Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Most írhatnám a sok sablon közhely hülyeséget, hogy jaj jót fog tenni az egészségednek stb... De nem írok ilyen dolgokat. Inkább aszondom, hogy:
Nyomassad, csapassad ezerrel, ha leszoksz, akkor megmarad egy csomó pénzed amiből lehet venni sört!
Na ugye, hogy ez mennyivel jobb motiváció?:D

Na de a lényeg, hogy HAJRÁ!

(#2) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Kitartás :) Az lebegjen a szemed előtt, hogy ez a legjobb neked. Az egészségednek és a pénztárcádnak is.

(#3) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Mi a francnak blog meg naplo?
Egyszerü az egész elszívod az utolsót aztán nem gyújtasz rá.
Ebből ,hogy lehet történeteket írni?
Lesz egy kis remegés ,hányinger,pici idegbaj aztán szépen elmúlik.Mindenféle pótevékenység(tapasz,rágok,tic tac,stb)felesleges mert akkor arra szoksz rá...

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#4) rwu válasza kecskebégető (#3) üzenetére


rwu
tag

Nem vagyunk egyformák.Kollégám napi 2! doboz cigi elszívásával járult hozzá, hogy dübörögjön a gazdaság, de egyik napról a másikra lerakta, egy másik pedig szenvedve, tapasszal és rágóval küzd azért, hogy lerakja a cigit!

Hajrá-hajrá, a megmaradt pénzedből küldj nekem egy rekesz sörikét :D

S22U*hondacivic*

(#5) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Köszönöm a támogató hsz-eket! De az igazság az, hogy nekem nem lesz akkora különbség anyagilag ha abbahagyom véglegesen, vagy sem. Nem, nem keresek olyan marha jól, csak folyamatosan pakolunk félre párommal és ami "megmarad" hó végén az megy a kasszába... mire odajutok, hogy a "felszabadult" pénzt másra költsem, addigra nem fog feltűnni a különbség :)

kecskebégető

szerencsére tisztában vagyok az átszokás kockázatával, ezért az eddig bevált addiktív dolgaimat folytatom inkább...azokat már úgyis megszoktam :D az elmúlt két napban többet nyúztam a gitáromat, mint az elmúlt 3 hónapban összesen.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#6) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Nagyon helyes! Sok pénzt takarítasz meg vele, és nem megy tönkre az egészséged. Inkább igyál alkalmanként, ha hiányzik a cigi :) . Az se egészséges, de a ciginél sokkal jobb.

:D :D :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7) upsyka


upsyka
aktív tag

Hajrá és sok-sok kitartást!!! :))
Próbáld ki figyelemelterelésként,hogy mikor rádjön a slukkolhatnék,akkor iszol egy pohár vizet.
Én már 2 éve letettem és azóta egy szálat sem szívtam,már elviselhetettlenül büdös és gyűlölöm a szagát :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#8) Stonerice válasza tolvaj! (#5) üzenetére


Stonerice
őstag

Amíg kívánod a cigarettát, addig kávézz, vagy nyomd el édességgel esetleg alkoholmentes sörrel :DDD (alkoholban gazdagot nemmertem írni.. veszélyes ha vezetni támad kedved.) Ja és kerüld a dohányos haverokat, ismerősöket 1-2 hétig.

Szurkolok neked :DD Remélem sikerül elfelejtened az egyik legértelmetlenebb dolgot a világon.
Bár érdekes módon az orvostudomány javasol napi 1 szálat :F .

Gondolj arra, milyen jó dolgokra költheted a megtakarított pénzt. Esetleg kérj meg valakit, akivel több időt töltesz el általában, hogy nehagyjon rágyújtani.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#9) Sztbeni válasza Stonerice (#8) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ez az édességgel elnyomás nagyon nem jó ötlet! Egyik ismerősöm ezzel a módszerrel szedett fel 25 kilót leszokás közben!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#10) Stonerice válasza Sztbeni (#9) üzenetére


Stonerice
őstag

Fúdejólenne rám az a 25 kiló. Sajna én nemvagyok képes hízni :DDD Annyira biztos ismeri mindenki a szervezetét, hogy mitől hízik el.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#11) Sztbeni válasza Stonerice (#10) üzenetére


Sztbeni
őstag

De nem mindegy, hogy az a 25 kiló izom vagy zsír :) . Ha az zsírban jön fel, akkor a legvékonyabb embernek se fog jól állni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#12) Stonerice válasza Sztbeni (#11) üzenetére


