Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

"Hanyatlik az Apple"

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) lexter00


lexter00
őstag

Hihetetlen számok ezek.

(#3) Wildpath


Wildpath
tag

Napi alma

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#4) oszi666


oszi666
őstag

Érdekes, ha jol emlekszem valahol azt olvastam a reszvenyeik ara meg csokken. Nem biztos csak igy remlik. Ez a folyamatos rekord dontogetes szamomra azt jelenti, hogy van meg hova novekednie a cegnek, tehat jo befektetes nem? Nem ertek hozza azert kerdezem.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ezen a Kínán azért meglepődtem, azt hittem, hogy a többi hazai márka el fogja nyomni az Apple-t hisz nekik is van nagy kijelzős telefonjuk, jobb és olcsóbb is :U

Finn the human

(#6) BDave válasza lexter00 (#2) üzenetére


BDave
őstag

Tényleg az, durva belegondolni. Ebből is látszik, hogy mennyire nem réteg/exkluzív telefon már.

(#7) Quasi_modo válasza BDave (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Sosem volt az.

valami

(#8) babkukta válasza BDave (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

Hát nem... régen még az volt. Bár sokan még mindig abban a hitben vannak, h iPhone csak a gazdagoknak van, pedig nem egy ellenpéldát tudnék mondani :)

Egyébként volt már a héten, vagy a múlt héten ilyen hír nem?

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#9) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Grat nekik, bár még nem volt ilyen telefonom de tervezek venni majd egyet :)

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#10) Izzé válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


Izzé
őstag

Tény, hogy vannak olcsóbb telefonok, de azt hogy jobb/rosszabb azt nem a specifikáció fogja eldönteni. Egyszerűbb a képlet. Ha Android kell van pár gyártó, ha iOS csak a szifon.

Grat nekik, nem semmi számok ezek!

[ Szerkesztve ]

(#11) Quqesz válasza babkukta (#8) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A szifon olyan a világnak,mint nálunk a Trabant volt a nyolcvanas években:mindenkinek volt egy....kezdek örülni,mert a G2 már réteg telefon nem tucat mint a szifon :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12) Legendd válasza Wildpath (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Napi alma, behalok, mert ez szerinted egyáltalán nem fontos hír, ugye?

(#7) Quasi_modo: régen azért még nem volt néptelefon, nem láttál mindenkit ezzel rohangálni az utcán, pláne nem itthon. Ma meg használtan már elég olcsó egy 4S, 5, nem annyira luxus.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Egy jó 5S-t elfogadnék. :D

(#14) Quqesz válasza Legendd (#12) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így így! Már simán lehet kapni egy 4s telót 57e körül használtan. Amikor beül az ember egy étterembe és kb 20 emberből 15 szifont húz elő,akkor hiába hiszi hogy ő valaki,mert ilyen telója van(tapasztalat).....régen azért ez másképp volt

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#15) Dr.Anonymus válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Az Apple Kínában is felépítette a brandet, a kínai gyártók inkább a samsungtól hasítanak ki részesedést arrafelé, amihez képest tényleg alig van különbség.

(#16) buvartacsko válasza Quqesz (#14) üzenetére


buvartacsko
addikt

régen voltál valaki hogyha iphonet vettél?

(#17) M5Norbi válasza Quqesz (#14) üzenetére


M5Norbi
őstag

Mégha ez most is és akkor is szánalmas volt ha azt hitte bárki hogy ha egy étteremben Iphone-t húz elő akkor valaki :C

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) alkatraz3000 válasza oszi666 (#4) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Rosszul olvastad, az is rekordot döntött 3 hete kb :))

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#19) Peterson_ válasza buvartacsko (#16) üzenetére


Peterson_
addikt

Most se vagy senki attól hogy iPhone-t veszel.
De ez igaz bármelyik más telefonra, sőt (használati) tárgyra is.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) Wildpath válasza Legendd (#12) üzenetére


Wildpath
tag

Nem, nem az.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#21) Quasi_modo válasza buvartacsko (#16) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem vettem sosem.
És nem ettől érzem magam valakinek.

valami

(#22) Matada2.3 válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ennyire hatna ott is ez a PR... Szép szép :)

Finn the human

(#23) martonx válasza babkukta (#8) üzenetére


martonx
veterán

"Bár sokan még mindig abban a hitben vannak, h iPhone csak a gazdagoknak van, pedig nem egy ellenpéldát tudnék mondani".

