Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) DiXoN008


DiXoN008
tag

Hali! Lenne egy kérdésem mivel látom hogy a géped 15'4 -es ezért megkérdezem, neked megy-e az 1280x800 -as felbontás, mert én is mostanában próbálkozgatok a lunixal, egyenlőre csak ezzel a logouton is megemlített wubi-s verzióval mert lusta vagyok, meg nem vagyok egy linux guru, sőt egyáltalán nem és ahogy most suliban tanítják szerintem nem is leszek :(
Nekem egy mobility x700-am van (egy Fusi Amilo M1437G-ben) csak de nem sikerül beállítanom az 1280x800-at a kép két széle nem jó valamiért és így widescreenen az 1024x768 nagyon nem néz ki jól túl elmossa vagy nem tudom, próbálkozgattam gondoltam driver hiba, ezért próbálkozgattam az ati driver feltelepítéssel [link] egyenlőre még nem nagy sikerrel, mert csak bemásolgattam őket úgy nem volt jó, most majd próbálom értelmezgetni mi mit csinál, meg azt hogy a te parancsaid mit is csinálnak és remélem majd müködni fog egyszer, esetleg egy jó kis kezdőknek linuxos oldalt ajánlhatna valaki mert konkrétan googleba sem tudom igazán mire is keressek hogy tudjam majd mit miért írok be :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.