Stonerice
őstag

Zsírból könyebb építkezni, de a semmiből csak nagyonkeveset lehet kihozni. Vannak olyan munkák, ahol azért számít a tömeg.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#13) r0by


r0by
addikt

Ezt mondták nekem annak idején, mikor leszokóban voltam: az elsőkét hét nehéz. Utána még nehezebb :DDD

(#14) Stonerice válasza r0by (#13) üzenetére


Stonerice
őstag

Felfogás kérdése. Bár aki már fiatalabb korában is feltudja mérni, hogy szokjon-e rá , vagy nem. Megéri-e, vagy nem. Józan ésszel nem :DDD

Azoknak az emberekne nem lenne nehéz szerintem leszokni. Ezt ugye nemtudjuk, meg, mert nemszoktak rá.

Olyan emberek is vannak (ez a ritkább fajta) akik egyik napról a másikra, spontán elhatározásból képesek letenni a cigit. Ha szűkíteném az ő köriket, akkor aztmondanám, hogy a kevésbé ideges típusú emberekből kerülnek ki a spontán leszokók. Gondolom, ez a típus, tényleg csak a haverok miatt szokott rá. Semmi más okból. Aki pedig

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#15) SUPREME7 válasza Stonerice (#14) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én is egyik napról a másikra szoktam le, bár egy 8 hónapos "na majd holnaptól" ciklus előzte meg :DDD Este még megvolt az akaraterő, de reggel a kávé+cigi wellnessprogram győzött. Két hét szenvedés, de most már elképzelni nem tudnám, hogy rágyújtsak. (Bár hónapokig álmodtam azt néha, hogy rágyújtok, és rendesen rossz érzéssel keltem, mintha tényleg rágyújtottam volna :) )

(#16) FerroGamer


FerroGamer
újonc

Én egy szép reggelen felébredtem, belenéztem a cigis dobozba és szomorúan vettem tudomásul, hogy üres. Aztán belenéztem a pénztárcámba és még szomorúbban vettem tudomásul, hogy az is üres. :D Ekkor döntöttem úgy, hogy nem dohányzom többet. Ez volt lassan 5 éve.

Amíg dohányoztam, napi 1 doboz "piros" cigit szívtam el.

Mióta letettem, sokkal jobban érzem magam, bár az első két hétben puszta kézzel szét tudtam volna tépni egy betonfalat, olyan ideges voltam a nikotinhiány miatt.

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Két éve nem szívom. Nem is gondolok rá. Korábban napi 1 doboz elment. Első hét maga volt a pokol, de kitartani megéri. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Stonerice válasza SUPREME7 (#15) üzenetére


Stonerice
őstag

Álmodtál róla, hogy rágyújtol :DD . Ehhez képest BIG UP! Amiért sikerült letenned! :C

(#16) FerroGamer

Így elolvasva vicces, de sok embernek nem esik le, AZ ami neked abban a pillanatban leesett. Ismerek olyan embert, hogy az utolsó fillért is képes odaadni cigire. Holott még messze a fizetés idő, és e-melett felvállal egyéb költségeket, ami az átlagembernek luxus. Gyermekei pucéron élnek 5 éves korúkig stb.
Igen! Ez Magyarországon van, mielőtt bárki megkérdezné.

(#17) Cyberpunk

Mondhatjuk, hogy a kitartás kamatozik :D . Ráadásul nem is rosszul!

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#19) Stonerice


Stonerice
őstag

Aki pedig még mindig rá akar gyújtani, akkor éljen boldogan a tudattal, hogy olyan a tüdeje mint egy porszívónak a porgyűjtője.

Ez legyen az elrettentő kép!

És ha ezt akarja tanítani valaki a kisfiának, az már tényleg morbid.

De lehet így is élni :P >>>>

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#20) Cyberpunk válasza Stonerice (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az igazság az, hogy ezek az elrettentő képek mit sem érnek. Valahogy nem tudatosul a dohányosban, különben már rég leszokott volna mindenki.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) Stonerice válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


Stonerice
őstag

Tudom, de gondoltam dohányos topikban azért van helye ;] . Igazság szerint az lenne jó, ha 5-6 ezer ft lenne egy dobozzal. (az ukrán is :DDD )

Ilyen extrákat is lehetne dobni a közéletbe, mint például azt, hogy fizetéshez mérten 15%-al kevesebb havi bért kapjon az aki dohányzik. :B Jujj a dohányosok megköveznének. ;]

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#22) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

szad esz tide linkelni?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23) #81556480 válasza Stonerice (#10) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én általában az evéstől.

