Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Nem lett rossz így nem csodálom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Lassan Hugo Barra is megbánja, hogy a Xiaomi-t választotta. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Legendd válasza petipetya (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Szerintem már nem bánja meg :D bármi lesz, neki az életében aligha lesznek pénzügyi gondok. Max nem csilliárdos lesz, csak milliárdos :P

Alea iacta est!

(#4) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Ár érték bajnok ez nem vitás. :K

Akinek hiányoznak az apróságai azok költsenek rá kétszer ennyit. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem hiába van a dolog, jól összerakták ezt a készüléket, és ez az új OS is bejövős, várom majd belőle a tesztet :)

Finn the human

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Ha úgy vesszük egy milla nem nagy szàm hisz a Samsung Z1-ből is fogyott annyi, igaz ezek előrendelések. Reméljük a 10 millió is meglesz :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Obyboy válasza s3nsitivity (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Ez így van.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

...de mièrt jó ez a meghívásos izè?

(#9) kolosanyi válasza Dwayne Hicks (#8) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mert most is erről beszélsz. Sőt, még én is ide kattintottam... :)

(#10) janeszgol válasza Dwayne Hicks (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Hogy elkerüljék azt a pofára ejtést, amit a Samsung csinált az S6 Edge-nél. (Nem volt kapható egy ideig, ez pedig nem tesz jót a névnek.) Gondolom én legalábbis.

Plusz azért is, hogy maradjanak készletek az esetleges gariztatás miatt is. Ha mindet eladnák, akkor mire cserélnek? (Mert a OnePlus nem szereltet úgy tudom.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Kari1


Kari1
aktív tag

Szvsz ez még semmit nem jelent. Ez kb olyan mintha megkérdeznél vkit hogy venne-e xy telefont.

Jah, és a marketingjük megint bicskanyitogató, szerintem. (kb mint a tavalyi szexista promó)
Kb [ez] foglalja össze rendesen hogy ez a promó / invite mennyire vicces 2015-ben. Főleg úgy hogy hiába mondja a OP hogy flagship killer a telefon nem az.

(#12) kelly416


kelly416
veterán

És hol lehet feliratkozni arra a listára? Egyre inkább úgy érzem, ez lesz a z1c utódja. :K

(#13) Obyboy válasza kelly416 (#12) üzenetére


Obyboy
addikt

Próbáld itt: https://oneplus.net/hu/invites

(#8) Dwayne Hicks: Mert így tudják hogy mekkora készletet gyártsanak le.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#14) vicze válasza petipetya (#2) üzenetére


vicze
félisten

Már csak az a kérdés mi jó fenéből gondolod ezt? Xiaomi kb. 100x ennyi készüléket ad el.(De inkább több.)
Az a szám amit most ott látsz, az az éves leszállítási mennyiség. Még Tizenből is 2x ennyit adnak el... Arról, hogy hogy mennyi profit van rajta inkább ne nyilatkozzunk, kíváncsi lennék mennyire éri meg ez BBK-nak összességében.

A teljes BBK-n belül is még mindig a legkisebb leány a OnePlus. Az Oppo ennek sokszorosát(20x min.) értékesíti.

[ Szerkesztve ]

(#15) Hunujv válasza Kari1 (#11) üzenetére


Hunujv
tag

Ezen a véleményen vagyok én is. Reméltem, hogy idén már változtatnak ezen a meghívos rendszeren. Na meg ebből rendszerből max. jósolni tudnak, hogy ki fogja valóban megvenni a készüléket, mert a feliratkozás semmi kötelezettséggel nem jár.

(#16) lmisi


lmisi
senior tag

Nem rossz ez egy relative ismeretlen gyártótól, de ez az előjegyzési szám enyhe csalódás még nekik is. Persze próbálják viharos sikernek eladni. Nem is tehetnek mást.
Volt is egy cikk, bejegyzés arról hogy az igényelt meghívók jelentős hányada nem is válik konkrét eladássá.
Az árról meg annyit, hogy most jónak számít, de mire ténylegesen leszállítják már kevésbé.
Szorítok nekik, de ez még csak sikerke a nagyokhoz képest. Ha jövőre nem dobnak nagyobbat félek eltűnnek, elszürkülnek az öldöklő androidos konkurencia harcban.

