Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Miért nem veszel egy replikát és öntöd betonba? Az csak nem fog tönkremenni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) szablya válasza lezso6 (#1) üzenetére


szablya
tag

Rendeljek e-bay-ről? Mert másképp nem igazán menne.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) sagesz93


sagesz93
addikt

Ezek fülesek?
Az nálam a cx300-tól kezdődik :D
Na jó nemám, amúgy régen én is voltam hasonló helyzetben, de nekem a telóm csatlakozója ment szarrá(imádlak fastport)
Azóta ilyen fel sem merülhet.
amúgy az aláírásom skubizd meg :))

[ Szerkesztve ]

(#4) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nekem a 3 hetes Samsung Wave-hez adott fülesem ment tönkre ma. Jelenség: Nem szól a jobb oldala. T-Pont tárcsázás, hölgyemény azt mondja, vigyem be és azonnal cserélik mert arra is vonatkozik a Samsung garancia. Lájkoltam.

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Kb. 3,5 éve használok Sony agybadugós headsetet, eddig 2 db-ot használtam (fehér + jelenleg barna). Mindkettő gyári, mindkettő kiválóan szól(t), egyik sem ment tönkre (az elsőt is csak simán eladtam). Nem tört meg a vezeték (pedig zsebben hordom), nem hagy ki hallgatás közben. Apám másfél éve használja a K770-hez. Neki sem volt vele semmi baja. Nem értem... :F

(#6) k.


k.
őstag

Hát nemtudom, az én 17k-s Sony fülesem vígan működik. Nem kell fapad fülest venni, oszt birják.

(#7) gamek!ller válasza k. (#6) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Már akinek van pénze rá ugyebár..

(#8) CHIPman


CHIPman
nagyúr

LOL? A szolgáltatói garancia első éve a készülékre és tartozékaira, a második pedig csak a készülékre vonatkozik. Mi az, hogy nem cserélik? :((
Amúgy nekem 3 év után törött meg, és 3 hónap múlva(konkrétan 5 napja) meg is csináltam
EZ alapján. Tökéletes, csak kell hozzá egy vékony forrasztópáka. Ja, Samsung zsinórt kapott. ;]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9) szablya válasza Wictor (#5) üzenetére


szablya
tag

:F
Nem tudom, engem nem nagyon győzött meg, a fülessel is inkább csak baj volt, lassan szétesett, és nagyon könnyen lejönnek róla a gumik, eddig 3 párat (!) hagytam el.

sagesz: érdekelt vagy az értékesítésben? külföldre postáztok? bár ez így felejtős.

Elkezdtem gondolkodni egy HTC Wildfire-ön, Vodánál szerződéssel csak 69 E.. bár nekem még van 1 évem, és anyám sem akar most újítani :(((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) kmisi99


kmisi99
addikt

Haveromé is olyan szar volt hogy dugta volna a fülébe és elszakadt! Nekem még mindig megvan és működik! igaz sohasem használtam!

(#11) szablya válasza CHIPman (#8) üzenetére


szablya
tag

Na ezt pont nem tudtam :((( Most meg már lejárt az év...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) sagesz93 válasza szablya (#9) üzenetére


sagesz93
addikt

Nem, csak jutott hozzám pár darab.
Hát külföldre én elpostázom neked, ha megmondod mivel, és az árát is fizeted.
Ott van a gt540 - galaxy 3 - se x8 ha már android.
Szerintem jobban megérik ezek mint a wildfire(főleg 3,2"-ra 320x240, az azért kemény)

(#13) k. válasza gamek!ller (#7) üzenetére


k.
őstag

Attól még ígyvan. A rosszabb tv-nek szar a képe, az olcsobb kocsi nem olyan jó cuccokból van, az olcsobb füles szarabb. Ez van. Mondhatom, hogy csúnya Sony, valszeg tényleg nincs minden 100%-ig rendben azzal a típussal-bár ha az ordittatástól tönkremennek- de az egyetlen jó megoldás, ha vesz egy komolyabb, drágább fülest. Ennyi.

