Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Domxc válasza zH. (#43) üzenetére


Domxc
senior tag

Egyebkent, nem csak ok, ha benezel egy ket egyetemre, nincs szinte olyan ember, aki nem egy MacbookPro/Macbook-val maszkalna, az eloadasokra. (persze gondolom regebbi szeriasok)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#52) k. válasza ferensz (#46) üzenetére


k.
őstag

Nézd, lehet hogy elverték a PC-sek. Sőt biztos.
De egyfelöl én az átlagról beszélek, akik néha Liveon vagy PSN-en gyalulják egymást, és jólérzik magukat. Lehet, hogy pc-n 2 headshottal többet hoznának össze-vagy többel is akár- de attól még akkoris ott ül egy monitor elött, mig a konzolos a szép nagy tv elött a kanapén elterülve tolja. Az élmény nem ugyanaz.

Domxc:
Nálunk is-BKF- ez van. Volt, hogy egy teremben 15db ilyen noti figyelt előadás közben.
Akinek van notija, és hordja-viszi, annak nagyrészt MB van. Nem, nem régebbi szériások.
Na jó, úgy régebbi hogy pl 2010es széria, de eddig 1db fehér régi macbookot láttam, azóta csak fehér unibody, Macbook AIR és macbook pro volt.
Meg ipad-ok dögivel.

[ Szerkesztve ]

(#53) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nézd meg fogyasztóvédelmi szabályokat. itt svédeknél emlékeim szerint a harmadik javítás után pénz vissza opció is van.

asztalt meg mindig az verje közületek, akinek jobb az angolja. ez a gyakorlatban fontos lehet (tapasztalat).

árban meg igaz, egyik barátomnak is így lett proja, kategórián belül az volt a legolcsóbb a releváns featureoket nézve. aztán rakott rá win7et, mert az kellett az sqlnek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54) baluka26 válasza Domxc (#51) üzenetére


baluka26
veterán

És nekik mi a fasznak?:D

Bemegyek én is a rohadt előadóba, látom a sok ökör ott ül akármilyen laptoppal, facebookoznak, játszanak. De az előadás nem katalógusos. Minek jön be rá akkor?...

Egy egyetemi előadásra nem kell más, mint egy toll és egy füzet.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#55) ferensz válasza k. (#52) üzenetére


ferensz
senior tag

Nem arra gondoltam, hogy nem lenne jó, netezni csak egy HP mini-m van, meg egy GalaxyTab 10.1, játszani én is xboxon gondoltam. A hsz-ed nekem úgy jött le, hogy aki magas szinten szeretne játszani, annak konzol, erre reagáltam, hogy inkább kényelmesebb, kvázi egyszerűbb a konzol egy átlag felhasználónak, mint egy hardcore játékosnak.

Úgy tűnik félreértettük egymást :)

Szerk.: baluka26, vagy egy jól beállított tab kapacitív tollal :DDD

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#56) dabadab válasza baluka26 (#54) üzenetére


dabadab
titán

DRM is theft

(#57) baluka26 válasza dabadab (#56) üzenetére


baluka26
veterán

Láttam a képet. Nem is tudom mit szóljak hozzá :)

Talán ha kétszer vittem eddig tabletet suliba, és nem volt belőle hátrányom :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#58) proci985 válasza baluka26 (#54) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ó, én már láttam olyat, aki egy desireHDn jegyzetelt. meg is magyarázta, hogy ez effektív, én meg pazarlom a papírt (előadásslideokra szoktam jegyzetelni, így lesz a legteljesebb és nem kell a végén syncelni a slideok és a füzet között). aztán egyszer mindketten jegyzeteltünk egyforma forrásból és a végén össze lettek vetve. kimenetelre tippelhetsz.

padokon is láttam embereket jegyzetelni, az jobbnak tűnt. meg úgy látszott az már elég nagy ahhoz, hogy ne csak két ujjal lehessen rajta adatot bevinni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#59) baluka26 válasza proci985 (#58) üzenetére


baluka26
veterán

Én füzetbe jegyzetelek, mert kevés tanár teszi fel a jegyzetet neten előre, sajnos.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#60) PazsitZ válasza zH. (#20) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én konkrétan linuxot használok. (bár tudom macos is unix alapú)
De mint írtam szubjektív, nekem nem jön be a mac os. Véleményem szerint meg lehet találni hasonlót olcsóbban. Bár lehet valakinek nem sikerül valamilyen paraméter miatt.

Minden esetre bármennyire tűnik annak nem fmmae akart lenni, amit leírtam.

