Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13101) tatabike válasza Faterkam (#13099) üzenetére


tatabike
őstag

Automatával? Nemá... :D Én élőben is rühellem az automatát, sokkal jobb a 8gangos, kéziváltós MAN-nel veretni a telepen... :) Arról nem is szólva, hogy kézi váltóval ki lehet csapatni a seggét kanyarban elég rendesen, pót nélkül persze... ;]
A játékban is kézivel nyomulok csak. :K

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#13102) Vakegérke válasza tatabike (#13101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pórias kormánnyal én is automata váltót használok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13103) tatabike válasza Vakegérke (#13102) üzenetére


tatabike
őstag

Én 3ezerért vettem a kormányt, amivel játszok... :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#13104) Vakegérke válasza tatabike (#13103) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor bőszen nyomkodod a SHIF, CTRL gombokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13105) Faterkam válasza tatabike (#13101) üzenetére


Faterkam
addikt

Élőben is ótomata (Easy Tronic) :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13106) tatabike válasza Vakegérke (#13104) üzenetére


tatabike
őstag

Nem, van hozzá váltókar is... :K Meg pedálok is, igaz kuplung nincs. De kézifék szintén van... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#13107) Vakegérke válasza tatabike (#13106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor az a kormány ajándék volt annyiért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13108) Dananto válasza tatabike (#13101) üzenetére


Dananto
csendes tag

Amit kaptam tőled peter linket, abba akkor az egyik alap helyett beleraktam Stewen váltóját és motorját, G27- el isteni. Nem beszélve a kamion basszusáról :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#13109) tatabike válasza Dananto (#13108) üzenetére


tatabike
őstag

Zsír, örülök, hogy bejött a vas. Nekem az a kedvencem, egy bajom van vele, hogy a többi géphez képest kicsit nagy a fordulóköre, de ez gondolom a való életben is így van. Egy hosszabb póttal már elég necces vele megkerülni a garázst... :D
Jó is az a G27, bár én mondjuk sosem költenék ennyit játékvezérlőre. Kár a kezembe, annyira nem vagyok ügyes, de érdekes módon billentyűzettel irányítható autós bulikban egész jó vagyok (NeddForSpeed). Na meg régen sok pályacsúcsot tartottam a CollinMcRae rallyban kormánnyal, de hát akkor még fiatal voltam... :)

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#13110) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Rendeltem egy G27-et, ami még a héten megjön, ha minden igaz.
Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet használni a H váltót a játékban? Láttam videókat, ahol azt használják, de az ugye csak 6+1 sebességes.
Valaki el tudná magyarázni, hogy ezt hogy lehet? Válaszokat előre is köszi.

#KeepFightingMichael

(#13111) ledgeri


ledgeri
nagyúr

1.17 kint (kvázi kidobott a játék a frissítés miatt...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13112) Feribacsi555 válasza guftabi96 (#13110) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Szia.
Több féleképpen lehet használni a H váltót.

Van olyan mód, hogy valós automata, akkor a 3-asba téve előre megy, 4-esbe téve meg hátra a szekér, a többit váltja magától.

Aztán van a manuális rész. Abból is talán 3 fajta.
2 sorban fogja majd használni, ezért gombot kell majd neki beállítanod, hogy melyikkel váltja a sorokat.
Asszem az egyik mód, hogy 1-6 ig vannak az első sorban a sebességek, a második sorban meg 7-től 12-ig.

Aztán van olyan mód, hogy páros páratlan sor. Pl: ha páros sorban van, akkor mikor 1-esbe váltassz, az a játékban kettes lesz, 2. fokozat 4-es, 3. fokozat 6-os, stb.. és akkor ezt lehet "úgymond" felezni a páratlan sorral.

És van az a váltó, ami szerintem a legfaszább, asszem scania váltóként van elnevezve.
Ebben a részben a váltón csak az alábbi fokozatok fognak működni:
4-es fokozat, 5-ös fokozat, meg a 6-os fokozat + az 1-es fokozat, de azzal csak hátrafelét lehet váltani.
Itt már viszont 4 sor van :DD
Ezt viszont úgysem tudnám leírni, a játékban a beállításokban lesznek majd képek, hogy hogy működnek ezek a dolgok.