(#14) szablya válasza k. (#13) üzenetére


szablya
tag

De nem is a fülessel van baj, ott tudom, mire számítsak, és erre a HP-02-re is kiharcoltam ( :DDD ) egy év garanciát. A gond a zenei kábellel van, ami nagyon ócska, és NINCS jobb, csak olcsóbb.

Hmmm, Vodiéknál X10 mini Pro 59 E, nyami-nyami (igaz, nincs szükségem a querty-re, re ennyiért)...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) Wictor válasza szablya (#9) üzenetére


Wictor
senior tag

A gumi az enyémről eddig 2x jött le. Mindkétszer a fülemben maradt. :D Ennyit kibírok, ha már a minősége jó... Legkisebb haranggal használom.

(#16) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Én éveken keresztül Sony fülest használtam, mert nagyon jól szólnak. Az összes a kábeltörés miatt ment tönkre, pedig baromi drágák voltak. :(((
Eléggé bosszantó, hogy egy nyamvadt madzag miatt dobhatod a kukába a sokezres cuccot. :W

Csatlakozom a nénihez! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hát igen. A Sony-nál néha megjelennek használhatatlan termékek is. :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) Psychonaut válasza k. (#6) üzenetére


Psychonaut
addikt

Aha, persze. Eddig 3 AKG K330-am ment tönkre kicsivel több, mint 1 év alatt. Hiba ugyanaz: kábel megtörik, jobb oldal nem szól. Hol törik meg a kábel? A buzi hosszú jacknél. Hiába hordom mindig a kis tokjában, ha nem használom, egyszerűen a napi közlekedés/állás/ülés/mozgás során elnyíródik. Nem értem, miért nem lehetett értelmesen megcsinálni, mint a Sennheisernél.

Amúgy nagyon jól szól, csak vihetem kb. 3-4 havonta szervizbe cseréltetni.

[ Szerkesztve ]

(#19) samfishR


samfishR
senior tag

SE most nálam is tehet egy szívességet, a telón elbaszódott a csatlakozó, csak akkor szól, ha izomból hozzányomom a füles csatlakozóját. ergo adatkábel sem megy, töltőt is úgy tudom használni, hogy beakasztom itthon pl a hangfal, vagy vmi nehezebb tárgy alá a csatlakozót, a teló meg lóg a levegőben. garancie nincs már rá, 3ezer csak az, hogy megnézik h mi baja. cserekészüléket "esetleg" kaphatok. mondjuk ez utóbbi már a té-hez tartozik, ezért meg őket sem szeretem. új telefont meg nem akarok venni, mert ezzel semmi gond nincs, "csak" a fastport szart be.. ökör volt azis amelyik kitalálta.. bár már az újabb telefonjaikon normális csatlakozót vélek felfedezni.

[ Szerkesztve ]

(#20) CHIPman válasza samfishR (#19) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Fogpiszkáló és fogkefe póver. Próbáld ki.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#21) samfishR válasza CHIPman (#20) üzenetére


samfishR
senior tag

sajnos vótmá, mikor kitisztítottam, az egyik mélyedésből előugrott egy nagy porpamacs, fel is csillant a szemem, de ugyan úgy szar...

[ Szerkesztve ]

(#22) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Vegyél szerintem egy Symbis Nokiát. E52-őt vagy C5-öt. Az nem fagy, és 3,5-ös jack dugós. Én nagyon elégedett vagyok a Nokiával. És jó áron van a Vodánál a C5 és az E52 is. És mind2 tudja a 900 megahertzes 3G-t :-)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Most nézegettem a Voda oldalát, hát a Wildfire 59€-ért nagyon megéri. És az is tudja a 900-as 3G-t :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#24) (2)szablya


(2)szablya
újonc

Sziasztok, srácok!