Jó pár embert ismerek, aki használja és szereti, akár céges környezetben is.
Sőt valóban elismerem többnyire jól összeszerelt és kompakt megoldást nyújt.
De pl. számomra az is irritáló, hogy mind szoftveres formátumban, mind csatlakozók terén, egyáltalán nem szabványos.

- http://pazsitz.hu -

(#61) adalbert1 válasza tildy (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem tudjátok megoldani hogy becseréljék egy 2011-es modellre (akár valamennyi ráfizetéssel)? Mondjuk arra hivatkozva hogy ez a szituáció különösen kényelmetlen számotokra? Ez csak ötlet, kint nem tudom hogy megy ez az ügyintézés és milyen szabályok az irányadóak.

(#62) Thome válasza k. (#35) üzenetére


Thome
addikt

Vicc vagy ember...

(#63) gaborbol válasza BITBOYS (#19) üzenetére


gaborbol
őstag

Nem csak a 9500 ;]

DV2000
Dv2500
DV6000
DV9000

Az osszesnek ugyan ez a hibaja. Annyi volt a gond velunk, hogy az itt alap 1 ev gart kitoltak 2 evre, de katasztrofa volt ugy is.
Hegyekben allnak bent a cegnel ezek a szeriak, mert amikor meghalljak, hogy annyi bele egy uj alaplap (amennyi az uj ara volt a laptopnak) el sem viszik oket....

Raadasul a dv9000-nek ott van meg zsaner gondja is, hogy kiszakad a muanyag hazbol csavarostol sajnos a pavilion egy olcso kategoria, ennyit is er.
Lapopot en mar nem veszek 3 ev teljeskoru gyartoi gar nelkul.

#56: Lehet a sulitol kaptak. Itt sok iskola ad nagyon korrekt gepeket. Van, hogy 200 dollaros leteti dijjat kernek csak erte, ami vicc ugy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#64) whitezo88


whitezo88
nagyúr

felejtsük el ezt a Mac=janizás dolgot. az iPhone-ra ez igaz, de a gépre már nem. Max itthon lehet ilyeneket gondolni, de nemrég jöttem haza Belgiumból és a belépőkapu előtti váróban 3/3 volt Almás gép az embereknél, plusz a hotelben is azokat láttam. Én se vagizásból vettem, sőt, még én éreztem magam kellemetlenül a főiskolán eleinte...

(#65) whitezo88 válasza whitezo88 (#64) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mod: igen nekem is szifon van de nem janizásból, és a csajokra értem pl, akik csak smsre facere meg esetleg saját maguk fotózására használják, vagy arra sem. Sok iphonet amit láttam kb SEMMI sem volt leszedve rá app, 1 oldalnyi volt és kész.

(#66) tildy válasza Z86 (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Erdekes ez a gep, kb 2 ev alatt 4.szerre megy szervizbe. Egyszer a vinyo halt meg benne, aztan ketszer volt a fenti hiba maitt reinstall. A vinyora 3 napot igertek, aznap kesz lett, az alaplapcsere egy het volt.

Ja meg mikor vettuk, akkor korulneztunk, min fog jol futni a wow. Ezen eleg szepen ment. Es az is mindent elmond a szoftverrol, hogy ugyanezen a gepen a windows 2 ora alatt megeszi az akksit, mikozben OSX-el 1.5 ev utan 5 ora.

Itt eleg sok irodaban van mac amugy.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#67) kraftxld


kraftxld
nagyúr

It just works :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#68) whitezo88 válasza tildy (#66) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hány ciklus van benne? nekem mid 2010esem van, 2010 októbere óta, és soha semmi baja sem volt még kopkop. olyan 120 lehet benne asszem.

(#69) tildy válasza baluka26 (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Esm akkori egy havi fizuja volt, amikor vettuk.
Megnezhetetitek akar a mostani 13as pro-t is, hany van amelyik ilyen halk, ilyen hosszu akkuidovel megy, es hozza ezt a teljesitmenyt is, amellett , hogy kb ket kilo, ha kinyitod, minden rendezett (nem kell a billt kivenni a ramcserehez) , es meg lehetne sorolni.

Sosem voltam mac fanatikus, es lattam mar hibajat ( Pl a levelezokliense osszeveszett a gmaillel (Imap), igy minden levelem kb harom peldanyban volt, ha rakerestem) , de ertem, miert vesznek az altalaban az emberek macet. Nekunk azota egy Ipad is van, es nem kivagyisag, de egyszeruen jo hasznalni. Szoval en ugy erzem, osszerakjak rendesen. Persze bizonyos spec igenyekhez lehet jobbat talalni, sot, de azt mondom, ennyi penzert (270 ezer forintnak megfelelo font) nagyn egyben van.