Találtam képeket a fentebb írt dolgokról:

[ Szerkesztve ]

(#13113) flymi


flymi
addikt

Na én épp most töltöm a frissítést. Lehet nem kellett volna még? :F
Gépigény nálam nem akadály... ;] (Most még...)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13114) guftabi96 válasza Feribacsi555 (#13112) üzenetére


guftabi96
addikt

Köszönöm a választ.
Tehát akkor ha jól értelmezem az első módnál van 2 profil, amik között egy gombbal tudok váltani.
Tehát végigváltom az 1-6-ot, és mielőtt raknám hetedikbe, akkor profilt váltok és rakom az 1-es sebességi fokozatba?
Ez így elég jó lenne, és ez lenne a legjobb megoldás számomra.

#KeepFightingMichael

(#13115) dokee78 válasza ledgeri (#13111) üzenetére


dokee78
félisten

MP4 Merga kell nekem,de ebben sem volt.

(#13116) Milka 78 válasza flymi (#13113) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hát ha alap map+butitás van akkor tényleg nem akadáj,de más esetben ez barokkos túlzás. :)
Dobj fel pár map/mod-ot,tolj fel minden koppig (szűrők/rendelés),engedélyezz mindent...most hoztam zavarba egy 980oc-t a játékkal az Orosz map-on ( laggolt),de esőben TSM erdős részeken is érezhetően erölködött.
A gépigényét teljes pompában jelenleg talán egy Titan X tudja stabilan hozni...talán.

(#13117) flymi válasza Milka 78 (#13116) üzenetére


flymi
addikt

Csak alap map van.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13118) Milka 78 válasza flymi (#13117) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azon nem lesz gond.A gyári kiegekről beszélünk akkor az új Északi DLC állítólag enni fogja a gépet (de ez még a jövő zenéje).

[ Szerkesztve ]

(#13119) ledgeri válasza dokee78 (#13115) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pont elkaptam az egyik Squirrel streamben, hogy az 1.18-ban jön.. (esélyes, hogy félrehallottam, vagy változik..)

(#13118) Milka 78 2 nap.. nem sok az..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13120) Feribacsi555 válasza guftabi96 (#13114) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Pontosan. Profilok között kell váltani és úgy jönnek újra a sebesség fokozatok.
Mint a valóságban is, ott is a kamionok váltóján van a felező meg a sorváltó.
Ha esetleg érdekel és/vagy még nem néztél utána akkor itt egy kis videó róla, hogyan is tolják élőben :D
Aztán ha nem izgat, akkor meg csak belinkeltem :DD

(#13121) flymi


flymi
addikt

Automatát használok, nincs kormány, ilyesmi. Volt most egy-két érdekesség, pl.: föl-le váltogatott D7-D9 között pályára felmenet és nem a gomb ragadt be... :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13122) #10234880


#10234880
törölt tag

Nálam akkor még,mér van ott az,hogy public beta?

(#13123) guftabi96 válasza Feribacsi555 (#13120) üzenetére


guftabi96
addikt

Régebben már mesélték, hogy hogy van ez a valóságban, de videót még nem láttam róla( bár szerencsére van annyi képzelőerőm, hogy egy hasonló műveletet képzeltem el :D )
Várom már nagyon ezt a G27-et. Mondjuk tény, hogy nem Ets-hez vettem, de azért jó lesz ezzel is játszani, ha egy kicsit lazítani akarok :D

#KeepFightingMichael

(#13124) Dananto válasza guftabi96 (#13123) üzenetére


Dananto
csendes tag

nekem is G27 van, én Stewen váltóját és motorját használom, (igaz a motor visszafogva 6000- re) az 5 sebességes, de lefojtva a mocit, csak 4 sebességet kell használnom.
a G27-es a játékban isteni, előtte egy régi szar manta kormányom volt, ami erőteljesen szaggatta le a karomat, na a G27- es meg olyan, hogy egyik kéz a kormányom, másik a váltón és lehet tolni neki, imádom, jól jársz a kormánnyal.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#13125) tatabike válasza Dananto (#13124) üzenetére


tatabike
őstag

Én sosem értettem, miért erőltetik ezt a feedback-et a kormányoknál. Mikor megvettem a mostani kormányt, hazavittem, ki sem próbáltam, első dolgom volt leszerelni a feedback motor tengelyéről a fogaskereket, meg lehúzni a kanócát a vezérlőpanelről. A profik sem használják a több százezres kormányukon, meg azért egy normális szervókormányt a valóságban is lehet egy ujjal tekergetni, vagy akár egy hörcsöggel is... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#13126) ledgeri válasza tatabike (#13125) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért jól jön az a FFB motor, amikor verseny közben érzed, hogy megszűnik a tapadás...

