Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csemike


Csemike
csendes tag

Viseld egészséggel. :) Engem kicsit "idegesít", hogy valahányszor cipőt veszek a Deichmannban, mindig rám akarnak még valamit sózni a pénztárnál. Bár, lehet azért, mert csinos nő helyett nem egy bugyilehúzós nézésű, szépmosolyú pasas kérdezi. :DDD
Jó, tudom egyébként, hogy ezt nekik meg kell kérdezniük...

Legutóbb egy piros papucsot vettem ott. Minden vágyam volt egy piros lábbeli. :) Idén nyáron kettő is lett hirtelen.
Az a jó a Deichmannban, hogy nincs a sarkamban állandóan a szekuriti. Nem úgy, mint a DM-ben, ahol az egyértelműen és kizárólag nőknek való holmik között válogatva is a nyakamba liheg, hogy segíthet-e... Hát köszi... :DDD

(#2) művésznő4 válasza Csemike (#1) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Utálom emiatt a DM, Rossmann-t... :(((
A biztonsági őr szinte állandóan oda hajol felém, ha leguggolok a polcokhoz, hogy kipróbáljam valamelyik termékmintát....:W
Múltkor olyan pofátlan volt az egyik, hogy felpattantam és megkérdeztem tőle, hogy ő is kiakarja próbálni, mert akkor szívesen átadom neki???
Anniyra felidegesített - pedig hát nem vagyok az a lobbanékony természetű :U - hogy ennyire nem tartják tiszteletben a vásárló "intim szféréját"...:((
Én elhiszem, hogy ez a munkája, de lehet ezt diszkréten is csinálni és nem kéne ahhoz belemászni a s**mbe, és ennyire "egyértelműen" azt ellenőrizgetni, hogy nem csúsztatok-e valamit a táskámba...:U

[ Szerkesztve ]

(#3) Vakegérke válasza Csemike (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen. :)

Ja, hogy DM?
Az eljárás ugyanaz. Le kell szólítani, kérdésekkel elárasztani. Hidd el, vagyis próbáld ki, hamar magányos maradsz, menekülni fog a biztonságikám. :K

művésznő4: Utolsó két sorom megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) művésznő4 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszi Egérke, kifogom próbálni! ;] :R

Amúgy én is nagyon gyakran vásárolok a Deichmann-ban. Az árujuk jó, de a "kedves" eladókról nagyon megvan a véleményem...:((( Borzasztó, hogy hogy viselkednek a vásárlókkal....:W (és ezt nem csak hallásból mondom, hanem saját tapasztalat..:U)

(#5) Zsom!


Zsom!
tag

Egy ilyen "egyszerű",hétköznapi dologból, is mint a vásárlás, milyen jó kis történetet írtál.:R
Elismerésem. :R

Nekem ilyen sárkánycenteres papucsom van, az egész ilyen hepehupás. Nagyon szeretem, 2 éve megvan, nyáron, szinte mindenhova ebben megyek, még egy hosszabb út után sem fájdul meg a lábam benne. Kár, hogy nem láttam azóta sehol. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Bocsánat Egérkém, még csak most olvastam el...:B

A kedvenc részem:
Fizetek, és mivel nagyok a dobozok, két reklámszatyorral távozom. Hadd lássa a világ, hogy ez a hosszú hajú vén fószer is a Deichmannban vásárol.

:D :C

(#7) Vakegérke válasza Zsom! (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem te is képes vagy arra, hogy akár egy lehulló falevélről érdekesen írj. Nem nagy ügy, csak engedd szabadjára gondolataid.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Vakegérke válasza művésznő4 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köhömm, meg minden torok köszörülés.
Részletekben olvasod írásom? Akkor mit teszel, ha pár oldalnyit alkotok?

