Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) degu válasza Parci (#299) üzenetére


degu
senior tag

remélem a hwsw-hez technikai kérdésekben sosem hasonlítunk majd

Hat igen!
Eddig szinte alig erzekeltem zokkenot! A hwsw-ek hetekig vivtak egy egyszeru motorcserevel...
Igy legyen tovabbra is... :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#302) Parci válasza #65675776 (#300) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sok gép = sok hibalehetőség, elhaló hdd-k stb. szóval alapvetően a régit nyugdíjazni szeretnénk, de persze, most már egész normálisan megy arról is, h csökkent a terhelés. kíváncsi vagyok, h fogja bírni az adatbázisszerver most a tempót az új, jóval erősebb webszerverrel............ ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#303) #65675776 válasza Parci (#302) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nyilvánvaló. Ezért is írtam, hogy hülye gondolat.

Mennyivel előnyösebb lenne, ha az adatbázisszerver meg Socket F-es lenne... Most csak cserélni kéne procit DualCore-ról QuadCore-ra.

(#304) Bermi


Bermi
aktív tag

jó kezdeményezés ez a rios gépház, jól is indult, de a legutolsó írás február 19.i és azóta elkezdődött a szerver átállás, amiről nem igazán kaptunk tájékoztatást (utoljára azt olvastam egy üzenetben, hogy a ph-n kívűl a többi átkerült már az új szerverre, sztem erre is lehetett volna írni egy bejegyzést), pedig ez nagy esemény.
csak azért zavar, mert nem tudom hova írjam be,
hogy köszönet srácok, nálam nagyon gyorsan megy az oldal, most is 2e felett vagyunk aktívak :R

hogy áll most, már az új szerveren van minden?

F1.....

(#305) proof88


proof88
addikt

Figyelem! Meghaladjuk a 2500 online tagot, mégis nagyon pörgős az oldal!!! Csoda történt? :)

(#306) proof88 válasza proof88 (#305) üzenetére


proof88
addikt

> 2800 most :)

(#307) cizoe válasza proof88 (#306) üzenetére


cizoe
őstag

Igen. Ez már az új szeró valszeg. Ma egész nap meg hajnalban is nyomta az 504 as server gateway timeout errort.

[ Szerkesztve ]

(#308) Racecam válasza cizoe (#307) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Proxi problem, megoldás folyamatban.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#309) Depression


Depression
veterán

Opera Minit használok.
Rengeteg TimeOut-tal találkozok mostanában, de sok egyéb furcsaságot is művel az oldal. A linkek néha másra mutatnak, néha a fórum része nélkül jön be az oldal (pillanatok alatt), a cikk néha úgy néz ki, mint a 'nyomtatóbarát verzió', néha pedig a képek maradnak le (szintén pillanatok alatt töltődik be).
Más oldalaknál nem találkoztam ilyen problémákkal, ezért mertem most ide írni. (nem veletek kezdtem)
Tudom, hogy problémás erre figyelni, főleg, hogy véletlenszerűen jönnek ezek a hibák. Azt sem tudom, hogy ezek asztali gépen (mezei böngészőkben) is előfordulnak-e, de remélem megtudjátok oldani.
Köszi előre is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#310) proof88 válasza Depression (#309) üzenetére


proof88
addikt

előfordulnak firefox alatt is, nem a böngésző tehet róla :)

(#311) gabyka válasza Racecam (#308) üzenetére


gabyka
aktív tag

Oszt mostanság mizu'?

Csak 'úgy' benéztem (volna)...de türelmes vagyok mint állat...

(#312) proof88


proof88
addikt

Bombázzák a PH!-t? Gondolom amikor nem elérhető, akkor nincs kábel, amikor elérhető, addigra már össze van kötve a kábel. Tudjátok, mint amikor a telefon kábelért lövöldöztek anno utcai harcokban a katonák... :))

(#313) joshua7 válasza proof88 (#312) üzenetére


joshua7
veterán

Van egy külön bejegyzés, h mi a gond, vagy mit is gondolnak. ;)

Semper Fi

(#314) proof88 válasza joshua7 (#313) üzenetére


proof88
addikt

Ja igen, megtaláltam logouton, köszi! :)

(#315) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Most belassult?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.