Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14051) Sordoran válasza Xmodule (#14050) üzenetére


Sordoran
addikt

F4-et lenyomva előjön a beállítása, ott be kell pipálni őket a menüben. Sima lámpát bekapcsolod már akkor is világít, bár nem túl erősen, ha a távolságit is bekapcsolod akkor már erősen.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14052) huskydog17 válasza Dananto (#14047) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ha a GTX 760-at akarod lecserélni csak az miatt, ne tedd!
Annak a VGA-nak is bőven maxon gond nélkül kéne vinnie 60-on a játékot, csak sajnos a játék motorja nagyon lassú és az elavult technológia miatt a képkockasebesség nagyon instabil. Nagyobb városokban még a legbikább konfigurációkon is be tud lassulni 30 FPS alá.
Szóval a GTX 760-hoz képest újabb VGA-vel nem vennél észre különbséget, gy nincs értelme az ETS2 alá erősebb VGA-t tolni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14053) #10234880


#10234880
törölt tag

És kitették :C :DD [link]

(#14054) Dananto válasza huskydog17 (#14052) üzenetére


Dananto
csendes tag

Most elbizonytalanítottál :D
Amúgy valóban az zavar, hogy városban tényleg lemegy az fps 25-30 közé, egy bikább map részen, (pl orosz map helyenként) akár 20- ra is.
Igaz, ha nem nézném az fps- t, akkor észre se venném, mert a mostani frissítés óta megint nagyon jól fut a játék, de így, hogy látom, zavar.
A cucost meg csak az ets miatt vettem meg, illetve fejlesztgetném, minden mást már xboxon játszunk a családdal :)

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#14055) huskydog17 válasza Dananto (#14054) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Felesleges új VGA, nem lenne javulás, mert a probléma forrása a játék lassú és elavult motorjában rejlik, ezt kéne teljesen újraírni.
Ez van, ha egy csapat kizárólag a régi technológiához ragaszkodik. A DX9-et el kéne dobni és helyette alapjaiban DX11-ben újraírni a motort és DirectCompute-tal teletömni. Valószínűsítem, hogy a cseheknek erre nincs erőforrásuk.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14056) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#14034) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szóval Urak?! :R :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14057) Tomdriver válasza Xmodule (#14050) üzenetére


Tomdriver
őstag

Pl. MSI Afterburner

(#14058) Tomdriver válasza - = Zk = - (#14056) üzenetére


Tomdriver
őstag

Szerintem ez nagyon egyedi és nem fog tudni rá senki megoldást.
Más játékbban van?

(#14059) kisselandras válasza Vakegérke (#14046) üzenetére


kisselandras
senior tag

Sajna nem oldódót meg a probléma valakinek valami más ?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#14060) Xmodule


Xmodule
őstag

köszönöm mindenkinek a valaszokat

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14061) kisselandras válasza kisselandras (#14059) üzenetére


kisselandras
senior tag

Sikerült ! köszönöm! :R :R :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#14062) Vakegérke válasza kisselandras (#14059) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak ezt tudom linkelni.

Szerk: Ahamm, szóval mégis sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14063) ledgeri válasza Xmodule (#14050) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Most jutott eszembe: hogy ha steames a játék, akkor a steammel is ki lehet rakni egy aprócska mérőt!

Kliensben: Beállítások> Játékban alrész> fps számláló

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14064) El_Gigante


El_Gigante
tag

Sziasztok!
Aki G27-el nyomja, hogyan állította be a profilert és a játékot hogy legyen kormány középre húzás? Csak akkor működik nálam ha a Global Device Settings-ben beállítom! De az meg nem jó mert akkor is középre húz ha áll a vas!
Már minden szart kipróbáltam, de nincs középre húzás! Bezzeg, ha nekimegyek egy fűszálnak kitépi a kormányt a kezemből!

(#14065) Dananto válasza El_Gigante (#14064) üzenetére


Dananto
csendes tag

Most nem vagyok a kormányom közelében, de nem az a "enable centering spring" valami?

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#14066) vlevi válasza Dananto (#14065) üzenetére


vlevi
nagyúr

De az az. De az a driverben működik, és nem a játék FFB-je vezérli. Ha másik autós topicban lennénk, azt mondanám, hogy egy jó szimulátorban az autó setupja határozza meg (futóműbeállításban az utánfutás és egyebek) határozzák meg, hogy mennyire működik a középre húzás. De asszem, az ETS2-ben eltekinthetünk a futóműgeometria aprólékos elemzésétől :) De akkor is, a játéknak kellene valamiféle középrehúzási erőt generálnia.