Milyen profikra gondolsz?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13127) tatabike válasza ledgeri (#13126) üzenetére


tatabike
őstag

Mondjuk akik ilyenekkel nyomatják.

"...hiszen a komolyabb szintű versenyzésnek egyáltalán nem alapfeltétele a erő-visszacsatolásos technológia"

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#13128) #70339072


#70339072
törölt tag

És akkor debütáltunk is a végleges FINAL-al amiben még a holdon 2 napig dolgoztam.
lehet töltögetni:

[ Szerkesztve ]

(#13129) Vakegérke válasza #70339072 (#13128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük, mester! :R

CskSimánGabi most büszke lehet magára. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13130) Beerdrinker válasza #70339072 (#13128) üzenetére


Beerdrinker
tag

:R

"Where is Jessica Hyde?"

(#13131) #70339072 válasza Vakegérke (#13129) üzenetére


#70339072
törölt tag

sztem itt most mindenki büszke lehet magára, habár ha kicsit többen tesztelhettük volna hamarabb kiderűlt volna hogy nincs éjszaka pl "Hold" így nem csak 2 napom lett volna vele bindzsizni...

de talán így sem lett olyan rossz, és a telihold bevilágítása miatt már is indokolt az éjszakai kicsit nagyobb fény ugyebár..

kösz mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#13132) Vakegérke válasza #70339072 (#13131) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy már korábban is jeleztem, örömmel teszteltem volna az új patch-et, de etikusan nem letölthető sehonnan, márpedig én nagyon nem ragaszkodom a Steam-hez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13133) #70339072 válasza Vakegérke (#13132) üzenetére


#70339072
törölt tag

Mondtad, és el is van fogadva nem kell szabadkozni. segítettél másban máskor éppen eleget sőt....
azt sajnálom hogy a publikus béta "csak steames" így kissé érthetetlen a számomra ez a "PUBLIKUS" szó mert inkább már ez egy oximoron.

[ Szerkesztve ]

(#13134) #10234880


#10234880
törölt tag

Óh,gyáá, :B köszi Stew,ez igazán megtisztelő, de nemkellett volna. Ha nemis irod oda a nevem a Creditsbe,akkor is ugyanugy segitettem volna letesztelni,ugyhogy ez nemarra ment, hogy ha beirod oda a nevem,akkor segitek csak. Mer ez nemigaz, mer ha tudok akkor szivesen segitek,úgy hogy nemis kérek cserébe semmit sem.Röviden ennyi, és de már akkor még1x köszönöm. :B

(#13135) #70339072 válasza #10234880 (#13134) üzenetére


#70339072
törölt tag

Gabikám, igazából nem nekem segítesz hanem a végeredmény jobbá tételében.
az pedig nem az én hanem mindenki érdeke aki használja és szereti.
a segítségedért meg ha nem is kérsz semmit, akkor is kapsz, ha mást nem is remélhetőleg egy jobbá varázsolt brutált.

(#13136) #10234880 válasza #70339072 (#13135) üzenetére


#10234880
törölt tag

Hát igen 1 jobbá varázsolt Brutált,amivel élmény játszani,és amivel élmény marad a játszás mindig, majd a leendő erőmű gépemen is :U :C :R

(#13137) #70339072 válasza #10234880 (#13136) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nos nem akarom lelőni előre a poént, de vélhetően egy jobb gépen többet is produkál.
én csak a 200%-os és a 150%-os rendering között váltogatom de a 200%-os után hiányzik a szememnek a látvány ha vissza teszem pl 150%-ra. szóval az még neked is meglepő lesz, amit majd akkor látsz vele.

(#13138) #10234880 válasza #70339072 (#13137) üzenetére


#10234880
törölt tag

na,már alig várom,. de max,.kb. már legkésőbb 3 hó mulva megakarom,hogy legyen a gép. és remélem minden jól megy majd,és meglesz

[ Szerkesztve ]

(#13139) Dananto


Dananto
csendes tag

kérdezném a steameseket, hogy mi a tapasztalat, hogy megy az új frissítés a tsm és a többi mapokkal?

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#13140) Dananto válasza Dananto (#13139) üzenetére


Dananto
csendes tag

illetve, hogy a frissítés óta nem indul el a játék, azaz belépek, elindítom és a brutal betöltőnél kivág a fenébe...

