Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Cyberpunk válasza Blyan (#100) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ő az egyik véglet. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#102) joey04


joey04
titán

szerintem csak a marketing miatt sikeresek és hamarosan ki fog pukkadni az apple lufi. :DD
oh fuck csak most olvasom vissza az utolsó pár kommentet, ezt már ellőtték. na mindegy. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#103) simongab válasza joey04 (#102) üzenetére


simongab
senior tag

Volt már ilyen... én olyan öreg vagyok hogy emlékszem rá

(#104) janos1988 válasza alkatraz3000 (#87) üzenetére


janos1988
addikt

Persze, e-mail meg dropbox. Mert a gyors net szinte mindenhol elérhető. Épp attól okostelefon vmi, hogy nincsenek lekorlátozva benne a funkciók.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#105) Cyberpunk válasza janos1988 (#104) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most tényleg ezen lovagolunk megint? Rég lerágott csont, de ti mindig újdonságként kezelitek. :D 1000x ki lett tárgyalva miért nincs, és miért nem is lesz fájlmegosztás BT-n keresztül, hadd ne kelljen 1001x is!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#106) janos1988 válasza Cyberpunk (#105) üzenetére


janos1988
addikt

Csak furcsa, hogy sok dolog korlátozva van egy méregdrága telefonban, de ezek szóba hozása esetén rögtön jön a sablon válasz, hogy lerágott csont, meg milliószor ki lett beszélve, semmi szükség rá (persze ezt maga az Apple cáfolja meg a köv. típusával, mert bevezetik, aztán mindenki isteníti őket, hogy mekkora császárkirályok és mégis szükség volt rá) stb. stb.. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#107) Cyberpunk válasza janos1988 (#106) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert nem az? Szerintem te sem most hallottál róla előszőr, de van miért fikázni ugye? ;] Ha nem tetszik lehet mást választani, mások vígan elvannak nélküle is érdekes mód. Az iTunes mikor lesz megemlítve? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#108) simongab válasza Blyan (#100) üzenetére


simongab
senior tag

Köszönöm, de szerényen nem teszem bele az aláírásomba. Melyik része nem tetszik az elemzésemnek? Szerintem az AMWAY találó hasonlat...

(#109) Cyberpunk válasza simongab (#108) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A felhasznált technológiák középszerűek az nagyon nem igaz!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#110) janos1988 válasza Cyberpunk (#107) üzenetére


janos1988
addikt

Imádom amikor foggal-körömmel védik/megmagyarázzak a szifon hibáit/hiányosságait az elvakultak. Aztán majd a köv. generációban megváltozik ez-az és jöhet megint a térdre borulás és az elismerő bólogatás, hogy igen, kellett ez, köszönjük Kedves Apple... :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#111) simongab válasza Cyberpunk (#109) üzenetére


simongab
senior tag

Ha nem lenne igaz már rég OLED et használna, ami 4 éve hozzáférhető, nem 4 magos ARM processzort rakna a csúcs készülékbe és nem a majd' 4 éves SONY kamerapanelt építené bele a házba. Tisztességes méretű akkumulátorokat használna, és jobban odafihgyelne a mikrokapcsolók minőségére, mert egyes gyártók készülékei akár 5 éves életciklust is kibírnak. Persze értem én hogy spórolni kell az alkatrészárakon...

(#112) Blyan válasza simongab (#108) üzenetére


Blyan
félisten

Bontsuk fel egy kicsit

mérnöki munkának silány Melyik vetélytárs jobb?
felhasznált technológiák középszerűek ez is vicces dolog, pl mi középszerű benne?
és a marketing nem rossz. anélkül nehéz lenne bármivel, vagy mi az a mobiltermék amit nem a marketing ad el.
A mainstream termékek mellé nem kell.... Például?
Amway. Hogy jön ide az Amway? Azt leszámítva,hogy említetted mindkettő amerikai. Még mi azonos benne, ezt fejtsd már ki.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#113) Cyberpunk válasza simongab (#111) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fogalmad sincs mit kritizálsz. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#114) Blyan válasza Cyberpunk (#113) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, hogy nincs, logikátlan összefüggéseket keres, aztán tálalja azokat ilyen érvekkel, mint pl mindent összelegóznak. Amivel kb a másik topikban megmondta azt is (nem szó szerint, de ez a lényeg annak amit ír), hogy amelyik mobilgyártó nem félvezetőgyártó is egyben az gagyi (hiszen nem maga gyártja az SoC-t, a memóriát stb). Olyan apróságokról, hogy az ilyen összelegózós cégeknek köszönhetően lett a pl a Samsung félvezetőgyára az ami ma, az nem érdekes.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#115) Tibee86 válasza simongab (#111) üzenetére