Nem persze, mert a gazdagnak látszani akarók / szüleik is képesek inkább hónapokig lemondani az evésről, vagy bármilyen más létszükségletről, csak az iphone meglegyen. Az emberi butaság határtalan.

Én kérek elnézést!

(#24) Quqesz válasza buvartacsko (#16) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ismertem olyanokat(sőt ismerek is)akik azt hiszik....szánalmas,mert tényleg csak egy használati tárgy,és ha így nézzük,akkor megállja a helyét a szifon is,mert jó telefon. Csak hát a zemberek zoxigént színnak..:D

martonx
+1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25) Totheground


Totheground
addikt

Érdekességként tudom javasolni a (negyedéves) bevétel összevetését a magyar (éves) költségvetés bevételi oldalával. :C

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26) alkatraz3000 válasza Totheground (#25) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nekünk van stadionunk, nekik nincs ;]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#27) Blyan


Blyan
félisten

Nem semmi lóvé folyik be...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sokan váltottak nagyobb Iphone-ra így érthető a rekord eladás, az idén nem hiszem h megismétlődne. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) Quqesz válasza pusszycat (#28) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ebben van vmi,mert nagyon várták a nagyobb kijelzőt a tőrzsvásárlók...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Engem még mindig megnéznek és hallom is, hogy "huuu, de sok pénze van, meg almásbuz1, aggyá' mán kölcsön ha ennyid van és etc...) amikor elöveszem az ipad air-t pl. vonaton.
Pedig se nem vagyok gazdag, se nagyravágyó vagy, hogy felvágjak vele, mert nekem olyanom van. Szimplán a cigarettárol mondtam le és annak az árábol törlesztek a t-home felé havonta...

(#31) #92253184 válasza Totheground (#25) üzenetére


#92253184
törölt tag

Lassan elkezdhetnének felvásárolni minket, jobban megérne iPhone-t szerelni Apple országban. Budapest pedig legyen Jobs City. 😃
Amúgy persze nem, de tényleg durva össze vetni...

(#32) Legendd válasza Peterson_ (#19) üzenetére


Legendd
senior tag

De, a tizenévesek körében igen, és ezt nagyon nem tudom elfogadni. Múltkor néztem meg újra a videót, amikor az i5-ért álltak sorba az emberek anno. Mindenkinek szíve joga, de hogy szinte a legtöbben azt nyilatkozták, hogy wow, akinek szifonja van, az mégiscsak nagyobb valaki, na azon nem tudtam túltenni magam.
Én minden telefonban találok valami jót, munkahelyi ártalom, hogy mindig megnézem, kinél mi van, de én a BB-t is imádom, holott nagyon kevesen használják...sőt, az én szememben még mindig az AZ üzleti telefon, gyerekkori berögződés :D

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#33) csipszikutya válasza Legendd (#32) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Érdeklödö kérdésem lenne, ha nem probléma. Ti szerkesztök MA-n belül használtok saját telefont vagy csak a tesztkészülékeken "éltek"?
Illetve ha nincs saját, milyet vennél magadnak most? (üzletiböl látom, hogy BB-t)

Remélem nem sértettem meg ezzel semmit és senkit, pusztán nagyon kiváncsi vagyok :))

(#34) Oppenheimer válasza csipszikutya (#33) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Legendd asszem G3-mal csapatja. :D Többiekről nem tudom, de a macbookok mellé iphone illik. :D

és akkor a tinik között is menők lennének.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35) mrlujoak válasza Peterson_ (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ó, dehogy nem!