A helyzet az, hogy véglegesen ki lettem tiltva a Prohardver! lapcsalád felhasználói táborából, többek között ide nem illő hozzászólások gyártása miatt. Eddig gondolom tiszta mindenkinek, többet itt nem leszek jelen.

És akkor jöjjön a csöpögős rész, csak nehogy elbőgjem magam:
Szeretlek titeket, skacok! Nagyon sokat köszönhetek nektek, rengetegszer segítettetek, amikor úgy éreztem, nincs tovább, talán segítettetek valamennyire felnőnöm. Eközben megismerhettelek titeket, mindegyikőtökből egy darabot, és talán mindegyikőtökhöz volt egy pár jó és rossz szavam. Én tényleg... :O
Nagyon sokat jelentett nekem ez a közösség, több, mint egy teljes éven át. Kaptam jót és rosszat, hideget és meleget, de, azt hiszem, Ti voltatok a barátaim, amíg a való világban szinte mindenki elutasított. Olyan volt ide jönni, mintha... ismerősök, haverok közé jöttem volna. Elmondhattam a bajomat, örömömet, és bepillantást nyerhettem a Ti életetekbe, néhányotoknak még az arcát is ismerem, ahogyan Ti is nekem.

Hát, ennyi volt skacok. Nagyon sokat jelent nekem ez a pillanat, bár lehet, sokan csak annyit láttok belőle, hogy egy fórumozó elmegy, na és. Mindazonáltal hiszem, hogy lesznek, akik kicsit legörbítik a szájukat búcsúzóul, ahogy én is megtettem már ezt.

Ja, most szóltak a nagyok, hogy talán 3-6 hónap pihenő után, új nickel, új élettel visszatérhetek. Sok idő, ki tudja, mi lesz addig, mindenesetre azt hiszem, hogy ha addig megmaradok (nem viszen el az agybajnagybaj vagy a világvége), majd visszatérek.

Most éppen nem tudom, mihez kezdjek. Nincsenek barátaim, és most már ti sem vagytok nekem - azért majd igyekszem minden nap benézni ide. Szóval nyomul a magány... tényleg, tökre egyedül maradtam. Nem hiszem, hogy a magyar neten létezik még egy hozzátok hasonló közösség, és az se valószínű, hogy akik eddig nem bírtak majd IRL, azok megszeretnek. Szóval rossz lesz. Na de mit is dumálok itt, ha búcsúzkodni jöttem.

Ha valakinek ez idő alatt rosszat tettem, itt kérem szíves bocsánatát.
(h_szili3@yahoo.com email címen elérhető vagyok)

Helló fiúk-lányok, Ladies and Gentlemen, szablya voltam, Isten veletek.. :O :)

[ Szerkesztve ]

(#25) máyköl válasza (2)szablya (#24) üzenetére


máyköl
veterán

Én lemaradtam.
Mit tettél? Valamiért idővel szinte mindenkit bannolnak, az utóbbi időben ezt veszem észre. Idővel mindannyiunk megyünk utánad... :DDD

(#26) Szten Márs válasza (2)szablya (#24) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Kis szerencsével tényleg visszajöhetsz egy hosszabb pihenő után... de ezt beszéld meg az illetékesekkel feltétlenül - szigorúan emailben és semmiképp nem itt új nickkel.. Na meg ha ennyire fontos ez a közösség, ne feszegesd az alapelvek határait, ha ezt megengedik. Azért az nem kis ajándék egy végleges tiltás után. Fontos még, ahogy utaltam rá, addig ne regisztrálj újra. Ez, az elköszönés, úgy gondolom megengedett, emberileg lenne igen érdekes, ha emiatt a végleges ban utáni nicked miatt, amivel elköszöntél, bármi hátrányod lenne. De többet nem szabad.

Amúgy meg tessék IRL (in real life) barátokat is keresni :) Kicsit könnyebb úgy az élet :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.