Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

Zseniális. Nálam az év játéka.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Kiváló alkotás sokkal messzebbre merészkedett mint bármelyik Serious Sam.

(#3) snecy20


snecy20
veterán

A játékmenet hajaz valamennyira a régi Myst-ekre?
Mennyire időigényes?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Az utóbbi idők egyik legjobb játéka. :)

#3.: Szánd rá az időt.

[ Szerkesztve ]

(#5) snecy20 válasza FoxiestFox (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Na hát ezaz. :)
Pl. a Kholat-ra nagyon-nagyon rászántam az időt tök feleslegesen, bár a Talos érdekesebbnek és izgalmasabbnak tűnik annál.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sajnos úgy tűnik újra 20€ az ára a Steam-en az alapjátéknak, pedig most volt egy akció 2€ körül és azt hittem, hogy tovább fog tartani, de már lekéstem róla... :(

Nem vagyok nagy Steam-es, mennyi az esélye, hogy a következő pár hónapban előállnak majd egy "Mindent az egybe" akcióval, ahol újra jó áron lehet majd beszerezni az alapjátékot is, mondjuk az összes DLC-vel? Vagy valami más árfelezős akcióra lehet számítani?

(#7) Csapoati válasza SunMount3r (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

6,8 euro volt akciosan... hol lattad 2-ert? Igy is a mi regionkban a legolcsobb (koszi Croteam!).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) SunMount3r válasza Csapoati (#7) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor sry, elnéztem :U , azzal kevertem, hogy 2000 volt Ft-ban, csak gépeltem és gépeltem... :D

Mindegy, 6,8 is jobb lenne mint a 20. Mondtam is magamnak, hogy ez most tuti vétel, de aztán gondoltam, úgy is tart vagy 1 hétig legalább az akció, ráérek még... Most várhatok a következőre, de úgyis lesz még...

[ Szerkesztve ]

(#9) batai15


batai15
félisten

leszedtem a demo játékot. Már ez easy feladat nem sikerült, ez minden elárul.
Be kell szerezni ezt a játékot amint tehetem.

(#10) Dhampir


Dhampir
félisten

Klassz, hogy Windows és OSX mellett Linuxon is játszható (Ubuntu 12.04).

(#9) batai15

:D

[ Szerkesztve ]

(#11) schawo válasza SunMount3r (#6) üzenetére


schawo
titán

Az új, fő dlc a napokban jelent meg, annak apropóján lett akciós az alapjáték. A dlc biztosan nem mostanában lesz szuperakciós.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) Dhampir válasza schawo (#11) üzenetére


Dhampir
félisten

Húsz "Ojrót" kell lecsengetni az alapért, amint látom.

(#13) schawo válasza Dhampir (#12) üzenetére


schawo
titán

Szerintem a játékra legjobban elékölthető cvancig ojró jelenleg. DLC nélkül is komplett játék.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

2014-es év legjobb játéka!

Amúgy manapság nem sok kiadó ad ki úgy játékot, hogy figyelembe veszi a különböző régiók gazdasági mutatóit. A Devolver és a Croteam Európát két régióra osztotta, mi az olcsóbb régióba kerültünk, a nyugati országokban sokkal magasabb az alapár.

A cikkírónak:
A cikkben több helyesírási hiba is fellelhető, amint időd engedi, kérlek javítsd őket:

Első oldal trailer alatt:
Developer Digital -> helyesen: Devolver Digital

Első oldal utolsó bekezdés:
telesíteni -> gondolom "teljesíteni" akart lenni

"nem kell semmit sem csinálni ebben a világban"
Hát ez így eléggé félreérthető. Inkább úgy írtam volna, hogy nem kötelező a jegyzeteket/terminálokat elolvasni/használni. Ezek a játék hangulatát fokozzák és sok kérdésre választ adnak, de nélkülük is végig lehet vinni, csak így a játékos sok mindent nem fog érteni.

Amúgy szerintem még azt is érdemes lett volna megemlíteni, hogy ebben a játékban out-of-the-box is lehet gondolkodni, vagyis sok feladatot úgyis meg lehet oldani, hogy az adott terem vagy pálya falain kívül is lehet a megoldás. A Portal-nál ilyen nem volt.

Aztán szerintem a cikk végén be lehetne linkelni a kipróbálható, ingyenes demó verziót.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15) Dhampir válasza schawo (#13) üzenetére


Dhampir
félisten

Thüringiában "cvancis". :D

(#16) schawo válasza huskydog17 (#14) üzenetére


schawo
titán

A terminálokon olvasható szövegtöredékek egy másik puzzlet adnak ki, amit fejben kell megfejteni, és amit nem kötelező végig csinálni. De ez fedi fel az abszolút titkot. A saját létezésünk és a múlt titkát.

(#15) Dhampir
s/kh/g tájegységfüggő:)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) batai15 válasza schawo (#16) üzenetére


batai15
félisten

wow :Y

(#18) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

OFF: "valami frisset és eredetit megalkotva"

Erről nekem akaratlanul is a sokezer Minecraft klón jutott eszembe. :D

ON: Maga a játék tényleg nagyon zsír, egy ideje már ott figyel a kívánságlistámon Steamen, arra várva hogy megvegyem. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) Dhampir válasza sz.balazs.95 (#18) üzenetére


Dhampir
félisten

A kívánságlista alapján küld majd értesítést a Steam?

(#20) Csapoati válasza Dhampir (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Emailt küld.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) sz.balazs.95 válasza Dhampir (#19) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja, ha akció van, akkor küld e-mailt, hogy "a kívánságlistádon szereplő egyik tétel akciós" vagy valami hasonló. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) SunMount3r válasza Csapoati (#20) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jipjájó, akkor ezt be is állítom a Steam-en még egy pár játékra ezen kívül is... Csak nekem ne ilyen -10%-os akciók legyenek... :N

[ Szerkesztve ]

(#23) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon kellemes meglepetés volt nekem ez a játék (az alap, a DLC-t még meg sem néztem miről szólhat, de ötletem sincs hova hiányzik ebből bármi a "történet" szempontjából...? SPOILER: Én már felébredtem.).
A grafika is gyönyörű (sőt, úgy, hogy még egy viszonylag öreg DX11 VGA sebességéhez visszavéve a beállításokat is szép, csak a sebességgel arányosan butul, a.k.a. "jól optimalizált"; legalább is pontig), a játékmenet pedig viszonylag egyedi és szórakoztató. Az aláfestő zenék is nagyon kellemesek, nehéz megunni őket.

Bár nem igazán hasonlítanak, de ajánlom esetleg mellé a DeadCore-t. (Akár szó szerint mellé, felváltva játszva, mikor az egyikre már kezd haragudni az ember, amiért béna benne. :D)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Év játéka, bőven megéri az árát!
Tud valaki ehhez hasonló játékot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.