Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Szten Márs válasza dabadab (#45) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Statisztika világnapja? Ilyen is létezik? Wow! :Y :C

A nem látszik semmit ne szó szerint tessék érteni, nyílván sok minden látszik, csak semmi arról, amire fel be lett rakva. Nem igazán úgy értelmeztem, hogy az a kérdés, hogy a balesetek jó részét ők okozzák-e, hanem az, hogy egy öreg vezető nagyobb kockázatot jelent-e az utakon, mint egy kevésbé idős. Erről nem mond semmit. Arról valóban mond, amit írsz, hiszen ott mindegy, miért okoznak kevés balesetet.

Kalandor:
Nézd, elég ideges vagyok a ma történtek miatt így is. Hoztál egy statisztikát, betetted, nem azt mutatja, amit hittél, hogy mutat. Ezzel nincs semmi baj, előfordul, nem szégyen ez. Be is lehet ismerni, hogy "sorry, tényleg", meg persze érvek nélkül is lehet hadakozni, ahogy te teszed. Ez szerintem nem nekem ciki. Viszont ezt úgy gondolom nyugodtan hívhatjuk trollkodásnak, és ma erre nincs szükségem, szóval amennyiben nem kívánsz konstruktívan hozzászólni, hanem ilyen egy szavas minősítgetéseket kívánsz bedobni, megkérnélek, hogy távozz ebből a bejegyzésből. Nem tilthatlak ki, de örülnék, ha ez esetben a kérésnek eleget tennél. Ha úgy gondolod, hogy mégis írsz valami értelmeset, persze maradj nyugodtan. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.