(#14067) - = Zk = - válasza Tomdriver (#14058) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem.. csak itt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14068) Dananto válasza vlevi (#14066) üzenetére


Dananto
csendes tag

Múltkor nekem is volt, hogy be kellett állítani újra, mert kíváncsiságból bele néztem az F1 2014- be és ott elment nálam is a középre húzás.
Ha jól rémlik, akkor ezt az enable dolgot kellett vissza pipázni.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#14069) Paladin1492

Elméletileg, ezeket a térképeket lehet együtt használni. Én nem próbáltam, de itt le van írva hogy kell.
promods-def-v195.scs
promods-map-v195.scs
promods-v195.scs
Russian_open_spaces_18.scs
Russian_open_spaces_18map.scs
Russian_open_spaces_modell_18.scs
zzz 01 PolRebuild_def_1.96.scs
zzz 02 PolRebuild_map_1.96.scs
zzz 03 PolRebuild_model_1.96.scs
zzzzz_rusmap_ver_1.4.9_for_ets2_1.18_def.scs
zzzzz_rusmap_ver_1.4.9_for_ets2_1.18_map.scs
zzzzz_rusmap_ver_1.4.9_for_ets2_1.18_model.scs
zzzzzz_FIX_RusMap+ProMods+port_connection_1.18.scs
zzzzzz_map16.scs (This connects Rusmap and Open Spaces Map with a road at St. Petersburg and a road at Moscow) Get it here
zzzzzzzzzfix_for_rusmap_1.4.9_and_poland_rebuilding_1.96.scs (fixes compatibility between Rusmap and Poland Rebuilding, by Jazzycat) Get it here
zzzzzzzzzzrusmapprostor.scs (more compatibility between Rusmap and Open Spaces, I am not sure what, but it doesn't work without it) Get it here
zzzzzzzzzzzzzzzzmapfix.scs (I made this myself, it fixes the in-game UI map so it you can see all the map) Get it here.

Itt a fórum ahol leírták.
[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14070) Paladin1492 válasza Paladin1492 (#14069) üzenetére

Ez is érdekes lehet annak, akit érdekel.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14071) Paladin1492 válasza Paladin1492 (#14070) üzenetére

Kérem szépen,össze van kötve közúttal, a Rus Map v 1.4.9, és a Russian Open Spaces Map v2.2.
ezt a két apró fájt kell betenni.
[link]

[link]

Mind kettő elé 5 az az öt darab z kell. Nálam így kötötte össze közúttal.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14072) Xmodule


Xmodule
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem nagyon magaba szippantott a jatek. Hihetetlenül jól megcsinálták. :) Már vagy 6000km ert vezettem az első volvommal.

FPSt néztem átlagban 30+ de például tegnap este hamburgba olyan 15-20 között volt. Sok világító épület. Szlovákoktól mentem tegnap Bp re hegyek között határnál nagyon hangulatos volt. :)

Ki milyen teherautóval kezdett? Szerintem a fh16 classic a legjobb ár/teljesítmény(lóerő) szempontból bar a merci meg eleg modernnek tűnt mar az első is.

Most az a célom hogy ossze szedjek 3 millát aztan veszek egy harom slotos garázst majd egy teherautót meg egy sofőrt kezdésnek.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14073) Vakegérke válasza Xmodule (#14072) üzenetére


Vakegérke
veterán

A garázs fejlesztése (ha jól emlékszem,) 180.000, egy autó 100 körül van, szóval nem kell 3 milla a fejlesztéshez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14074) Faterkam válasza Vakegérke (#14073) üzenetére


Faterkam
addikt

Meg ott a "kőőőccsön" lehetősége is! ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14075) Xmodule válasza Vakegérke (#14073) üzenetére


Xmodule
őstag

Ja én svéd koronába számoltam:) szoval akkor 300ezer euró. Kölcsönt nem szeretnék felvenni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14076) erix31


erix31
csendes tag

Üdv kormány tekergetők. Segítséget kérek az egyik achi megszerzésében és pedig az 550km-es gyors fuvar teljesítése a határidő lejárta előtt félórával. Emlékszem, volt már itt szó róla, de nem találtam. Sehogy sem sikerül. Miért cimboráim, hogy, hol, mi a megoldás?

(#14077) Sordoran válasza erix31 (#14076) üzenetére


Sordoran
addikt

Magyar fordításban legalább fél órával előtte, de az eredeti angol szöveg szerint kevesebb mint fél órával a lejárat előtt. Egyszerű a dolgod: kinézel egy sürgős fuvart ami minimum 550 km közúton, és megnézed meddig kell bevinned legkésőbb. Ezután már csak ki kell centizned, hogy mikor lerakod kevesebb mint fél óra legyen hátra, de még időben legyél.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14078) #10234880


#10234880
törölt tag

Amúgy az open space map, az 1 kalap sz@r, tele errorral, warningal,. mikor nemis tudom hova hajóztam át, akkor később az egyik városrészén meghalt a játék,. nemtudom,. egyeseknek,hogy lehet jó,hogyhogy nempurcan ki a játék,csak nekem. Ha ezt valaki megtudna magyarázni,akkor azért hálás lennék. Merthogy nem Brutál hiba, az tuti fix!!

