Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dester31


Dester31
tag

A telefon az enyém, és van még pár megjegyzésem a fenti cikkhez, csupán kiegészítésképpen (nem magyarázkodni akarok, tényleg nem életem legjobb vétele a telefon sajnos).
- A design "ránézésre" egyébként rendben van, kár, hogy nem mindenhol sikerült tökéletesre a kidolgozása
- A fényképező problémát (zöld kép) nekem nem sikerült produkálnom, de állítólag van gond a vakuval, és a GPS-szel együtt a kamerára is várható fix
- az ujjlenyomatolvasó (nálam) ugyanolyan szarul működik tokkal és anélkül is. Néha elsőre megy, néha csak negyedjére.
- a hangszóró nagyon szarul szól valóban, de nekem nem szempont, általában némítva van a telefon, kihangosítva nem használom soha, csak BT fülessel.
- nálam (még) nem jelentkezett a ghost touching. Igazából ez az egyetlen olyan probléma, ami nem javítható szoftveresen a hangszóró mellett.
- fülessel nekem nem volt túl rossz a hangminőség, sőt, a korábban használt Galaxy S3-nál jobban szól egy hajszálnyival. Xiaomi Piston 3 fülessel hajtom.
- tegnap volt az első teljes napom a telefonnal. Sok nyomkodással, index app 2x40 perc, zenehallgatással éjjel fél 12-re 30% volt a töltöttség (reggel 8-tól). A kijelzőidőt sajnos nem néztem, de ma ugyanilyen terhelést kap majd, este lesznek pontosabb adataim.

Kár, hogy ilyen kis hülyeségekkel elrontották, mert nagyon lehetne szeretni egyébként. A rendszer pattogós, belassulást sose vettem észre, használni egyébként jó.

Des

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.