Whitezo: 162

adalbert , proci: en orulnek a legjobban, ha becserelnek a legujabb modellre. :U

Egyebkent van rajta mamp, szoval fejlesztek is rajta:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#70) total90


total90
veterán

Itt németbe nagyon sok almás cuccot használnak az emberek. Kb. mindenki kezébe ott az i4 vagy i4S, de ugyanúgy rogyásig vannak az iPad2-k is és ha notiról van szó, akkor a legnagyobb esetben Apple a gyártó. Magyarországon tán' azért nincs ennyi belőle, mert a fizetési átlag jóval gyöngébb. Míg ott keres valaki 500€-t havonta, itt 2000€-t. Nem mindegy...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#71) proci985 válasza tildy (#69) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nézzetek utánna szabályoknak. elég sokszor lett javítva, de tudomásom szerint nincs egységes EUs jog erre vonatkozóan.

ja meg írd meg mi lett vele:) drukkolok menjen.

fejlesztést gondoltam, leírás alapján használati tárgynak lett véve.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72) tildy válasza proci985 (#71) üzenetére


tildy
nagyúr

Abszolut. Ahogyan az Ipad is. Egyszeruen azert, mert kb atlagcikk. Az Ipad1-unk pl kvazi 75 fontba kerult, ugyanis a ket eves mobilnet pont annyiba kerult vele, mint nelkule. Mobilnetre meg szuksegunk volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73) Esmein válasza total90 (#70) üzenetére


Esmein
nagyúr

[link]

Az 1000 dollarnal dragabb PCk kozt az apple 80+%-os reszesedessel rendelkezik, ebbol kifolyolag ott teljesit jobban, ahol a fizetokepes kereslet megvan erre az arkategoriara. Egy tanar keres havonta 2000 fontot, abbol mar sem olyan durva 1000 egy olyan laptopra ami 3 evig gep kell maradjon.

Magyarorszagon sajnos erre nincs penz.

Masoknak: Jatekkal kapcsolatban: Van ra WoW, lesz ra Diablo III, Valve jatekok egy resze fut, van steam, ha valaki akar tud epp jatszani, de nem erre valo elsosorban. A fentebb emlitett berszinvonalbol egyaltalan nem problema egy macet venni munkara ES egy asztali PC-t RTS/FPS-t jatszani ES egy xboxot halozni meg kinecttel majomkodni ES egy ps3-at unchartedezni. Egyszeruen nem tetel annak, akinek van ra igenye. Nem kell gorcsosen megoldani mindent 1 darab valamivel, hogy 15-20%-ot sporoljon vele az aron.

masik: iphone is sok van. Multkor mikor vettuk az ipadet kerdeztem adnak-e el windows mobiles telefonokat. Mondta az elado hogy nemigen, ugyanannyiert inkabb elviszi az ember az iphonet, mert azt ismeri. Nem janizasbol, hanem mert ha van keret egy okostelefonra, akkor inkabb vesz 100 font + havi 25-ert iphonet tobbtizezer perc/sms/mega adattal, mint 5-el kevesebbert egy nokiat.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#74) total90 válasza Esmein (#73) üzenetére


total90
veterán

Na ja, épp ezért írtam, hogy Magyarországon, vagy az én szülőhazámba, Szerbiába is az Apple cuccok drágának számítanak a fizetéshez mérten.

Ami a telefonokat illeti, igen, itt is ez van, hogy pl. csomagban alig van különbség. Meg egyébként is... Habár az utóbbi hónapban gyakorlatilag az arcon csapják a Limua 800 reklámjai az embert itt és ez meg is látszik. Mondjuk még így is 80%-ban iPhone-t látok az emberek kezében, majd Samsung Galaxy SII és Lumia 800. Egyéb, esetleg nem okostelefont nagyon elvétve látok.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#75) joey04 válasza zH. (#37) üzenetére


joey04
titán

mondjuk ez a poszt igy brutto hulyeseg. az mbp-ket elsosorban munkara talaltak ki, nem irodakba
szerintem pont ez az, hogy munkákhoz is jó, otthoni rendszernek is jó, és irodába is jó. És ez szerintem igaz lehet a MBA és MBP esetében is (munkára persze az Air nem minden esetben elég). nekem halk volt a MBP-m. Az tény, hogy a mac drága, de jó is, megéri az árát szerintem. én egyébként régi gagyi sárguló és repedő macbookot biztos nem vettem volna soha otthonra sem. :N szóval otthonra is mbp. most, hogy van air, persze más a helyzet. Viszont pl a 11" az nekem marha pici. a 13" meg olyan drága, hogy akkor már inkább mbp. eléggé szubjektív szerintem, hogy hova melyik és kinek jó. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#76) dabadab válasza joey04 (#75) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk klasszikus ceges laptopnak nem jo, mert nincs se dokkolo, se nagy akksi, se rendes garancia.