(#14079) erix31 válasza Sordoran (#14077) üzenetére


erix31
csendes tag

Köszönöm :R

kipróbálom...

(#14080) huskydog17 válasza Xmodule (#14072) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez nagyon ismerős érzés. :K Én se tudtam/tudom letenni, ha belekezdek.
Én is Volvo-val kezdtem és az FH16-ost teljesen feltuningoltam, vagyis a legerősebb, 730 (vagy 750?) lóerős motort raktam bele. Már jóval 70.000 km felett vagyok 31-es szinten. Van két garázsom, az egyik Düsseldorf-ban, a másik Brno-ban, mindkettő 5 férőhelyes. 9 alkalmazottam van, nekik átlagosan 500-530 lóerős gépeket adtam.
Mindig azt a fuvart viszem, amelyik a legtöbb pénzt adja km-enként feltéve ha nem nagy Britanniában van, ugyanis oda soha nem megyek. Jártam már párszor, de az horror, szinte még sosem sikerült baleset nélkül ott furikázni, pedig a többi országban szinte minden fuvart kiválóan teljesítek.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14081) Xmodule válasza huskydog17 (#14080) üzenetére


Xmodule
őstag

Az a durva hogy ezt a kis kezdö volvo -t hogy fel lehet tuningolni, nem is ertem, kicsit felesleges is a többi. Jo persze mas skin, de eröben mar ott van ez is.

Nagy Brittaniatol en is feltem egy kicsit föleg a baloldali vezetes miatt de meglepöen jol ment! Föleg tetszett hogy autopalya széles és 97km/h val lehet ott menni. Ami viszont erdekes hogy eleinte nyomtam neki mint a meszes aztan egy uton volt hogy 4-5 csekket is kaptam gyorshajtasert, föleg varosokban, meg piros lampa. De az utobbi idöben mar betartom a korlatokat tempomat jo baratom lett. De neha elkerulhetetlen egy egy koccanas a bena botok miatt, akar csak a valo eletben :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14082) huskydog17 válasza Xmodule (#14081) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Őszintén szólva én a sebességkorlátozást csak a mérőszakaszokon tartom be, ahol radarral mérnek, a többi helyen, tehát ahol nincs mérés, ott felesleges betartani, mert úgysem büntetnek a nagyobb sebesség miatt.

A lényeg, hogy nagyon kell figyelni a radar kontrollra figyelmeztető táblákat. Többféle is van belőlük. A legtöbb országban még a mérési szakasz végét is jelzi tábla, de Svájcban sajnos nem, pontosabban ott egyszer sem láttam ilyet. Például Németországban és Ausztriában egyértelműen ki van táblázva a mérési eleje és vége is. Ahol vége, onnantól nyugodtan tolhatod neki. Németországban ha jól emlékszem a 4-es autópálya az egyik kedvencem, mert ott nagyon sok az egyenes szakasz, emiatt rendesen lehet neki tolni. :)

Na igen, a M.I. csinál hülyeségeket, de néhány tucat szállítmány után már tudni fogod, hogy melyik autó mit fog csinálni. :)
Például majd észreveszed, hogy fizetős kapuknál a szűkítősávokban az autósok mindig bevágnak eléd, továbbá a balesetek legalább 90%-át mindig egy B*W-s okozza (pont, mint a való életben ;] ).
Engem csak az szokott bosszantani, amikor egy autópálya fel vagy lehajtónál vagyok és egy sávra szűkül ugye a le vagy felhajtó aztán jön egy kereszteződés és ott van egy kis sor. Na most ha néhány másodpercen belül nem tudnak kifordulni az előtted lévők, akkor egyre több és több autó jön és nagy dugó lesz. Jártam már úgy, hogy beálltam a lehajtónál az egyetlen sávban a sorba és előttem valamelyik idióta karambolozott, így senki sem mozdult semerre. Nem volt más választásom, mint arrébb tenni a táblát a helyéről és középen a füvön kimenni. Az ilyen bosszantó szituációkat el lehetne kerülni a M.I. alapos továbbfejlesztésével.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14083) Xmodule


Xmodule
őstag

Azért ilyen felszereléssel már durvan lehetne nyomni nem? :)

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14084) erix31 válasza Sordoran (#14077) üzenetére


erix31
csendes tag

ÁÁÁ, szuper. Sikerült cimbora, kevesebb mint 30-perc, ez volt a megoldás. Most keresek egy másik achi-t, ami számomra megoldható. Ha nem megy, sikítok újra.
Köszönöm.