A mai diákoknál komoly fegyvertény. De felnőtt társadalomban is van nem egy réteg, akinél ez számít.
Hidd el.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) oszi666 válasza alkatraz3000 (#18) üzenetére


oszi666
őstag

Akkor nem szoltam :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#37) oszi666 válasza mrlujoak (#35) üzenetére


oszi666
őstag

Ezekutan teljesen normalis kivetitetni, hogy minden iphone tulaj felvagos ujgazdag nyomorek. Szarkaus off

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#38) Picike8 válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Picike8
aktív tag

Egyetértek, saját magamon is tapasztalom, hogy "menő" lettem amióta iPhone-om van. Az összes velem egykorú egyből rárabol a telefonomra szelfizni. Kár, hogy nem lehet letiltani a lockscreen-kamerainditót, volt már, hogy betelt a tárhelyem a szelfisták miatt. :U :U

(#39) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ami érdekes, hogy csak 14% volt azoknak az aránya, akik korábbi iPhone-t cseréltek le. Lehet, következő évben lesz megint normál méret? :)

(#40) Peterson_ válasza Peterson_ (#19) üzenetére


Peterson_
addikt

Mármint nem konkrétan Te, csak úgy általánosságban:D

mrlujoak:
-Szomorú, hogy ilyen világot élünk.
De valójában akkor sem ez határoz meg egy embert. Vagy legalábbis nem ennek kellene.
Mondjuk durva, hogy pár kollégámnak szifonja van, vagy más felső(bb) kategóriás készüléke, és a melóhelyen nem egyszer tettek megjegyzést az utasok, hogy "de jól fizet a vasút":U
Agyrém....

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) SpongyaBob válasza csipszikutya (#30) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezt mintha csak én írtam volna :R

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#42) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Azért ne felejtsük el a "komoly" itthoni piac jelentőségét a 75 millió eladott teló tükrében :D
Mármint a státuszszimbólum mit jelent?! Max 5-6 ezer telefont itthon!

[ Szerkesztve ]

(#43) ak76 válasza Quqesz (#14) üzenetére


ak76
senior tag

"Amikor beül az ember egy étterembe és kb 20 emberből 15 szifont húz elő,akkor hiába hiszi hogy ő valaki,mert ilyen telója van(tapasztalat).....régen azért ez másképp volt"

Mármint régebben valakinek hihette magát mert nem volt minden második embernél szifon?
Nyomorult élete lehet annak akinek egy (bármilyen) telefon előhúzása generálja a "valaki vagyok" feelinget...

[ Szerkesztve ]

(#44) Csapoati válasza Quasi_modo (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Talan a 2G meg a 3G idejen meg igen, azota viszont csak max. az itthoni pawaknal (szerencsere csak egy resze az iPhone-tulajoknak ilyen).
Dobbenetes szamok ezek, vajon lehet meg fokozni? Szerintem lehet, de iden max akkor, ha valami nagy dobas kerul az S-ekbe, mert akit vonzott a nagyobb meret, az jo esellyel mar valtott is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) #52815360


#52815360
törölt tag

75 milliónál küldhetnének nekem egy i6 -ot ajándékba :D

(#46) BDave válasza Quasi_modo (#7) üzenetére


BDave
őstag

A sosem azért azt túlzónak érzem. Persze ki milyen rétegre gondol, de elég kevés embernek volt kb a 4. generációig a 4-5-6. generációhoz képest.

(#47) Dave46 válasza gyoref1 (#42) üzenetére


Dave46
tag

Szerintem jóval több az, mint pár ezer.

[link]

[ Szerkesztve ]

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#48) Forchalad


Forchalad
tag

Egy másik oldalról idézet:

"a cég készpénztartaléka 179 milliárd dollárra nőtt, ami mai árfolyamon átváltva nagyjából 49 ezer milliárd forintot jelent. Hogy felfogjuk ezt az összeget, érdemes mondjuk azzal számolni, hogy Magyarországon jelenleg 2808 település van, vagyis minden magyar településre simán felhúzhatnának egy 17 milliárdos stadiont."

Ez a nem piskóta :Y

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#49) zuioch


zuioch
aktív tag

BlackBerry Porsche P9982, Handheld Nautiz X1, Galaxy Note Edge, YotaPhone 2 YD201, Nexus 6 ... annyi drágább vagy azonos árú telefon van, unalmas már ez az "iphone=gazdagok" duma. :(

(#50) gyoref1 válasza Dave46 (#47) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Pontosítok: Mármint a státuszszimbólum kategóriaként kezelő réteg! 😃

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.