DRM is theft

(#77) joey04 válasza dabadab (#76) üzenetére


joey04
titán

sok helyen valahogy mégis jó döntésnek tartják. több gari meg csak pénz kérdése. ahol meg van pénz viszonylag sok mbp-ra, ott legyen + garira is. Az alap gari szerintem pont az otthoni felhasználásnál jelenik meg negatívumként, egy magánszemély később csenget ki + X forintot/eurót az extra garanciára, és hamarabb keres más márkát, 3 év garival. persze csak szvsz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) dabadab válasza joey04 (#77) üzenetére


dabadab
titán

"sok helyen valahogy mégis jó döntésnek tartják."

SOHO-ba jo, ha olyan celra kell, de arrol nem tudok, hogy nagyvallalatoknal MBP-flottak lennenek.

"több gari meg csak pénz kérdése."

Olyan garancia, mint pl. a Dellnel vagy a Lenovonal (par oran belul megjelenik egy ember, aki vagy helyben megjavitjva a gepet vagy hoz cseregepet es elviszi a rosszat) egyaltalan nincs, semennyi penzert sem.

DRM is theft

(#80) baluka26 válasza Kalandor (#79) üzenetére


baluka26
veterán

Arra a displayre gondolsz, ami 300k+?

Sokkal olcsóbban megvannak egy "klasszikus" üzleti laptoppal, és nincs is igényre jobbra/szebbre/többre.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#82) joey04 válasza dabadab (#78) üzenetére


joey04
titán

A garanciát írták, az elterjedtség más tészta, ahogy írtam ez eléggé egyéni dolog, hogy melyik cégnek jó valójában munkára.
-----------

más: Bevallom én addig örülök, amíg csak 1000 dollár feletti szegmensben erősek, bár már így is túlságosan olcsó némelyik modell. Ezt abból a szempontból írom, hogy már most érezhető, hogy pár éve átálltak igazi tömeggyártásara, és ez egyre jobban erősödik. Szoftveres jel pl az új FCP kiherélése, hardveres jel a Mac Pro elhanyagolása. Ez viszont sajnos a minőség rovására megy. Hasonlattal: Eddig Pio Kuro szintjén voltak, de mostanában már csak Panasonic VT szériába sorolnám őket, alapmodellt GT-be. Igaz, ez árban is érződik. Tudom, a Pio-nak sem érte meg ott lenni, ahol, de attól még az irány nem tetszik.

Hozzáteszem engem a Pioneer Kuro és a Mac Pro nem érint, mert nincs rá keret, de ez a határ, ha a mbp is olcsósítás áldozata lesz, akkor lecsúszik oda, ahol a plazmák piacán a Samsung áll képminőségben, a Pana alá. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#83) baluka26 válasza joey04 (#82) üzenetére


baluka26
veterán

Pedig ez a nagy biznisz.A termelés megduplázásával kb 20-30%-kal olcsóbb a gyártás, viszont ennyivel nem csökkentik a végfelhasználói árat-> $$$$$

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#84) tildy


tildy
nagyúr

Jahm, nekunk a 860 fontban a 3 ev gari is benne volt. Hogy hogy meg mint, fene tudja, az amazonrol rendeltuk, igy erkezett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#85) Z86


Z86
őstag

Akkor szerviz szempontjából az Apple is átlagosan jónak mondható.
Igazából nem teljesen értem miért pakolják vissza a vacak alaplapokat, ha nyilvánvaló, hogy hibásak. Nem lenne egyszerűbb kicsit átdolgozni, más típusú alkatrészt rátenni, módosítani a technológián? Vagy ez így drágább lenne, mint 3x alaplapot cserélni?

(#86) whitezo88 válasza Z86 (#85) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2 éves gépre már nem fognak új, javított alaplapot gyártani, olcsóbb raktárról belerakni a régit. Másét se lehet, mert különböznek.

