Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) talmida válasza Fancy-boy (#24) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A Combinók nem tűntek föl 2007-ben. Most vettem csk észre. :B Szerintem akkor még csak elvétve voltak, most meg tömegesen. :B

Láttál te már külföldi metróhálózatot? Igen, láttam. Washington DC-ben is elég szuper van. :B De én Magyarországot nem az USA-hoz vagy bármihez hasonlítom, hanem önmagához, és az önmagához képesti fejlődése szembetűnő szerintem.

A bevásárló központos képen sem az a lényeg, hogy az most pont melyik, hanem, az, hogy megszaporodtak. :B

A graffiti, kosz, büdösség és egyebek már 2007-ben is megvoltak, szóval az nem újdonság. ;]

Jártál a mellékutcákban?
Igen.

Az épületek romosak, még golyót is találhatsz egyik-másikban! OK, olyant is láttam. :K Mégis tartom az állításomat, ui azok a golyónyomok se az utóbbi 4 évben születtek. ;] A fejlődés viszont letagadthatatlan. Persze mindig lesznek türelmetlenkedők, akik csak a rosszat látják. :U

Egyszer majd sétálj egyet estefelé a 8.kerületben, illetve a 14.kerületben a Thököly úton.
Prostituáltak, zajongás, cigányok.
Ez viszont tényleg elkeserítő. Ki kéne tiltani a priosttikat Bp-ről. Csakhát az is szakma lett már. :W

strike-force minél gyakrabban látja valaki a várost, annál nehezebb észrevenni a változásokat, mert az ember hajlamos megszokni a jót.

vikvuk Na, látod, ezzel sajnos egyet kell értenem. :((( ...mert drága lett az élet, de ezt említettem is..

SzalaiG Szia, köszi! :R :B Jövő héten már megyek vissza.

ch003067 Köszönöm szépen!! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.