Tibee86
veterán

Imádom a kommentjeidet. :D

(#116) Cyberpunk válasza janos1988 (#110) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Imádom, mikor mindenbe belekötnek a trollok, és legtöbbször ugyan azok az emberek, ugyanazokat a "hiányosságokat" hozzák fel minden topicban. Nem unjátok még? Mert én igen. Oké hiányosság, na és mit vársz skandáljuk együtt, hogy szar az Apple vagy mi, és rituálisan vágjuk földhöz a szarunk? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#117) Blyan válasza Cyberpunk (#116) üzenetére


Blyan
félisten

Én elvárom, hogy vágd földhöz! :D De videót is akarunk! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#118) simongab válasza Blyan (#112) üzenetére


simongab
senior tag

PL a Samsung, aki gyártja az Apple kijelző paneljeit és processzorát, vagy a Sony, aki a kamera modult készíti. Persze lehet hogy ügyel arra, hogy nem a legmagasabb szinvonalú alkatrészek kerüljenek az Apple ba, azt a sajátjába rakja. Aztán az ha a mérnökök görbülős nagy fogyasztású, elmelegedős wifi paneles antennahibás készülékeket fejlesztenek az a fogyasztó dolga. Mondjuk ez is könnyen megmagyarázható, vagy adnak egy ingyen szilikontokot :D

(#119) Cyberpunk válasza Blyan (#117) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lassan az lesz, mert hát ez egy szar, mivel nem tud gyárilag fájlt küldeni, fogadni kékfogon keresztül. Aminek amúgy is rövid a hatótávolsága, és lassú. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#120) buvartacsko válasza janos1988 (#110) üzenetére


buvartacsko
addikt

Én meg imádom mikor mindenféle linux fanatikusok jönnek be ide, fikázni, teljesen tudatlanul. Soha életedben nem láttál még Apple terméket max képről.

Valami ilyesmi lehetsz:

(IMG:/dl/upc/2015-01/29/331792_fyymdplkur5zxtpb_u_fan.jpg)(/IMG)

Aztán meg ilyen tinimagazin van linkelve az aláírásodban. Rendkívül szakmai, megalapozott az összes kommented.

(#121) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Az Apple hasít, a troll enrage egyre kevesebbeket izgat. Ez a világ rendje.

x gon' give it to ya

(#122) Cyberpunk válasza simongab (#118) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hmm a kijelzőt nem biztos, hogy a Samsung gyártja, amúgy a Samsung egy bérgyártó is, tudod mi az? Az a SoC amit legyárt nem az ővé, ő csak legyártja szép kis summáért az Apple tervei alapján.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#123) Csapoati


Csapoati
nagyúr

De miért etetitek őket? Ha senki nem reagál, megunják, vagy megússzuk egy db. hülyeséggel.

buvartacsko, ez meg te vagy?

:DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124) Blyan válasza simongab (#118) üzenetére


Blyan
félisten

Megint ott tartunk, hogy ha egy tervet megvalósít a kivitelező, akkor a habarcsot keverő Béla bá a zseni, nem az aki megtervezett mindent. Jól nyomod. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#125) Cyberpunk válasza Csapoati (#123) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vicces ahogy kapálóznak. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#126) simongab válasza Cyberpunk (#122) üzenetére


simongab
senior tag

Tudom mi az, de ez nem egy teljesen új architektúra, azt csak úgy nulláról nehéz fejleszteni, sőt gyártani is. Az apple azt választotta, hogy legyártatja másokkal, viszont így ki van nekik szolgáltatva. És a csúcstechnikát nem kapja meg. Mindegy majd elmagyarázza a hívőknek, hogy az mért jó, a hívők meg nekem :D Persze a hívőktől a tizedet beszedi. A termék nem is fontos csak a hit :D Ez itt is egészen kézzel fogható :D

(#127) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Az volt már, hogy a hívők bármit megvesznek az Epöltől? Mert én olyan intelligens vagyok, hogy ez például az eszembe jutott most.

x gon' give it to ya

(#128) simongab válasza fordfairlane (#127) üzenetére


simongab
senior tag

Bármit elhisznek. Ez majdnem pontos. Hisz nem tévedhetnek. A hívők ;-)

(#129) simongab válasza buvartacsko (#120) üzenetére


simongab
senior tag

Most komolyan, milyen szakmai? Nem nagyon van olyan szakma amit az Apple érintene, hacsak a porszívóügynök nem :D

(#130) janos1988 válasza buvartacsko (#120) üzenetére


janos1988
addikt

Egyik sem talált. Nem vagyok linux fanatikus tele tetkókkal és az oldal sem tinimagazin, azok kicsit másabbak. ;) Esetleg abba belegondolnál, hogy mondjuk csak tetszik a link tartalma és azért van ott ahol?! Csak ehhez el is kellene olvasni. Aztán ott van még a szakmai komment témád. Én is csak néhány hiányosságot írtam, de ezek az ellenzőben úgy sem látszanak és rögtön ilyen visszavágósjólmegmondósésferdített válaszok jönnek rá, mint pl. a tied.

fordfairlane: Ha csak megvennék... De még védik is a hibáit/hiányosságait, mint egy szent és sérthetetlen tehenet.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#131) xedamen


xedamen
senior tag

Már nem azért, de 2013-ban a Samsung 86 millió okostelefont értékesített a 4. negyedévben, legalábbis EZ alapján...