(#17) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A meghívó igénylése még nem jelent biztos vásárlást.

https://vertigostore.eu

(#18) valsavis


valsavis
tag

en is feliratkoztam a listara
megsem biztos hogy veszek is belole

az elso teszteket megvarom, mert nalam Oxygen OS 1+1en nagyon messze jart az elfogadhato szinvonaltol

hw resze tetszik,de OS-en dol el minden

(#19) s3nsitivity válasza lmisi (#16) üzenetére


s3nsitivity
addikt

"de mire ténylegesen leszállítják már kevésbé"

Hogy micsoda?
Az 1+1 egy év után is a legjobb árú készülék. Ugyan így van, lesz ezzel az 1+2 is. Esélytelen, hogy pár héten belül 150e alá essen az ára mondjuk egy S6nak... Esélytelen, hogy egy éven belül addig essen. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20) etsmark


etsmark
tag

Több mint egymillió júzernek lesz ujjlenyomatolvasós telefonja NFC nélkül :DD :)) :W ;]

(#21) vicze válasza s3nsitivity (#19) üzenetére


vicze
félisten

"Az 1+1 egy év után is a legjobb árú készülék."
Aki nem tájékozódik túl sokat, annak lehet.

"Esélytelen, hogy pár héten belül 150e alá essen az ára mondjuk egy S6nak"
Egyáltalán nem az S6-nak kell, ott van pl. a ZTE Axon 400$-ért, ami már könnyen elérheti azt az árszintet mire a OP2-t szállítják. Igen is vannak/lesznek alternatívák méghozzá nem is drágán.

(#22) Cathulhu válasza s3nsitivity (#19) üzenetére


Cathulhu
addikt

G4et meg már most is láttam 170ért, miért pont az S6 lenne az ellenfél? Az S6ban legalább van NFC is az ujjlenyomat leolvasó mellett és jön a Samsung pay is Európába.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

...èrtem.
Nekem az első tippem az volt, h. valami elitizálás, h. csak az kiválasztottaknak adatik meg... :)

(#24) MartOOn


MartOOn
addikt

azert nagyon ne keverjuk ossze az elorendelest a meghivora valo feliratkozassal. azzal egyutt mondom ezt hogy harom ezredik vagyok a listan es ha LEHETENE akkor elo is rendelnem. De nem lehet. Varnom kell a soromra. Viszont tuti vannak par ezren, tizezren, szazezren akik csak azert iratkoztak fel mert erdekli oket de a dontes meg nem szuletett meg bennuk. vagy egyszeruen csak a meghivokkal akarnak kereskedni. tavaly is OPO meghivok tomkelege kelt el a netes oldalakon. tudom en is ott adtam el 3at amit a vasarlasom utan kaptam. igy kerult nekem a OPO kemeny 180 angol fontomba. ;) ugyhogy a fanyalgoknak uzennem, hogy ha igy nezzuk akkor igenis flagship killer! mert azokon csak bukni lehet, jo nagyokat! :DDD nem beszelve arrol, hogy 2 honap hasznalat utan, amikor eppen nem lesz eleg telo legyartva. akkor dragabban lehet eladni mint amennyiert vetted. na majd abbol veszek egy s6-ot magamnak. Lasd alairasom. ;) a tortenelem remelem ismetli onmagat.. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Valaki fizet a meghívóèrt??? Ez megdöbbentő idiótizmus... ..azt hiszem közel a vèg!
:)

(#26) s3nsitivity válasza Cathulhu (#22) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Természetesen nem a szürke importos kavarásra gondoltam. Ugyan úgy az S6 is ellenfele csak egy példát hoztam.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#27) MartOOn válasza Dwayne Hicks (#25) üzenetére


MartOOn
addikt

kinek mi a fontos, erted. vagy nem fontos de megteheti. biztos te is fizetsz olyanert vagy fizettel mar amire en vagy mas azt mondana hogy faszsag volt, eletemben nem adnek penzt erte. nem vagyunk egyformak halistennek de hogy ez idiotizmus lenne? hmm. nem hinnem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#28) s3nsitivity válasza etsmark (#20) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ugye tudod, hogy ha itthon ha lenne benne NFC akkor se lehetne használni mobil tárcára mert nem támogatja egy szolgáltató sem? :D
Amúgy PayPal verifikációra és egyéb autentikációra is használható.

(#21) vicze1
Az 1+1nek nincs ellenfele ebben az ár szegmensben.