(#24) Stonerice válasza #81556480 (#23) üzenetére


Stonerice
őstag

Dejó neked :D Én pont nemattól. :N
(#22) neduddki
Érdekes volt látni a tekintetüket, amikor elolvasták a brossúrát a videóban. Mint aki kísértetet látott.

Ez mi a f.sz? Videó :F

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#25) Cyberpunk válasza neduddki (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem ez a kedvencem [link]. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ecigi egy jó dolog. Igaz, csak félmegoldás, de jóval kevésbé káros (csak a nikotin marad), és nem utolsósorban hatszor olcsóbb. Persze ebből se mindegy milyet vesz az ember, mert sok a gagyi.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#27) tolvaj! válasza lezso6 (#26) üzenetére


tolvaj!
őstag

És addiktív...sok ismerősöm nem tudott leszokni, csak átszokott! Én nem leszokni akarok, hanem abbahagyni!! A nagyapám aki 32 év után letette egy szilveszter este ( ennek már 18 éve) ő is megmondta, hogy szokott rá gondolni. Szvsz nem lehet leszokni csak abbahagyni, csak ez az ostoba magyar nyelv....valahogy mindig az jön az ember szájára, hogy leszokik...:)

(#8) Stonerice

Nem jó a kávézás sem, mert eddig nagy bögre tejeskávét toltam itthon és a törzshelyemen (a pult alatt saját bögrém van ;) ) és minden bögre caffe mellé elment két szál cigi is... így fejben egyek... ma reggel pl nem is próbálok inni!- tegnap még lefőztem egy adagot, ma már meg sem próbálom. Két hét...ha azt kibírom utána mindent :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#28) r0by válasza Stonerice (#14) üzenetére


r0by
addikt

Sajna én 14 éves koromban szoktam rá. Az első gimis kiránduláson. a 25 fős osztályban 5-en voltunk fiúk, szóval ilyen fronton is be kellett vágódni... Persze most már tudom, hogy hiba volt :W
Na de, 10 év után leszoktam. Nem volt egyszerű, próbálkoztam mindenfélével. Elsőbb csak óránként egyet engedtem magamnak, aztán csak napi fél doboz, aztán csak reggeli után... Semelyik kombó nem működött.
Aztán egyik reggel felébredtem, nem gyújtottam rá. Kínoztam magam már pár napja cigi nélkül, és egyszer csak elkezdett jobb lenni, csillapult a vágy a cigi után.
Ez volt már 13 éve. Ma már az van, hogy nagyon zavar a cigifüst. Örülök neki, hogy meghozták azt az intézkedést is, hogy nem lehet akárhol bagózni. És talán a nemzeti dohányboltok is segíthetnek abban, hogy a gyerkőcöknek ne legyen annyira szem előtt.
Egyébként így végszónak még mindig hiányzik a cigi. Nem olyan értelemben mint egy drogosnak a drog, hanem például van olyan érzésem néha egy jó kaja után vagy egy kávénál, hogy de jól esne most egy cigi. Érdekes mód egy (pár) sör után nem érzek ilyet, pedig ha visszaemlékszem arra az időkre, akkor a bulikon szívtam a legtöbbet :)

(#29) greenity


greenity
aktív tag

Sok sikert kívánok!

Nálunk édesapám szív, illetve, most háromnapos kórházi bent fekvésre van ítélve, olyannyira, hogy az ágyból is csak mosdóba mehet, úgyhogy most számolgatta, hogy 48 órája nem gyújtott rá.
Ecigi az van, azt engedték neki bent, de az nem ugyanaz, édesanyám meg próbálja rávenni, hogy ha már 3 napot kibír így, akkor 32 év után igazán letehetné már azt a cigit. Nem tudom mi lesz belőle, de remélem tényleg leteszi.