Megköszönöm, hogy figyelmet fordítasz rám, de ha megteszed, célszerű egyszerre átrágni magad soraimon. Másként nem lehetsz képes összefüggéseiben értékelni mindazt, amit eléd is szeretnék tárni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Zsom! válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Zsom!
tag

Lehet tudnék, de nem találok semmi olyat amiről írhatnék. :( (Bár mostanában körvonalazódni látszik egy írás ami mindenféléről szólna, de még össze kell szednem mindent amiről írni szeretnék. :B )

[ Szerkesztve ]

(#10) mexicanraven válasza művésznő4 (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem követhet, el kell zavarni a retekbe! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#11) Vakegérke válasza Zsom! (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Húnyd le a szemed, és éld át a lehulló falevél sorsát, éld bele magad érzelmeibe.
Légy az, amiről írsz. Légy hulló falevél, légy egy odébb rúgott kő, légy a mindenség.
Egyszerű, nem kell bonyolítani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Zsom! válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Zsom!
tag

Köszönöm a tanácsot. :)

(#13) k.


k.
őstag

Gratulálok, nagyon jó lett a kis hétköznapi történet leirása:)

(#14) Pukkancs


Pukkancs
tag

Eddig azt hittem, hogy az aktív szén azér aktív, mert izzik :D

(#15) Vakegérke válasza Pukkancs (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy csudát. Elveszi a lábszagot. :)

k.: Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) művésznő4 válasza mexicanraven (#10) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Legközelebb az lesz...:U :K

Egérke: Neeem, nem. Mindig elolvasom elejétől végéig, mégha nem is tudok hozzászólni. Mindig. :)
Ez a mostani kivételes alkalom volt. Nagyon felkeltetted a kíváncsiságomat a címeddel, de megláttam Csemike hozzászólását és egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne reagáljak rá. :U Csak utána fogtam hozzá az írományodhoz, de nagyon tetszett...mint mindig ;)

(#17) Gergő_ válasza Pukkancs (#14) üzenetére


Gergő_
őstag

(#18) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Ez a kínálat vagy a kereslet? :F

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#19) Vakegérke válasza madmaxxx (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt muszáj volt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) gabor85 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


gabor85
őstag

mi a gond a beszúrt képpel?

(#21) moha21


moha21
addikt

Majd írj, hogy milyenek az új cuccok!
Remélem jók lesznek.
És igen, viseld egészséggel! : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#22) Vakegérke válasza gabor85 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magával a képpel semmi, csak a kommenttel együtt valahogy sántít számomra. Elfér, csak nem értem. :B

Nos, csókolom alássan, a Björndal papucs most is készséggel öleli a lábamat. Egy lukkal kellett beljebb húznom a legfelső pánt csatját, így elmondhatom, hogy tökéletes.
A cipellő majd csak szerdán debütál, még csak próba szintjén volt a lábamon. Idáig frankó, aztán majd meglátjuk.

moha21: Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) talmida


talmida
Közösségépítő

Úgy hallottam, hogy Mo-on nagyon drága a cipő. :F Ezek az árak viszont, amikről te írtál, szerintem nagyon normálisak.

Remélem, hogy jó hosszú életű lesz a papucsod is, meg a cipőd is, :K és kívánom, hogy nagyon sok ilyen hosszúéletű papucsot és cipőt kelljen még vásárolnod!! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#24) Vakegérke válasza talmida (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

A havi fizetésem negyede egy márkás cipő ára. Ha a kínai piacon venném, sokkal olcsóbb, de inkább nem.
Tény, hogy az előző Memphis One márkájú cipőm közel három évet húzott ki úgy, hogy melóban nyúztam, és nem igazán érek rá ücsörögni. Ezért is ragaszkodtam a névhez. Na meg az sem mindegy, hogy megfizethető.
Volt közben Adidas cipőm is, szintén melóba vettem. Egyetlen év alatt kipukkadt. Leárazva volt tízezer.

Szerintem van még bennem húsz évnyi szufla. Lesz még itt írásom nem is egy, sem kettő, sokkal "sokabb". Borzolgatom a kedélyeket, hatok a könnyzacskókra, meg csak úgy...