Az 1+2nek lesz több is, akár a Moto Style is vagy az általad írt ZTE is de ezek is relatíve drágák hozzá képest. A ZTE amúgy is híres a supprtjáról a Moto meg hozzá vághatott volna meg 1 giga ramot, hogy tényleg nagyban játszanak.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29) Dwayne Hicks válasza MartOOn (#27) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...mèdiában láttam kirakva az egyest... Ha emlèkeim nem csalnak, nem is volt drága...
Termèszetesen èn is költök olyasmire amire más sajnálja a pènzt, pl. könyveket gyűjtök, ahelyett h. letöltenèm őket. ..de most már túl vagyok a sokkon, úgyh. a bèkessèg kedvèèrt visszavonom, amit írtam... :)

(#30) MartOOn válasza Dwayne Hicks (#29) üzenetére


MartOOn
addikt

pisz van no para. ;) a ketteshez mar arulnak meghivot! olyat amit meg meg sem kapott... de mar arulja. :D viszont van VIP-s meghivo is. meg meg sem jelent, csak aug 11-en fog es 50 fontert megveheted a csavotol az ő sorszamozott meghivojat ami azt jelenti hogy 11en ott a csomag nalad. almaeknal "par" ember mennyit fizetne ezert? :DDD oda adna a bal vesejet is...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#31) ctvagyok


ctvagyok
őstag

És ezt az 1 millát kiszállítják vagy fél év múlva, de ne legyen igazam ;]

(#32) Dwayne Hicks válasza MartOOn (#30) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...álmomban sem gondoltam volna h. ilyen fanatiker tábora van ennek a márkának... A gyártó helyèben magánszemèlykènt árulnám a saját meghívóimat.. :D

(#33) Fejvadi válasza Legendd (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pont erre gondoltam.

(#34) MartOOn válasza Dwayne Hicks (#32) üzenetére


MartOOn
addikt

igazabol az ara ami nekem nagyon meggyozo. 289 font a 64 gigas verzio. nincs tobb kerdesem. (itt 1 heti fizu, egy laza hét. 37,5 ora) aztan majd lecserlem ugyis. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#35) vicze válasza s3nsitivity (#28) üzenetére


vicze
félisten

Mint írtam nem követed a piacot.
A Find 7a pontosan ugyan annyi mint most a OP1, ugye nem kell magyarázzam hogy a testvér modell miben különbözik. G2 is elég közel van volt hogy olcsóbb volt, illetve több kínai gyártó is pl Elephone, LeTV és Zopo, nagyon kevéssel felette pedig elég sok akad, ami többet is kínál. OP1 megjelenésekor jónak tűnt olcsón, csak mire meg is lehetett venni már közel se volt a legjobb ajánlat. Vannak szempontok, ami szerint a OP1 a legjobb, de az egyénileg más-más.

A SW supportról annyit, hogy az Oxigen OS-ből merre is jár a 5.1? (Persze a OP2-n. :P) Csak mert a CM-t most már el lehet felejteni, bár tudtommal abból sincs hivatalos 12.1 OTA rá.

(#36) gyurkikrisz válasza s3nsitivity (#28) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Gondolom csak magyar emberek fogjak megvenni, ezert nem is gond az NFC

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#37) MartOOn válasza gyurkikrisz (#36) üzenetére


MartOOn
addikt

majd akinek hianyzik az nfc az vesz egy nfc-s smartwatchot hozza. vagy odaerinti a bankkartyajat. problem? ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#38) Graphics


Graphics
Jómunkásember

És akkor most csinálhatnának egy középkategóriát agyonverő mobilt is :P

HD - 4,7 - Snap808 / MT6752

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) gyurkikrisz válasza MartOOn (#37) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ja, problem, mert azzal együtt kb annyiba kerul mint egy s6, es mivel te telefont akarsz venni, nem orat, ezert felesleges penzkidobas.

de nyugodt szivvel ajanlhattad volna azt is, hogy legyen emberunknel mindig keszpenz, es igy nem kell NFC-zni

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#40) MartOOn válasza gyurkikrisz (#39) üzenetére