Neked még egyszer sok kitartást és sikert kívánok!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#30) Cyberpunk válasza r0by (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen ez a fokozatosan csökkentjük a menyiséget nagyon nem jön be, saját tapasztalat. El kell szívni az utolsót azt kész csak így lehet. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Sztbeni válasza Stonerice (#18) üzenetére


Sztbeni
őstag

Én is ismerek ilyet. Egy nyugdíjas öregasszony, akit ismerek télen nem fűt a lakásában, hogy legyen pénz cigire. Kabátban ül a szobában, és dohányzik, ebből áll a napja. A másik egy öreg csávó, aki meg nem veszi meg a gyógyszereit, hanem cigire költi.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#32) icecave válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért nem hatásosak ezek, mert egy a dohányos ránéz ezekre, mi lesz? Ideges lesz. Mit csinál egy dohányos, ha ideges? Rágyújt... tudom, 6 v. 7 évig dohányoztam, de már leszoktam jó pár éve. Életem legjobb döntése volt. Most már inkább arra gondolok, milyen hülye voltam fiatalon, hogy egyáltalán dohányoztam.

(#33) Prémvadász


Prémvadász
tag

Napi másfél-két doboz Helikont szívtam naponta.Huszonöt évig,de talán több is volt. Sikerült letennem két éve.Se tapasz,se rágó ,se más szarság nélkül.A fejben dől el minden.Ha nagyon hiányzik foglald el magad valamivel amit szeretsz csinálni.

KITARTÁS SIKERÜLNI FOG!!!

[ Szerkesztve ]

Nem bűn a lustaság.

(#34) lezso6 válasza tolvaj! (#27) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze, hogy addiktív, mivel ugyanúgy nikotin van benne (bár van mentes verzió is). De már elég nagy lépés a cigitől, mert csak a nikotin marad, nem leszel tőle undorítóan büdös, olcsóbb, jóval kevésbé káros az egészségre. Nem rábeszélni akarlak, csak ez nagyon sokaknál bevált.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35) Mr X válasza lezso6 (#34) üzenetére


Mr X
veterán

Az utolsó infóm az, hogy e-folyadékból a gyógyszertárakon kívül más nem forgalmazhat nikotinost, mert gyógykészítménynek (vagy minek) minősítették. Megváltozott ez újfent?

(#36) tolvaj! válasza lezso6 (#34) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nem a hatóanyaga miatt mondtam,hogy függést okoz. Ha hiszed ha nem, nekem sem a nikotin hiányzik, hanem a mozdulat. A szertartás szerű mozdulatsor... megtöltöm, megsodrom, kattan a zippo, slukk és fújás... húúú ezt most így leirva ....fogom a gitárt inkább!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#37) Cyberpunk válasza tolvaj! (#36) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szépen átszoktok egy másikra, nem kiváltani kell, ha nem leszokni! ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#38) Crystalheart válasza Sztbeni (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A felszabaduló pénzből simán lehet eritritolt venni.

Mod: jó, a sodrogatás után nem biztos. :D

[ Szerkesztve ]

(#39) tolvaj! válasza Cyberpunk (#37) üzenetére


tolvaj!
őstag

ezt mondom én is :D nem ÁTSZOKNI akarok, hanem ABBAHAGYANI ( leszokni nem lehet...)

(#41) icecave

jutalom... már most érzem a jutalmat! betegszabin vagyok hányás- hasmenés mizériával és 20 percenként járok ki, mégsem gyújtok rá ( nem mondom, hogy nem hiányzik) viszont kapok levegőt, ami ilyenkor nem szokott rám jellemző lenni, ha sz@rul vagyok. szóval itt a jutalmam: a lélegzet :D

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#40) Cyberpunk válasza tolvaj! (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Le lehet! Ha úgy fogod fel, hogy csak abbahagyni lehet, akkor veszett ügy. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) icecave válasza tolvaj! (#39) üzenetére


icecave
nagyúr

Arra azért figyelj majd, mivel jutalmazod magad az elért sikerekért... A legtöbb ember úgy van, hogy pl. "Na, 2 hetet kibirtam, megérdemlek egy szálat". Aztán ennyi is volt a leszokás :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Crystalheart válasza lezso6 (#34) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Édesanyám azért nem tud leszokni a cigarettáról, mert ha azt befejezi, akkor eszméletlen fájdalom tör rá, fejfájás, torokfájás, szédülés, mellkasi fájdalom, gyomorfájdalom, végtagfájdalom, stb., nem is tudom. Így is állandó jelleggel fáj neki, de még tud járni. Azon kívül fokozódik az amúgy is állandó depressziója. Napi kb. 3 szálat szív. A rosszullét nem az elvonás tünetei miatt van elsősorban, mert volt, hogy fél évig is letette (ahogy emlékszem, nonstop az idegösszeomlás szélén egyensúlyozott), egyszerűen konstans ennyire rosszul van. A nikotin bizonyára fájdalomcsillapító és nyugtató hatású. Többek közt kávét is azért szokott inni, hogy jobban legyen.

