Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

No, hát az szép! :) Akkor már nincs sok hátra!
Kitartást, és várjuk a fejleményeket! : ))

(#2) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Gratulálok, és így előre is kitartást. A lényeg, hogy egészséges legyen :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gratula! Jó egészséged a picurnak is meg neked is:)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) tildy


tildy
nagyúr

Köszi mindannyiotoknak, kicsit már izgulunk. Főleg, hogy rá pár napra költözés is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) 7


7
addikt

Izgalmasnak tunik az elkovetkezo par hetetek (foleg a Facebookon irt reszletekkel), remelem sikerul ugy osszehangolni, ahogy tervezitek. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) t72killer válasza tildy (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hú, az kemény lesz, remélem van segítség.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) tildy válasza 7 (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Probalkozunk:D Most csutortokon megkapjuk a kulcsokat, elsore ugy volt, hogy szombaton Esmein intezi a koltozest, de ha csuszas van, csak nem akarna mar kihagyni az elso gyerek szuleteset :D
Szoval a koltozes raer, a gyerek nem annyira :D:D
Az a szerencse, hogy tud majd otthonrol dolgozni 2 hetet, plusz meg azon kivul ket het szabi, szoval 1 honapig juhuuuuu :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Luck Dragon válasza tildy (#7) üzenetére

Sok sikert kívánok nektek,:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Viszlát


Viszlát
addikt

Látom magam előtt Lalát amikor először fogja kezében a lurkót: "Ez nem számítógép!" :D

Sok szerencsét mindenhez, csak ügyesen, szorítok. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Gratulalok :) Konnyu szulest :)

Szinten terhessegi cukorbetegseggel egy hettel hamarabb lettem kiirta. Nekunk augusztus 1-en inditjak be a szulest.
:)

Merre koltoztok, ha nem vagyok indiszkret? :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#11) tildy válasza hengerPHanda (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Maradunk Newhamen belul, viszont kozelebb koltozunk az Excel Exhibition Centre-hez, ott lesz par even belul egy crossrail allomas is.

Itt mar a 36. vegen, 37. het elejen akartak, lebeszeltem oket rola. Nagyon paraznak a halvaszuletestol. Oszinten megvallva en is egeszseges babat akarok, de en meg az inditastol parazok, ugyanis ez nem csaszaros inditas, nem am.

Drukkolok neked is. ( Jul 29-re voltam alapbol kiirva, aug 1 tokeletes lett volna nekem szulesi datumnak :D:D)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Konnyu szulest, remelem minden rendben lesz/volt :)

Mi Northampton-ben lakunk, elegge a szelen, szep kornyek, de nyilvan a baratok hianyoznak Buckinhgam-bol.

Nekunk szerencsere csak egy hettel hoztok elobbre a szulest, az eredeti datum augusztus 8-a lett volna. Milyen kicsi a vilag :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#13) tildy válasza hengerPHanda (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez erdekes. Fura, hogy itt 3 hettel elobb akartam, ezzela 1.5majd 2 hettel is mar majdnem orulhetek, mint majom.... 11-re kell mennem, es komolyan mondom en ennyire meg sose paraztam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) hengerPHanda válasza tildy (#13) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Nekem akkor szerencsem volt, nem tudom, hogy miert.
Bar a szulessel kapcsolatban szinte mindent kizartak. Nem szulhetek vagy vajudhatok vizben, plusz az egesz ido alatt monitorra leszunk kotvea babaval.

Szerintem en meg fel sem fogtam, majd en is valoszinuleg betojok majd, ha itt lesz az ido :D

Mindenkepp irj, ha majd lesz idod :) Sok sikert! :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#15) Eastman


Eastman
őstag

Remélem, hogy Tildy jól van és a baba is.
(Ennyi időt még nem hiányzott a PH!-ról.)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Luck Dragon válasza Eastman (#15) üzenetére

Bízom benne hogy nincs gond.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) 7 válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


7
addikt

Facebook szerint nincs gond, csak nagyon elfoglaltak. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) tildy válasza 7 (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Volt gond, ne kevés. Becsododolt indítás, több órás varakozas, kétszer is leesett babaszivhang.

Horribilis volt, péntek óta durva szenvedés és fájdalomcsillapító váltotta egymást, oxitocinra nem működtem, és iszonyatos fajdalmaim voltak, epidural segített de utána az oxi emelésére kétszer is leesett s baba szivhangja.
Így végül 2015. Júl. 20, 2:34kor császármetszéssel megszületett Esmeinnel közös fiunk, Nagy Kevin Lewis, 3510grammal,

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) hengerPHanda válasza tildy (#18) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Nagyon sok boldogsagot es mielott felepulest a csaszarmetszesbol! 😊
Tunderi kisfiu :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#20) Luck Dragon válasza tildy (#18) üzenetére

Gratulálok, sok egészséget az egész családnak. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) snecy20 válasza tildy (#18) üzenetére


snecy20
veterán

Gratula! De magyar babának mért nem lehetett magyar neve? :F

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#22) sztanozs válasza snecy20 (#21) üzenetére


sztanozs
veterán

Miért szivatnák kint magyar keresztnévvel?

Ja amúgy gratulálok a friss fórumozónak!

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#23) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Gratulálok!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#24) snecy20 válasza sztanozs (#22) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy jogos, csak fura. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#25) tildy válasza snecy20 (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyrészt a baba magyar is, de születésénltől fogva brit is.

A Kevin a magyar utonevkonyvben benne van, a 2. név meg az apja neve angolul, mert magyarul kevésbé szép.

Lajos->Lewis

A másodikat Attila Michaelnek szeretnénk

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) tildy válasza sztanozs (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Lajos = lagosz, ladzsosz, de semmi normális, a nagyrol nem is beszélve.
Én is voltam már ájdájkó túsz is, de durvább amikor ill-dick-o nak értik....

Szóval igazad van. :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) Dany007 válasza tildy (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Gratulálok én is! :) Kitartást a továbbiakra! :) Mert a neheze még csak most jön.

"amikor ill-dick-o nak értik...."

Na ezen hangosan felröhögtem! :D Ááh elképzeltem egy ilyen szitut... :) Komoly.

(#28) tildy válasza Dany007 (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Tunderi a gyerek, legyunk tula koltozesen, es akkor vegre nyugalom is lesz:D Vagy nem:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) tildy válasza tildy (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.