Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) BandiHUN válasza westlake (#7) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez így is van.Az egy is itt bukott el és a cheatereken.Nem volt semmi extra,butított BF,mellé gadgetek és egy csomó aimbotos.Álltál egy terepen,ami olyan közepes volt és piszokul nem volt kedved izélni semmivel,ami bonyolultabb,mint egy ravaszmeghúzás.No de kidugtad a fél fejed és lekapott egy aimbotos.No ez volt a Homifront.Most sem lesz más.Nem fog menni cod-bf keveréket gyártani megint,menni fog a süllyesztőbe.
Én hülye voltam,előrendeltem az elsőt....más ennél ne essen ebbe a hibába.Az általam megvett normál játékok közül a legkevesebbet játszottak közé került,a Titanfall Deluxe mellé...talán csak a Bulletstormot toltam kevesebbet.Még a Brink is jobb volt,pedig az is bevonulhat a legtöbb elcseszett dolgot tartalmazó elfeledett multik élére...Szerencsére már kevés ilyen jön és nem fogy a pénzem,mert a műfajt szretem.De a Homi-t csípőből elengedem.Nem működik a third party.Section8 se ment,még a Prejudice futott is pár hetet.Sajna BF vagy cod és kész.A többi sem megvalósításban,sem főleg játékosszámban nem ér el semmit.
Sokkal többet ér a Steamen végigpróbálgatni a free online fps-eket.Pénz se kell,ingyen is van,az élmény se feltétlenül rossz,ember is van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.