakegérke (#593) üzenetére


bundli
tag

Igen, valóban. Ez a legjobb rá, de Ő különlegesen buta :D Ritkán látni ilyet, legalábbis én nem szoktam.

Régóta nevettem fel VV-n, mikor a tegnapi részben Vivi azt szajkózta, hogy kapjátok be a faszomat és erre Tivy lágy, nyugodtan hangon odaszól hozzá: Vivi, neked nincs olyan. :DDD

(#595) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#596) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Biztos bolond vagyok, de kezdem sajnálni Vivit. Ezt a babázást nem neki találták ki. Lehet, hogy kiborul?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#597) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Zseri nagyon kikészült, mert a babája meghalt. Nem tartom kizártnak, hogy agyonnyomta szegényt, amikor mellette aludt. Az egy dolog, hogy Soma megrázta a babát, nem volt az drasztikus. Egy korábbi játékban előfordult, hogy valaki megrázta más babáját, méghozzá alaposan, és bár volt nyoma, de a baba megúszta. Arra gondolni sem merek, hogy valaki szándékosan nyírta ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#598) antikomcsi válasza Vakegérke (#597) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom milyen komoly műszerek vannak egy ilyen babában, de lehet az is elég volt, ha csak egy-két percig kicsit nyomva volt a mellkasa, vagy az arca volt eltakarva, és megfulladt. Ez simán előfordulhatott, amikor együtt feküdtek, és a szülők pár percre elbóbiskoltak.

(#599) Vakegérke válasza antikomcsi (#598) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiába műanyag az a baba, ha az én gondomra lett volna bízva, én is kikészültem volna, ha meghal.

Tényleg, az is lehet, hogy amikor Zseri mellett aludt, az arcára került a takaró.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#600) antikomcsi válasza Vakegérke (#599) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Zseri nem is annyira a baba miatt készült ki, hanem saját maga miatt. Kissé összetört, hogy nem sikerült a feladat, hogy még egy műanyag babát sem lehet rábízni, pedig egy igazi babával a valóságban sokkal több nyűg jár. Ez csak egy kis ízelítő, amit most kapnak.

Nem hiszem, hogy bárki szándékosan ártott volna a babának, máshol lesz a kutya elásva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.