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#13141) #70339072 válasza Dananto (#13140) üzenetére


#70339072
törölt tag

ha sikerült a frissítés 1.17.x-re akkor a hozzávaló 1.17.x-es brutált kéne használni mert teljesen átírták megint a játékot és az uj brutál követi csak a régiek nyílvánvalóan nem.

(#13142) Dananto válasza #70339072 (#13141) üzenetére


Dananto
csendes tag

az van már, sakkoztam picit, lehet a román map kavar be.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#13143) Vakegérke válasza Dananto (#13142) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az bizony engem is megtréfált korábban, meg is szabadultam tőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13144) Milka 78 válasza Dananto (#13139) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az a tapasztalat,hogy 1,6x-et használj ha TSM/Ro Map/Balti Map (Orosz Map már okés)és társait akarod használni.Én is visszafrissítem mindíg,mert a fenti 4-est használom + multizok is.Hagyom még kifforni ezt az 1.7xx-es mizériát (Addig Skyrim/Dragon Age 2 nosztalgia partizok) amig nem áll össze legalább a TSM/Orosz/Skandináv dlc.

(#13145) Dananto válasza Milka 78 (#13144) üzenetére


Dananto
csendes tag

Este, ha a család már alszik, csinálok egy új profilt és az összes modot végig nézem, hogy melyik, hogy működik a régit kikukázom.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#13146) erix31 válasza Dananto (#13139) üzenetére


erix31
csendes tag

Nos az új 1.17-es SCS frissítésről néhány észrevétel, brutal mentes próba után. Módosult a grafika. Lámpák fénye erősebb, sajnos még rövidebb az éjszaka, ami most nem tök sötét, hold nincs. A visszapillantó színvilága olykor különbözik az "előrenézés" színvilágától. Délelőtt a kék szín néha olyan erősen dominál, hogy fázom a szobába a foltelomban, pedig ma 30-fok volt. A visszapillantó látás távolsága még magas szint esetén is kicsi, látom ahogy mögöttem eltünnek a fák. Az akadás jelen van, de sokat javult, maga a játék szerintem simább. A kezelhetőség is változott, a gáz elvétele után még gyorsul a kamion. A fék számomra csalódás, az erőssége csökkent, de ez állítható. Ami katasztrófális, az a reakció ideje, a "fékgomb" (billentyűzet) megnyomása után több tized késéssel reagál a fékrendszer. Ez gyorsjavításért kiált. Szekvenciális módban a kedvenc 7-sebességes kézi váltóm "álmosabban" dolgozik, hasonlóan a fékhez. Ennyi egy 1500km-es fuvar után.

(#13147) #70339072


#70339072
törölt tag

Én meg egy új brutál filmbe kezdtem, hááát eszméletlen qrva jó lesz sztem....
nem lövök le poént, előre, ha már lesz valami nézhető teszek fel....
nagyon baba a zene az ötlen minden..............
:C :C :C

(#13148) ledgeri válasza erix31 (#13146) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én is leírom amit láttam, kb a fentiek mellett még:
Az autómata válto most nem próbál meg alacsonyabból indítani: rakomány nélkül 5., rakománnyal 3. az első.
Bányából kijövet 6x2/4-essel vígan szétpörgeti a fokozatot, ez jobb, mint a lele váltogató korábbi...

A tempomat meg most finomabb lett: nem "régi autófokuszos"-nem lő elé, mögé, hanem szépen rácsillapít eme oszcillációjára, és 2-3 gázelvétellel beáll a sebesség tartásához elegendő értékre...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13149) ledgeri válasza ledgeri (#13148) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja még kimaradt, hogy a BUBU érzetre eddig olyan volt, mintha úgy folyt volna le, hogy
gombnyomásra a váltó visszakapcsol 2-őt (kuplung nyitás mellett), és a szelep zár, majd a kuplung zárásakor már van fékhatás (és a régi váltó volt mellette...)
Most meg előbb a szelep zár, de nem elég a fékhatás, kuplungnyit, levált (az új rendszerű) váltó, kuplung zár, fékhatás. persze ez valamiért alapból lassabban indul.

nomeg még minden gyes visszaváltásnál gázfröccs van, amit ki is jelez a pillanatnyi fogyi-mérő...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13150) #70339072


#70339072
törölt tag

Új brutál videó, 2 nap alatt ennyi jött össze de a lényeg amit akartam remélhetőleg már átmegy...

címe:

[The Art of the Accidents]

Legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.