Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] Deichmann

Hozzászólások

(#51) homeless09 válasza baluka26 (#50) üzenetére


homeless09
őstag

emlékszem, semmi pénzért nem akartam akkor másik fajta cipőt :B :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#52) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pár éve csakis Deichmann üzletben vásárolok cipőt. Nike nyista, Adidast csak egyszer, soha többé. Kibírta az egy évet, de ahogy letelt a gari, azonnal foszlott, törött, szétment.
Viszont egy szál gondom se volt a Memphis One cipőkkel. Kényelmesek, és napi kilenc óra toporgást (álló munka) is lazán bírtak több, mint egy évig hatezerért.
A mostani cipőm Land Rover túracipő. Ez is hatezer volt, és bár nincs egy éves, kifogástalan az állapota. Amennyit használom, szerintem évekig kiszolgál.

Hú, a lényeg. Kicserélik, vagy levásárolod az árát, vagy visszakapod a lóvét. Egy év garit kaptam én is mindenre.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Szerintem is menj be, és ki fogják cserélni! :K

Mentalita'

(#54) mexicanraven válasza homeless09 (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szia!

Szintén Garage, szintén Supra, szintén 30k. Nekem a színe kezdett leválni, meg kopni, bár én rendeltem, nem szarakodtam azzal, hogy küldözgessem ide-oda, csak többet nem hiszem, hogy a jelenlegi béremből Suprát veszek. Volt már vagy 4 pár Osiris cipőm, csajomnak 2 pár, mind bírta, próbáld ki a márkát sztem! :))

A posthoz: Deichmannból akciósat és cipőt soha! Ezt tanuld meg!

when the sun shines, we'll shine together

(#55) Vakegérke válasza mexicanraven (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az Adidas akciós volt, így igazat adok neked. :K
A Memphis One és a Land Rover kiállta, állja a próbát, így nem adok igazat neked. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) 7 válasza psyho85 (#43) üzenetére


7
addikt

Mivel ezek kő keményen baleset esetén a szintjüknek megfelelő védelmet nyújtó védőeszközök, nem gurigázhatnak kakkanccsal, mert megütik a bokájukat.

Bokaütés ellen nem véd? :(

;] :DDD

(#57) Иван


Иван
őstag

Naja... Amúgy szerintem majd kifogások röpködnek, de ha levakarhatatlan vagy meg erélyes, akkor valamit lehet visszapengetnek.

Nekem egy hervises utalványom volt még tavaly augusztus végén, gondoltam veszek őszi/tavaszi cipőnek egy Converse cipellőt. Nem vásznasat, hanem bőrt, feketét. És meg kell mondjam, jól tart és iszonyú kényelmes cipő.Persze borsos a konzervek ára, de talán még meg is éri egy márkabuzinak, mert nekem jól tart eddig.

Mondjuk vászon tornacipőből 1500ft kínait veszek, mert koncerteken úgyis széttaposok bármilyen cipőt, akkor meg ne a 20grandos konzerv legyen az, hanem a csájníz. Abból úgyis elmegy 2-3-4 darab nyáron, jobban megéri.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#58) psyho85 válasza 7 (#56) üzenetére


psyho85
aktív tag

Megütik, de nem fáj. Csak egy picit. :P

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#59) psyho85 válasza Иван (#57) üzenetére


psyho85
aktív tag

A konzerv cipők... Nem tudom mit szív a tervezőjük, de egy "téli", magas szárú tornacsuka, ami velúrbőrből van, műszőrme béléssel, s azon is rajta van a jellegzetes két szellőzőlyuk... hát nem sok észre vall. Ráadásul az összes modelljük ugyan azzal a gyenge technológiával készül, mint az említett kínai tornacipellők.

Na, véletlen dupla lett, sry.

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#60) beefjeez


beefjeez
senior tag

Levásárolhatod, egy ideje már így vagyok a vty cipőkkel én is.

