Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) talmida válasza Vakegérke (#30) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jól néz ki a cipőd! ;) Használd egészséggel!

IN GOD WE TRUST!

(#52) tildy válasza talmida (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

13 ezerert? ha igen, az szegyen, mar ilyen boltokban sem bizhat az ember...
belul a saroknal mondjuk nekem is szetment eddig az osszes adidasom, pedig volt , amit amerikabol kuldtek, footlockerbol lett veve.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) Vakegérke válasza talmida (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

A te szandálod is nagyon tetszetős, ahogy tildy-é is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) talmida válasza tildy (#52) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az eredeti Nike cipő 80$ alatt gyanús. :B Nem adnék ki ennyit egy cipőért, az enyémeket jutányosan vagy teljesen ingyen kaptam a barátnőmtől. :P Adidas meg majdnem ugyanaz a kategória,..ugyan kicsit olcsóbb, mint a nike :K Az eredeti nagyon drága.

Vakegérke, Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#55) Vakegérke válasza talmida (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kérdés hozzád is, de nem csak hozzád szól.

Megteheti azt egy Deichmann, vagy bármely neves forgalmazó, hogy kamu, hamisított cipőket árusít?
Ez magyarázat lenne arra, hogy miért ment tönkre egy év alatt az Adidas cipőm.
És ha megteheti, nincs senki, aki ellenőrizné?

Egyáltalán miből tudhatom, hogy eredeti-e a cipő?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) tildy válasza talmida (#54) üzenetére


tildy
nagyúr

Eredeti nikem van , footlockerből, amerikából, 30 dollárért kb? Eredeti nikeot árul szvsz a sportsdrirect is is... Tudod itt az szinte összes márkás cipő nem kerül többe 35 fontnál. Az nálatok mennyi is? 50$?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ugyan késve, de tisztelettel jelentem, korábbi elképzelésemtől eltérően tegnap megmutattam a világnak szép új cipőmet.

Van egy kis boltocska, ahonnan mindennapi kenyerem származik. Kedden és pénteken szerencséltetem látogatásommal. Miután szatyromban van mindaz, ami kell, leadom a megrendelést következő megjelenésemhez. Fél kiló fehér kenyérke, a többi véletlen szerű. Attól függ, hogy mi a műszak beosztásom. A zsömléket biztosítom be, hogy melóban szendvicset tudjak enni. A többi tényleg random. Zserbó, mézes izé, jó nagy pogácsa, hogy reggelizni is tudjak.
Apropó, valami eszembe jutott.
Egy ilyen alkalommal beléptem a parányi üzletbe, és mosolygós csókolommal köszönve tartottam a szatyrom, ahova a hölgy bele is rakta szépen mindazt, amit előre kértem, miközben köszönt, és viszonozta mosolyom.
Egy idős nénike bánatosan nézte, és halkan siránkozott, hogy neki nem jutott kenyérke.
Szatyor fel, kitártam, és bólintottam. A tulaj értette szótlan engedélyem. Kivette a fél kilós kenyérkét, ketté vágta, és az egyik felét a néninek nyújtotta.
Részemről nem éheztem a következő napokban, és remélem, hogy a néni se. Egy fillért sem fogadtam el tőle, jobban esett, hogy bezsebelhettem hálálkodását. Nekem még telik az ilyen jótékonykodásra, hál' Istennek.

No, szóval a boltocskába mentem. Mondom próbáljuk ki, gyere szép cipellő.
Meg kell szokni. Más a talpa, más a sarka a megszokottnál, kicsit imbolyogtam benne.
A boltocskába érve mosolygós köszönés, szatyorba pakolás, cipő mutogatás. Nézzék, ezt vettem!
A néni is épp ott volt, és talán hízelgett, de nagyon dícsérgette, ahogy a boltos hölgy is.
Még lesétáltam a zöldségeshez is, ahol őszibarackot vettem. Megjegyzem várom, hogy érjen még, puhuljon, mert szép, de kemény. Kettő volt közte, amelyek kicsik voltak, de jó puhák, és zamatosak, még a könyökömön is folyt a levük. Még van négy darab jó nagy, ezek viszont kemények...

Ja, hogy eltértem a témától?
A cipőcske jól vizsgázott. Hazatérvén nem volt rá panaszom. Az viszont szerdán derül ki, hogy huzamos viselés közben okoz-e bánatot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) művésznő4 válasza tildy (#49) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jaajjj, ez gyönyörűszép! *.*
Nekem is hasonló van és nagyon szeretem! :B

(#59) k. válasza talmida (#50) üzenetére


k.
őstag

Nem feltétlen. Nekem volt adidas cipőm, az is kb addig. Iletve birta volna tovább is, de ahogy kinézett, már kb megjelenni is ciki volt vele. Nem feltétlen azért kerül többe a márkás cipő mert 5× addig bírja, hanem mert kényelmesebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.