Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) buherton


buherton
őstag

Első oldalon hirtelen nem értettem hogy ez most tényleg Mo-n van vagy csak vicc az egész. De aztán a combinot megláttam. Hát hogy is mondjam. Bp egy nagy rakás visszafele fejlődő külsőleg letakart sz@r kupac. Igaz 3 éve lakom itt, de azért jártam sok fele, meg laktam is több kerületben, és nem győzött meg arról "világváros". Buda még hagyján, mert az még egész kulturált. Jó vannak részei amik nem, de minden városban vannak ilyenek, viszont Pest az tragédia. Általánosságban elmondható, hogy ha letérsz a körútról, vagy egy-két kiemelt útról, akkor a lepusztult sötét rendezetlen utcák és épületek várnak sok-sok sötét rossz arcú figurával. :U És ez alól bizony a VI. ker sem kivétel. Oké persze nem VIII. ker, de azért nah. Nem beszélve a BKV-ról. Az elmúlt években semmit sem fejlődött, volt néha-néha újítás, de összességében meg sem látszódik, bezzeg az SZKT helyből felújította a összes villamos vonalát, mindenhova új kocsik. Régi trolijait is már réges-régen leselejtezte (Ziu-k ma Bp-n rendszeresen közlekednek, addig szegeden nosztaliga járat már), sőt épült az új vonal! Ha emlékezetem nem csal akkor új villamos vonal is épült. És akkor az emberekről nem is beszéltem. Elég jó részük sötét bunkó idióta paraszt kulturálatlan népség. Ismerkedni lehetetlen bp-ivel. Szomszédok is szarnak a fejedre és a többi... Épületünkben két lépcsőház van a hátsóról nyílik a lakásunk ajtaja. Azt a lépcsőházat senki nem használja, és elég sokan ott hagyják a szemetüket, de ez még talán oké, még az is hogy a lépcsőház mellett cigiznek, de az már nem hogy eldobott csikk miatt meggyulladt a szemét pont a lakásunk előtt... :U . Mondtam is barátnőmnek nem tudom min lepődik meg Bp-n vagyunk :W .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.