(#132) fordfairlane válasza simongab (#128) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ezek ilyenek. Ha például azt mondja a Timkúk, hogy helló, azt is elhiszik.

Ez szörnyű.

Tájékoztatni kell az embereket, hogy ez nem jó.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#133) Matada2.3 válasza xedamen (#131) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én meg pont ezt olvasom.. Tényleg nem semmi.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#134) Csapoati válasza xedamen (#131) üzenetére


Csapoati
nagyúr

És? Hogy jön ide most a 2013Q4? Pont ez a lényeg, hogy a legutóbbi negyedév kiemelkedő volt az Apple-től, hosszú idő után visszatértek az élre holtversenyben (vagy egyáltalán voltak valaha is elsők?).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#135) simongab válasza fordfairlane (#132) üzenetére


simongab
senior tag

Téged minek :D

(#136) fordfairlane válasza xedamen (#131) üzenetére


fordfairlane
veterán

A Samsung visszaesett, az Apple meg nőtt, ami a kínai piac sajátosságait tekintve nem kis dolog.

Tudom, az Epöl az rosszgonosz, meg hüjeakiepölt vesz, de üzletileg akkor is sikeres.

x gon' give it to ya

(#137) buvartacsko válasza janos1988 (#130) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem nehéz megvédeni olyan hibáktól amik nincsenek.

Az iPhone 5 készülékem: nem hajlik, nem forrósodik, nem kopott, nincsenek wifi gondjai se térerő. Ezek pedig mind fel lettek sorolva, érdekes nálam semmi gondja a telefonnak. Tehát bejártok ide HAZUDNI, és ezzel próbáljátok fikázni az iPhonet.

(#138) fordfairlane válasza simongab (#135) üzenetére


fordfairlane
veterán

Te mit vigyorogsz nekem, mint a tejbetök? Nem tartod fontosnak az Epöl elleni harcot? Nem vagy intelligens?

x gon' give it to ya

(#139) simongab válasza Csapoati (#134) üzenetére


simongab
senior tag

Pedig ez olyan egyszerű. Az apple a generációváltásnál ad el sokat karácsony előtt. A face liftingnél nem. A Samsung meg folyamatosan jön ki újabb modellekkel...

(#140) simongab válasza fordfairlane (#138) üzenetére


simongab
senior tag

Rartad röhögök balta :D Lehet? :D

(#141) simongab válasza buvartacsko (#137) üzenetére


simongab
senior tag

A 6 os hajlik, és a 3 asnak melegedtek el az alkatrészei. Az 5 ösnek harmatgyenge az akksija :D

(#142) Csapoati válasza simongab (#139) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A facelift (S modellek) is karácsony előtt van, ráadásul a Samsungnál hiába van tavaszi megjelenés az egyik csúcsmodellnél, a Q4 hagyományosan a legerősebb az ajándékozás miatt. Ráadásul a tendencia is azt mutatja, hogy ők visszaesőben vannak, negyedévi fluktuációtól függetlenül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#143) joey04


joey04
titán

valakinél a troll gomb jelent meg a fórumon a szerkesztés helyett? :Y :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#144) Cyberpunk válasza simongab (#126) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Te tényleg nem tudod miket hordasz itt össze. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#145) Elpresidente válasza janos1988 (#110) üzenetére


Elpresidente
tag

Imádom az általánosító, minden Apple tulaj egy hülye típusú kommenteket.

Xbox gamertag: goserHU

(#146) fordfairlane válasza joey04 (#143) üzenetére


fordfairlane
veterán

Valami beamfetaminozott gimis lehet. Van egyébként pár zakkant a fórumon, akik egyszerűen nem veszik észre, mennyire primitívek. Csak tolják, csak tolják, amíg valami moderátor szájba nem b*ssz* őket. Szmájlizás persze kötelező.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#147) simongab válasza Csapoati (#142) üzenetére


simongab
senior tag

Az apple más termékei is visszaesőben vannak, talán még erősebb az esés mint a Samsungnál. Mért nem ezt mantrázzák itt a hívők :D

(#148) janos1988 válasza Elpresidente (#145) üzenetére


janos1988
addikt

Nem hülyék ők, csak elvakult fanatikusok. Nem ugyan az kettő, de viszont az utóbbi a rosszabb.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#149) buvartacsko válasza simongab (#147) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ja, visszaesőben. Olvasd el inkább a cikket amihez hozzászóltál.

(#150) Elpresidente válasza simongab (#139) üzenetére


Elpresidente
tag

Figyu, hogy sok telefont dob piacra a Samsung, attól szerinted sikeres? A negyedéves pénzügyi jelentésekben sehol nem látom azt a sort, ami az adott negyedévben kiadott új modellek számát mutatja...

Xbox gamertag: goserHU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.