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) tildy válasza Vakegérke (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez Magyarországon van így. Itt kinn MBt-s ( csak más gyártja) cipőket 10 ezer forintért kapsz, otthon meg hol kezdődik az ára , 27 ezer ft? Ami otthon 20 ezer ft adidas, nike vagy egyéb cipő, az itt 10.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) fordfairlane válasza talmida (#23) üzenetére


fordfairlane
veterán

Úgy hallottam, hogy Mo-on nagyon drága a cipő.

Annyira azért már nem drága a nyugati országokhoz képest, mint mondjuk 5 éve, a Deichmann-nál pedig kifejezetten jó árakon vannak, és is tervezek egy utat feléjük.

x gon' give it to ya

(#27) talmida válasza Vakegérke (#24) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Néha az Adidas meg Nike cipőket is koppintják ám. :((( és azok mennek tönkre 1-2 év alatt. Az eredeti gyártmány szinte elnyűhetetlen. Nekem is van egy-kettő és képtelen vagyok tönkrevágni ;], egyiket sem tudtam még elnyűni, mert annyira stapabírók.

fordfairlane Köszi a kiegészítést!!

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#28) mephi666 válasza talmida (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is van adidas... szeretem nagyon: az elmúlt 2-3évben szinte folyamatosan hordtam és semmi baja... 14ezer volt akciósan, de hosszú távra szeretek vásárolni és így nekem megéri :K előtte egy converse-em volt vagy 5-6 évig, na az is bírta rendesen... csak hát ennyi idő után csomó gyaloglás mellett totál lekopott a talpa...
jah, ami még strapabíró volt: kb. 15 éve kikönyörögtem egy puma cipőt, ami akkor került vagy 6ezer forintba... kinőttem sajnos, ezért nővéremé lett... na, az a cipő még ma is cipő :K

tetszett az írás :K egyik ex-em dolgozott deichmann-ban... volt, hogy bementem hozzá és körbenéztem: világéletemben azt hittem, hogy mivel német cég, ezért nem keleti cuccokat nyomnak, de meglepődtem... származási helyeknél olyan országok voltak, hogy pislogtam nagyokat: ukrajna, románia, kína, india, meg csomó kazahsztán környéki ország...
a baumaxx-on is hasonlóképp meglepődtem: ott meg kb minden kínai :(

ui: ja, ami még máskor nagy meglepetést okozott nekem: a gorbatschow vodka nem orosz, hanem német :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) k. válasza talmida (#23) üzenetére


k.
őstag

Hát attól függ. Egy adidas bőrcipő 20k körül van. Kint gondolom megvan 15ből. Egy nem márkás cucc, az viszont egyáltalán nem drágább itt mint kint.

(#30) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, kérem tisztelettel, ilyen a papucs:

A cipő meg ilyen:

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Zsom! válasza Vakegérke (#30) üzenetére


Zsom!
tag

Fajintosak.
[link] :)

(#32) madmaxxx válasza Vakegérke (#19) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nem rosszindulatú hozzászólásnak szántam, távol álljon tőlem. Inkább arra próbáltam célozni, hogy ezekben a nagy áruházakban illetve boltokban annyi termék van, hogy 1/10-ét nem adják el. Manapság már inkább a termék tartóssága a fontosabb, mintsem, hogy milyen márkájú. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#33) Vakegérke válasza madmaxxx (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értelmeztem rosszindulatúnak, csak az adott szöveggel nem volt számomra értelmezhető a dolog.

Ez az én butaságom. Már bánom, hogy megszólaltam ott, és akkor. :B
Örülök, hogy nem vetted zokon. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) McKane


McKane
senior tag

nahát, ismét érdekes történetet osztottál meg velünk

szolgáljon sokáig a lábadon .
ennyire rossz lenne a hang szempontjából a panel? nem laktam ott,nem is voltam panelben sose egy percet sem,azért kérdem.

amúgy nem minden bizt.őr bunkó ám,vannak nagyon is jó fejek köztük.. köztük én is ;]

(#35) Vakegérke válasza McKane (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

A panel egy kész csoda. Majdnem úgy viszi a hangot, mint a víz.

