Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) talmida válasza luw2win (#12) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem a honvágy miatt van :N , mert elárulom, hogy első perctől honvágyam volt haza, Pensacolába. :B Ott meg még soha nem volt honvágyam. De ami igaz, az igaz, és vak lennék, ha nem venném észre, hogy mennyi minden megváltozott, jobb lett!! :R :R :R

wdtv Egyáltalán nem viccnek szántam :B Tejesen komolyan és őszintén írtam minden. Nekem újnak tűnnek ezek a négy éves múlt után. A muskátlik is óriási hangulatbeli különbséget csinálnak, :K ..meg a többi is mind, amit leírtam. Az emberek jobban öltöznek, és még az öregek is követik a divatot. :D Pl. térdig érő kis nadrágokban flangálnak és a színharmóniára is nagyon odafigyelnek. :K a fiatalok meg mindenütt egyformák :DDD Valaki kért tőlem egy farmert, de nem mertem hozni neki, mert mostanában csak koptatott, rongyos farmert árulnak, de láttam, hogy itt is abban járnak sokan. :DDD Mindenkinek telefon van a kezében. A buszon az öregek szatyrában is megcsörren. Nekem fantasztikusnak tűnt, mert régebben ez nem volt ennyire elterjedt, most meg totál természetes. :D Higyjétek el, nagyon hosszú a pozitív változások sora. :K Sok dologról nem is szóltam.

A személyimet és az útlevelemet is meg kellett újítatnom és telek ügyekben is sokat mászkáltam az önkormányzatoknál. A sorszámrendszer régebben nem volt ilyen patentos és gyors, mint most!!! Le a kalappal!! És mindenütt van információs asztal is, ahol megmondják, hogy merre-meddig. Ez sem volt azelőtt!!! Ti, fiatalok beleszülettetek a kényelembe, vagy nem jártok intézkedni mostanában, ;] vagy vakok vagytok :DDD

siriq Ha nem is ott élni, de voltam már Angliában hosszabb időre is, és tudom, hogy milyen szép. :R Az USA még szebbnek tűnt, amikor odamentem. Persze ott is vannak lepukkadt részek még adós vagyok annak a bemutatásávalOFF] :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.