Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kari1


Kari1
aktív tag

Ki mennyit ad azért hogy "előrébb toljam"? ;]

(megj.: Oneplus marketing no comment, és még sok fan csodálkozik ha sokan pl én is leszólom a céget. Az első telefonnál még elfogadható volt ez a meghívós őrület de azóta eltelt egy év. Ha tényleg annyira sikeres lenne az egész brand ne mondja nekem senki hogy nem tudnának úgy indulni hogy előre le van gyártva xy db készülék.)

(#52) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Van egy olyan èrzèsem, h. Karinak 100℅ igaza van... ez egy marketing fogás... Kult teremtès... persze attól mèg lehet pofás kis telefon erős hardverrel...

(#53) MartOOn válasza Dwayne Hicks (#52) üzenetére


MartOOn
addikt

Probalnak nevet szerezni. Hypot teremteni, egyaltalan hogy beszéljenek roluk. Sztem a flagship killer szlogen is ezt a celt szolgalja. Mert nem az, de majdnem es vitakat general. Lehet szimpatikus marketing ez toluk vagy sem az teny hogy a marketingesuk egy zseni.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#54) llaszlo válasza MartOOn (#53) üzenetére


llaszlo
veterán

A flagship killer egy elcsépelt dolog. Kb az összes kínai telefont ezzel reklámozzák. Szóval nem oszt nem szoroz.
A marketingesük, akkor lenne zseni, hogyha ez az eladásokon is látszódna. De egyelőre csak egy buta bullshit az egész. Jó ha a jelentkezők 40%-a fog venni telefont.

(#55) kelzsoca válasza llaszlo (#54) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jó ha a jelentkezők 40%-a fog venni telefont.

Még lehet sokat is mondtál, a legtöbben eladás miatt szerzik be a meghívókat.

https://vertigostore.eu

(#56) EÖD


EÖD
csendes tag

meghívó nélkül itt már lehet előrendelni
3GB os verzió
4GB os verzió

[ Szerkesztve ]

(#57) Picco válasza MartOOn (#53) üzenetére


Picco
addikt

Apple-nek bejott ez a tipusu marketing strategia

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#58) MartOOn válasza EÖD (#56) üzenetére


MartOOn
addikt

Ships after sept 7.

Addigra meghivoval is meg tudom venni Ha nam hamarabb. UK raktarbol, ami gari szempontjabol nagyon fontos nekem, hisz akkor csak idaig kell elkuldenem.

Mondjuk aki 1.500.000. a listan annak lehet ez opcio.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#59) llaszlo válasza Picco (#57) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez önmagában szrt sem ér. Az apple egy komplett ökoszisztémát is adott mellé, aztán adott egy rohadt jó mobil is és oprendszer is (hiába a csúcsdroid az önmagában a droidnál nem elég), plusz a rengeteg kiegészítőgyártó is ott van. Ezek nagyon is komoly fegyvertények amivel a droidos gyártók pont a sokszínűségük miatt nem tudják felvenni a versenyt. i cuccokhoz nagyon könnyű kiegészítőt gyártani, de már csak ha a samut nézzük, hogy külsőre hányfajta készüléket gyárt a csúcskategóriában is. Már ehhez sem képesek a kiegészítő gyártók könnyen alkalmazkodni. Egyáltalán nem mindegy, hogy egy féle külsőre kell tokot gyártanom 5 féle színben vagy 3-4 félére 5 színben. Utóbbi jóval költségesebb és a készülékek száma is jóval kevesebb.
Tehát ami az egyiknél működik az a másiknál nem. Persze erőltetni lehet.

(#60) youngboy


youngboy
senior tag

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, ha úgy döntenék, hogy vásárolok ilyen készüléket és még valami csoda folytán sorra is kerülnék, akkor ez a 130kHUF lenne a végösszeg a 64GB-s változatért? Van egyéb költség? Pl. szállítás? Mi van a vámmal? Vagy hogy meg ez?

(#61) kelzsoca válasza youngboy (#60) üzenetére


kelzsoca
félisten

A készülék ára ~130k+szállítási költség 5-10k között, vám nem lesz mivel valószínűleg az EU-ból küldik ki.

https://vertigostore.eu

(#62) youngboy válasza kelzsoca (#61) üzenetére


youngboy
senior tag

Köszi!

(#63) Picco


Picco
addikt

ottvagyunkma'?
Ha valaki netalantan sikeresen szerez egy meghivot, gondoljon ram...kezd felbaszni a BlackBerry :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.