MartOOn
addikt

Még itt Angliaban sem latom naponta (sot se hetente havonta) h valaki mobillal fizetne. Pedig itt mindenkinek apple meg csucs droidja van. 6x eves kolleganom kezen vigan feszit a moto360 zsebben meg az s6. Nagyon gyerekcipoben jar meg a mobilfizetes. Bar az teny h a oneplus 2 ezt nem is fogja elorebb mozditani. :) szoval a harmad vagy félár nekem megér ennyi "kényelmetlenseget" hogy max a kartyamat tartom oda ha mar lusti vagyok bedugni... ;)
Ismétlem, az elvet ertem miert kellett volna benne lennie de nekem annyira nem hianyzik egyiksem. Bar akkor inkabb mar a qi töltés hisz nexus 5 óta van padom. Remélem nem pimposodik meg a fiokban majd. Szoval £289 igencsak barati ár. De akinek kevés ez a spec az se jojjon zavarba hisz vehet iphone6-ot, samu s6-ot g4-et m9-et jonnek az uj nexusok ott a zte axon jottek az uj motorolak. Szoval no para. Annak a oneplus 2 nem opcio. Na bumm. Nekem meg a £600-os telefonok nem opciok, annyiert itt kocsit veszel nem is tul szart. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#41) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Meghívó = előrendelés? vagy mi ez a szarakodás? :F

(#42) Dwayne Hicks válasza MartOOn (#34) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

A 64Gb csakugyan jól hangzik. ...bár magamon kívül nem sok embert ismerek aki telepakolgatja a tárolóját filmekkel meg fènykèpekkel. Ha a kamera tesztje jó lesz, akkor kalap előtte...
...vagy már lehet tudni milyen kèpeket lő?

(#43) MartOOn válasza Sebhelyes (#41) üzenetére


MartOOn
addikt

Sajnos nem. :( :W annyit jelent, hogy amikor oneplus ugy gondolja h sorra kerültél akkor küld egy meghivot neked amivel rendelhetsz magadnak egy telot. Az az 1.278.000 ember egyelore csak jelezte az ERDEKLODESET es ha/amikor/es egyaltalan kapnak meghivast, akkor eldontik hogy elnek vele es vesznek telot vagy eladjak a meghivojukat vagy egyszeruen atruhazzak masra vagy meg egyszerűbben belakakkantanak a dologba mert pl mar nem is tetszik nekik annyira. Roviden INVITE SYSTEM. meg rovidebben: szar... :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#44) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

ezen latszik hogy ok is mennyire gondoljak komolyan ezt a flagship dolgot. nem hogy valamit szamolgatva az 1+1 eladasokbol kiadnak x darabot, bevallalva egy kis rizikot, hogy nem tudják majd mind azonnal ertekesiteni, hanem inkabb meghivoznak. :C

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#45) Fejvadi válasza gyurkikrisz (#36) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mire itt rendszeres lesz a Mobilos fizetés, már mindenki lecseréli 5x a telefonját. :)

(#46) MartOOn


MartOOn
addikt

Sracok! Akkor mem toljuk egymast egy kicsit előrébb? Mert igy napi 500-an kerülnek elénk :(

linkem - - - > klikk

Dobjatok a tietek.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#47) Obyboy válasza MartOOn (#46) üzenetére


Obyboy
addikt

Nemigazán értem mit szeretnél, az általad linkelt link csak a oneplus.net/hu/invites oldalra visz. Mit csináljak itt, hogy valakit előrébb tudjak tolni???

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#48) llaszlo válasza MartOOn (#37) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez baromira nem így működik. Tudod te egyáltalán, hogy mi a feltétele itthon az NFC-s fizetésnek??? Mert szerintem tuti, hogy nem. Az NFC a legtöbb telefonnal egyelőre itthon nem fog működni, de az órával sem (max a kártyával) de akkor meg minek az NFC a telefonba/órába!? De gondolom, hogy külföldön is meg vannak az ilyen fizetés feltételei. Egyik bank vagy szolgáltató sem vállalja be a fölös kockázatot.
Pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen előbányászni a kártyát, mert a telefonnal is könnyedén tudnék fizetni, de nem tudok, pedig NFC-s telefonom van.

(#49) MartOOn válasza Obyboy (#47) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem. Ez az én linkem. Ezen csak engem tudnal elorebb tolni. Legaljan beirod az emailcimed. Ennyi. Aztan te is kapsz egy ilyen linket, ahova en irom be az email cimem. Nézz korbe oneplus fórumán Ugyanezt jatszak ott is. Hogy mi ertelme van? Fogalmam sincs. Plane Oneplus reszerol, mert ha csak uj email cimekkel/emberekkel működne. De nem. 260ezerrol jottem elore 4000-ig. Csak azon a forumon kitiltassal "jutalmazzak" már. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#50) axxxl válasza MartOOn (#46) üzenetére


axxxl
csendes tag

Sziasztok!

Az Én linkem:
[link]

Köszönöm!
Küldjetek linket és Én is kattintok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.