(#14085) Ablakos válasza huskydog17 (#14082) üzenetére


Ablakos
őstag

Gyorsítósávbol nem kiengedés is bosszantó.

(#14086) - = Zk = - válasza Xmodule (#14083) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fúúú, na ez adná :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14087) zolee5016


zolee5016
őstag

Hi skacok ..rég voltam erre....de megint elkezdeném
valaki tudja merre lelem stew barátunk level 42 körüli mod-ját,és 1.17 -el műxik még?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14088) #70339072 válasza zolee5016 (#14087) üzenetére


#70339072
törölt tag

ZX-Brutal-121M-Euro.scs
az első account generálása és a proba fuvar után nincs rá többet szükség.

ZX-Brutal-Adviser-118.x.scs
GPS modosítás.

ZX-Brutal-Level-44-XP.scs
az első account generálása és a proba fuvar sikeres leparkolása után nincs rá többet szükség.
kiosztod a 36 tapasztalat pontot és csá.

ZX-Brutal-Environment-Patch1.18-SOUND-EXT-VOLUME-UP.scs
csak külső hangerő fel.

ZX-Brutal-No-demage-Patch-118.scs
Külső hangerő fel, no damage, ingyenes autópálya használat.

ZX-Brutal-Environment-HD-ENGINE-Gold-2015-118-by-Stewen.scs
Csak HD engine 1.18.x alá.

ZX-Brutal-Environment-SOUND-ENGINE-Gold-2015-118-by-Stewen.scs
Csak hang engine 1.18.x alá.

Faterkám húzhatja mert ez már a gyári ásítós...
;)

(#14089) Xmodule válasza #70339072 (#14088) üzenetére


Xmodule
őstag

Ezekröl a modokrol nincs esetleg egy video? Föleg a HD pack meg a sound erdekelne elötte/utna allapotban.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14090) #70339072 válasza Xmodule (#14089) üzenetére


#70339072
törölt tag

Itt találsz jó párat.

[link]

(#14091) #10234880 válasza #70339072 (#14088) üzenetére


#10234880
törölt tag

Stew, ugye ezekbe semmise sincs kisebb változás se? Merha van,akkor leszedem,de előttte tudni szeretném,hogy neszedjem le fölöslegesen. Nos?

(#14092) dokee78


dokee78
félisten

Nekem miért áll át a játék Public Bétára?
Hiába jelentkezem ki a bétából,következő restartnál megint public béta.

Megoldva:kivettem a kedvencek közül!

CskSimánGabi
Helyesírás ellenőrző nincs bekapcsolva a böngészőben vagy csupán nem érdekel és gyenge vagy benne?

[ Szerkesztve ]

(#14093) #70339072 válasza #10234880 (#14091) üzenetére


#70339072
törölt tag

a hangban van,,, aszem pár apró modosítás.
a többi a megosztott ets2.lt-vel =

(#14094) #10234880 válasza #70339072 (#14093) üzenetére


#10234880
törölt tag

oké,köszi,. :R

(#14095) Xmodule


Xmodule
őstag

Megszívtam, vagy igen? (csinaltam egy gyors mentest majd ujra betöltöttem es nem voltak mögöttem ki tudtam tolatni, de többet sem megyek a jobb oldali kapuhoz.)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14096) Vakegérke válasza Xmodule (#14095) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha simán kilépsz, és újra indítod a játékot, akkor sem lesz a közeledben senki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14097) zolee5016 válasza #70339072 (#14088) üzenetére


zolee5016
őstag

:R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14098) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ma értem el a 32. szintet és most elérhetővé vált egy 121.000 eurós fuvar (kb. 1.500 km). Budapestről Rotterdam-ba kell vigyek 22 tonnányi árut (nagyon sürgős, törékeny és ADR egyben). Amúgy észrevettem, hogy ha nagyon nehéz fuvart viszek, vagyis legalább 18-20 tonnát, akkor az FH16-os Volvo sokkal nehezebben irányítható, sokkal nehezebben kanyarodik. Ez mitől van, az alváztól? Most 6×4-es van fent, a legdrágább. Más kamionnál is előfordul ez, vagy csak a Volvonál?

Most ettem meg a 3. garázsomat, így jelenleg 12 sofőröm (és kamionom) van. Egyre gyorsabban jön a pénz tőlük, de még mindig lepkefing összegeket hoznak nekem. :D

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14099) Xmodule válasza huskydog17 (#14098) üzenetére


Xmodule
őstag

12 sofőr szép. Nekem ma sikerült alkalmazni az első embert. Mondjuk még csak lvl15 vagyok. De igyekszem fejleszteni. Amugy van olyan kamion ami 90nel gyorsabban is tud menni alapbol extra mod nélkül?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14100) Faterkam válasza #70339072 (#14088) üzenetére


Faterkam
addikt

:D
Má lent van :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.