(#61) Thome


Thome
addikt

De ott a problémám hogy továbbra is belecsúsztam a 6 hónapos gariba, és már nekem kéne bizonyítanom, hogy gyárilag szar a cipő, nem én b*xtam szét. :U

(#62) beefjeez válasza Thome (#61) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát nem tudom, ezek a vty szarok nekem max 5 hónap alatt szétmennek.
Ha látják hogy nincs a külseje szétkopva, akkor nem lesz gond.

(#63) homeless09 válasza mexicanraven (#54) üzenetére


homeless09
őstag

nem láttam még Osirisből magasszárút :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#64) mexicanraven válasza homeless09 (#63) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Akkor guglizz szépen, nekem is az van, unokaöcsémnek is, csajomnak meg fél hosszú!:D

when the sun shines, we'll shine together

(#65) homeless09 válasza mexicanraven (#64) üzenetére


homeless09
őstag

Most egy ilyet koptatok, valami ehhez hasonló méretű érdekelhet :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#66) mexicanraven válasza homeless09 (#65) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Extrém, de én elfogadnám!

Nekem ilyen modell van! Szerintem próbálj fel egy Osirist élőben, találd meg a méreted és rendelj külföldről!

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#67) homeless09 válasza mexicanraven (#66) üzenetére


homeless09
őstag

kicsit magasabb szárú nincs? :B

na az már bejövősebb :):) elég magas vagyok aztán rácuppantam ezekre a magas szárú témás cipőkre :D

külföldről honnan rendelsz Te?

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#68) mexicanraven válasza homeless09 (#67) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Háth én még nem rendeltem, de akarok/fogok.
Van egy srác itt a hardverparón aki csinálja, de egyébként ebay, footlocker.
Mellesleg nekem ez az egyik nagy álmom!
Igazi életérzés az egész, ilyen volt Biggie Smallnak. És a tapasztalatok alapján roppant tartós, ez tényleg igazi Nike! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#69) homeless09 válasza mexicanraven (#68) üzenetére


homeless09
őstag

egyik ismerősömnek is fehér airforce-a van :K

Eredetileg én őt akartam, csak sajnáltam ennyit rá :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#70) mexicanraven válasza homeless09 (#69) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Jól néznek ki, de a bizalmam megingott a Supra csukákban.
Érted, keresek sacc per kábé 100k-t és akkor majd' a harmadáért ezt kapom?
Meg ami piszok jól bírja az az Element. Komolyan gyilkolhatatlan. Én hordtam egy példányt fél évig vagy több ideig is, tesóm a gacsos lábával vagy 2 évig, télen is olykor, utána futott benne, és semmi kínja nincs azon kívül, hogy látszik a talpán, hogy tesóm, hogy nehezedett rá, ezáltal hol kopott.
Sőt az utolsó akciója, hogy durván savas beltartalmú hányás került rá általam, nem kis mennyiségben és az se ártott neki, igaz azóta nem vettem fel! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#71) homeless09 válasza mexicanraven (#70) üzenetére


homeless09
őstag

az szép :DDD :DDD de most nézem ebay-en 100 dodó környékén mennek ezek a Society-k...nevetséges...:)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#72) total90


total90
veterán

Itt németbe nem is rég volt hír a TV-ben, hogy a Deichmannba utángyártott cipők vannak, ergo jól hamisítottak és gyakorlatilag minimálisa összeggel, vagy nem is adják olcsóbban, mint az eredetit. Szóval, lehet Nike van ráírva, de vélhetőleg nem az :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#73) petipetya válasza Vakegérke (#52) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szia!

Szeretném megkérdezni, hogy a Landrover cipő még bírja a strapát? Itt írtál róla: link

Igaz, hogy már megvan és hordom pár napja, úgyhogy ha rossz akkor így jártam.

Köszi.

"nincs rá lezsóidő"

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] Deichmann
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.