Viszont a cigi még így sem olcsó, de azt mondod, az e-cigi sokkal olcsóbb? Mert neki a nikotin a lényeg, jó lenne azt kátrány, füst meg egyebek nélkül, olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#43) lezso6 válasza tolvaj! (#36) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jajmár, mindenki ezt mondja. :D Nagy francokat. :P

(#42) Crystalheart: 10ml lötty 1000 forint, s az kb 6 doboz ciginek felel meg. De maga a készülék kb 8000 forint, már ami normális, nem gagyi. Ebben benne van az akkumulátor (2 doboznyi cigit bír ki), porlasztó fej, USB töltő. Több "kókányolást" igényel. A porlasztót (fűtőszálat) tisztítani kell időnként, tölteni kell a löttyöt a fejbe és az akkut is. Illetve hozzá kell tudni szokni, ízre nem cigi, hanem inkább vizipipa, s nem dohányízeket érdemes próbálni, hanem mindenféle egyebet. Nikotinmennyiségből jó a választék, kb úgy, mint a rendes ciginél. Eddig a legtöbb ismerősnél bevált.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#44) lezso6 válasza Mr X (#35) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, nem változott. Viszont a liquidet árusító magyar webshopok kiköltöztek külföldre, szóval ecigisként annyi változott, hogy 2 nap helyett 3 nap mire rendelés után megérkezik. :D

Mostanában pont ezért nyomnak a mindenféle petíciót, hogy engedélyezzék legalább addig, amíg az EU nem tiltja, jelenleg csak öngyilkosság magyarországnak ez, hisz itt nagyon sok a dohányos, és az ecigi a leghatékonyabb eddig leszokni a rendes cigiről. Persze az ecigi se szent, de legalább nincs 3000 vegyi anyag benne, csak nikotin.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#45) icecave


icecave
nagyúr

Hogy leült a topik... Hogy állsz?

(#46) Stonerice válasza icecave (#45) üzenetére


Stonerice
őstag

Nem nagyon vágyik bíztatásra :D Gondolom erős akaratú :))

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#47) tolvaj! válasza icecave (#45) üzenetére


tolvaj!
őstag

köszönöm vagyok. még mindíg nem gyújtottam rá, sőt nem zabálok mindenfélét ( bár lehet ez a betegszabi oka miatt is van :P ) és egyenlőre azt vettem észre, hogy mást sem kezdtem el csinálni cigizés helyett. az asztalomon itt van minden hozzáférhető helyen, de már nem is gondolkodom rajta, hogy tekerjek e egy cigit! talán elérem a két hetet :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#48) tolvaj!


tolvaj!
őstag

amúgy nemtudom mennyire olvassátok vissza a blog bejegyzést, de frissítem dátum megjelöléssel az írást, csak gondoltam szólok :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#49) icecave válasza tolvaj! (#48) üzenetére


icecave
nagyúr

Jó, hogy szóltál! :K

Egyébként annó 2 dologgal erősítettem magam:

1. van egy csomó kalkulátor, ami kiszámolja, mennyi pénzt spóroltál meg, meg mennyi kátrányt, stb. nem szívtál be. Mindig azt nézegettem. Akkor kezdesz leszokni, mikor már egyre ritkábban nézed, mert nem jut eszedbe majd.

2. Alen Carr könyvég olvastam, bár ott direkt kéri,hogy cigizzen az ember amíg olvassa, én akkor olvastam végig, mikor már 2 v. 3 hete nem cigiztem, de í]gy is segített.

Most, sok év távlatából meg már csak röhögök az akkori önmagamon. Persze, kéthavonta egyszer,ha van valami iszogatás rég nem látott barátokkal, elszívok 1-2-t, ami általában olyan rosszul esik,hogy eszembe is jut, miért nem dohányzom. Sokan mondják, hogy évek után is elég nekik 1 szál a visszaszokáshoz, de szerencsére, nálam nincs ilyen gond.

(#50) Lenry válasza Sztbeni (#9) üzenetére


Lenry
félisten

egy haverom a májkrémes zsömlére szokott rá a cigi helyett... aztán egyre többre. aztán elhagyta a zsömlét, és a végén már a tömlőből töltötte magába a májkrémet :D

baromi vicces volt.
aztán visszaszokott.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.