(#87) Dany007 válasza whitezo88 (#86) üzenetére


Dany007
veterán

És akkor mindig újraindul a garancia, ahányszor lapot cserélnek benne?
Vagy ha letelik a Tildy által említett 3 év, akkor dobhatod ki a kukába? Gondolom jó drága lenne új lapot venni bele...

(#88) Z86 válasza whitezo88 (#86) üzenetére


Z86
őstag

Szerintem most is gyártanak friss alkatrészeket, nem csak a raktáron lévő mennyiségből dolgoznak.
Pl. honnan tudhatták volna mekkora készletekre lesz szükségük a jövőben, pláne így, hogy szériahibás a cucc. Meg aztán biztosan rengetegbe kerülne egy ekkora raktárkészletetben tartani a pénzüket. Az újratervezés / technológiai váltás sem lehet túl nagy feladat, hiszen a problémát csak a forrasztás okozza.

(#89) Raucher válasza Z86 (#88) üzenetére


Raucher
tag

Vagy az egyikből javítják, a másikat.
Nem látom reális esélyét a gyártósor újraindításának. Nagyjából előre kalkulálható a garancián belül cserélendő alaplapok száma. Ha ettől az aránytól felfele tér el a meghibásodások száma, már nem tudják újra cserélni a régit.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#90) tildy válasza Dany007 (#87) üzenetére


tildy
nagyúr

340 font. :( :( Nem indul ujra a gari. Viszont beszelek veluk, hogy mar harmadjara vagyok ezzel a problemaval itt, es ez nagyon nagyon gaz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#91) Esmein válasza Dany007 (#87) üzenetére


Esmein
nagyúr

300 font az uj deszka bele szervizkoltseggel egyutt, ra van forrasztva minden, a proci a gpu az osszes kutyafule. Ha nekik megeri akkor pakolgassak, szerintem a masodik utan adni fognak egy uj laptopot.

baluka26: Cegnel mindegy mennyire olcso. Mindenkinek venni egyet a fejlesztoi reszlegen olcsobb, mint felvenni meg 1 senior fejlesztot. Nagysagrendileg majdnem elhanyagolhato a belepesi ara az eszkoznek. a TCO pedig sok esetben meg alacsyonyabb is.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#92) Esmein


Esmein
nagyúr

Amivel arra utalok, hogy inkabb vesznek egyet egy uj embernek, ha azzal szivesebben dolgozik mint egy klasszikus uzleti laptopot mert az olcso, mert ha nem megfelelo a munkaeszkoz, elmegy az ember es sokba kerul ujat keresni.

Aztan van nehany ceg ahol annyira ciganykodnak az eszkozzel, hogy meg mindig ie6-ban mukodik csak a ceges szoftver, a salesesre meg egy eladas kozben haromszor crashel a browser mire kitolt egy szerzodest. Sajat szememmel lattam. Ahol komoly munka folyik, ott nem a szamitogep a draga.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#93) Esmein


Esmein
nagyúr

Ennyi, kicsereltek a 2011-es beleposzint 13-asra. Applecare atviheto ra. Problem solved.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#94) Z86 válasza Esmein (#93) üzenetére


Z86
őstag

Ennyi csere után ideje volt :)

(#95) proci985 válasza Esmein (#93) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

remek.

ezek szerint akkor ott is cserélik (cserélni kell?) x javítás után.

örülök megoldódott.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#96) tildy válasza proci985 (#95) üzenetére


tildy
nagyúr

Immaron a problema megoldodott:) Mar az uj geprol vagyok, megnezzuk, mit kell alkotni, hogy atkeruljon a gari erre.:)
Kerdezte az emberke, megfelel-e, ha cserelik:) Nem igazan tiltakoztam:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#97) proci985 válasza tildy (#96) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na, remek:D elhiszem nem tiltakoztál:)

és milyenek az első benyomások, jó az új modell?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98) Kassadin válasza ferensz (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD :C

[ Szerkesztve ]

(#99) baluka26 válasza Esmein (#91) üzenetére


baluka26
veterán

Szóval szerinted egy cégnek olcsóbb a Mac, mint egy akármilyen Windows gép?
Vagy laptopból jobb egy üzleti Dell/Thinkpadnál?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#100) tildy válasza proci985 (#97) üzenetére


tildy
nagyúr

Szimpatikus, gyorsabbnak tunik. Meg az applecaret el kell valahogy inteznem, nem fulika fogam a telefonalgatashoz, mert a masikon meg volt masfel ev garancia , erre alapbol egyet adtak :-)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.