Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) r0by válasza Stonerice (#14) üzenetére


r0by
addikt

Sajna én 14 éves koromban szoktam rá. Az első gimis kiránduláson. a 25 fős osztályban 5-en voltunk fiúk, szóval ilyen fronton is be kellett vágódni... Persze most már tudom, hogy hiba volt :W
Na de, 10 év után leszoktam. Nem volt egyszerű, próbálkoztam mindenfélével. Elsőbb csak óránként egyet engedtem magamnak, aztán csak napi fél doboz, aztán csak reggeli után... Semelyik kombó nem működött.
Aztán egyik reggel felébredtem, nem gyújtottam rá. Kínoztam magam már pár napja cigi nélkül, és egyszer csak elkezdett jobb lenni, csillapult a vágy a cigi után.
Ez volt már 13 éve. Ma már az van, hogy nagyon zavar a cigifüst. Örülök neki, hogy meghozták azt az intézkedést is, hogy nem lehet akárhol bagózni. És talán a nemzeti dohányboltok is segíthetnek abban, hogy a gyerkőcöknek ne legyen annyira szem előtt.
Egyébként így végszónak még mindig hiányzik a cigi. Nem olyan értelemben mint egy drogosnak a drog, hanem például van olyan érzésem néha egy jó kaja után vagy egy kávénál, hogy de jól esne most egy cigi. Érdekes mód egy (pár) sör után nem érzek ilyet, pedig ha visszaemlékszem arra az időkre, akkor a bulikon szívtam a legtöbbet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.