Ami pedig a biztonsági őröket illeti, soha nem haragudtam rájuk. Teszik a dolgukat, passz.
Kinézetem alapján ragadnak rám, nem probléma. Ha kiszúrom, letámadom kérdésekkel, segítségét kérem. Hamar békén hagynak.
A leggorombább eljárás egy SPAR üzletben történt. Fizettem a kasszánál, biztonságikám azonnal félre hívott, persze nem durván. Kezébe adtam a blokkot, ellenőrizgesse csak az árut. Nagypapa kamionomat, vagyis a bevásárló kocsit is kinyitottam, turkáljon benne kedvére. Ellenőrzött, elköszöntünk.

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) madmaxxx válasza Vakegérke (#33) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Semmi probléma, csak manapság a rengeteg számla és fizetnivaló után az embernek meg kell gondolnia, hogy mire költi a pénzét (élelmiszer, ruha, ...). Akinek nem okoz gondot az örülhet. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#37) Vakegérke válasza madmaxxx (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy írtam is, nekem fussa. :K
No persze azon a szinten, amelyről írtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A saját tárcámhoz mérten sok. Egyébként jó árban vannak. Ha legalább egy évet ki bír mindegyik, akkor tényleg megérte.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#39) Vakegérke válasza JetiRulez (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

A papucs szerintem lazán kibír öt évet, hiszen az előző noname papucs is kibírt ennyit.
Ami meg a cipellőt illeti, nagyon remélem, hogy nem hoz szégyent a nevére. Előző névrokona közel három év strapát vészelt át. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) madmaxxx válasza Vakegérke (#39) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ha az ár/év arányt nézzük akkor nem is került olyan sokba. Remélem, hogy sokáig fogod használni mindkettőt. :B

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#41) Vakegérke válasza madmaxxx (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

A papucs OK, de a cipőt csak egy évig szeretném használni.
Nyugdíjas vén trotty leszek jövőre. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) madmaxxx válasza Vakegérke (#41) üzenetére


madmaxxx
senior tag

"Nyugdíjas vén trotty leszek jövőre"

Miért írsz ilyen negatív jelzőt magadról? :U

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#43) JetiRulez válasza Vakegérke (#39) üzenetére


JetiRulez
őstag

Elég sok papucsom volt a 19 év alatt. Voltak drágábbak és olcsóbbak, de mindegyik véletlenszerűen adta meg magát. Vagy túl korán, vagy jó sokára márkától és ártól függetlenül.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#44) Gergő_ válasza madmaxxx (#42) üzenetére


Gergő_
őstag

mert várja már a nyugalmat.

(#45) Vakegérke válasza madmaxxx (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, akkor átfogalmazom.

Jövőre egy derűsen látó, gondtalan nyugdíjas leszek, aki már megtette mindazt, amit megtehetett.
Tény, hogy szeretném végre átélni azt az érzést, hogy soha többé nincs muszáj.
Az is tény, hogy vén trotty leszek, habár sokan néznek negyvenes korosztálynak.
Az is tény, hogy szívem mélyén egész más az életkorom, mint amit a naptár mutat. Valahol 13 és 30 közt létezem, mikor hogy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) madmaxxx válasza Vakegérke (#45) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Így már sokkal jobban hangzik és a pozitív hozzáállás a lényeges. :K
Minden tiszteletem a tiéd. :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#47) Zsom! válasza Vakegérke (#45) üzenetére


Zsom!
tag

Nagyon jó hozzáállás, mindenki annyi éves amennyinek érzi magát. :)

(#48) madmaxxx válasza Zsom! (#47) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Teljes mértékben osztom a véleményt. Így hogy 13 és 30 közöttinek érzed magad annak a jele, hogy azóta semmit sem öregedtél. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#49) tildy válasza talmida (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Deichmannban vettünk nike deszkás cipőt, fél év után a sarkánál belül kikopott, kicserélték : az 1 évig bírta....

Én is most váároltam be, igaz bőrszandált.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) talmida válasza tildy (#49) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ha csak 1 évig bírta, lehet, hogy az is csak valami utánzatféle volt. :U

Nekem most ilyen van. :B Nagyon kényelmes.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.