Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Ki ő?

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

steve bácsi

(#2) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Ballmer?

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#3) tildy válasza sz4blya (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Bingó :R Jhonny: jaja:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) sz4blya válasza tildy (#3) üzenetére


sz4blya
csendes tag

jól rajzol :D

mellesleg Johny találta el elsőnek

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

scanner meggyilkolja a tonusokat. Hiszti... Viszont.

Azert Ballmert rajzoltam meg eloszor, mert ha elcseszem, senki nem tartja a nyakamnak. Max azt mondom, hogy "utalom, azert" :D Ebbol ki lehet bujni :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) tildy válasza sz4blya (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, láttam, írtam is neki , hogy bizony, ügyesek vagytok. Nekem gondolkodni kellett, de lehet kicsit izgatott vagyok más miatt, így nekem nem jutott eszembe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) danih


danih
addikt

developers, developers, developers, developers :)
Jó lett :R

(#8) Esmein válasza tildy (#6) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jobsot vagy gatest konnyebb lett volna, de pl Wozniak-ot se talaltad volna ki. Nem egy olyan figura, aki egesz nap megy a TVben...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) sz4blya válasza Esmein (#5) üzenetére


sz4blya
csendes tag

rajztábla ;)

az everyman alvás hogy megy?

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#10) Goose-T


Goose-T
veterán

Először rá gondoltam:

Vajon őt felismeri még itt valaki? :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11) Manitou válasza Goose-T (#10) üzenetére


Manitou
addikt

Az öreg gorbacsov :D

Azért rá nem hasonlít a rajz, ami mellesleg jó :K

[ Szerkesztve ]

(#12) Goose-T válasza Manitou (#11) üzenetére


Goose-T
veterán

Hangszórót nyert! :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) Esmein válasza sz4blya (#9) üzenetére


Esmein
nagyúr

papirkutya vagyok legfokepp.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) Esmein válasza Goose-T (#10) üzenetére


Esmein
nagyúr

Fel hat!

Hozzateszem, elso portre amit rajzoltam, ugysmit probakepp. Meglatjuk mi lesz legkozelebb. Ha mast nem, kigyurom magam hogy 5 perc alatt rajzoljak egyet, es kiulok a Trafira, vagy a Covent Gardenbe :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) darál0w


darál0w
Jómunkásember

kicsit pufibb eredetileg az ember nem?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16) Kephamos


Kephamos
addikt

dövelóperszdövelóperszdövelóp!

(#17) Esmein válasza darál0w (#15) üzenetére


Esmein
nagyúr

hatarozottan joindulatu voltam, igen.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) darál0w válasza Esmein (#17) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ahh...értem. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19) Иван válasza Goose-T (#10) üzenetére


Иван
őstag

Persze, Mihail Szergejevics Gorbacsov :)

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) Sianis


Sianis
addikt

Esmi inkább Linust rajzoltad volna le! :)

Sianis

(#21) jos3ph


jos3ph
tag

El Bandi:DD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Ki ő?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.